Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 09:41   #1
Question Izvoz vina

Molim Vas pomoć. Ove godine sam počeo sa proizvodnjom voćnog vina pa me interesira kakva je procedura oko izvoza vina u EU. Mnogo hvala za svaki odgovor !!!
rcrncec is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.05.2008., 06:52   #2
Dobra ti je stranica! Zanimljivo!
Isto pitanje koje sam postavio u jednoj drugoj temi - kolika ti je proizvodnja? Kako mislis izvoziti, putem partnera vani, posrednickih kuca, sam direktno?
Kako ce te ljudi naci, tj. cuti za tebe?
Zasto bas EU? Zasto ne lokalna trzista koja imaju manje ogranicenja? Gdje prodajes sada i koliko? Imam jos tih pitanja, ali daj reci malo vise o sebi da ti mozemo pomoci odluciti da li je EU za tebe ili nije, da li je prerano i da li si spreman nositi sa mogucom vecom potraznjom i izazovima koje to nosi.
__________________
Znam, hocu, mogu, ali nemam s kim...
facasplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 12:25   #3
pretpostavljam da već imas nekog ako ti je do izvoza ...ako je tako ti i on morate odnijeti vino koje imas za izvoz u nadležni institut za kontrolu kvalitete vina...ako si blizu zagreba najbolje u zavod za vinogradarstvo i vinarsvo a on(uvoznik) kod svojih (vino ide na organoleptičku i kemijsku analizu koju mora proć, onda još malo papira... a uvoznik će ti isto to napraviti i dobit ćeš(od uvoznika) specijalne mrkice i deklaraciju koje poljepiš na svaku bocu koju izvoziš) tamo će ti reći sve sto ti je potrebno. op.a uvijet da si registrirani proizvodjač kao OPG ili D.O.O
inflictum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.