Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2011., 10:33   #61
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Da li ga tko osim mene koristi?
ne, ti si jedini, i onih 5 proizvođača bučinog ulja čiji se proizvod može naći na policama naših dućana rade ga samo za tebe


meni paše i dalje jedino i isključivo na grah salati. probala sam na mnoge druge salate, ali jednostavno mi ne paše, a ne želim se prisiljavati koristiti ga na silu.

ali, jednom sam kod špičeka jela sladoled posut raznim vrstama sjemenki i preliven bučinim uljem. eeeeeeeeee, kad bih to znala napraviti, em bih imala 120 kila, em bih trošila litru tjedno
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 11:24   #62
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
ali, jednom sam kod špičeka jela sladoled posut raznim vrstama sjemenki i preliven bučinim uljem. eeeeeeeeee, kad bih to znala napraviti, em bih imala 120 kila, em bih trošila litru tjedno
U Maloj hiži, u Mačkovcu, imaju sladoled od buče - bučinog ulja i sjemenki. Najfiniji sladoled koji sam jeo.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 11:39   #63
jedno vrijeme me posao nosio dosta u Međimurje i tamo sam se navikao na njega i van okvira grah salate tako da mi sad odlično bude i u ostalim salatama, prvenstveno od svježeg povrća (npr. zelena).
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 11:40   #64
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jedno vrijeme me posao nosio dosta u Međimurje i tamo sam se navikao na njega i van okvira grah salate tako da mi sad odlično bude i u ostalim salatama, prvenstveno od svježeg povrća (npr. zelena).
viš, ja nemrem. probala sam, stvarno sam probala, napravim ju, odlučim da ću jesti i jednostavno nije mi fino

pa se neću ni mučiti time
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 11:48   #65
skroz te razumijem. ta stvarčica ima jako težak okus i strašnu aromu tako da nije baš za svakoga. ono, staviš kap i cijelo jelo ti bude mirisalo na zdjelu punu bučinih koštica, pogotovo ako je svježe povrće u pitanju. meni paše jer ja volim jake okuse.
(btw ista priča mi je bila i s maslinovim - nisam htio ni primirišati dok ga nisam bio primoran konzumirati jer sam tjedan dana bio osuđen na mediteransku kuhinju).
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 12:18   #66
ne razumjem

nije bucino da se upravlja kao sa suncokretovim,on daje niansu jelu,ne manje ne vise,kakvo silovanje tako finim uljima,respect prirodi,vise ne znaci uvjek bolje.....
shopgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 12:53   #67
Ja sam nedavno tek "otkrila" bučino ulje.
Moram priznati da mi je u početku bilo malo neobično,ali sad sam se navikla.
Stavljam ga samo u grah i paradajz salatu.Kap dvije čist dovoljno.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 15:08   #68
Ja salate praktički više ne jedem ako nema bučinog. Užasno sam se navikla i prefino je. I naravno zdravo. Nabavljam ga na selu, dakle domaće.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 19:27   #69
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Ja salate praktički više ne jedem ako nema bučinog. Užasno sam se navikla i prefino je. I naravno zdravo. Nabavljam ga na selu, dakle domaće.
Tak i ja,tj. mi.Varaždinsko,domaće,gusto.
Čak i djeca više neće salate i sardine bez "bučinovog" ulja.
Stavljamo ga u grah salatu,zelje salatu (svježe),kiselo zelje kada je na salatu,sardine,mješana jaja,tvrdo kuhana jaja malo pokapam,...,ne znam možda još ali sada mi mozak ne da više hehehe
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 19:49   #70
Nemam naviku. Nekoliko sam ga puta probala i bilo mi je zanimljivo, ali bila su i jela u kojima je korišteno osobita, pa ne znam bi li mi se svidjelo u nekakvoj normalnoj hrani. Gotovo sve kuham i začinjam maslinovim, iako, da dobijem kakvo kvalitetno bučino, vjerovatno bih ga ponekad koristila za promjenu.

Ima li toga u dućanima? koje preporučate? nemojte mi o domaćima pisati jer nemam namjeru po hr tražiti ulja
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 20:23   #71
U dućanima ne bih kupovao
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 20:54   #72
aha, dakle usmena predaja...nije to za mene. kupit ću negdje u inozemstvu onda.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 21:38   #73
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Da li ga tko osim mene koristi?
Ne naravno nitko .




Volim u grah salati, krumpir salati i s mahunama.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 22:33   #74
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
aha, dakle usmena predaja...nije to za mene. kupit ću negdje u inozemstvu onda.
???
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 22:38   #75
što se čudiš? napisao si da u dućanu ne bi kupio. dakle kupuješ privatno od nekoga. ili hoćeš reći da sam proizvodiš?
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 23:02   #76
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
ne, ti si jedini, i onih 5 proizvođača bučinog ulja čiji se proizvod može naći na policama naših dućana rade ga samo za tebe



koristim ga za salate: grah, leću, slanutak, zelenu, krumpirovu, kukuruz, ponekad na paradajzu, a hoću li koristiti bučino ili maslinovo ulje ovisi od priloga i glavnog jela. nekako mi je nezamislivo bučino stavit u salatu, a imam recimo plavu ribu s gradela..
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 23:09   #77
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
što se čudiš? napisao si da u dućanu ne bi kupio. dakle kupuješ privatno od nekoga. ili hoćeš reći da sam proizvodiš?
zašto ćeš onda kupiti u inozemstvu?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 23:10   #78
Čudim se kupovini u inozemstvu jer smatram da se nije problem kupiti domaće.Ne ,ne proizvodim ga.
Ovo je već OT pa da ne gušimo temu .
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 23:22   #79
ne znam zašto bi bilo oftopik pitati koje i gdje kupiti. pa tema je bučino ulje i za to i pitam. ne živim u kraju gdje ga uobičajeno proizvode i kupila bih za probu dućansko.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 23:24   #80
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
zašto ćeš onda kupiti u inozemstvu?
pa još uvijek mi nitko nije ogovorio koje ulje i gdje da kupim A vani sam ga vidjela u prodaji.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.