Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2012., 23:09   #81
Quote:
canons3is kaže: Pogledaj post
Imaš izloženih knjiga u DM, pa si pogledaj kako to izgleda.
Hvala! Ovo će znatno olakšati moje silne dileme.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 11:15   #82
Što se tiče blurba, jel na te knjige isto vrijedi ono da se ne carine čak i ako je vrijednost veća od 180 kuna ili koliko je već granica?
đonidep is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 23:00   #83
imam stare fotografije dimenzija otprilike 8,5x12,5 i 10,5x15,5.
htjela bih kupiti fotoalbume za njih, ali vidim da je većina za fotografije dimenzija 10x15.

zanima mogu li se i gdje kupiti albumi u koje bi stale ove moje dimenzije?
unaprijed hvala!
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 00:04   #84
Ima amadeus
http://www.kinderbuecherbox.de/index...fotoalbum.html
__________________
Albert Einstein:
"Zdrav razum je gomila predrasuda, stečenih do 18 godine zivota."
amadeus65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 10:22   #85
Quote:
đonidep kaže: Pogledaj post
Što se tiče blurba, jel na te knjige isto vrijedi ono da se ne carine čak i ako je vrijednost veća od 180 kuna ili koliko je već granica?
Neki dan mi došao paket od blurba. Ukupna cijena 143 €, isporučeno doma bez dodatnih naknada.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 12:47   #86
Blurb je zakon. Jako kvalitetno I meni najdraze ne vidiju se pacne od prsti
Matt88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 13:18   #87
Pitanjce o fotoknjigama: nakon što sam prošle godine dala raditi fotoknjigu u Tisku i otpalo je jedno 10 stranica dok sam ju vodila iz paketa, bolje da pitam: ima li tko kakvog iskustva sa fotoknjigama u pošti? Koliko sam vidjela, rade ih od ljeta pa me zanima kvaliteta tiska i, očito, uveza da mi se ne ponovi iskustvo s Tiskom.
Cijene mi se čine (barem za ovo što sam gledala) dosta niže nego u DMu i Bipi.
LittleMsStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:05   #88
Uređivanje foto knjige

Pozdrav,
imam nekih cca 200 fotografija koje bih htjela staviti u fotoknjigu ovog tipa:
http://digifot.com/page/fotoknjige.html#

Na tom linku je software za izradu fotoknjige.
Ima li koga tko bi htio uz neku naknadu urediti tu foto knjigu? Ja sam isprobala i zbilja je jako lako (pozadine prema želji, rad sa fotkama kakav želiš, puno mogućnosti...), no nemam na žalost baš nekog talenta za uređivanje. Htjela bih da mi ta foto knjiga ima nekog stila, da nije bezveze nabacano. Ima zbilja puno krasnih fotki - samo treba da netko to ukalupiti u knjigu...

Javite se na privat s ponudom,
Hvala unaprijed!!!
dmagi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 17:58   #89
Pozdrav,

prije 2-3 godine kupila sam u Dm-u album sa praznim stranicama u koji se fotografije lijepe. S obzirom da je taj album popunjen i treba mi novi, odlucila sam ponovno skoknuti do Dm-a. Na moje veliko razocaranje, izgleda da tih albuma vise nema, sad su samo oni klasicni u koji se slike umecu ili su fotoknjige, a to mi se ne svida jer volim uz slike i napisati nesto, onako da izgleda kao neki spomenar.
Zanima me zna li itko gdje mogu nabaviti takav album, ali da je po prihvatljivoj cijeni? Za ovaj iz Dm-a se ne sjecam koliko je tocno kostao, ali znam da je bio ispod sto kuna. Hvala
biser s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 20:49   #90
Gdje kupiti kvalitetne a ne preskupe albume?
Razvila sam brdo fotki u DM-u. Nekak nisam skužila one njihove upute i fotke su mi ispale u nekom čudnom formatu cca 18,5x11,5 cm
Nema veze, lijepe su.
Nego sad ne znam gdje naći album za njih. Pretpostavljam da nit nema u tom formatu da se umeću, nego mi treba onaj ko neki gdje su ljepljive stranice i preko prozirna folija. Ili?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 23:30   #91
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti kvalitetne a ne preskupe albume?
Razvila sam brdo fotki u DM-u. Nekak nisam skužila one njihove upute i fotke su mi ispale u nekom čudnom formatu cca 18,5x11,5 cm
Nema veze, lijepe su.
Nego sad ne znam gdje naći album za njih. Pretpostavljam da nit nema u tom formatu da se umeću, nego mi treba onaj ko neki gdje su ljepljive stranice i preko prozirna folija. Ili?
Nitko? :-(
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:54   #92
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Nitko? :-(
Ako si u Zagrebu pogledaj Foto Tetra (http://www.albumi.info/Albumi_Handicraft.html) a ako si u Splitu pogledaj tvornicu Dalmacija papir.

Oni nude albume s praznim stranicama na koje se lijepe fotografije uz pomoć ljepila ili dvostranih naljepnica.

Vjerojatno i Müller ima nekakve albume na odjelu papirnice.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 16:56   #93
Da li se negdje moze kupiti album na cije korice bi otisnuli fotografiju pi nasem izboru? Radilo bi se o djecjem albumu za cca 200 slika.
Lokacija: Zg

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 09:20   #94
Quote:
nansale kaže: Pogledaj post
Da li se negdje moze kupiti album na cije korice bi otisnuli fotografiju pi nasem izboru? Radilo bi se o djecjem albumu za cca 200 slika.
Lokacija: Zg
Što vam nije jednostavnije napraviti Fotoknjigu?

Ako baš mora biti klasični album - više manje sve tvornice koje izrađuju albume za vjenčanja imaju u ponudi i mogućnost da se stavi fotografija na koricu koju onda prekriju pleksiglasom samo što će vas takav (prazan) album dimenzija 30x30cm koštati oko 600-700 kn i čekat ćete tjedan ili dva na izradu
U Zagrebu znam jedino za: Kožara Koko i Foto Tetra.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 16:33   #95
Ideja je bila foto album za 200 slika, 100njak slika smi izradili a ostalo bi bake i djedovi punili s vremenom, zato nismo isli na opciju fotoknjige..
Ovaj iznos koji ste naveli nam je debelo van proracuna, trazimo dalje.
Hvala svejedno!

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 17:44   #96
najlakse vam je probati naci nekoliko albuma koji zadovoljavaju vase kriterije ali razlicitih dimenzija i zatim se raspitati koliko bi vas dosao print slike u zeljenom formatu ali naglasite da bi to bilo za koristenje poput mekane korice knjige da vam se to isprinta na nekom malo tanjem papiru poput onoga za letke i postere , i onda odaberete tocno album koji vam paše i izradite sliku i jednostavno umetnete kao meke korice ili izmedju korica i vanjskog plasticnog omota sto dosta albuma ima , tako sam si ja napravio za sina ...
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:44   #97
Quote:
dmagi10 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam nekih cca 200 fotografija koje bih htjela staviti u fotoknjigu ovog tipa:
http://digifot.com/page/fotoknjige.html#

Na tom linku je software za izradu fotoknjige.
Ima li koga tko bi htio uz neku naknadu urediti tu foto knjigu? Ja sam isprobala i zbilja je jako lako (pozadine prema želji, rad sa fotkama kakav želiš, puno mogućnosti...), no nemam na žalost baš nekog talenta za uređivanje. Htjela bih da mi ta foto knjiga ima nekog stila, da nije bezveze nabacano. Ima zbilja puno krasnih fotki - samo treba da netko to ukalupiti u knjigu...

Javite se na privat s ponudom,
Hvala unaprijed!!!
Jel ti se itko javio? Ako da i mene zanima
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:29   #98
Malo dizanja posta iz prašine

Tražim neku dobru opciju za naručivanje i izradu foto knjiga.
Tko je koristio blurb.com, zanima me koliko su pouzdani?
2cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 16:56   #99
ja sam po preporuci došla do firme https://www.facebook.com/foto.digifil.net/?fref=ts

i prezadovoljna sam. naručila sam već par fotoknjiga od njih
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:58   #100
Molim vas preporuku za izradu kvalitetne foto knjige. Kakav je gore linkani Digifil?
Hvala
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.