Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2015., 17:22   #801
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
Suditi stranom državljaninu za zločine na stranom teritoriju je pravno nonsens.
No već se pojavljivalo u EU
Indictment_and_arrest_of_Augusto_Pinochet
Augusto Pinochet je optužen u Španjolskoj za zločine koje je počinio doma
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 17:57   #802
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
No već se pojavljivalo u EU
Indictment_and_arrest_of_Augusto_Pinochet
Augusto Pinochet je optužen u Španjolskoj za zločine koje je počinio doma
uz suglasnost čilea!!
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 16:54   #803
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto on ne bi podnio zahtjev, nema što izgubiti.
Meni je rekao da neće podnijeti zahtjev za pomilovanjem jer se ne smatra krivim i ne želi pomilovanje.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 13:48   #804
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Maric u ZG a kapetan dragan u BG. To je deal.
ne vjeruj srbiji i partiji ni kad darove nose
Ovo je bilo iz dobro upućenih izvora. A gle, kapetan na Pleso.
komutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 20:45   #805
Veljko Marić pretukao suprugu, pa završio u zatvoru.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...ru/920752.aspx
Aquaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:21   #806
Koji sroljo od čovjeka, glavno da smo se mi namučili da bi ga ovdje prebacili.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:27   #807
To je ipak malo širi problem, i principijelan.

Sasvim je u redu da smo se kao država borili protiv toga da Hrvat osuđen za zločin u Hrvatskoj nad hrvatskim državljanom bude i suđen i odrađuje kaznu u Hrvatskoj.

A sve ovo drugo je...drugo Osim par fanatika koji se napale na sve što im miriše na "domoljublje", ili par onih koji imaju vlastite traume pa su i one igrale ulogu u ovom slučaju - svima je valjda od početka jasno da je riječ o zločincu i nuli od čovjeka, i to još od prije rata.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:07   #808
Samim time što smo ga premjestili ovdje smo nekako de facto priznali sud u Beogradu i njegovu univerzalnu jurisdikciju, mislim, znam da je bolje da opet ovdje služi i da smo pokazali kakav-takav interes za našim gradjaninom ali ono, opet smo i sebe dobro posrali u usta.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 23:58   #809
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
To je ipak malo širi problem, i principijelan.

Sasvim je u redu da smo se kao država borili protiv toga da Hrvat osuđen za zločin u Hrvatskoj nad hrvatskim državljanom bude i suđen i odrađuje kaznu u Hrvatskoj.

A sve ovo drugo je...drugo Osim par fanatika koji se napale na sve što im miriše na "domoljublje", ili par onih koji imaju vlastite traume pa su i one igrale ulogu u ovom slučaju - svima je valjda od početka jasno da je riječ o zločincu i nuli od čovjeka, i to još od prije rata.
Meni nije bilo jasno, mislio to neki bogec Jučer tek pročitao u Nacionalu. Koja ljiga
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 13:31   #810
očekujem opet bujicu specijalno posvećenu ovom 'heroju' kojeg su mrski komunisti ostavili da trune u srbiji.

domoljubi se raskravili da ga prikažu kao žrtvu

sad ga kolinda, petirka, glogoški opet mogu posjecivat
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 16:43   #811
Normalno, kad sam prije godinu dana ismijavao ljude koji žele financijski pomoć ovoj spodobi, bio sam popljuvan od domoljuba kako ja to pričam o časnom hrvatskom branitelju i kako treba pomoći onima koji su ginuli za ovaj narod.

A realnost je ta da se radi o osuđenom ubojici koji je dobio pravo biti u ratu samo zato jer je Tuđman htio sve kriminalce staviti u prvi red obrane(što je zapravo logičan potez), ali nažalost njega i njegove (evidentno glupave) žene, metak ga je izbjegao. Ne bi o tome da li je ratni zločinac, ali ovakvi koji tuku vlastitu ženu i djecu su za mene gori od ratnih zločinaca.

Ja se čak slažem s onima kojii dalje misle da mu je trebalo suditi u Hrvatskoj. Tu nema dvojbi. Ali realno je da bi on ovdje bio oslobođen ili bi cijeli cirkus trajao do njegove smrti, maksimalno bi se prolongiralo i još bi cijelo vrijeme bio na slobodi.
Tako da što se mene tiče nek mu i njemu sličnima Srbi rade što ih god volja. To govorim radi dobrobiti njega i njegove (evidentno glupave) žene koja će ga vjerojatno opet dočekati i oprostit njegovom Veljku koji je samo malo si koju preveć popil.

I ako netko i dalje misli braniti istog, nek se sad bar zna da braneći Veljkeca, ne branite hrvatske branitelje nego najniže dno braniteljsko koje postoji, kao i ono ljudsko smeće koje je pobilo vlastitu familiju u Španskom i branitelji ga kasnije opravdavali. Dan danas sam u šoku da je čak i svećenika bilo sram da ih se zajedno pokopa, eto dokaza da bar ima i ponekog pametnog popa.

Ovo sam tek sad napisao jer sam tek sad i saznao, a vidim da dežurni dušebrižnici s ove teme se više ne javljaju braneći našeg Veljka, dobrog duha hrvatskog, pa je i tema utihnula.

I da ne zaboravimo, kaže Petirka da je u svakodnevnom kontaktu s njegovom ženom. Kad već nije htio Stanković joj to reći, čisto nek bude, jel može netko toj ženi izravno ili bar preko Petirke objasniti da pošalje svog muža u tri mile pičke materine ? Idući put će prebiti neko dijete, a onda za to više nije samo kriv ovaj idiot nego i ona šta mu stalno oprašta.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.