Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 21:38   #1
Nešto fali Outlooku

Morala sam očistiti hard, ali sam to prerevno napravila tako da sam obrisala i sve mailove u Microsoft Outlooku. Ono što je problem je činjenica da mi mailovi više uopće ne stižu u Outlook. Korisnički račun je ispravno postavljen, testna poruka je došla na webmail, ali kad otvorim outlook, ispada da je sve prazno. Što sam to previše očistila, tj. što moram napraviti da bi mi mailovi opet stizali u Outlook?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:23   #2
Daj malo bolje objasni kakvo je to ciscenje harda? Sa nekim softverom ili si rucno birala mape i datoteke za brisanje? Kaj se tice Outlooka moj savjet je da sve napravis ispocetka. Znaci obrisi sve korisnicke racune (spremi si prije vazne poruke) te ponovo konfiguriraj email racun. Ako ni to ne uspije javi koje greske ti baca pa cemo vidjeti za dalje....

Zadnje uređivanje Vistaman : 05.11.2017. at 09:25. Reason: uletio smajli u naslov
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 11:27   #3
Ručno sam brisala sve što imam na hardu i ispraznila sam Recycle Bin. Pritom sam nenamjerno izbrisala i sve poruke. Pokušat ću ovo s ponovnim kreiranjem računa.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:48   #4
Recimo da sam nešto riješila. Napravila sam račun ispočetka, ali sam skužila da sam si zapravo obrisala podatkovnu mapu pa sam i to napravila novo. Sada poruke dolaze, ali ne odlaze baš uvijek. Stoje u outboxu i onda nakon par sati ili više odu. Taj sam problem s odlaznim porukama imala nedavno i riješilo se doslovno samo od sebe.
Za koji dan bi mi trebao doći novi laptop, a do tada ću se snalaziti dijelom ovakvim outlookom, a dijelom webmailom.
Hvala.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.