Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2017., 16:09   #21
Meni se kod utreniranih žena ne sviđaju one žile po rukama kaj im znaju iskočit.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:44   #22
ako smijem primijetiti, cca 9 i pol od deset diskutanata s ove teme očito ne vježba ili ne zna puno o istome, jer fit žena koja vježba ne izgleda neženstveno (ako je priroda nije tako blagoslovila, a u tom slučaju je neženstveno građena i kad ne mrda malim prstom).
na stranu instagram i reklame, u rl-u je stanje drukčije.

inače se ježim izjava 'žena treba' izgledati ovako ili onako. treba izgledati onako kako hoće i kakva je.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:47   #23
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zena treba da bude zategnuta a ne preterano nabildovana I misicava. Na zeni su lepsi vretenasti misici koji izduzuju noge, ruke, ravan stomak, utegnuta guza. Obli I nabrekli misici pristaju muskoj gradji a na zeni deluju muskobanjasto.
Zena treba biti kakva god ona sama zeli biti. Mrsava, debela, nabildana, polugola, zamotana do vrata, attention whore ili samozatajna.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:53   #24
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Zena treba biti kakva god ona sama zeli biti. Mrsava, debela, nabildana, polugola, zamotana do vrata, attention whore ili samozatajna.


Ako naravno, kako ona zeli, nebitno da li je to cini pozeljnom partnerkom ili ne, a posle neka kuka kako je niko ne zeli.

Tema su zene koje vezbaju, ne "srecne I debele" ili pametne I samosvojne viseslojne I samozatajne attention whores.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:56   #25
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post


Ako naravno, kako ona zeli, nebitno da li je to cini pozeljnom partnerkom ili ne, a posle neka kuka kako je niko ne zeli.

Tema su zene koje vezbaju, ne "srecne I debele" ili pametne I samosvojne viseslojne I samozatajne attention whores.
tebi je jasno da mnoge žene ne izgledaju onako kako si opisala jer jednostavno tako nisu građene i to je to?
isto tako razumiješ da neki ljudi svoje partnerice ili potencijalne partnerice smatraju poželjnima, iako nemaju ravan trbuh, imaju ravno dupe ili nešto treće?
i odakle ti ideja da normalne, prosječne žene koje se ne uklapaju u stereotip kukaju okolo jer ih nitko ne želi?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:58   #26
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
tebi je jasno da mnoge žene ne izgledaju onako kako si opisala jer jednostavno tako nisu građene i to je to?
isto tako razumiješ da neki ljudi svoje partnerice ili potencijalne partnerice smatraju poželjnima, iako nemaju ravan trbuh, imaju ravno dupe ili nešto treće?
i odakle ti ideja da normalne, prosječne žene koje se ne uklapaju u stereotip kukaju okolo jer ih nitko ne želi?
Tebi je, nadam se I verujem jasno da se tema odnosi na zene koje vezbaju I treniraju?

Ili pak nije?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:00   #27
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post


Ako naravno, kako ona zeli, nebitno da li je to cini pozeljnom partnerkom ili ne, a posle neka kuka kako je niko ne zeli.

Tema su zene koje vezbaju, ne "srecne I debele" ili pametne I samosvojne viseslojne I samozatajne attention whores.

Znas li da ima muskaraca sa raznim afinitetima?

Ima onih koji vole korpulentne zene i onih koji vole za vecinu pretjerano mrsave zene. Ima onih koji vole nabildane zene, ima onih koji vole uhvatit za nesto. Ima onih koji vole male sisice, ima onih koji vole ogromne sise.

To sto ti smatras lijepim nekog drugog uopce ne privlaci.

Tako da tvoja recenica "zena treba da bude" bas pika u oko.

Edit: ima zena kojima nije najbitnije u zivotu kaj ce netko drugi misliti, narocito o njihovom fizickom izgledu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:02   #28
Naravno da znam ali ne vidim razlog da se sarolikost ukusa poteze kao argument na svakoj mogucoj temi u kojoj neko pokusa da izrazi svoj afinitet?

Da, zena koja vezba trebalo bi da ima vretenaste misice, jer su zenstveniji I lepsi za zensku gradju, I sta tu pika u oko?

Zena koja ne zeli da vezba ili joj briga o telu nije prioritet pise o nekoj drugoj temi jer joj ova nije bliska.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:02   #29
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Tebi je, nadam se I verujem jasno da se tema odnosi na zene koje vezbaju I treniraju?

Ili pak nije?
meni je jasno da žene koje vježbaju i treniraju ne izgledaju kao drvosječe ako se nečim ne šikaju/nisu muškobanjasto građene/nisu profesionalni fitness modeli.
jasno mi je da su nametnuti stereotipi glupavi
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:03   #30
Ovo je pitanje za muškarce! Obucite badiće i uđite u blatni ring pa ćemo svi uživat!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:09   #31
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
meni je jasno da žene koje vježbaju i treniraju ne izgledaju kao drvosječe ako se nečim ne šikaju/nisu muškobanjasto građene/nisu profesionalni fitness modeli.
jasno mi je da su nametnuti stereotipi glupavi
Zavisi, ne moraju se kljukati hemijom, I neke "muske" vezbe ili samo polozaj tegova formira misic na drugaciji nacin.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:11   #32
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zena koja ne zeli da vezba ili joj briga o telu nije prioritet pise o nekoj drugoj temi jer joj ova nije bliska.
Odo ja onda...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:12   #33
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zavisi, ne moraju se kljukati hemijom, I neke "muske" vezbe ili samo polozaj tegova formira misic na drugaciji nacin.
koje su to muške vježbe?

da, formiraju ih na drukčiji način od laganog jogginga () i lastiša- da imaš uži struk, oblo dupe, ravan trbuh, zategnute listove i ruke. stvarno neženstveno
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:12   #34
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Odo ja onda...
Ajde, na temu o visokim I malim.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:45   #35
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
koje su to muške vježbe?

da, formiraju ih na drukčiji način od laganog jogginga () i lastiša- da imaš uži struk, oblo dupe, ravan trbuh, zategnute listove i ruke. stvarno neženstveno
Pa čuj, znam vidjeti ful zgodnu žensku a kad ono nazire joj se prilično jak izdefiniran triceps i mišići na ramenima..vjerujem da to mnogima nije seksi, baš ovo što misterium piše, žena mora imati eventualno ženstvene mišiće, mora biti vitka tanka i ti vretenasti mišići a ne da se vidi da bi ti mogla oborit ruku. No to je samo moj ukus, naravno da ima i onih što se pale na muške mišiće na ženi.
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:48   #36
A prepun je svijet nabildanih žena sa muškim mišićima koje hodaju među nama. Mislim da sam ih vidjel ravno dve u 30 godina gledanja žena.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:04   #37
Ma ne nabildane kao frajer ili mma borac. No postoji rastući trend cura koje se sve više hvataju i muških vježbi u teretani, pa dovoljno samo instagram upalit i stvarno mnogo mladih cura trenka u gymu i sve objavljuje tamo. Frendica evo se uhvatila deadliftova, čučnjeva s 60 kg, radi na lat mašini i sve to objavi na instagramu, kažem samo sve više je takvih cura pa je samo upitno da li će sa svojom snagom i tako oblikovanim mišićima možda otjerati potencijalne partnere od sebe jer mene prvog bi evo 'zastrašila takva', ne želim da bude fizička snažnija, u boljoj formi i s više mišića od mene a vjerujem ni većini sličnih ne bi svejedno bilo.
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:18   #38
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ma ne nabildane kao frajer ili mma borac. No postoji rastući trend cura koje se sve više hvataju i muških vježbi u teretani, pa dovoljno samo instagram upalit i stvarno mnogo mladih cura trenka u gymu i sve objavljuje tamo. Frendica evo se uhvatila deadliftova, čučnjeva s 60 kg, radi na lat mašini i sve to objavi na instagramu, kažem samo sve više je takvih cura pa je samo upitno da li će sa svojom snagom i tako oblikovanim mišićima možda otjerati potencijalne partnere od sebe jer mene prvog bi evo 'zastrašila takva', ne želim da bude fizička snažnija, u boljoj formi i s više mišića od menea vjerujem ni većini sličnih ne bi svejedno bilo.
hajde što tebi nije nešto privlačno, u redu, to je legitimno. npr. meni su neprivlačni dežmekasti tipovi. skoro pa mi je bljak kad je netko kao hodajuća vreća brašna, i to mršava. premršavi tipovi su mi zanimljivi otprilike kao bandere. ne znači da tražim samo bildere, ali prije su mi mišići bili skroz nebitni, s vremenom koje provodiš u teretani i gledaš takve slike okolo dok se informiraš, postali su i meni privlačni. tako da je neka istina da su ti ljudi međusobno jedni drugima privlačni jer dijele istu estetiku, a nešto je i u stanju uma.

ali, evo, zanima me ovo boldano zašto te to plaši?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:22   #39
Kakvo pitanje, pa jer sam biološki inferioran i njoj i hrpi likova koji se bave sportom i u zavidnoj su formi. Ne znam u čemu bi morao imati edge nad nekim zgodnim nabildanim likom ja kao skinny lik koji ne može ni čučanj sa 30 kg napraviti, da bi njoj bio privlačniji od jednog takvog. Lako pričati treba imati samopouzdanja, no ono je vrlo često i slika o sebi, feedback iz okoline itd.
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:25   #40
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ma ne nabildane kao frajer ili mma borac. No postoji rastući trend cura koje se sve više hvataju i muških vježbi u teretani, pa dovoljno samo instagram upalit i stvarno mnogo mladih cura trenka u gymu i sve objavljuje tamo. Frendica evo se uhvatila deadliftova, čučnjeva s 60 kg, radi na lat mašini i sve to objavi na instagramu, kažem samo sve više je takvih cura pa je samo upitno da li će sa svojom snagom i tako oblikovanim mišićima možda otjerati potencijalne partnere od sebe jer mene prvog bi evo 'zastrašila takva', ne želim da bude fizička snažnija, u boljoj formi i s više mišića od mene a vjerujem ni većini sličnih ne bi svejedno bilo.
A to. Ma ja nikad nisam imal problema sa tim da sam u vezi cvjetić. Ak to nju veseli nek diže kaj hoće dok je prema meni ok. Štoviše dobro mi dođe ak treba teglit vrećice sa placa i ona uživa u tome. Ja za to koristim one torbe na kotačiće. Nije mi bed ak ona može to teglit.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger