Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 19:44   #21
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Voljela bi napisati jos puno cinjenica koje bi jos poblize objasnile situaciju ali ih je jednostavno previse. zadnjih par mjeseci periodicno smo se svađali, ali je svejedno bilo lijepo i svejedno smo radili svasta zajedno. samo tjedan dana prije prekida bili smo na jenom putovanju zajedno. dakle, za mene je to bila jedna kriza za koju sam vjerovala da se mozemo iz nje izvuc i da me voli, jer je tako pokazivao, a nikad pricao o onome sto ga muci, dakle ja nisam mogla ni naslutiti da je vezi dosao kraj. kada je odlazio tu noc vani culi smo se i sve je bilo u redu, pokazivao ljubav i paznju, a onda me tu istu noc prevario, sljedeci dan pucao po zivcima i tad smo prekinuli a meni je taj prekid pao kao iz vedra neba. znala sam da smo se svađali ali nisam mogla ni pomisliti da me taj covjek vise ne voli. Stoga da, prevario me, unatoc problemima koje smo imali nikad otvoreno nije pricao samnom o svojim osjecajima i nikad mi nije dao do znanja da je vezi dosao kraj niti sam se tako osjecala. da prevario me.
A misliš li da te on zbilja prestao voljet, i ako da, da li se to desilo tu noć kad te prevario ili onda kad su počele svađe? Ja bih rekao da je prevara bila samo okidač za odluku.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:46   #22
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Ne znam, ne mogu sto posto reci jer sam ranjena. Ali sada razmisljajuci nebi mogla, gadi mi se, nebi mu vise nikad mogla vjerovati, vise puta mi je sakrio i napravio nesto iza leđa, sa ovim me dokrajcio. Ja njega zelim preboljeti, zelim otpustiti to od sebe jer zdravim razumom znam da me NIJE zasluzio. Ali srce je teško, jako to sporo ide kod mene i još uvijek ga volim, zato mi je sve to tako i bolno.. Ionako me ne voli i ne zeli biti samnom, a ja to zelim preboljeti i biti oslobođena tih okova.. zelim napokon biti sretna..
Jako se bojim da nijedan muškarac u mom zivotu nece moci samnom proci sve ono sto sam prosla sa bivsim, bojim se da mi ni sa jednim nece biti lijepo kao sa bivsim.
Bio sam u slicnoj situaciji. Isto tako - prva cura koju sam volio je vodila paralelan zivot, s bivsim. Doduse, bili smo zajedno tek pola godine, a paralelno se vidjala s njim zadnja 2-3 mjeseca. Jasno, kad sam saznao, bio sam slomljen poput tebe. Bilo je uzasno tesko prvih nekoliko tjedana, ali zacrtao sam si u glavi da me nije vrijedna, da me ne zasluzuje i da to sto je napravila je dno dna. S vremenom su osjecaji slabili dok nisu potpuno nestali. Nakon godine dana mi se javila i pokusala obnoviti kontakt, ali samo sam to srezao po kratkom postupku.

Nakon tog sam imao hrpu kratkih veza, no s nijednom nije bilo to "to". Iskreno, sumnjao sam da li mogu opet istinski voljeti... a onda sam upoznao sadasnju djevojku, s kojom sam vec 3 i pol godine u sretnoj vezi i ono sto imamo se uopce ne moze usporediti s tom prvom vezom.

Uglavnom, vrijeme oporavka je individualno. No, bori se, ustraj u tome da krenes dalje i proci ce... kad-tad.

A kaj ste to vas dvoje prosli? Meni se cini da ti idealiziras taj odnos. Evo na mom primjeru mozes vidjeti da ima nade... sigurno ces upoznati nekog novog, a ako otpustis kocnice (koje ces vjerojatno imati neko vrijeme nakon ovog) i opet zavoljeti. Jos si jako mlada i tek dolazis u najbolje godine, u kojima ces sigurno imati vise mogucnosti da stvoris jos upecatljivije uspomene s nekim drugim.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:48   #23
Boli nekih 6 mjeseci, ako mislis na onu kao tupu bol u srcu, ali prođe
i onda se oporavis

Ali kako je netko jednom rekao "Bolje je voljeti i izgubiti, nego nikad ne voljeti"
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:49   #24
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Skuzila, samo je zvucalo smijesno
Svakako ako netko s kim si proveo 2,5,10 godina, uskoci drugoj u krevet dan nakon prekida, zar nije jednako jadno i ponizavajuce bilo dan prije ili poslije.
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:56   #25
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Svakako ako netko s kim si proveo 2,5,10 godina, uskoci drugoj u krevet dan nakon prekida, zar nije jednako jadno i ponizavajuce bilo dan prije ili poslije.
Istina. Ali vjeruj mi da bi jos vise boljelo da si s njim u braku i imas dijete s njim. Onda to dode na neku sasvim drugu razinu. Tj osjecas se puno bespomocnije nego ovako.
Zato uzivaj i budi zahvalna sto si se rijesila problema.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:57   #26
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
A misliš li da te on zbilja prestao voljet, i ako da, da li se to desilo tu noć kad te prevario ili onda kad su počele svađe? Ja bih rekao da je prevara bila samo okidač za odluku.

Kasnije uz puno razgovora nakon prekida kad su se pocetne strasti malo smirile (naravno ni tada mi nije priznao da me prevario i spavao sa drugom), shvatila sam da se on zadnjih ajmo reci mjesec dana dvoumio u vezi naseg odnosa, vagao i razmisljao da li me voli, da li me voli kao djevojku ili najbolju prijateljicu(njegove rijeci). Ja sam ustvari shvatila da je on mene prestao voljeti puno prije te je tu prisutna ljubav prema meni kao covjeku a ne njegovoj djevojci, i da je tu prisutan žal i sažaljenje nadamnom kad bi me vidio kako patim.

Ali, nikad prije mi to nije dao do znanja, znaci samo tjedan dana prije prekida otisli smo na zajednicko putovanje a kasnije sam saznala da je vec tu ljubav s njegove strane bila dio proslosti.
Znaci, ja sam barem mjesec dana zivjela u uvjerenju da me voli, zaljubljena do usiju, sretna, dok je on smisljao nacine kako da me prevari, te jedan dan kad sam presretna dosla kod njega da ga vidim, on je prekinuo samnom..
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:01   #27
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Bio sam u slicnoj situaciji. Isto tako - prva cura koju sam volio je vodila paralelan zivot, s bivsim. Doduse, bili smo zajedno tek pola godine, a paralelno se vidjala s njim zadnja 2-3 mjeseca. Jasno, kad sam saznao, bio sam slomljen poput tebe. Bilo je uzasno tesko prvih nekoliko tjedana, ali zacrtao sam si u glavi da me nije vrijedna, da me ne zasluzuje i da to sto je napravila je dno dna. S vremenom su osjecaji slabili dok nisu potpuno nestali. Nakon godine dana mi se javila i pokusala obnoviti kontakt, ali samo sam to srezao po kratkom postupku.

Nakon tog sam imao hrpu kratkih veza, no s nijednom nije bilo to "to". Iskreno, sumnjao sam da li mogu opet istinski voljeti... a onda sam upoznao sadasnju djevojku, s kojom sam vec 3 i pol godine u sretnoj vezi i ono sto imamo se uopce ne moze usporediti s tom prvom vezom.

Uglavnom, vrijeme oporavka je individualno. No, bori se, ustraj u tome da krenes dalje i proci ce... kad-tad.

A kaj ste to vas dvoje prosli? Meni se cini da ti idealiziras taj odnos. Evo na mom primjeru mozes vidjeti da ima nade... sigurno ces upoznati nekog novog, a ako otpustis kocnice (koje ces vjerojatno imati neko vrijeme nakon ovog) i opet zavoljeti. Jos si jako mlada i tek dolazis u najbolje godine, u kojima ces sigurno imati vise mogucnosti da stvoris jos upecatljivije uspomene s nekim drugim.

Puno mi ohrabrenja daju ovakve price i moram cuti da sam ih cula vise slicnih kad su osobe pomislil da nikad nece naci bolje i onda jednom naiđe netko nemjerljivo bolji od prethodnog.
Iskreno se nadam da ce se i meni desiti.
Istina je, idealiziram vezu (još uvijek ) jer je stvarno bila krasna (iskljucujuci emotivne krahove i skrivanja sa njegove strane, brisanja poruka, nalazenja sa bivsom), ono sto sam prosla sa njim je bilo divno.
Mislim da neko vrijeme necu moci ulaziti u nikakve emotivne odnose sa drugim muškarcima ali iskreno se nadam da me ceka tamo negdje idealan za mene
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:07   #28
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Puno mi ohrabrenja daju ovakve price i moram cuti da sam ih cula vise slicnih kad su osobe pomislil da nikad nece naci bolje i onda jednom naiđe netko nemjerljivo bolji od prethodnog.
Iskreno se nadam da ce se i meni desiti.
Istina je, idealiziram vezu (još uvijek ) jer je stvarno bila krasna (iskljucujuci emotivne krahove i skrivanja sa njegove strane, brisanja poruka, nalazenja sa bivsom), ono sto sam prosla sa njim je bilo divno.
Mislim da neko vrijeme necu moci ulaziti u nikakve emotivne odnose sa drugim muškarcima ali iskreno se nadam da me ceka tamo negdje idealan za mene
Po ovome sto pises, ti si ta kojoj je bilo lijepo u tom vasem odnosu. On je mozda s tobom bio iz ljubaznosti ili je mozda i trpio ali te nije htio povrijediti. Sve dok na kraju nije sve sjelo na svoje tom prevarom. Njemu je godilo da ga obozavas, ali pitanje je koliko je on tebe stvarno volio.
I te poruke....
Oprosti sto ti ovo pisem, ali decko je mozda odahnuo kad je prekinuo s tobom.
Naravno, ne mora biti tako, ali po svemu, postoji i ta mogucnost. Nije to za zamjeriti mu. Njemu to mozda nije bilo ni u tragovima savrseno kao tebi.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:07   #29
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Svakako ako netko s kim si proveo 2,5,10 godina, uskoci drugoj u krevet dan nakon prekida, zar nije jednako jadno i ponizavajuce bilo dan prije ili poslije.
Apsolutno! Naj zameriti..to je vise bila sala.
Nisam sad u moodu za lude savjete
Svi smo mi najmanje jedanput osjetili razocarenje u odnosu. Da je lako nije, kad volis, ne moze ni biti. Ti si sada u procesu koji nece sutra zavrsiti, savrseno je normalno da ti treba vremena da ga prebolis. Ja bi ti iz svog gledista rekla da nemas kaj preboljeti, ako gledas to sa razumne strane. Sto se tice straha da nikad s nikim drugim neces imati tu dubinu odnosa, pa jedino kaj trebas zeljeti je zapravo da to i nemas, jer sada si toga ocito nesvjesna, ali miljama je to daleko od ljubavi.
Zahvali mu u sebi, i nasmij se
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:08   #30
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
volim ga a gadi mi se, volim ga a utroba mi se okrene kad pomislim na njega sa drugom i njegove izgovore.
Svjesna sam svog problema da koliko god ZELIM preboljeti i ne patiti, neki dio mene na koji ne znam kako upravljati, ne zeli ga preboljeti. Kljuc prebolijevanja je biti sto posto siguran da sa tom osobom ne zelis vise nista, da te moli na koljenima za oprost a nebi mu oprostio, a ja znam da bi tu pokleknula iako nekim zdravim razumom znam da nije to zasluzio. Kako da sama sebi kazem da je dosta i da nisam zasluzila patiti za njim?

Moje pitanje vama je koliko vam je vremena trebalo da prebolite onu dramaticnu prvu ljubav koja boli i ujeda za srce gore od najgore boli? I kako preboliti i nositi se sa tom boli kada znas da te netko prevario, kada znas da je s drugom radio ono sto sam ja s njim radila iz ljubavi?
Osjecam se kao da nikada necu preboljeti, a vise od 3 mjeseca je proslo, napominjem, nije bilo jucer, a ja se osjecam da sada boli vise nego ikada prije... Ovo postaje nocna mora, pokusala sam sa drugim muskarcima dopisivati se, izlaziti na spojeve, druziti se, ali kad se kod svakog razvije zelja za nesto vise ja shvatim da mu to ne mogu pruziti i otjeram ga od sebe.. Znam da 3 mjeseca nije puno i ne ocekujem potpuno iscjeljivanje za to vrijeme, ali nisam ocekivala ni ovoliku intenzivnu bol. Koliko je vama trebalo?
Pa zapravo kod mene je obrnuto, ako je bilo tu ljubavi onda ostavim mogućnost da se ponovi još nekad, vjerojatno ti najteže pada baš to što nekog voliš i mrziš istovremeno, a osobno mislim da ne bi trebala imati baš toliko teške emocije prema njemu, više se tu radi o povrijeđenom egu, ako ste se stvarno voljeli iskreno onda si puno više dobila s njim u vremenu kad je trajalo nego što si objektivno izgubila zato jer te nije "bezgranično volio" ili jer je zajebao neki dogovor koji ste imali (po meni osobno je to glup dogovor, bolje onda ako se već morate nešto slično dogovorit, da se dogovorite da ako se desi da se netko od vas pojebe s nekim da onda prekinete).
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:12   #31
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Po ovome sto pises, ti si ta kojoj je bilo lijepo u tom vasem odnosu. On je mozda s tobom bio iz ljubaznosti ili je mozda i trpio ali te nije htio povrijediti. Sve dok na kraju nije sve sjelo na svoje tom prevarom. Njemu je godilo da ga obozavas, ali pitanje je koliko je on tebe stvarno volio.
I te poruke....
Oprosti sto ti ovo pisem, ali decko je mozda odahnuo kad je prekinuo s tobom.
Naravno, ne mora biti tako, ali po svemu, postoji i ta mogucnost. Nije to za zamjeriti mu. Njemu to mozda nije bilo ni u tragovima savrseno kao tebi.
Nisi predaleko otisla od istine, sam mi je priznao nakon prekida da je u vezi osjecao gušenje i teret te se sada osjeca dobro bez mene. Jako teske rijeci ali eto bar sam znala na cemu sam.
Njegov izgovor za prevaru je bio da se osjecao kao u zatvoru.
Po meni ne postoji opravdan izgovor za prevaru ali eto..njemu postoji
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:17   #32
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Kasnije uz puno razgovora nakon prekida kad su se pocetne strasti malo smirile (naravno ni tada mi nije priznao da me prevario i spavao sa drugom), shvatila sam da se on zadnjih ajmo reci mjesec dana dvoumio u vezi naseg odnosa, vagao i razmisljao da li me voli, da li me voli kao djevojku ili najbolju prijateljicu(njegove rijeci). Ja sam ustvari shvatila da je on mene prestao voljeti puno prije te je tu prisutna ljubav prema meni kao covjeku a ne njegovoj djevojci, i da je tu prisutan žal i sažaljenje nadamnom kad bi me vidio kako patim.

Ali, nikad prije mi to nije dao do znanja, znaci samo tjedan dana prije prekida otisli smo na zajednicko putovanje a kasnije sam saznala da je vec tu ljubav s njegove strane bila dio proslosti.
Znaci, ja sam barem mjesec dana zivjela u uvjerenju da me voli, zaljubljena do usiju, sretna, dok je on smisljao nacine kako da me prevari, te jedan dan kad sam presretna dosla kod njega da ga vidim, on je prekinuo samnom..
Probaj na to gledat kao na korisnu lekciju iz koje ćeš izaći jača (nije floskula, tako zbilja bude, samo neki nauče brže a neki sporije). Prirodno je da nakon nekog vremena splasne ona početna zaljubljenost, a moguće i da je taj osjećaj pojačalo to što si ga gušila na neki način (spominjala si to da si bila ljubomorna, molila ga da ti se vrati i sl.). Vjerojatno je u nekom periodu ipak bilo iskreno?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:26   #33
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Pa zapravo kod mene je obrnuto, ako je bilo tu ljubavi onda ostavim mogućnost da se ponovi još nekad, vjerojatno ti najteže pada baš to što nekog voliš i mrziš istovremeno, a osobno mislim da ne bi trebala imati baš toliko teške emocije prema njemu, više se tu radi o povrijeđenom egu, ako ste se stvarno voljeli iskreno onda si puno više dobila s njim u vremenu kad je trajalo nego što si objektivno izgubila zato jer te nije "bezgranično volio" ili jer je zajebao neki dogovor koji ste imali (po meni osobno je to glup dogovor, bolje onda ako se već morate nešto slično dogovorit, da se dogovorite da ako se desi da se netko od vas pojebe s nekim da onda prekinete).
Gle, ja stvarno zelim to preboljeti, bilo je tu svega, jedno drugom prva ozbiljna veza, ucili jedno na drugom, bilo je svega.
To sto je on mene prevario i napravio sa drugom ono sto sam ja radila ponavljam iz ljubavi sa njim, mene je srusilo, ubilo, rascijepalo na tisucu komada. Ubrzo nakon prekida saznala sam da je bio vrlo brzo sa drugom nakon sto me ostavio i to me strasno boljelo, a kamoli sada kada znam da me ustvari prevario.

Nazalost kod nekih ljudi sam naletjela na ravnodusno misljenje u prevari, dok ja na prevaru gledam kao neoprostiv grijeh, takvi savjeti moram priznati da me malo pokolebaju i natjeraju da pomislim da sam stvarno ja kriva za to i da to sto je kresnuo drugu nije big deal... meni je
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:29   #34
Meni je trebalo nekih 3 mjeseca dok me potpuno prošla tuga za curom koja me ostavila. Doduše ja sam bio s njom kraće u vezi nego ti. Inače situacija je bila takva da je zadnja 2 mjeseca veze ona stalno pokušavala mene dovesti do toga da ja prekinem vezu. A ja sam bio budala i nisam to kužio nego sam na svaki njezin pokušaj da izazove svađu ili konflikt pokušavao to smiriti. Međutim često puta nisam uspijevao u tome pa je svađa ipak izbila, i onda sam na kraju uvijek ja bio kriv za svađu. Druga stvar, ta cura je stalno meni predbacivala da radim baš ono što je ona radila. Na primjer ona je stalno izazivala svađe, ali u vremenu između svađa stalno mene optuživala da ja izazivam svađe. To joj je inače jako dobro išlo i tu stvar je radila savršeno, to joj moram priznati. Isto tako je ta zadnja 2 mjeseca skoro svaki dan prijetila da će me ostaviti, a ja se opet kao debil svaki put iznova ulovio u tu zamku i preispitivao sebe što sam krivo napravio. I nju naravno molio da mi objasni gdje sam pogriješio. Na kraju me svejedno ostavila i prvih dana nakon toga mi je bilo stvarno teško. Inače je rekla da je to samo kao privremeno i da ju pustim 3 mjeseca pa će se ona meni javiti. Tako sam ju i pustio i nisam joj se javljao. Međutim kad je prošlo 10-ak dana kako se nismo čuli, mene su popustile te najjače emocije i počeo sam uključivati mozak tako da sam svakim danom shvaćao sve više tih situacija koje mi je priređivala i skužio sam da je njoj ustvari bio jedini cilj da me ostavi. Naravno tada sam počeo shvaćati i kakva sam budala bio kad sam sve to pokušavao ispraviti. Inače moja glavna misao tih dana kad mi je bilo teško je bila sljedeća: ako sam bez problema proživio 18 godina bez nje, kakva je ona ličnost da ne bi mogao i sljedećih 18 godina proživjeti bez nje? Što mi ona u životu treba? I tako nakon ta 3 mjeseca nisam više ništa htio s njom ali sam ipak priželjkivao da mi se javi jer sam joj htio sve istresti u lice, a nisam se htio javljati prvi jer bi onda ona mislila da ne mogu ja bez nje. Međutim nije mi se više nikad javila, a ja sam joj danas zahvalan što me ostavila jer zaista nije zaslužila da sa mnom proživi moje uspjehe koje sam nakon njezine ere postigao. Inače pred par dana sam vidio na fejsu da se udala i da ima dijete, prva misao koja mi je pala na pamet: taj nije svjestan u što se uvaljao. Neka živi svoj život kako zna, moji današnji osjećaji za nju se mogu svesti u jednu jasnu rečenicu:

Baš je lijepo sad bez tebe, i na kraju - ko te jebe.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:39   #35
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Meni je trebalo nekih 3 mjeseca dok me potpuno prošla tuga za curom koja me ostavila. Doduše ja sam bio s njom kraće u vezi nego ti. Inače situacija je bila takva da je zadnja 2 mjeseca veze ona stalno pokušavala mene dovesti do toga da ja prekinem vezu. A ja sam bio budala i nisam to kužio nego sam na svaki njezin pokušaj da izazove svađu ili konflikt pokušavao to smiriti. Međutim često puta nisam uspijevao u tome pa je svađa ipak izbila, i onda sam na kraju uvijek ja bio kriv za svađu. Druga stvar, ta cura je stalno meni predbacivala da radim baš ono što je ona radila. Na primjer ona je stalno izazivala svađe, ali u vremenu između svađa stalno mene optuživala da ja izazivam svađe. To joj je inače jako dobro išlo i tu stvar je radila savršeno, to joj moram priznati. Isto tako je ta zadnja 2 mjeseca skoro svaki dan prijetila da će me ostaviti, a ja se opet kao debil svaki put iznova ulovio u tu zamku i preispitivao sebe što sam krivo napravio. I nju naravno molio da mi objasni gdje sam pogriješio. Na kraju me svejedno ostavila i prvih dana nakon toga mi je bilo stvarno teško. Inače je rekla da je to samo kao privremeno i da ju pustim 3 mjeseca pa će se ona meni javiti. Tako sam ju i pustio i nisam joj se javljao. Međutim kad je prošlo 10-ak dana kako se nismo čuli, mene su popustile te najjače emocije i počeo sam uključivati mozak tako da sam svakim danom shvaćao sve više tih situacija koje mi je priređivala i skužio sam da je njoj ustvari bio jedini cilj da me ostavi. Naravno tada sam počeo shvaćati i kakva sam budala bio kad sam sve to pokušavao ispraviti. Inače moja glavna misao tih dana kad mi je bilo teško je bila sljedeća: ako sam bez problema proživio 18 godina bez nje, kakva je ona ličnost da ne bi mogao i sljedećih 18 godina proživjeti bez nje? Što mi ona u životu treba? I tako nakon ta 3 mjeseca nisam više ništa htio s njom ali sam ipak priželjkivao da mi se javi jer sam joj htio sve istresti u lice, a nisam se htio javljati prvi jer bi onda ona mislila da ne mogu ja bez nje. Međutim nije mi se više nikad javila, a ja sam joj danas zahvalan što me ostavila jer zaista nije zaslužila da sa mnom proživi moje uspjehe koje sam nakon njezine ere postigao. Inače pred par dana sam vidio na fejsu da se udala i da ima dijete, prva misao koja mi je pala na pamet: taj nije svjestan u što se uvaljao. Neka živi svoj život kako zna, moji današnji osjećaji za nju se mogu svesti u jednu jasnu rečenicu:

Baš je lijepo sad bez tebe, i na kraju - ko te jebe.
Vi muskarci ste poznati po tome da puno brže i lakše prebolite makar ne mora znaciti, vjerujem da je sve individualno.
Kad bi bar ja mogla svoj mozak ukljuciti na taj nacin i preboliti za 3 mjeseca, al eto kod mene je proslo i vise od 3 mjeseca a ja i dalje tapkam u mjestu. Idealiziram, previse razmisljam i premalo samopouzdanja imam; totalno svjesna problema.

Ja sada osjecam toliku ljepotu i srecu u tome da sam se otarasila tog tereta i da mi je totalno svejedno za njega, da me ne boli on ni nista vezano uz njega..da sam prebolila.. a taj osjecaj nikako da dođe
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:58   #36
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Gle, ja stvarno zelim to preboljeti, bilo je tu svega, jedno drugom prva ozbiljna veza, ucili jedno na drugom, bilo je svega.
To sto je on mene prevario i napravio sa drugom ono sto sam ja radila ponavljam iz ljubavi sa njim, mene je srusilo, ubilo, rascijepalo na tisucu komada. Ubrzo nakon prekida saznala sam da je bio vrlo brzo sa drugom nakon sto me ostavio i to me strasno boljelo, a kamoli sada kada znam da me ustvari prevario.

Nazalost kod nekih ljudi sam naletjela na ravnodusno misljenje u prevari, dok ja na prevaru gledam kao neoprostiv grijeh, takvi savjeti moram priznati da me malo pokolebaju i natjeraju da pomislim da sam stvarno ja kriva za to i da to sto je kresnuo drugu nije big deal... meni je
Misliš da nije i on to isto s tobom radio iz ljubavi, samim tim jer je bio i s još nekom drugom? Meni je više problematičan ovaj aspekt "prevare", posebno u slučaju ako bi se recimo ti štedjela zbog njega iako bi možda isto to htjela dok je on to isto radio okolo, nego sami taj seks s drugom koji ne mora sam po sebi imati neko dublje značenje.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:14   #37
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Misliš da nije i on to isto s tobom radio iz ljubavi, samim tim jer je bio i s još nekom drugom? Meni je više problematičan ovaj aspekt "prevare", posebno u slučaju ako bi se recimo ti štedjela zbog njega iako bi možda isto to htjela dok je on to isto radio okolo, nego sami taj seks s drugom koji ne mora sam po sebi imati neko dublje značenje.
Naravno da je radio to samnom iz ljubavi ali je napravio to i sa drugo
, ja nisam, niti sam ikad to i htjela ili pomisljala.
On je to napravio dok je jos zavrsetak veze bio jednostran, dok sam ja naivno vjerovala da me on voli i zeli samo mene. Meni je on prvi i za mene je sex nesto intimno sto rade ljudi koji se vole i nisam pristalica toga da stupam u seksualni odnos sa nekim do koga mi nije stalo na nekoj emotivnoj razini. Stoga mi je to gnjusno sto je napravio. Da me volio i dovoljno postovao kao osobu nebi to napravio, nebi odvukao curu do sjedista zadnjeg auta da je razmisljao o postenju prema meni i dalje tada svojoj djevojci, a realno do tog cina imao je vremena 3 puta za razmisliti.
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:18   #38
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
...
Prva tzv ljubav je tada baš boljela tugom nekih 2 dana. Onda je došla ljutnja koja je trajala nekih mjesec dana. Za vrijeme te ljutnje jednom sam mu se javila...i to vrlo ružno. Onda sam nekako nastavila sa životom iako me užasno nerviralo kako je on tek tako krenuo dalje. Baš me to smetalo, bila bih tada najsretnija da je bar malo patio. To me kopkalo i bockalo i onda je prestalo, prošlo je nekih 3,4 mjeseca od prekida. Onda sam saznala da je poprilično lagao o meni i našem odnosu i za vrijeme veze i nakon veze. I začuđujuće, malo mi se smučilo, da, ali poznavajući sebe u biti sam ostala potpuno hladna na to. Par mjeseci nakon toga mi se javio da želi da popijemo piće gdje je "priznao" da je pogriješio i želio je da pokušamo ponovo. I opet nisam baš nešto osjećala, ni zadovoljstvo ni tugu, ni želju ni ljutnju...baš nekako veliko ništa.

Zapravo je najbolniji dio prekida bio taj što on nije patio koliko i ja. A kako me nekako podsjećaš na mene tada... koliko god takva reakcija na prvu može biti razumljiva, zapravo ti govori mnogo toga o tebi i čitavom tom odnosu. Najviše od svega te boli ta prevara. Ali meni se čini, i žao mi je ako zvuči hladno, da te više boli to što se nije pokorio ideji njega kakvu si zamislila. Mislim da bi ti pomoglo da se odmakneš od toga što te prevario, prihvatiš svoj udio sljepoće u tom odnosu. Ne da bi samu sebe tjerala na dno i mrzila se nego da vidiš što si fulala.

Jer, mislim...kako to misliš da ste se svađali oko njegovih bivših i slavanja poruka? Ok, imaš ideju kako se u "pravilnom" odnosu to ne događa, makni se korak dublje od toga.

Huh, možeš jako puno o sebi iz ovog odnosa doznati, stani na balun i kad ti dođu emocije, pokušaj ih skontrolirati i racionalno raščlaniti. Napravljeno dovoljan broj puta i trebala bi imati mnogo jasniju i staloženiju sliku.

I...btw...zašto bi se prisiljavala na izlaske ako ne osjećaš to trenutno? Ostani kući, čitaj, piši, bavi se sportom, šeći, druži se, uči...razmišljaj o sebi, kakva osoba želiš biti, što možeš uzeti od života, kakve su ti mogućnosti...ima tu posla, sretno
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:23   #39
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Naravno da je radio to samnom iz ljubavi ali je napravio to i sa drugo
, ja nisam, niti sam ikad to i htjela ili pomisljala.
On je to napravio dok je jos zavrsetak veze bio jednostran, dok sam ja naivno vjerovala da me on voli i zeli samo mene. Meni je on prvi i za mene je sex nesto intimno sto rade ljudi koji se vole i nisam pristalica toga da stupam u seksualni odnos sa nekim do koga mi nije stalo na nekoj emotivnoj razini. Stoga mi je to gnjusno sto je napravio. Da me volio i dovoljno postovao kao osobu nebi to napravio, nebi odvukao curu do sjedista zadnjeg auta da je razmisljao o postenju prema meni i dalje tada svojoj djevojci, a realno do tog cina imao je vremena 3 puta za razmisliti.
Mislim , tebi je jasno da to nije bio prvi sex sa tom osobom otkad je sa tobom ?

Ili zaista misliš da su se sreli slučajno baš tada , u svečano predvečerje , shvatili da su srodne duše na ulici i da se traže već 100 godina - pa proslavili svoju karmičku pobjedu seksom na brzaka na zadnjem sjedištu njegova auta ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:26   #40
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Naravno da je radio to samnom iz ljubavi ali je napravio to i sa drugo
, ja nisam, niti sam ikad to i htjela ili pomisljala.
On je to napravio dok je jos zavrsetak veze bio jednostran, dok sam ja naivno vjerovala da me on voli i zeli samo mene. Meni je on prvi i za mene je sex nesto intimno sto rade ljudi koji se vole i nisam pristalica toga da stupam u seksualni odnos sa nekim do koga mi nije stalo na nekoj emotivnoj razini. Stoga mi je to gnjusno sto je napravio. Da me volio i dovoljno postovao kao osobu nebi to napravio, nebi odvukao curu do sjedista zadnjeg auta da je razmisljao o postenju prema meni i dalje tada svojoj djevojci, a realno do tog cina imao je vremena 3 puta za razmisliti.
A što je s njim, jesi li sigurna i da je kod njega to dvoje tako nerazdvojno povezano? Mislim, jesi li sigurna sad, prije si očito bila u uvjerenju da je i kod njega to isto tako.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger