Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2012., 18:45   #801
Pozdrav,
evo čistim ormare i imam vreća i vreća dječje robice i obuće (za cure i dečke) te igračaka koje bih željela pokloniti onome kome zaista treba. Pošto toga ima dosta molim javite se u inbox za dogovor oko preuzimanja na području Novog Zagreba.
Kaparocula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 17:26   #802
Quote:
Kaparocula kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
evo čistim ormare i imam vreća i vreća dječje robice i obuće (za cure i dečke) te igračaka koje bih željela pokloniti onome kome zaista treba. Pošto toga ima dosta molim javite se u inbox za dogovor oko preuzimanja na području Novog Zagreba.
sve je poklonjeno!
Kaparocula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 12:24   #803
Poklanjamo 17" flat screen CRT monitor Samsung, ispravan ali se ne trenutno ne koristi.
Iz Rijeke smo...
Molim da se jave samo oni kojima bi monitor trebao jer si drugi ne mogu kupiti, a treba im za rad/dijete/skolu.
Razni preprodavaci i profiteri neka se niti ne javljaju.
__________________
uvijek moze bolje :cerek:
sleepyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 16:09   #804
Ako netko ima nešto od odjeće ili obuće ili želi pomoći ovoj djevojci možete joj poslati direkt na njenu adresu ili uplatiti novčanu pomoć preko naše udruge:
Zamolba Tamare Žalac:
"Dragi moji, hvala vam sto postoji
udruga kao vi. Ja bi trebala
pomoc. Od djetinjstva su me
roditelji tukli, a od 9-15godine
otac me sexualno zlostavljao. Ja
sam to sve prijavila policiji. Bilo je
sudjenje. Otac je oslobodjen, a
majka, brat i cijela familija je stala
uz njega. Czss bjelovar me prvo
izdvojio iz obitelji, pa me kasnije
vratili. Ja sam nakon sto je otac
oslobodjen,zavrsila u domu za
odgoj djece u Puli. Otac je rekao
da sam sve izmislila a majka i brat
su stali uz njega. Ja sada imam
22godine, zivim sama. Financijska
situacija mi je losa. Bila sam
povremeno zaposlena do 8.mj.
Nakon toga ostala sam bez hrane,
novca. Nemam novca za hranu,
stanarinu, rezije,odjecu i obucu.
Blizi se zima a ja imam tenisice
koje propustaju, jaknu za zimu
nemam a od odjece imam nesto
tankih trenerki i 2 hlace i par
tankih majica. Molim vas jel mi
mozete pomoci. Dozvoljavam vam
da objavite moje podatke i da
obavite uvid u spise o prijavi.
Nelazem. Stvarno mi treba bilo
kakva pomoc. Hrana,obuca odjeca
ili novac. Molim vas pomozite mi"

Obuca 39
hlace 48-50, trenerke xxl
majice xxl
veste xxl
jakne/bunda xxxl

Adresa:
Tamara Žalac
ul Kneza Branimira 2
44400 Glina

Za novčanu pomoć:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra",
PBZ,Br.računa:2340009-1110460936
Za inozemstvo dodati:HR78 2340 00 91 11046093 6,
Privredna banka Zagreb d.d.,10000 Zagreb,Račkoga 6,Croatia.
SWIFT CODE:PBZGHR2X
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:37   #805
Drage moje forumašice..toliko sam sam sa beznadežna i slomljena da nema snage ponovno pisati post i ne znam zašto sam ga uopće napisala na "kozmetici".Tamo kod "TRAŽIM I POKLANJAM" sve piše i zato vjerujte mi i pomozite.Zaista mi je potreba pomoć.i meni i djeci.Samo da ovo prebrodim,pomozite mi.I hvala svim forumašicama koje su mi oko prošlog Božića pomogle da ih bar malo sretnije provedem.Hvala vam.
ani40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:38   #806
Plišane igračke

Znam da bi bilo puno bolje da imam npr robicu, ali nažalost nemamo male djece u kući.
Svoje plišane igračke sam oprala u mašini i zatvorila u dvije vreće... Poklonila bih ih ako netko surađuje s nekim domom za djecu, ili zna kome su možda potrebne. A i Božić se bliži. Igračke su gotovo sve kao nove i ima stvarno lijepih...
Eto, ako znate koga bi razveselile...

Nalazim se u Sisačko-moslavačkoj županiji, ali često sam u Zagrebu i mogu srediti prijevoz do tamo...
Li La Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 09:15   #807
Ja imam za pokloniti nešto odjeće za curice u vel. 8 i 10, i obuće broj 33-34. Bilo bi nam drago da možemo svojim paketićem razveseliti neku djevojčicu u ovo predblagdansko vrijeme!!!
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:16   #808
Quote:
Li La Malina kaže: Pogledaj post
Znam da bi bilo puno bolje da imam npr robicu, ali nažalost nemamo male djece u kući.
Svoje plišane igračke sam oprala u mašini i zatvorila u dvije vreće... Poklonila bih ih ako netko surađuje s nekim domom za djecu, ili zna kome su možda potrebne. A i Božić se bliži. Igračke su gotovo sve kao nove i ima stvarno lijepih...
Eto, ako znate koga bi razveselile...

Nalazim se u Sisačko-moslavačkoj županiji, ali često sam u Zagrebu i mogu srediti prijevoz do tamo...
domovi u zagrebu ne primaju rabljene plisane igracke
i nove bacaju nakon sto se zaprljaju prvi put, ne peru ih

domovi izvan zg ce ih primiti vjerovatno jer dobivaju puno manje donacija pa se ne ponasaju tako komotno
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 11:35   #809
pozz svima ! imam nešto nakita kojeg više ne nosim,nešto stare šminke i šampona koje ne koristim pa bi rado to poklonila nekoj curi koja si nema priliku i mogućnosti priuštiti. pa ako znate neku obitelj na području zagreba koja je u slabijoj situaciji i da ima kćer javite mi .
yllen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 11:57   #810
Hitno potrebna pomoć

Hitno je potrebna pomoć za obitelj iz Novog Zagreba.Situacija je ovakva,stan u kojem žive je 25 kvadrata. Doslovno se raspada sve,.polomljeni prozori,vrata,treba im namještaj,jer sve se raspada.U tu situaciju su došli nakon šta je kćer dobila otkaz i nije u mogučnosti nači posao. Ona je i ujedno samohrana mama dvoje maloljetnih školaraca. S njom živi njena bolesna mama koja je saznala u 7 mj ove godine da ima karcinom pluća u napredovalom stadiju. Trenutno prima kemoterapiju. Od primanja samo kćer ima dječji doplatak i njena mama mirovinu ,sve skupa 1500 kn kad bi se to zbrojilo,a dio odlazi samo na lijekove.Svi koji žele pomoći neka nam se jave u inbox pa ćemo dati sve potrebne podatke o obitelji.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 15:32   #811
Poklanjam

* zimski kaputić, vel 38/40, jako topli i očuvan
* deblju jesensku jaknu (40/42), nošenu svega par puta (rukavi su labavo potrfknuti koncem, ali to se da otšiti)
* tanku jesensku jaknu/sakoić (40/42), očuvan

Šaljem slike na zahtjev. Najbolje na području KC/ZG, ali možemo se dogovoriti i za slanje.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 01:17   #812
Pozdrav svima..ukoliko poznajete neku obitelj koja ima kćerku,sina tinejdžerske dobi i potrebna im je pomoć u obliku robe,potrebština i hrane molila bih Vas da mi pošaljete podatke u inbox,tj. njihov kontakt ili da me spojite s njima s obzirom da sestra i ja žarko želimo pomoći. Nemamo puno,ali svaka donacija je dobro došla,pogotovo u ovo vrijeme.. Puno hvala )))))))
dalija2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 15:51   #813
Quote:
Andeoska krila kaže: Pogledaj post
Hitno je potrebna pomoć za obitelj iz Novog Zagreba......Svi koji žele pomoći neka nam se jave u inbox pa ćemo dati sve potrebne podatke o obitelji.
Eto mene zanima zašto onima koji žele ostvariti direktan kontakt s tom obitelji, na njihov zahtjev ne pošaljete kontakt podatke
__________________
Povedi me tamo...
Glass S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:06   #814
Quote:
Glass S kaže: Pogledaj post
Eto mene zanima zašto onima koji žele ostvariti direktan kontakt s tom obitelji, na njihov zahtjev ne pošaljete kontakt podatke
Poslala sam vam kontakt broj prije tjedan dana,ne znm di je nastao problem,no ako niste dobili podatke javite se na PM pa ću vam dati ponovno.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.

Zadnje uređivanje Andeoska krila : 30.11.2012. at 13:20.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:32   #815
Moli se na poklon namještaj u dobrom stanju za peteročlanu siromašnu obitelj koja je i suočena bolešću,a uselili su u poluprazan stan te nemaju gdje spavati(trenutno spavaju na madracima na podu),jako je hitno,mi organiziramo prijevoz.Traži se:
- za dječju sobu;ormar, krevet i radni stol
-za dnevnu sobu trosjed na razvlačenje sa malo većim ležajem(traži se baš trosjed koji se razvlači u veći ležaj zbog malog prostora) i neka manja komoda za televizor.
Molimo da se jave samo oni sa područja Zagrebačke županije jer nam je drugdje teže organizirati prijevoz.
Hvala!
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:30   #816
Quote:
Andeoska krila kaže: Pogledaj post
Poslala sam vam kontakt broj prije tjedan dana,ne znm di je nastao problem,no ako niste dobili podatke javite se na PM pa ću vam dati ponovno.
I ja sam također preko pp-a tražila kontakt ili adresu obitelji iz zagreba kojoj treba pomoć i nitko mi nije ništa odgovorio
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:25   #817
Quote:
latitia26 kaže: Pogledaj post
I ja sam također preko pp-a tražila kontakt ili adresu obitelji iz zagreba kojoj treba pomoć i nitko mi nije ništa odgovorio
Ajme,pa ne znam što se desilo poslala sam ti broj tel.odmah i tebi i gospođi iznad i još dvjema one su primile evo šaljem ponovno u Pm,javite jel stiglo.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 19:03   #818
Quote:
Andeoska krila kaže: Pogledaj post
Ajme,pa ne znam što se desilo poslala sam ti broj tel.odmah i tebi i gospođi iznad i još dvjema one su primile evo šaljem ponovno u Pm,javite jel stiglo.
Dobila ;-)
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 10:40   #819
Quote:
latitia26 kaže: Pogledaj post
Dobila ;-)
Super,evo nadam se da će te ih kontaktirati jer su doista u velikoj potrebi.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:32   #820
BOŽIĆNA AKCIJA!
Početak je 12.mjeseca,pa tako započinje i vrijeme došašća.Vrijeme je pripreme za Božić,a i vrijeme da preispitamo svoju savjest i probudimo svoju milostivost i plemenitost.Neka vam Bog podari u vrijeme ovog došašća blagonaklonost prema onima koji su u potrebi.Danas počinjemo prikupljati živežne namirnice za Božićne pakete.Ukljućiti se možete doniranjem namirnica ili donacijom novčanog iznosa na naš žiro račun od čega će se isto tako kupiti potrebna hrana za potrebite.U Božićne pakete uključeno je 25 siromašnih i potrebitih obitelji,neki su suočeni nezaposlenošću,neki bolešću,podstanari,a većinom su to obitelji sa mld.djecom ,a svaki vaš i najmanji prilog je dobrodošao,bilo u živežnim namirnicama ili novčanim prilogom pa i onim najmanjim.Oni koji se suzdržavaju od pomaganja preko udruge mogu nas kontaktirati te će od nas dobiti adresu jedne obitelji kojoj mogu poslati Božićni paket(s tim da ako se obvežu da će poslati to moraju i učiniti kako obitelj ne bi ostala bez pomoći).Kako god odlučite,veoma je bitno da se uključite i pomognete kako bi i oni najmanji osjetili snagu zajedništva među nama ljudima.Akcija traje do 20.12.2012.
Ovdje je popis namirnica koje prikupljamo i broj žiro računa:
-suhomesnati proizvodi
- povrče i voće u konzervi (npr. grah, grašak, slanutak, kukuruz,
šampinjoni, mahune..)
- trajno mlijeko
- salate u staklenci (npr. kiseli krastavci, cikla i sl)
- tjesteninu, rižu, palentu, gris, brašno, ulje
- tost, prepečeni kruh i sl verzije kruha koje mogu stajati
- paštete, konzerve tunjevine i sl
- juhe u vrečici
- rajčica u tubi ili u tetrapaku
- hranu za djecu (čokolino, corn flakes, rižine pahuljice, piškote,
kekse za bebe i sl)
- pekmez, med, eurokrem...
- cedevita, šumeči vitamini,sokovi i sl.
-bebimil
U stvari sve sto nema kratak rok trajanja,
Skupljamo i higijenske potrepstine:
- kaladont
- Sapun, gel za tuširanje, šampon
- toalet papir i papirnate ručnike, salvete, vatice, pelene, vlažne
maramice za bebe
- detergent za sudje i prašak za veš

BROJ ŽIRO RAČUNA:
PRIVREDNA BANKA ZAGREB
HUMANITARNA UDRUGA "ZA BOLJE SUTRA"
Br.računa: 2340009-1110460936
Za inozemstvo dodati:HR78 2340 00 91 11046093 6,
Privredna banka Zagreb d.d.,
10000 Zagreb,Račkoga 6,Croatia.
SWIFT CODE:PBZGHR2X
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.