Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 18:46   #41
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
E tu se grdno varaš...iako smo tako blizu, razlika između Hrvata s jedne strane i Srba i muslimana s druge je ogromna....nas nažalost s vama Srbima i muslimanima dijeli jedna cijela civilizacija....
Ja sam mislio da ne postoji razlika u načinu na koji su se narodi u Bosni obrazovali prije 1992. godine. Svi smo išli zajedno u školu, učili isti jezik, jednu historiju. Ako nisi iz Bosne ili si premlad da se toga sjećaš onda to ne znaš.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 22:25   #42
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Iako je naravno ovo cinično prema žrtvama muslimanskih zločinaca, ovo samo potvrđuje da bilo kakva zajednica s muslimanima nema smisla.Upravo su muslimani ti koji svojom represijom, svojim otvorenim šovinizmom i rasizmom, svojim terorom BiH vode u propast...

Pogledajte novu muslimansku perverziju....muslimanski sudac oslobodio svoju braću po Kuranu...



http://vecernji-list.hr/newsroom/new...23088/index.do
bas me interesuje u kakvoj mi to "zajednici" zivimo?
...zar ne zivimo jedni pored drugih?
koliko je Juda nonsens prirode govori i cinjenica da je otvoreni anti-semita sa tipicnim cionistickim akcentom na svijet oko sebe!
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 02:30   #43
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Dobro o čemu vi to, ovi sa liste su suci Vrhovnog suda, a presuda je izgubljena na Županijskom sudu.

A kad ste već zbrajali one Emina i Sofija nisu baš 100% sigurne.

Ako već želite zbrajat onda trebate izgooglat imena sudaca županijskog suda u Zenici, a na listi mora biti ime Asim Pezer, jel vi uopće čitate to što linkate?
Večernji list ponovno laže i huška.

Ne postoji nikakav županijski sud u Zenici, već Kantonalni sud u Zenici koji se nazivao i Kantonalni sud Zeničko-dobojskog kantona po osnivanju.

Visoko sudsko i tužilačko vijeće Federacije BiH sljedeće osobe je imenovalo na mjesto sudaca u Kantonalnom sudu Zeničko-dobojskog kantona 10.12.2003.:



1. Alihodžić Zijada
2. Bilajac Enisa
3. Ahmetović Hilmo
4. Šabić Mustafa
5. Begović-Devović Jasmina
6. Imamović-Heganović Fatima
7. Pezer Asim
8. Jašarspahić Šida
9. Spahić Faik
10. Čolaković Jasmina
11. Maličbegović Enes
12. Arnaut Unkas
13. Subašić Ljilja
14. Goronja Drago
15. Kojić Milorad
16. Anić Mario
17. Antonović Zvjezdana

9.11.2006. Visoko sudsko i tužilačko vijeće BiH za sutkinje u Kantonalni sud u Zenici imenovalo je sljedeće osobe:

1. Emina Hulusija
2. Aleksandra Babić Stanković
Wetiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:24   #44
Quote:
maliko kaže: Pogledaj post
Ma, nije uopće problem da se ja nacionalno izjasnim. Ponosan sam na to što jesam, ali nikada nijednu riječ ili čak djelo neću (ili ne ću) učiniti koje će vrijeđati ljude koji se od mene razlikuju po bilo čemu.. Čak štaviše, ne pridajem toliku važnost tome kojoj nacionalnosti ljudi pripadaju već tome da li su vjernici ili ne.
Svi smo mi prije rata išli u iste škole i Hrvati i Bošnjaci i Srbi tako da se po tome malo razlikujemo.
Za gore navedeno, a i opcenito za tvoje kompletno izlaganje na ovu temu mogu izreci samo rijeci hvale. Nazalost, ne znam koliko ce tvoje rijeci imati uticaja na pojedine likove sa foruma, jer kao sto se da primijetiti receno se mjeri po tome je li nesto rekao Bosnjak, Hrvat ili Srbin-tuzno ali istinito. Jos jednom
Prijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 14:53   #45
Meni je drago da smo se Juda i ja usaglasili po mnogim pitanjima koje smo pokrenuli u okviru ovog topica. Pozdrav
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:17   #46
Quote:
maliko kaže: Pogledaj post
Meni je drago da smo se Juda i ja usaglasili po mnogim pitanjima koje smo pokrenuli u okviru ovog topica. Pozdrav
Ako se gospon Maliko slaže kako su muslimani ovim činom ponovo pokazali svoje pravo podmuklo i pokvareno lice, te da je ono "građanska država, svi smo ba isti" najobičnija floskula a da zapravo terorom i represijom zaštrašivaju Hrvate koristeći se metodama koje se ni Srbi u Jugoslaviji ne bi posramili, onda naravno, smo se maliko i moja malenkost usuglasili...u protivnom - NE.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 00:07   #47
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Ako se gospon Maliko slaže kako su muslimani ovim činom ponovo pokazali svoje pravo podmuklo i pokvareno lice, te da je ono "građanska država, svi smo ba isti" najobičnija floskula a da zapravo terorom i represijom zaštrašivaju Hrvate koristeći se metodama koje se ni Srbi u Jugoslaviji ne bi posramili, onda naravno, smo se maliko i moja malenkost usuglasili...u protivnom - NE.
Generalizirati stvari na takav način ja ne mogu uraditi, a vjerujem,pošto te držim za razumna čovjeka, da i ti u stvari to činiš samo podsvjesno. Kada bih vjerovao da su svi muslimani zli, to bi bilo isto kao kad bih vjerovao da svi muslimani imaju plave oči.
maliko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 15:46   #48
poruka presude je da pravna drzava ne funcionira. siguran sam da to nije izdvojen slucaj vec da toga ima u cijeloj bih
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 16:13   #49
Quote:
citanova kaže: Pogledaj post
poruka presude je da pravna drzava ne funcionira. siguran sam da to nije izdvojen slucaj vec da toga ima u cijeloj bih
A dokaz da je ovo kriva odluka ili bilo kakva ne pravda je?

Niko nije iznio transkrpite svjedocenja niti kopiju optuzbe, i naj vaznije citat rijeci koje su sudije rekli potom presude.

Posto u civilizovanim drustvima vazi princip nevinosti dok se krivica ne dokaze stvarno sam razocaran da modovi nisu preimenovali temu
BOSHNJAK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.