Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 17:12   #81
Nauči vodit dijalog, jebate. Znam to tvoje "dat ću joj da se opusti i da priča o sebi", nije nimalo šarmantno, dapače, čim se komunikacija s njegove strane svede na "kaj radiš", "hmm, zanimljivo, ispričaj mi još", vrijeme je za block. Mislim da je svim ljudima univerzalno da žele pronaći nekoga s kim će razgovarati s lakoćom. Sjediti kao da si na ispitivanju jer on misli da te "opušta" nije razgovor s lakoćom.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 17:29   #82
Možda loše jebeš ili si dosadan kao osoba ili si jednostavno naletio na krive cure.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:08   #83
Ne mislim da je to uzrok, ali me podsjecas na jednog mog prijatelja starijeg doduse od tebe.

Najvise me podsjetila ova recenica upoznao sam ju kada sam se vracao doma sa izlaska.

On najcesce upoznaje cure u 6 7 ujutro na raznoranim mjestima od onih sto zadnje ostaju u disku do tramvajske stanice te raznoranznih parkova.

Nekako mi sve te tvoje djevojke djeluju cudno. Mozda radis nesto krivo pa toga nisi niti svjestan.

Iskreno te tvoje mi djeluju kao fufare.

Tog mog frenda cesto djevojke varaju a nije mu jasno zasto. Sa mnogima od njih se sexao nakon 10 minuta poznanstva u parku.
Evo ove dvije recenice me vuku na tebe a iz njegovih slucajeva su
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:13   #84
Ako se sa curom pojebeš istu večer kad ju upoznaš to nema apsolutno nikakve veze s prevarom. Ali baš nikakve, već najčešće bude obrnuto. One koje "odugovlače" sa seksom i tek nakon mjesec dana se pojebu znaju dosta često prevariti, ali ni to ništa ne znači.

Uglavnom, nema nikakve poveznice između vjernosti i to da će se netko pojebati prvu noć ili nakon mjesec dana.

P.S. i ne, ne pokupim ja u 6 ujutro mrtve pijane glupačice. Ja upoznam u noćnom klubu ili nebitno di već potpuno "normalne" osobe. Jedino je ovaj zadnji slučaj bio gdje smo se upoznali tako da sam ja njoj pridržao vrata od izlaza iz noćnog kluba i eto krenula priča i za sat vremena kod nje doma se pojebali.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:21   #85
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ako se sa curom pojebeš istu večer kad ju upoznaš to nema apsolutno nikakve veze s prevarom. Ali baš nikakve, već najčešće bude obrnuto. One koje "odugovlače" sa seksom i tek nakon mjesec dana se pojebu znaju dosta često prevariti, ali ni to ništa ne znači.

Uglavnom, nema nikakve poveznice između vjernosti i to da će se netko pojebati prvu noć ili nakon mjesec dana.

P.S. i ne, ne pokupim ja u 6 ujutro mrtve pijane glupačice. Ja upoznam u noćnom klubu ili nebitno di već potpuno "normalne" osobe. Jedino je ovaj zadnji slučaj bio gdje smo se upoznali tako da sam ja njoj pridržao vrata od izlaza iz noćnog kluba i eto krenula priča i za sat vremena kod nje doma se pojebali.

A sorry onda samo me podsjetilo na frenda.
Mada se sa ovim prvim ne slazem. Djevojke koje odugovlace sa sexom ako ce te varati biti ce to proracunato ove koje se sexaju prvu vecer varaju puno slicnije muskima. To jest prijebalo im se

Ma najvise me podsjeca sto ajmo reci imas uspjeha i ajmo reci istovremeno dosta cudnih situacija sa djevojkama. Tako ti je otrpilike kod njega
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:27   #86
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Možda loše jebeš ili si dosadan kao osoba ili si jednostavno naletio na krive cure.
Jesi sigurna da si pokrila cijeli spektar mogućnosti?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:36   #87
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Jesi sigurna da si pokrila cijeli spektar mogućnosti?
Jeli to uopće moguće?(retoričko pitanje).
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:38   #88
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Jeli to uopće moguće?(retoričko pitanje).
Mozda ne drzi higijenu?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:41   #89
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mozda ne drzi higijenu?
Tko će ga znati.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:42   #90
Ne vidim ništa čudno u tome da te nekoliko cura odbilo za nešto više. Znaš li ti kako je teško naći osobu koja će ti se svidjeti? Retoričko pitanje. Tako da mi tvoja situacija nije nešto čudna osim silnih seksualnih uspjeha.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:45   #91
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa čudno u tome da te nekoliko cura odbilo za nešto više. Znaš li ti kako je teško naći osobu koja će ti se svidjeti? Retoričko pitanje. Tako da mi tvoja situacija nije nešto čudna osim silnih seksualnih uspjeha.

Via Tapatalk
Naisao sam na vise cura koje forsiraju vise nego sto nisam tak da tesko da je to.
Ja sam inace onaj koji voli polako i to curama uglavnom smeta.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:48   #92
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Tko će ga znati.
Kak god.
Cure se vracaju po jos dobre zabave tak da u tome treba traziti uzroke.
Nije zanimljiv ili ne seksa dobro jer da im je super, jos bi bile sa njim.
Od istog se i muskarci maknu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:52   #93
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kak god.
Cure se vracaju po jos dobre zabave tak da u tome treba traziti uzroke.
Nije zanimljiv ili ne seksa dobro jer da im je super, jos bi bile sa njim.
Od istog se i muskarci maknu.
To je većinom istina, ali opet autor reče da su cure svaki put svršavale, te da im je bilo dobro. E sad šta je tu istina, a šta ne teško je reći.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:56   #94
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Naisao sam na vise cura koje forsiraju vise nego sto nisam tak da tesko da je to.
Ja sam inace onaj koji voli polako i to curama uglavnom smeta.
Autor ima suprotno iskustvo od tebe. Meni to nije ništa neobičnoga.

Ne volim ni ja ništa brzo. Nešto se mora stvoriti među nama prvo da bi uopće i otišli na dejt, a da se nešto stvori trebamo se upoznati, a to traži vrijeme. Autor bi htio nešto više, problem je što zrači suprotno od onoga što želi. Cure su vjerojatno zaključile da netko tko se tako lako potrošio s njima će se lako potrošiti i s bilo kojom curom i u skladu s tim nije materjal za vezu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:59   #95
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
To je većinom istina, ali opet autor reče da su cure svaki put svršavale, te da im je bilo dobro. E sad šta je tu istina, a šta ne teško je reći.
Rekoh vec, ali da im je s njim lijepo, ne bi otisle.
Nekaj krivo radi.

To da su sve svrsavale nek objesi macku o rep.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:02   #96
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Autor ima suprotno iskustvo od tebe. Meni to nije ništa neobičnoga.

Ne volim ni ja ništa brzo. Nešto se mora stvoriti među nama prvo da bi uopće i otišli na dejt, a da se nešto stvori trebamo se upoznati, a to traži vrijeme. Autor bi htio nešto više, problem je što zrači suprotno od onoga što želi. Cure su vjerojatno zaključile da netko tko se tako lako potrošio s njima će se lako potrošiti i s bilo kojom curom i u skladu s tim nije materjal za vezu.

Via Tapatalk
Moguce i to.
Ne seksam se sa curama koje sam tek upoznao pa ni ne znam kak ide sa time.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:07   #97
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Rekoh vec, ali da im je s njim lijepo, ne bi otisle.
Nekaj krivo radi.
To je točno.

Ovima s kojima je bio izgleda da ne odgovara, ali će vjerojatno pronaći neku kojoj hoće zato ja osobno ne vidim zašto to autorovo zapitkivanje jednostavno kao što rekoh nisu kompaktibilni i to je to.



Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To da su sve svrsavale nek objesi macku o rep.
Jasno kao dan

Ali sebe će uvijek zadovoljiti
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:09   #98
Prelako si dostupan, pravi se nedostižan mozda upali
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:17   #99
Zamijetih par detalja.

Noćni klub, izlasci, pijanstvo, internet chat.

Izuzevši poznanicu zar nije za pretpostaviti da na takvim mjestima većinom tražimo samo avanturu?
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:38   #100
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.

Napisat ću samo ono što se osobno meni dogodilo, a koliko toga se dogodilo mojim prijateljima i poznanicima neću ni pričati jer bi bilo previše.

Evo nekoliko primjera što se meni osobno dogodilo u zadnjih godinu dana sa ženskim rodom.

1. Upoznao neku preko interneta, našli se, odmah se pojebali u parku nekom, nakon tjedan dana našli se drugi put da bi ona rekla da nije to to, da se ona dan nakon što smo se našli vidjela s drugim dečkom i da joj se on više sviđa. Ta cura nije mi se ni sviđala tako da nisam ništa ni planirao s njom, ali eto. 23 godine

2. Poznanica iz društva, par puta se družili s prijateljima i eto jednom se zažvalili/ljubili i shvatili da si odgovaramo po životnim interesima. Jedno mjesec i pol viđali se svaki dan i nakon toga ona se samo prestala javljati, kad sam ju ja pitao zašto se promijenila što je bilo jer mi nije jasno, rekla je da se ništa nije promijenilo da je sve isto. Onda sam tek nakon tjedan dana uspio se dogovoriti s njom na kavi i isto je govorila da je sve isto kao i prije, kad sam ju pokušao poljubiti, rekla je da nije ona više za to, ja pitao opet zašto, ona kaže nema razloga Onda sam ju sterao u kurac. Naravno nakon mjesec dana opet se javila da bi ona da mi budemo prijatelji. Rekao sam joj ili ćemo biti skupa ili se nećemo više viđati, pogađate više se ne viđamo. 21 godinu

3. Na moru upoznali se na izlasku, mogao sam ju odma prvu noć pojebati, ali bila je pijana i nisam htio. Našli se nakon dva dana na kavi, sve super sve 5, nakon toga smo se skoro svaki dan viđali i pomislio napokon da je to prava. Jebali smo se redovito na obostrano zadovoljstvo (nije subjektivno, već valjda višestruki orgazmi s obje strane ipak nešto znače). Na početku sam ja njoj rekao da će to vjerojatno biti ljetna avantura jer ne živimo blizu, ona je rekla da zašto da njoj ne smeta što daleko živim da bi htjela da budemo skupa. I onda smo kao bili skupa, sve normalno kao u svakoj vezi, da bi ja otišao u svoj grad, ona u svoj i za dva dana javila mi da ipak nije to to . Trebam li reći da mi je na moru rekla da se zaljubila u mene, a onda preko telefona da ipak nije da je samo mislila da je. 23 godine

4. Upoznali se vani, izljubili se, ona skakala po meni, mene bilo sram među ljudima koliko je skakala po meni, ali dobro. Rekla je da se obavezno moramo čuti drugi dan i naći na kavi. Dopisivali se jedan dan da bi nakon pitanja kad ćemo se naći na kavi prestala odgovarati. 24 godine

5. Upoznali se u izlasku, nije ništa bilo, dobro se zezali, izmijenili brojeve. Našli se na piću nakon dva tjedna, bili cijelu noć skupa, ljubili se i te stvari i nakon toga 3 puta se odbila naći na piću, od toga je jednom ona mene zvala pa otkazala nakon sat vremena. 24 godine

6. Upoznali se spontano na izlasku iz noćnog kluba. Pitao sam ju gdje ide, rekla ona ide kući, pitam ju ja pa mogu ja s tobom, ona zašto ne .
Otišli kod nje, pojebali se, pričali sat vremena, ponudila mi da prespavam kod nje, ja sam rekao da ne mogu jer sutra ujutro radim i rekla je da se obavezno moramo vidjeti i naći. Nakon toga 3 puta sam ju zvao da se nađemo, pogađate jednom je imala operaciju, jednom nije bila u gradu, treće se ni ne sjećam više što je izmislila. 24 godine

Eto, to su cure, neke sa srednjom školom, neke već završile fakultet, neke siromašnije, neke bogatije, između 20 i 25 godina.
Ja imam 26 godina ako to nešto znači, sve drugo standardno, nema nekih većih ekstrema u izgledu ili ponašanju, sve što bi današnje društvene norme zadovoljilo.
Od najbližih prijatelja 2 imaju curu i to već obojica preko 5 godina, nas 7 nemamo. Svi između 23 i 28 godina.

I može li mi netko reći gdje je danas problem? Ne trudim li se ja dovoljno ili je doslovno lakše curu pojebati, nego se naći s njom na kavi nakon toga?
i onda ce meni netko reci da se cure upoznavaju u nocnom klubu/izlasku...

ne, a razlog je upravo ovaj post - sve nezrele klinke koje ne znaju sta hoce sa sobom, a ono malo zrelih, treba proci kroz barem dvadesetak ovakvih situacija da se nadje 'tih malo zrelih'

to su mladi danas, a zrele i ozibljne cure se uglavnom ne vucaraju po klubovima vec uce, rade, imaju svoje manje drustvo i hobije.

a sto se tice tvojih primjera - 1. internet klasika ima vise opcija i uzme bolju, prevelika konkurencija.

2 3 4 5 i 6 sve izlasci - i to sve tako zavrsi ako hoces nesto ozbiljno.

ono malo zenskih koje ja znam unutar 20-24 godine su sve ovakve. nista ozbiljno, distanca neka ovo ono, veze nista, ali se izlazi na veliko, instagram slike, fejs, itd itd.

one su zapravo jadnice, koje su duboko unutra nesretne zbog kojekakvih razloga a nemaju hrabrosti bit s nekim i izlozit se nepoznatome.
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger