Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 14:44   #21
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Zločinci su odredom svi bili muslimani, a sudac koji ih je oslobodio je također musliman.
Samo sam ukazao na to. Naravno da svi muslimani nisu isti, muslimani iz cazinske Krajine su se na primjer također borili protiv Alijinih fundamentalista jednako kao i Hrvati.
U tom konkretnom zločinu očigledno je da su bili. Međutim, ne smijemo smatrati sve muslimane koji su 1993. godine živjeli na prostoru pod kontrolom Armije BiH zločincima,muslimanskim fundamentalistima, mrziteljima svega što je Hrvatsko jer to nije istina. Znam slučaj da je jedna hrvatka porodica cijeli rat pomagala jednoj bošnjačkoj porodici. Ne mogu zamisliti da su oni mrzili ruku koja ih hrani.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 15:06   #22
Quote:
maliko kaže: Pogledaj post
U tom konkretnom zločinu očigledno je da su bili. Međutim, ne smijemo smatrati sve muslimane koji su 1993. godine živjeli na prostoru pod kontrolom Armije BiH zločincima,muslimanskim fundamentalistima, mrziteljima svega što je Hrvatsko jer to nije istina. Znam slučaj da je jedna hrvatka porodica cijeli rat pomagala jednoj bošnjačkoj porodici. Ne mogu zamisliti da su oni mrzili ruku koja ih hrani.
Smijem pitati odakle si i gdje živiš ?

Drugo pitanje je, jesam li u pravu kada tvrdim da o muslimansko-hrvatskom ratu znaš pretežno iz medija i tu i tamo od kojeg poznanika ?
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 15:14   #23
Živim u Bosni. Rat sam zajedno sa porodicom nekako preživio i mnogo sam u njemu izgubio, ali ne mrzim ljude onoliko koliko to drugi, nekada bez posebnog razloga, čine. Pa, kršćanski je da čovjek voli drugog čovjeka bezuvjetno.
Dakle, nisam o hrvatsko-bošnjačkom sukobu čuo preko medija, nego sam svjedok toga i mogu ti reći da nemam puno lijepih riječi.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 15:27   #24
Quote:
maliko kaže: Pogledaj post
Živim u Bosni. Rat sam zajedno sa porodicom nekako preživio i mnogo sam u njemu izgubio, ali ne mrzim ljude onoliko koliko to drugi, nekada bez posebnog razloga, čine. Pa, kršćanski je da čovjek voli drugog čovjeka bezuvjetno.
Dakle, nisam o hrvatsko-bošnjačkom sukobu čuo preko medija, nego sam svjedok toga i mogu ti reći da nemam puno lijepih riječi.
A jesi li Hrvat ili musliman ili iz mješanog braka ?
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 15:45   #25
Ma, to je najmanje bitno. Čovjek sam i mislim da znam razlikovati dobro od zla.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 15:47   #26
Quote:
maliko kaže: Pogledaj post
Ma, to je najmanje bitno. Čovjek sam i mislim da znam razlikovati dobro od zla.
Vidiš, to je jako bitno....a i znakovito je da se ne izjašnjavaš.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 15:54   #27
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Vidiš, to je jako bitno....a i znakovito je da se ne izjašnjavaš.
Ako ti moraš znati koje sam vjere da bi donosio vrijednosne sudove o meni, onda se dovodiš u opasnost da imaš neke predrasude.
Trenutno ne znaš koje sam vjere i kojem narodu pripadam i mislim da možeš donijeti najbolji sud o meni na osnovu ove kratke prepiske. Da li sam ja dobar čovjek po tvom mišljenju, čovjek sa kojim bi ti mogao sarađivati?
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:08   #28
A u čemu je problem da mi kažeš koje si vjere i nacije ?

Nema nikakvih problema, upravo suprotno, volim igrati otvorenih karata.

No, tema topica je bila "Muslimanski sudac oslobodio muslimanske krvnike"....a ne je li ja mrzim muslimane ili ne.

Došao si na topic i odmah skrenuo temu....dakle, koji je tvoj komentar na onu sudsku presudu ? A kad smo već kod mržnje....ima li ta presuda ikakvog značaja u poboljšanju odnosa između muslimana i Hrvata ili ona doprinosi vjeri i suživotu ?
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:10   #29
Cuj mrzi pa mi imamo toliko zajednickog. Mi imamo arapsku vjeru a vi ste arapi jevrejske vjeroispovjesti.

Daj smiri dozivljaj malo.
__________________
Sta drugi traze na internetu.
Fruska Gora suze lije sto Bin Laden Srbin nije
strjela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:12   #30
Quote:
strjela kaže: Pogledaj post
Cuj mrzi pa mi imamo toliko zajednickog. Mi imamo arapsku vjeru a vi ste arapi jevrejske vjeroispovjesti.

Daj smiri dozivljaj malo.

Uvidjeh grešku...naravno...u pravu si....
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:16   #31
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
A u čemu je problem da mi kažeš koje si vjere i nacije ?

Nema nikakvih problema, upravo suprotno, volim igrati otvorenih karata.

No, tema topica je bila "Muslimanski sudac oslobodio muslimanske krvnike"....a ne je li ja mrzim muslimane ili ne.

Došao si na topic i odmah skrenuo temu....dakle, koji je tvoj komentar na onu sudsku presudu ? A kad smo već kod mržnje....ima li ta presuda ikakvog značaja u poboljšanju odnosa između muslimana i Hrvata ili ona doprinosi vjeri i suživotu ?
Znam koja je tema, ali neko između redova može pročitati i skrivenu poruku koja se odašilje tom temom. Na to sam htio da skrenem pozornost.
A što se tiče presude , još sve nije završeno. Ko je počinio zločine treba da se što oštrije kazni.

Strjelu nisam mogao razumjeti.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:24   #32
dobro...a koja je poruka presude kada se muslimani unatoč više nego očiglednim dokazima oslobađaju ?

Je li to poruka ljubavi i tolerancije ?

Nadalje, ja sam tu vijest samo prenio, a ti osuđuješ onoga koji piše o tome, a ne izvršioce.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:27   #33
Maliko...bye-bye...na drugim topicima sam vidio tko i šta si.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:30   #34
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Iako je naravno ovo cinično prema žrtvama muslimanskih zločinaca, ovo samo potvrđuje da bilo kakva zajednica s muslimanima nema smisla.
Upravo su muslimani ti koji svojom represijom, svojim otvorenim šovinizmom i rasizmom, svojim terorom BiH vode u propast...

Pogledajte novu muslimansku perverziju....muslimanski sudac oslobodio svoju braću po Kuranu...




http://vecernji-list.hr/newsroom/new...23088/index.do
Ne mogu cjelovit sud donijeti o suđenju o kome razgovaramo jer ga nisam u cijelosti pratio. O tome znam samo ono što si mi ti prikazao. Mogu samo iznijeti svoje mišljenje da one koji su počinili pomenuti zločin treba oštro kazniti, da se ne slažem s odlukom da sudsko vijeće u ovom procesu bude jednonacionalno i da vjerujem da će sud na višoj razini donijeti pravednu odluku.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:45   #35
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Maliko...bye-bye...na drugim topicima sam vidio tko i šta si.
Ja iza svih svojih riječi čista obraza mogu stati. A ti ipak još uvijek ne znaš ko sam i šta sam ja.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:47   #36
Ponovo te pitam u čemu je problem da se nacionalno izjasniš ?

No moram ti priznati da si malo drukčiji od prosječnog muslimana na forumu...znaš čak sastaviti dvije-tri rečenice što se kod vaših može smatrati uspjehom.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:57   #37
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Ponovo te pitam u čemu je problem da se nacionalno izjasniš ?

No moram ti priznati da si malo drukčiji od prosječnog muslimana na forumu...znaš čak sastaviti dvije-tri rečenice što se kod vaših može smatrati uspjehom.
Ma, nije uopće problem da se ja nacionalno izjasnim. Ponosan sam na to što jesam, ali nikada nijednu riječ ili čak djelo neću (ili ne ću) učiniti koje će vrijeđati ljude koji se od mene razlikuju po bilo čemu.. Čak štaviše, ne pridajem toliku važnost tome kojoj nacionalnosti ljudi pripadaju već tome da li su vjernici ili ne.
Svi smo mi prije rata išli u iste škole i Hrvati i Bošnjaci i Srbi tako da se po tome malo razlikujemo.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 17:01   #38
Interesantno je da ovdje na ovoj temi nema dežurnih "plakača" i boraca za ljudska prava koji sipaše drvlje i kamenje na hrvatsko pravosuđe poslije slučaja Lozina. A pa da ipak ima razlike. Ovdje su žrtve Hrvati iz BiH a oni sami sebi krivi za sve što ih je snašlo.............
Zrinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 17:10   #39
Quote:
maliko kaže: Pogledaj post
Svi smo mi prije rata išli u iste škole i Hrvati i Bošnjaci i Srbi tako da se po tome malo razlikujemo.
E tu se grdno varaš...iako smo tako blizu, razlika između Hrvata s jedne strane i Srba i muslimana s druge je ogromna....nas nažalost s vama Srbima i muslimanima dijeli jedna cijela civilizacija....
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 17:13   #40
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Interesantno je da ovdje na ovoj temi nema dežurnih "plakača" i boraca za ljudska prava koji sipaše drvlje i kamenje na hrvatsko pravosuđe poslije slučaja Lozina. A pa da ipak ima razlike. Ovdje su žrtve Hrvati iz BiH a oni sami sebi krivi za sve što ih je snašlo.............
U Hrvatskoj ništa novo....kada četnici zakolju Hrvata u RS...kada muslimanski fundamentalisti ubiju 10 Hrvata povratnika samo u Travniku...to je onda "Well...shit happens"....a kada u Kninu dvojica veseljaka bace kamenčić na srpsku kuću, eto slijedećeg dana Mesića, Sanadera i Jace da osude taj grozni čin onih koji Hrvatsku ponovu žele vratiti u mračninu....

Zato su nama Stanimirović i Gajica u saboru...a Norac i Glavaš u zatvoru...

To su nama Mesić, Račan i Sanader dali....Yuppiiii...Imamo Hrvatsku. :klap:
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.