Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 01:13   #1
Koji program za izradu naljepnica?

Radi se o etiketama za staklenke i čepove koje bi trebao izraditi i printati na već izrezane papirnate neljepnice.
Izrada je prilično jednostavna i vjerojatno bi neki jednostavni freeware odradio posao.
Print je škakljiv. Kada sam to probao raditi iz Word-a i Excel-a nikad nisam mogao dobiti više od 3 reda unutar odrezane kocke papira. Bez obzira na mm precizno određene margine i raster.
Ima li nešto za prosječno informatički pismenu osobu da to može napraviti i isprintati doma?
el.danchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 20:35   #2
Izrada samoljepljivih naljepnica u Wordu

Quote:
el.danchi kaže: Pogledaj post
Radi se o etiketama za staklenke............... dobiti više od 3 reda unutar odrezane kocke papira.?
Zašto rezani papir?
Jesi li probao na gotovom arku papira koji sadrži samoljepljive naljepnice. Ima ih raznih dimenzija. Jesi li probao u Wordu na način da odradiš odjednom više naljepnica pa samo print po želji. Naljepnice se mogu prilagođavati.
Vidi ove primjere

- Kako izraditi samoljepljive naljepnice u Wordu 2007
- Izrada samoljepljivih naljepnica u Wordu 2003
Ivan_C is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:34   #3
Radio sam to prije par godina. Nabaviš onaj papir na kojem su poslagane naljepnice. U Wordu si napraviš da ti bude stvarna veličina papira, prisloniš papir s naljepnicama na monitor i gledaš da ti slova budu na sredini ili kako ti već odgovara i printaš na taj papir s naljepnicama.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:31   #4
Znam da nije za Windows ali možda nekom dobro dođe. Program je vrlo dobar. gLabels
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 01:14   #5
Di se da taj papir s naljepnicama nabavit kupit.. ima li na ebayu? Trazim nemogu nac.. imam obican printer s tintom

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 03:14   #6
Quote:
kos24 kaže: Pogledaj post
Di se da taj papir s naljepnicama nabavit kupit.. ima li na ebayu? Trazim nemogu nac.. imam obican printer s tintom

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
To je samoljepljivi papir A4 formata "izrezan" na jednake kvadrate tako da se lakše odlijepe pojedini kvadrati i može se nabaviti u svakoj knjižari/papirnici.
Tema koja ti možda pomogne:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=781170
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.