Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 15:10   #321
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Zato jer ti se ne pruža tako često prilika, a i kad se pruži, nećeš uzet telefon u ruke, prekinut, i onda nastavit tamo gdje si stao, nije baš praktično. (samo kažem kak to obično ide )
Da, zato obično ljudi prekinu čim se prvi put vide, priznaju i vele da zbog toga prekidaju. How yes no.
BrokenEmpire is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:53   #322
Imam 18 godina s vrlo malo ozbiljnog iskustva, sve dosad je bilo čisto fizičko iskorištavanje i kratki užitak. Toliko mi je žao sad zbog svih tih gluposti. Nikad nisam imao normalnu curu koja me stvarno želi zbog onog što jesam. U takvoj sam zajednici, sa takvim ljudima i prošlim iskustvima, da sam iskreno toliko počeo sumnjati da nije sve oko seksa, da sam čak počeo i samohranu majku (udovica) ispitivati da li uopće postoji iskrena ljubav i da li je moguće da se dvoje ljudi nikad ne prevari 😲

Drago mi je da sam našao ovu temu i da vidim tuđa, a vjerujem i iskrena mišljenja.
Blavkadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:10   #323
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Pozdrav narode, u razgovoru sa jednom starijom prijateljicom potaknuta sam postaviti temu i pitati za misljenja drugih ljudi. Ne znam je li bila nedavno ovakva tema jer ne citam cesto pitanja na ljesu pa ne zamjerite.

Moja pitanja su mislite li da svi muskarci varaju i postoji li monogamija?

Citirati cu njeno misljenje. Da monogamija postoji i da nam je prirodna nebi se ljudi toliko trudili ostati vjerni, prevara nebi postojala kao ni ljubomora, vjernost bi bila nesto potpuno prirodno bez truda. Ne varaju svi muskarci ali svi u barem jednom periodu svog zivota sa dugogodisnjom partnericom ili zenom pomisle na prevaru i imaju jak poriv da to i naprave, neki se obuzdaju a neki posustanu.
Također misli da ce 99% muskaraca prevariti ako dođu u situaciju gdje imaju priliku ''obraditi'' veoma privlacnu i zgodnu zenu koja pokazuje interes ili pak navaljuje na njih. Zakljucak njezina misljenja je da neki muskarci ne varaju jer nisu ni dosli u takvu iskusavajucu priliku pa se lakse obuzdaju, neki varaju jer su dosli u iskusavajucu priliku a vrlo mali postotak muskaraca ne vara bez obzira na iskusenja jer vole i postuju svoju partnericu.

Dakle, muškarci, ima li vas? Žene, mišljenja

Ne vidim potrebu zasto treba biti fiksiran samo na jedan spol. Ne znam ni jednog muskog koji je prevario partnericu dok su bili u vezi, ali znam nekoliko žena koje su ovo ucinile. Ja bih sada trebao misliti da samo žene varaju, ali ono što sam ja zakljucio je da ljudi varaju.
Ali i dalje ne vjerujem da oni koji su 100% investirani u vezu varaju. Da prevarim curu priznao bih to i prekinuo jer smatram da je vjernost bitna osim ako se radi o otvorenoj vezi koju postujem i razumijem, ali osobno ne znam da li bi je mogao i ja ikada prakticirati.
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:43   #324
Tko može i zna radi tko ne, ne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 09:57   #325
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post

Moja pitanja su mislite li da svi muskarci varaju i postoji li monogamija?



Dakle, muškarci, ima li vas? Žene, mišljenja
Ne varaju svi muskarci ali skoro svi (jedan malecki postotak ostavljam za izuzetke) bi prevarili da imaju priliku. Znaci varaju ovi sto imaju priliku dok se mnogi trude naci ljubavnicu kako u RL-u tako i preko interneta. A odredjeni broj ne vara ne jer ne zeli vec jer nije sposoban naci ljubavnicu, nema prilike i slicno.

A monogamija postoji ali je isforsirana, ne ostvaruje se prirodnom zeljom vec je ili nametnuta drustvenim i moralnim normama ili se ostvaruje sama po sebi jer nema druge mogucnosti
MissDilemma is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.12.2017., 12:03   #326
U glavi svi varaju.
ŽuŽi Jelinek veli da postoje dve vrste muškaraca, oni koji varaju i oni koji će tek prevarit.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:00   #327
A što je sa ženama? Mislim da zene vise varaju od muskih, mislim da bi to isto bila dobra tema. Pohlepa od broja opcija 10:1 je prevelika da se s vremenom ne pokvare koje još nisu... Bilo bi dobro za njih i za nas da ni one nemaju sansi za utjehu u novoj osobi nakon prekida pa bi se onda i vratile istom... ali vj vecina nema empatije ni ljubavi, pa se i to mora uračunati.
Recimo da ja dobim na tjedan dana jednak broj sansi kao i prosječna cura da bi već do sada bio u vezi sa istom curom bar već 5-10 godina, da imam veci broj sansi pronaći drugačiju.
Vecina muski pate SOLO za izgubljenim, jer je konkurencija prevelika da bi nasli brzo nekoga kao one. I večinu nije ni briga za takve, ne, oni moraju biti musko/stijena bez slabosti i biti zenama na raspolaganju 0/24 kad njima bude tesko... Nadam se da ce takve feminizam nauciti pameti kad stvari zaguste.
"Ako nekog volis pusti ih pa ce se vratiti ako te vole" je je.
Mislim da su danasnje cure/zene previse razmazene da bi znale kako cijeniti bar nesto važnije od stvari.
Ili da su bar nečiji život samovoljno uljepšale osim svog, da se bar imaju nečim worthwhile ponositi.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:28   #328
Pa monogamija je evolucijska novost, a prvi se mjenaju oni inteligentniji.
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:40   #329
Quote:
BertrandRussell kaže: Pogledaj post
Ne varaju svi muškarci, očito. Najmanje varaju oni koji su imali najmanje partnera prije braka. Isto vrijedi i za žene. Ako su ušle u brak ko djevice najvjerovatnije neće varati + takvi brakovi su najstabilniji. Što je žena imala više partnera prije braka to su veće šanse za razvod kasnije.
To ja društvancu ovdje tupim cijelo vrijeme,pa onda po meni drvlje i kamenje..

Kakogod...imaš moj apsolutni potpis za ovo
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:45   #330
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
To ja društvancu ovdje tupim cijelo vrijeme,pa onda po meni drvlje i kamenje..

Kakogod...imaš moj apsolutni potpis za ovo
Imaš link na neko istraživanje da to što tupiš i potkrijepiš?
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:54   #331
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Pozdrav narode, u razgovoru sa jednom starijom prijateljicom potaknuta sam postaviti temu i pitati za misljenja drugih ljudi. Ne znam je li bila nedavno ovakva tema jer ne citam cesto pitanja na ljesu pa ne zamjerite.

Moja pitanja su mislite li da svi muskarci varaju i postoji li monogamija?

Citirati cu njeno misljenje. Da monogamija postoji i da nam je prirodna nebi se ljudi toliko trudili ostati vjerni, prevara nebi postojala kao ni ljubomora, vjernost bi bila nesto potpuno prirodno bez truda. Ne varaju svi muskarci ali svi u barem jednom periodu svog zivota sa dugogodisnjom partnericom ili zenom pomisle na prevaru i imaju jak poriv da to i naprave, neki se obuzdaju a neki posustanu.
Također misli da ce 99% muskaraca prevariti ako dođu u situaciju gdje imaju priliku ''obraditi'' veoma privlacnu i zgodnu zenu koja pokazuje interes ili pak navaljuje na njih. Zakljucak njezina misljenja je da neki muskarci ne varaju jer nisu ni dosli u takvu iskusavajucu priliku pa se lakse obuzdaju, neki varaju jer su dosli u iskusavajucu priliku a vrlo mali postotak muskaraca ne vara bez obzira na iskusenja jer vole i postuju svoju partnericu.

Dakle, muškarci, ima li vas? Žene, mišljenja
Ono što je ljudima "prirodno" i što često viđamo u praksi je serijska monogamija. Dakle, par mjeseci/godna s jednim partnerom, a onda idemo dalje. Ali prirodni i društveni imperativi se tu sukobljavaju (mnoge religije, npr., veličaju monogamiju i ocrnjuju druge načine na koji ljudi organiziraju svoje ljubavne živote).

Da skratim... ima muškaraca koji varaju, ima koji ne varaju, žena koje varaju, žena koje ne varaju, otvorenih veza gdje se svemu pristupa transparentnije, aseksualnih veza, itd, itd, itd... Uglavnom, glupo je generalizirati, svijet je lopta šarena, blablabla.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:04   #332
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Imaš link na neko istraživanje da to što tupiš i potkrijepiš?
Šta će mi link...to je jednostavno tako
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:20   #333
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Imaš link na neko istraživanje da to što tupiš i potkrijepiš?
Opcenito je poznata cinjenica da muskarac koji ulazi u brak kao djevac zasigurno nece varati.

Oh wait, nije, to je budalastina kao i ovo za zene.

Najveci problem ovakvih izjava (ne tvojih ) jesto sto je broj partnera vrlo subjektivan. A vro je jasno da ništa ne plasi muskarca (ovih koji imaju nebulozne tvrdnje) toliko, kao zena koja je imala vise partnera od njega. Muškarci ganjaju djevice samo zato sto im je jasno da su onda njima oni najbolji, jer ih ona nema s kim usporediti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:01   #334
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Muškarci ganjaju djevice samo zato sto im je jasno da su onda njima oni najbolji, jer ih ona nema s kim usporediti.
...i zato što žele biti što sigurniji da će imati dug i sretan brak i obitelj

...i zato da smiju otići na posao,a da pritom ne razmišljaju da li ju upravo sad jebe prvi susjed ili poštar ili radni kolega ili bilo koji random kok

...i zato da im se u birtiji iza leđa ne podsmijava cijela vojska kokova koja je prošla kroz njihovu voljenu ženicu (dok se u mladosti,eto,ispucavala )

Mogu nadrobiti razloga koliko hoćeš...

Ti konstantno negiraš zdravu logiku,ali whatever...tvoja stvar
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:06   #335
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
...i zato što žele biti što sigurniji da će imati dug i sretan brak i obitelj

...i zato da smiju otići na posao,a da pritom ne razmišljaju da li ju upravo sad jebe prvi susjed ili poštar ili radni kolega ili bilo koji random kok

...i zato da im se u birtiji iza leđa ne podsmijava cijela vojska kokova koja je prošla kroz njihovu voljenu ženicu (dok se u mladosti,eto,ispucavala )

Mogu nadrobiti razloga koliko hoćeš...

Ti konstantno negiraš zdravu logiku,ali whatever...tvoja stvar
Mozes nadrobiti koliko hoces, ali kako si i sam rekao - drobis. Problematika ovoga, sto forumasi poput tebe ne zele vidjeti - je u tome da je taj broj proizvoljan te vrlo subjektivan. Sto je musko nesigurnije, taj broj je manji - i tako se zapravo doslo do toga, da je djevica najbolja.

Itekako se citalo na forumima, od tebe i tebi slicnih, da ako je zena imala 5 partnera - ne valja jer eto, vjerojatno ce se jebati nekom iza ledja. Štovise, sudeci po upisima tih nekih troglodita, ispalo je da je bolje da zena kaze 'imala sam kracu vezu' nego da kaze 'pojebala sam se i nije bilo dobro' jer potonje ne valja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:25   #336
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sto je musko nesigurnije, taj broj je manji - i tako se zapravo doslo do toga, da je djevica najbolja.
Ok,onda da bih dokazao svima oko sebe kako sam ja strašno siguran u sebe i samopouzdan,idem sad oženiti najveću kurvetinu u gradu i široj okolici ..


__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:29   #337
Varaju li svi muškarci i postoji li monogamija?

Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Ok,onda da bih dokazao svima oko sebe kako sam ja strašno siguran u sebe i samopouzdan,idem sad oženiti najveću kurvetinu u gradu i široj okolici ..







Da li citas sto sam napisao? Nisam rekao da trebas zeniti onu od 50 partnera, nego sam napisao da je mnogima bio problem zena s 5 partnera.

Problem je subjektivna percepcija promiskuiteta.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:55   #338
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Šta će mi link...to je jednostavno tako
A ne mislis da ce djevica mozda ipak jednom poželjeti probati i drugi kurac
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:59   #339
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Imaš link na neko istraživanje da to što tupiš i potkrijepiš?
naravno da nema.
bio je neki dijagram prije koji mjesec pa je pokazivao da ce vise varati one koje su djevice ili su imale samo jednog i tek ce se one sa 9 ili vise njih izjednaciti sa djevicama i einzericama.

ne znam jel to bila neka studija ili kaj, ali to je bilo prikazano na grafu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 19:23   #340
U svakom slučaju su oni sa manje partnera u sretnijem braku.

"We further found that the more sexual partners a woman had had before marriage, the less happy she reported her marriage to be."

People Who’ve Had More Sexual Partners Report Unhappier Marriages

Ako želite sretnu ženu u braku, birajte djevicu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger