Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2023., 10:53   #9721
Mi smo se silom prilika morali s 4 mjeseca prebaciti s košare na sportsko sjedalo u nultom položaju jer već neko vrijeme stalno diže noge u zrak i zakači se za nešto. Kad je na krevetu, primi se rukama za noge i okreće, u kinderbetu se kači za ogradu, a kad je u košari na kolicima, onda prebaci stopalo preko ruba košare i počne se dizati iz ležećeg položaja i bacakati na leđa, stvarno me strah da se nešto ne desi iako znam da se ne bi mogla sama ispentrati van. Puno sam mirnija kad je svežem pojasevima u sportskom sjedalu, samo me zateklo ovo hladnije vrijeme, pa čekam da mi dođe zimska vreća.

Čitala sam upute za košaru, piše da je do 13 kila, nezamislivo mi je to uopće jer naša curka sada ima 7 i, kad leži u košari nema baš puno mjesta za gibanje. Peg Perego kolica su u pitanju.
utopiaAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 16:04   #9722
Ima li tko iskustva s Jungle Oxy kolicima?
Tina31 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2024., 21:36   #9723
Drage forumasice i forumasi.
Kao pravi škrtac ne želim izdvojiti za nova kolica, već pronaći najbolju rabljenu opciju. Imate li koji savjet? Koja biste kolica preporučili da su lagana za rasklapanje? U ponudi su mammas and pappas occaro stara 4.godine, bebbetto Torino stara godinu dana pod jamstvom i Peg perego book stara 3 godine. Pomagajte , dajte savjet
filipf11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2024., 10:35   #9724
Ja imam Peg Perego stara 10g koja su odvozila troje djece i još mogu troje sigurno. Nakon pranja su ko nova mimo nekih nebitnih ogrebotina konstrukcije. Navetta košara je top, sportsko isto prostrano i prilagodljivo. Moja doduše nisu Book, ali što se tiče kvalitete svi PP su tenkići. Pa eto preporuka.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 20:52   #9725
jel se smije u ovu temu stavljati prodaja rabljenih kolica? nije mi bas jasno pa da ne napravim problem.
hvala.
__________________
sve sto napisem je IMHO
geronimo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 21:25   #9726
ne - postoji podforum mali oglasi za tu namjenu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 12:13   #9727
Planiramo kupovinu kišobran kolica, suzili smo izbor na Joolz Aer+ i Ergobaby Metro+ Deluxe. Znam da su Ergobaby teža i veća kolica (ali nama veličina ne igra ulogu jer nemamo auto, pa nas baš briga koliko su velika sklopljena) i svi koji imaju Joolz se kunu u to da su super, ali meni svejedno ta kolica izgledaju krhko u usporedbi s Ergobaby. Ima tu netko iskustva s tim modelima? Jesam li zabrijala?
utopiaAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 17:19   #9728
Quote:
utopiaAN kaže: Pogledaj post
Planiramo kupovinu kišobran kolica, suzili smo izbor na Joolz Aer+ i Ergobaby Metro+ Deluxe. Znam da su Ergobaby teža i veća kolica (ali nama veličina ne igra ulogu jer nemamo auto, pa nas baš briga koliko su velika sklopljena) i svi koji imaju Joolz se kunu u to da su super, ali meni svejedno ta kolica izgledaju krhko u usporedbi s Ergobaby. Ima tu netko iskustva s tim modelima? Jesam li zabrijala?
Bok, nemam osobno iskustvo, ali zadnjih cca mjesec i pol me tocno ova dilema mucila
S tim da ja kupujem kolica za novu bebu, tj jos sam trudna, ali to mi je bila vazna stavka u opremi. Pregledala sam gomilu review-a, sto napisanih, sto videa, domaćih, stranih, gledala po parkicima ko neki stalker kolica

Uglavnom, kako je nedavno bio sajam beba, idem ja kao to vidjeti uzivo na jednom mjestu, isprobati sama sklapanje, nosenje (meni je bila bitna tezina radi nosenja na 3.kat bez lifta) i odlucila sam se za Joolz Aer+ na kraju. Susjeda me taman srela nakon tog baznih shoppinga i rekla da njezina frendica isto ima za malu bebu i daje jako sretna, da su lagana za koristiti, vozit, ne zapinju na grbe, kamencice itd, s tim da ta susjeda ima ergo metro. Ne znam jesam li pomogla, al eto, ja sam istu dvojbu imala i nadam se da sam dobro izabrala. Mislim da na kraju samo znaci gdje najvise vozis, ides, nosis itd, a da svaka kolica ispune svrhu.
Betty1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 19:21   #9729
Quote:
Betty1 kaže: Pogledaj post
Bok, nemam osobno iskustvo, ali zadnjih cca mjesec i pol me tocno ova dilema mucila
S tim da ja kupujem kolica za novu bebu, tj jos sam trudna, ali to mi je bila vazna stavka u opremi. Pregledala sam gomilu review-a, sto napisanih, sto videa, domaćih, stranih, gledala po parkicima ko neki stalker kolica

Uglavnom, kako je nedavno bio sajam beba, idem ja kao to vidjeti uzivo na jednom mjestu, isprobati sama sklapanje, nosenje (meni je bila bitna tezina radi nosenja na 3.kat bez lifta) i odlucila sam se za Joolz Aer+ na kraju. Susjeda me taman srela nakon tog baznih shoppinga i rekla da njezina frendica isto ima za malu bebu i daje jako sretna, da su lagana za koristiti, vozit, ne zapinju na grbe, kamencice itd, s tim da ta susjeda ima ergo metro. Ne znam jesam li pomogla, al eto, ja sam istu dvojbu imala i nadam se da sam dobro izabrala. Mislim da na kraju samo znaci gdje najvise vozis, ides, nosis itd, a da svaka kolica ispune svrhu.
Hvala ti! Vidim da većina onih od kojih sam skupila iskustva naginje Joolzu, a sad su u Baby centru na popustu, međutim i Ergobaby je isto na popustu, nema olakšanja dileme s te strane. S time da su Joolz i sto eura skuplja, pa je i to minus. I opet, ko za vraga ni jednih ni drugih momentalno ne nalazim rabljenih u oglasima.
utopiaAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 07:46   #9730
utopiaAN ja bi gledala ovako, ako imas vec neka kolica i dijete/beba je vece, uzela bi povoljnija kolica. Ako ti kolica mozda kao meni trebaju od pocetka i kroistit ces ih iduce cca 2-3 god, onda je ok potrosit na skuplja. za Joolz Aer+ mi je jasno da nema u oglasima jer su to novija kolica, ali Metro sam vidjela tonu oglasa, pogledaj na facebooku marketplace il tako negdje, ima i povoljnih bas.
Betty1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 15:01   #9731
Quote:
utopiaAN kaže: Pogledaj post
Hvala ti! Vidim da većina onih od kojih sam skupila iskustva naginje Joolzu, a sad su u Baby centru na popustu, međutim i Ergobaby je isto na popustu, nema olakšanja dileme s te strane. S time da su Joolz i sto eura skuplja, pa je i to minus. I opet, ko za vraga ni jednih ni drugih momentalno ne nalazim rabljenih u oglasima.
Mislim da ne mozes faliti ni sa jednima, aer ima bolju kosaru ako vam treba dodatno.
marinnn is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 19:59   #9732
Je, beba je već 9 mj, pa svakako gledam povoljnije, tu vodi Ergobaby jer em je deluxe verzija 100 eura jeftinija em dođe s uključenom prečkom em ima dodatno za proširiti košaru za kupovinu, a kod Joolza još 50 eura košta šipka (koja mi fkt treba jer mi se sad obožava hvatati za tu prečku), pa ispadne 150 eura skuplje sve skupa. To je za novo, rabljena mogu sigurno naći daleko povoljnije, tako da mislim da je presuda ipak Metro+, iako moram priznat da su mi Joolz ljepša. Ne smijem više ništa gledat da ne krenem dumat o još kojem modelu Fala, pomogli ste
utopiaAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2024., 21:11   #9733
Quote:
utopiaAN kaže: Pogledaj post
Je, beba je već 9 mj, pa svakako gledam povoljnije, tu vodi Ergobaby jer em je deluxe verzija 100 eura jeftinija em dođe s uključenom prečkom em ima dodatno za proširiti košaru za kupovinu, a kod Joolza još 50 eura košta šipka (koja mi fkt treba jer mi se sad obožava hvatati za tu prečku), pa ispadne 150 eura skuplje sve skupa. To je za novo, rabljena mogu sigurno naći daleko povoljnije, tako da mislim da je presuda ipak Metro+, iako moram priznat da su mi Joolz ljepša. Ne smijem više ništa gledat da ne krenem dumat o još kojem modelu Fala, pomogli ste
Hej. Evo, da javim ako nisi vidjela, najnaj (oni su glavni zastupnik) nudi Metro+ i Metro+ deluxe na akciji od 100€ popusta i s uključenom ručkom. Pa eto, dosta dobra ponuda.

Mi imamo Metro+ nekih godinu i pol i obožavam ih. Nakon što sam se izmučila s glomaznim i nezgrapnim bugaboo beejem, ova su mi kolica došla kao preporod. Neću duljiti, ali su mi za svaku preporuku.
Hippolyta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.