Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 23:21   #521
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
nikad nebi drugom savjetovala ono sto nebi ni samoj sebi.
ako se bojis reakcije drugih, kako drugacije mozes dat nekome do znanja da ti se svidja ako ne direktno? da, odete van, malo popijete, probas ju poljubit, ako ide, super, ako dobis kosaricu - joj sorry, inace to ne radim, valjda je od alkohola
to je i mene jako dugo mucilo (kako da joj dam do znanja da mi se svidja, a nebi htjela da ostatak svijeta sazna.
ako si jos uvijek u "ormaru" moras bit svijesna rizika ukoliko imas posla sa heteroseksualnom zenom. to uvijek pricam jer neznas kaj je ljudima u glavi i na koga mozes naletit.
isto tako je bitno sto ti zelis, ukoliko se "igra", jel bi tebi "igrice" bile dovoljno ili ipak zelis vise od igranja. mozda se ne igra, mozda... (moze bit 1000 razloga zasto radi to sto radi). ne mozes znat kaj je u njezinoj glavi isto kao sto nitko od nas ti ne moze sa 100% sigurnoscu rec - e, ona ti misli to i to...
ma joj bile smo mi već vani par puta ali nikad nije bilo dovoljno alkohola i svaki put je bilo još ekipe. zasad znam da ima jednog gej frenda i da joj je to ok. mislim ne osuđuje ljude zbog toga. ali zaista mi je postala dobra frendica, kužimo se dosta dobro i ne bih željela pokvariti taj cijeli odnos svojim priznanjem.
shvaćam da nitko to ne može sa sigurnošću reći, ali postala sam na temu i na forum jer je to mjesto gdje ljudi pišu svoja mišljenja o raznim situacijama u kojima se ljudi nalaze. ne tražim znanstvene dokaze već jednostavno da ljudi koji su bili u sličnim situacijama napišu svoje mišljenje ili svoje priče

pozivam ljude na javnu raspravu

Zadnje uređivanje sarcastic-aim : 25.10.2017. at 23:42.
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 08:42   #522
ti nebi ugrozila prijateljstvo, ali opet bi da ti netko kaze nesto kako bi ti dao nadu za nesto vise
a, kaj mislis zasto ti pisem? pa normalno da sam/bila u slicnoj situaciji.
nitko ti ne moze rec tocno ono sto ona misli. mislim da ti prvo moras sebi odgovorit na pitanje sto bi ti htjela i da li mozes riskirat neke stvari ili ne.
ako ne mozes, idemo dalje, a ako mozes - probaj smislit neki indirektni pristup ko kaj sam ja ovo predlozila za cugu i pusu. sta ja znam, pitaj ju jel bi htjela prespavat kod tebe, da ti se ne ide van i da bi se htjela doma opustit pa kad (ako) u krevetu stvari krenu svojim tokom...
sve u svemu, znam kako ti je! a, i ponekad kad neznamo kako bi i sto bi postupili, najbolje pustit i prepustit vremenu da se same rjese.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:35   #523
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ti nebi ugrozila prijateljstvo, ali opet bi da ti netko kaze nesto kako bi ti dao nadu za nesto vise
a, kaj mislis zasto ti pisem? pa normalno da sam/bila u slicnoj situaciji.
nitko ti ne moze rec tocno ono sto ona misli. mislim da ti prvo moras sebi odgovorit na pitanje sto bi ti htjela i da li mozes riskirat neke stvari ili ne.
ako ne mozes, idemo dalje, a ako mozes - probaj smislit neki indirektni pristup ko kaj sam ja ovo predlozila za cugu i pusu. sta ja znam, pitaj ju jel bi htjela prespavat kod tebe, da ti se ne ide van i da bi se htjela doma opustit pa kad (ako) u krevetu stvari krenu svojim tokom...
sve u svemu, znam kako ti je! a, i ponekad kad neznamo kako bi i sto bi postupili, najbolje pustit i prepustit vremenu da se same rjese.
pa eto skužila si što mi treba . da netko kaže ima nade. da je bio u sličnoj situaciji i da se nešto i dogodilo.
ma razumijem da cilj je imati što više 1 na 1 kontakta i isprobavati granice. to i nekako pokušavam prakticirati no međutim vrijeme i razvoj situacije mi traju predugo
ali očito ću morati biti strpljiva još nekko vrijeme i nastaviti s hintovima i flertom
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:08   #524
lijepo je zamisljat i mastat o necemu sto bi htio, ali ipak mislim da covjek treba imati veze sa stvarnoscu jer ako se mozda moras pomirit sa time da ponekad i nece biti po onome sto si zamisljala, bolje je prije to prihvatit nego sa vremenom da se ne zadubis previse.
znam sto znaci bit rastrgan na vise strana. i vjerujem da si ti sada jako zbunjena i ni sama neznas sto bi, a sto nebi.
mozda nebi bilo lose odmaknut se od nje neko vrijeme dok si ne poslozis kockice...
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:45   #525
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
njezino stajalište o homoseksualnosti jest da je to ok ali ona smatra da ima previše drame između dvije cure
Pametna žena.

Quote:
Ubija me sa slanjem srca i pusa preko fejsa, što naravno nije nikakav pokazatelj, ali tko ne bi padao na srca i puse .
Nije pokazatelj, a ti padaš.

Quote:
Ono što sam opazila kroz nekoliko mjeseci poznanstva jest da se njezin odnos prema meni promijeni ukoliko je okružena svojim prijateljima, odnosno društvom u kojem ja nisam. Promijeni se na način da me jednostavno ne gleda i zapravo više manje ignorira ili ne doživljava.
Ah, ta kučka.


Quote:
Inače kad smo same odnos je totalno drugi. Pričamo o svemu i svačemu i već prepoznajemo jedna drugoj poglede.
A najbolje da šutite dok ste zajedno. Kakvi pogledi? Ima razroke oči?
Subjektivna si dosta.

Quote:
Na fejsu također postoji jedna hladno-topla igra. Postoje periodi gdje se non stop dopisujemo, ostanemo budne do kasno (inače obje ostanemo kasno neovisno o tome da li se dopisujemo) na kraju si zaželimo laku noć uz prigodne emojije srca, a s druge strane postoje periodi gdje me ona ponovno ignorira(ne u doslovnom smislu da ne odgovara nego jednostavno odgovara na način da se skuži da se ne želi dopisivati).

Žena reagira normalno kao i svaka osoba. Ako joj se ne tipka, kratka je, a s obzirom da ste si faksovske koleginice, srca i pizdarije su sasvim normalna stvar.
Ja sam sa svojom strejt koleginicom s faksa šetala držeći se za ruku faksom, kuhala mi je i češkali smo se u slobodno vrijeme, izvodili drag show, nikad mi nije palo na pamet da želi biti sa mnom. Da je htjela, mogla je. Kao i ova tvoja.

Quote:
Ono što sam primjetila jest da nakon nekog vremena ukoliko joj ne šaljem nikakve poruke ona ponovno započne komunikaciju. Mislim da je shvatila dosad da postoji velika šansa da sam ja bi (iako sam zapravo 90% lezba ) jer sam joj davala poruke između redaka u više navrata kada smo se dotakli teme seksualnosti ili romantičnih odnosa.
Cura razmišlja o karijeri fag haga.

Quote:
Eto toliko od mene. Molim lezbe s iskustvom, ili jednostavno lezbe da komentiraju moj slučaj.
Što se tiče tvog očaja/slučaja, stručna porota je donijela presudu da si ubrijala i da si dosta subjektivna. Kani se toga, cura ne želi nikakvu intimu od tebe. Ali, to nije slučaj kod tebe pa...nađi si drugu fiksaciju, kani se ove.
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 00:30   #526
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
lijepo je zamisljat i mastat o necemu sto bi htio, ali ipak mislim da covjek treba imati veze sa stvarnoscu jer ako se mozda moras pomirit sa time da ponekad i nece biti po onome sto si zamisljala, bolje je prije to prihvatit nego sa vremenom da se ne zadubis previse.
znam sto znaci bit rastrgan na vise strana. i vjerujem da si ti sada jako zbunjena i ni sama neznas sto bi, a sto nebi.
mozda nebi bilo lose odmaknut se od nje neko vrijeme dok si ne poslozis kockice...
teško se odmaknuti od nekoga s kim slušaš većinu predavanja, i s kim radiš većinu labosa

ali cijenim sve savjete i uzimam u obzir :zapisujeublokić:

Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
A najbolje da šutite dok ste zajedno. Kakvi pogledi? Ima razroke oči?
Subjektivna si dosta.
okej mislila sam na prepoznavanje ekspresija lica, gdje obje nemamo izraženu ekspresiju lica, no svejedno vrlo lako pohvatamo misli. okej tu se radi da funkcioniramo na istoj frekvenciji. a s prijateljima sam većinom na sličnoj frekvenciji. opet ta subjektivnost

Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Žena reagira normalno kao i svaka osoba. Ako joj se ne tipka, kratka je, a s obzirom da ste si faksovske koleginice, srca i pizdarije su sasvim normalna stvar.
Ja sam sa svojom strejt koleginicom s faksa šetala držeći se za ruku faksom, kuhala mi je i češkali smo se u slobodno vrijeme, izvodili drag show, nikad mi nije palo na pamet da želi biti sa mnom. Da je htjela, mogla je. Kao i ova tvoja.
nije ti palo na pamet da želi biti s tobom jer ti se nije sviđala na takav način. očito
razumijem što želiš reći. imam i ja jednu frendicu iz srednje s kojom mogu žešće flertat i glupirat se, a nikad nisam pomislila da bih mogla biti s njom u vezi.


Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Cura razmišlja o karijeri fag haga.
upravo naučih novi izraz :klap:

Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Što se tiče tvog očaja/slučaja, stručna porota je donijela presudu da si ubrijala i da si dosta subjektivna. Kani se toga, cura ne želi nikakvu intimu od tebe. Ali, to nije slučaj kod tebe pa...nađi si drugu fiksaciju, kani se ove.
hvala na presudi iako još nije pravomoćna :P

hvala ti na procjeni moje situacije. upravo zbog toga sam i postala ovdje. ustvari upravo zbog toga ljudi i postaju na forum.hr. zato da čuju viđenje svoje priče iz drugih perspektiva ljudi kako bi svoju situaciju mogli bolje procijeniti.

i pišem žalbu na presudu kako bi se rasprava nastavila
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:08   #527
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
nije ti palo na pamet da želi biti s tobom jer ti se nije sviđala na takav način. očito
Tko kaže da mi nije prošlo glavom i da ju možda nisam htjela poljubiti jednom? Ali, dosta sam i objektivna pa sam shvatila da bi njoj to bio samo izlet, čak i da se desi.


Quote:
i pišem žalbu na presudu kako bi se rasprava nastavila
Koliko godina imaš btw.?
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:38   #528
Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Tko kaže da mi nije prošlo glavom i da ju možda nisam htjela poljubiti jednom? Ali, dosta sam i objektivna pa sam shvatila da bi njoj to bio samo izlet, čak i da se desi.
ne znam onda ili imaš jaku samokontrolu ili ti nije bila toliko napeta :nezna:


Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Koliko godina imaš btw.?
nešto malo manje od sredine dvadesetih zašto pitaš?
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:48   #529
bas vezano za tvoju temu ti nemam nista vise nadodat,...

povede me neka misao... pita te cura koliko imas godina. sve u svemu, mlada si. interesantno je to da bez obzira koliko imamo godina, zaljubimo se kao da nas netko teleportirao u 1.razred
i, sjetim se necega sta mi je rekla jedna cura, a to je bilo kao sada tvojih godina i nije mi bilo previse jasno znacenje toga recenoga tada. sad mi tek sine nakon nekoliko godina sto je to trebalo znacit.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:45   #530
Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Dat ću još jednu šansu ovom web-mjestu prije nego odstupim, pa: tražim curu za neobavezno dopisivanje na području Zagreba (ajd', može i dalje od Zg), 30-40 godina (prolazi i 27+, Jesus, I must stop). Šifra: henganje na zidiću uz Ožujsko od grejpa, no strings attached, kafenisanja na špici subotama, izleti u Veliko Svinjičko i piknici u Svetom Ivanu Žabno.
Bilo bi lijepo kad bi osoba koja se javi bila svoja u glavi, to mi je za sada jedini uvjet za ikakvo druženje, čak mi ne smeta ako je nepismena seljačotina ako je poduzetna i zabavna.
Nudim šetnje Jarunom, bicikliranje, spoticanje na ravninama nakon dvije pive i nevini pogled.
Glumit ću optimista pa još nadodati da je ovo i dalje aktivno i da bih ovu digitalnu komponentu dopisivanja vrlo rado zamijenila odlaskom na kavu.
Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:38   #531
Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
Glumit ću optimista pa još nadodati da je ovo i dalje aktivno i da bih ovu digitalnu komponentu dopisivanja vrlo rado zamijenila odlaskom na kavu.
Ja bi ti se vrlo rado pridruzila
LenaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:19   #532
Mrtvi forum

Što ima ekipa? Nisam bila godinu dana tu Nadam se da ste svi dobro i sretno zaljubljeni ;-)
rihanna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:21   #533
Je l' imate vi ideju di kupit vjenčano prstenje?
Mi bi zapravo nešto od titana, ali htjele bi naravno identično prstenje i htjele bi to probati, vidjeti kako stoji na ruci, a ne online. Gdje bi mogle gledati po Zagrebu?
Ja sam već naletila na neke pomalo neugodne situacije, a ona nije baš potpuno out i osjetljivija je na takve komentare i upadice, pa ne želim da uopće u takvim trenucima dolazi do takvih gluposti.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:18   #534
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Je l' imate vi ideju di kupit vjenčano prstenje?
Kako ne, izvan lijepe nase
prema zapadu, da me se ne shvati krivo :P
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:05   #535
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Kako ne, izvan lijepe nase
prema zapadu, da me se ne shvati krivo :P
Kupljeno, u Zagrebu. Rečeno nam je da smo slatke.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:43   #536
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Kupljeno, u Zagrebu. Rečeno nam je da smo slatke.
:klap:
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 07:56   #537
Di ste nestale sve?
Sretna vam nova godina.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 17:09   #538
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Di ste nestale sve?
Sretna vam nova godina.
Sretna svima
unexpect is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 17:39   #539
Pozdrav cure,

Prvi puta pisem na ovom forumu i eto bas na ovoj temi..No nakon duzeg vremena odlucila sam se ipak napisati svoj, ne bih rekla problem ali - kompliciranu situaciju u glavi.

Prije nego pocnem zelim naglasiti da sam 100% hetero, i da sam u jednoj dugoj ali zbilja kvalitetnoj vezi i svog partnera ne bih mjenjala za nista na svijetu. No da sad ne ulazim previse u to, samo sam htijela naglasiti u kakvoj sam vezi jer ce mozda biti bitno za nastavak..tj potvrdu da nisam ni bi ni gay.

No ono sto mi se dogadja u zadnjih godinu i pol, je to da imam drugacije osjecaje prema zenskom spolu, godine mi cak nisu ni bitne koliko sam primjetila.. Samo da kazem, ja sam u srednjim dvadesetima.

Ono sto je mozda vazno za reci je da su ti osjecaji intenzivniji kada trebam dobit i tokom onih dana u mjesecu, vjerojatno hormoni pridonose tome.
Nadalje, kad kazem "privlacenje" nikako ne mislim u seksualnom obliku. Dakle u ovih god i pol koliko to traje nisam se nikada seksualno zamisljala ili sto god, sa zenskom osobom, nego me jedino privlacilo da imam njezinu paznju ili sto vec, ne znam ni sama zbunjena sam totalno.
Ajde da sam gay ili bi pa bi si priznala jesam i to je to, ali ne, bas naprotiv odbija me sama pomisao da bi sa zenskom osobom imala seks (ne zelim da ruzno ispadne), cak se nisam niti poljubila nikada sa curom iako me frendica (koja je lezba) htjela poljubiti na nekom srednjoskolskom partiju..

U posljednje vrijeme sam takodjer pocela analizirati druge cure i razmisljati da li su one mozda bi/gay i ako za neke znam ili pretpostavljam da bi mogle biti, tada me to ajmo rec privuce. I nekako mi je to napeto i zanimljivo..

Sada onaj glavni primjer.. iako ih ima vise sporednih, ali s ovom curom je ajmo rec dugotrajniji..
Na jednom forumu postoji cura (nazvat cemo ju Mia)koja nije iz Hrvatske, ali je nasa susjedna zemlja tako da se razumijemo u komunikaciji.. Ja sam se na taj inace gamerski forum reg 2013 i to je mala zajednica od svega 50ak ljudi ali samo nas ima mozda 10ak cura.. i sjecam se da mi je ona tada poslala privatnu poruku, samo odjednom, -imas predivan osmjeh- (imala sam sliku profila na avataru) i ja to tada nisam shvacala kao da bi ona mozda bila gay/bi, ma ni na kraj pameti . Ali npr sada kad vratim film , definitivno bi to pomislila.. Mislim da dalje nismo nista pisale vise.. ja sam onda par god pauzirala i onda sam se ponovno prikljucila tom forumu.. zadnjih god dana sam redoviti clan i ona je i dalje tu. Kod sebe sam primjetila da sada sve cesce i cesce trazim paznju od nje. Cak sam sigurna da je gay (a cura mozda jadna ni nije haha) ali sam povezala neke detalje i uvjerila samu sebe da je. Nemam njezin fb profil, instagram nista (samo joj znam ime i od kud je i da ima 27god, a odnedavno ima i sliku tako da znam kako izgleda), a ne zelim ju pitati za fb ili insta jer nismo dovoljno "dobre" a i bojim se da bi bilo pre sumnjivo..
Neki od mojih "dokaza" su da smo jednom bile u istom timu i netko ju je nesto zezao tipa halloo zenoo ona je na to odg "nisam zena -.- " tako nesto ne znam doslovno.. dosta je hladna i drska prema muskom spolu, mozda je i inace takva nezz kad nisam nikad opsirnije pricala s njom a i bojim joj se javit haha. Mislim ovo sad zvuci kao da ja nesto zelim s njom. Sto je najgore, poznavajuci sebe, da je ona gay i da me pocne "barit" ja bi se povukla 100% . Iz 2 razloga, 1. To bi me odbilo od nje, a 2. Ne bi to mogla napraviti svom decku bez obzira sto se s one druge strane radi o curi, za mene je i to na neki nacin prevara.. Ali kazem, samo u slucaju da mi direktno da do znanja da je ona gay i da se ozbiljno zanima za mene, znaci u takvim scenariju sam gotovo sigurna da bi "pobjegla".

Ja ubiti ne znam sto tocno zelim, ali me ona privlaci na odredjeni nacin. Za sada mi pase sto je tako tajanstvena, i mislim da kad bi se pocele dopisivati i time bolje upoznati, da bi to "nesto" splasnulo u meni, tako da mi ovo za sada odgovara. Ali opet me nesto vuce da ju bolje upoznam.
Npr.svaki put se obradujem kad vidim da je online. Potajno se nadam da ce mi se javiti ili pozvati u igru ali sanse za to su 0% jer je zena ocito zagrizena gejmerica haha i boli ju briga. Tj jednom mi je poslala zahtjev da dodjem kod nje u igru i mislim da sam u isto vrijeme i ja njoj poslala, to mi je bilo bas simpaticno. Onda,
Za rodjendan sam joj poslala ali samo onako kao post na temi sretan rodjendan na tom forumu gdje svi cestitaju, a ona je meni moj u inbox s tim da je kasnila 2 dana pa je napisala nesto znam da kasnim sorri , ali eto svejedno se sjetila i poslala.., i sad za novu godinu sam ja prva njoj i na tome je ostalo. Bilo je tu jos 2-3 kratka dopisivanja ali doslovno dvije recenice..u jednoj mi je cak srce poslala..
iz njih nisam nista mogla iscitati jer su to 2-3 rijeci samo.Ja uglavnom smisljam neki razlog da joj se javim ali nemam bas ideju a htjela bi to napraviti najvise zbog sebe, da vidim kako cu odreagirati.. zelim malo eksperimentirati sa svojim osjecajima, da napokon vidim sta se to dogadja  sa mnom. I da li bi ju stvarno odbila ili bi mi se jos vise svidjelo.

Ne znam, mozda sam jednostavno previse "zabrijala" a mozda sam stvarno bi. Iako kazem, da jesam vjerojatno bi razmisljala o curama i u seksualnom smislu, to mi je nekako logicno..
Ne znam ni koja je poanta ovog mog kilometarskog posta, nemam pitanje za vas, nista konkretno, nego samo da eto prokomentirate da li je tako i vama bilo u pocetku? Ili ste vi odmah osjetile seksualnu privlacnost kod istog spola. Odnosno da li postoje bi/gay osobe koje to jesu ali nemaju seksualnu zelju prema istoj?

O Boze kako ovo sve glupo zvuci, tako me jako sram zbog ovoga. Nadam se da se necu pokajati sto sam samo tako otvorila svoju dusu potpunim strancima..
fauwee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 18:43   #540
pa ja mislim da je mozda bolje sada propitivati svoju seksualnost, zelje i potrebe nego npr. da si u braku i da jos imas djecu.
nije fer prema decku,... neke simpatije, osjecaji se dese,... nije da si sad ti namjerno htjela osjetit neke (kak da to nazovem) leptirice u trbuhu,...
nema se tu kaj posebno rec jer smatram da se sve svodi u prvoj recenici mog posta. u svakom slucaju je bolje sad "istrazivat" nego doista da te to pocne kopkat kasnije. za tebe osobno nebi bilo dobro da tu analizu gurnes pod tepih.
nadam se da volis tog decka. jel ga volis? dal te privlaci fizicki? da li smatras da ti ipak tu nesto "fali"? ako te netko privlaci i mentalno i fizicki, super i nemas kaj trazit sa strane. e, a da si solo, onda istrazuj, analiziraj,... prvo sto sama nisam da se vara u vezi, a drugo, kako ces znat dal te netko privlaci, ako se ne poljubis s tom osobom i sl.
vidis kak je to sve povezano... a, da mozda prvo ti samu sebe pitas i isprepitas sto u stvari zelis? kaj bi htjela?
mislim da je ipak dobro malo za promjenu se pozalit i potpunim strancima.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger