Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 08:38   #101
Pozdrav, već neko vrijeme sa raznih strana slušam priče o budućoj gradnji nove škole Horvati (na mjestu preko puta kafića Vivaldi gdje se trenutno nalazi mala kućica i jedan zapušten teren). S druge strane pak čujem da imovinsko pravni odnosi na tim česticama nisu riješeni i da se "pravi ražanj dok je zec u šumi". Ima netko kakvu informaciju o tome?
lilliam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 23:58   #102
Ja sam prvi put o toj školi slušao još davne 2002-3, dok je na mjestu Vivaldija bilo skladište a preko puta reciklažno dvorište. Kad se izgradila zgrada u kojoj je Vivaldi, ulice su rekontruirane, pa je na mjestu reciklažnog dvorišta prošla ulica.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:31   #103
Knežija stanovi

hmmm baš sam se pitao što bi se moglo na toj parceli prekoputa Vivaldija izgraditi i nadao se još jednom parku... ali teško da će tu niknuti škola u dogledno vrijeme...možda jednog dana...

Knežija je meni po svemu super i odlična osim što ima jako malo stanova za obitelji, tj. sa barem dvije spavaće sobe... baš intenzivno tražim i u tim starim zgradama su očajni rasporedi...vjerojatno bi se negdje dalo nešto izvesti, ali ovako na prvu mi je katastrofa... ništa po volji, a tako jako zelim naći stan po mjeri...

sad jedno pitanje - tamo ona zgrada u ulici braće Cvijića (zgrada u kojoj je mesnica Vajta, onaj kafić Knežija bar, zgrada koja gleda na onaj vrtić i Lidl)... kakvi su tamo stanovi, jel ima netko da je tamo živio, jel krov prokišnjava, jel obnavljan kada?

Problem s parkingom će se sigurno pojaviti kada dođe još mladih na kvart, ali mislim da je zasad ok...

i meni je super zelenilo, mir, prometna povezanost.... žohare nisam imao prilikeupoznati, a živio sam u 3 stana na Knežiji.
kobascity is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:13   #104
Bok!

Zna li netko u kojoj je fazi gradnja stambene zgrade na mjestu Konzuma? Planiran dovršetak gradnje?
codastation is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:38   #105
Quote:
codastation kaže: Pogledaj post
Bok!

Zna li netko u kojoj je fazi gradnja stambene zgrade na mjestu Konzuma? Planiran dovršetak gradnje?
Sve je dignuto i stavljena stolarija
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 00:48   #106
mislim proljece 2018 da sam procitala.. ali s obzirom da je vec ocito stolarija postavljena mozda i ranije
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 11:58   #107
ide i stiropor i fasada već na jednoj strani
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:47   #108
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Sve je dignuto i stavljena stolarija
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
mislim proljece 2018 da sam procitala.. ali s obzirom da je vec ocito stolarija postavljena mozda i ranije
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ide i stiropor i fasada već na jednoj strani
Hvala na informacijama!
codastation is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:10   #109
I na drugoj strani ide izlolacija

hoćete dnevni izvještaj?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:34   #110
ovo se doslovno pretvorilo u live stream hahaha
al dobro, znaci svi smo susidi
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:15   #111
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
I na drugoj strani ide izlolacija

hoćete dnevni izvještaj?
Hahah nije potreban dnevni izvještaj, ali tu i tamo, ako bude neke veće promjene bila bih zahvalna za neki update

Jako slabo se piše o toj zgradi, koji god forum da otvorim, skoro pa se ništa nije spominjalo od početka gradnje.
codastation is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 10:25   #112
sad se jedino više izvana ništa novo neće vidjeti ali ako stavljaju fasadu, još idu samo unutarnji radovi i to je to - valjda

meni se i dalje ne sviđa - jednostavno je prezgurana
Ili gledaš susjedu u tanjur na bilo koju stranu, ili na dječje igralište koje je od proljeća do jeseni puno svaki božji dan po cijeli dan, ili eventualno u staru ofucanu zgradu sa lijeve strane

Stolarija mi je recimo lijepa, balkoni tak tak, čine mi se dosta zatvoreni
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 12:16   #113
Je, slažem se.
Prije početka gradnje nisam si mogla predočit kam misle nagurat tu zgradu, odnosno dvije zgrade. Imala sam predodžbu veće bliskosti sa susjednim zgradama nego što je na kraju ispalo, tak da me u jednu ruku malo pozitivno iznenadilo jer nije kak sam si zamislila. Al da se gleda drugima u tanjur, nažalost gleda.
Zgrada kao projekt mi izgleda dobro, barem na renderima.

Priča s početka godine, taman kad se počelo gradit je bilo da misle dovršit zgradu do kraja 12. mjeseca ove godine, i kroz 3. ili 4. mjesec useljenje.
Onda sam mislila da je neće dovršit do kraja godine, nego sami sebi daju fore tipa ak im neće ić po planu pa će samu zgradu završit tik prije useljenja, odnosno 3. mjesec, al izgleda da im ide sve po planu.

Period od završetka zgrade do useljenja mi izgleda poprilično dug, al nisam upućena u to koliko je potrebno za dobit uporabnu dozvolu i provest etažiranje, pa pretpostavljam da će se na to čekat tih 3-4 mjeseca nakon završetka zgrade
codastation is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 13:09   #114
da, baš tak

jednako tako mi sad nije jasno gdje će u Zapruđu na onak komadićak zemljišta zgurati onoliku zgradu - al očito se može
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:26   #115
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
s
meni se i dalje ne sviđa - jednostavno je prezgurana
Ili gledaš susjedu u tanjur na bilo koju stranu, ili na dječje igralište koje je od proljeća do jeseni puno svaki božji dan po cijeli dan, ili eventualno u staru ofucanu zgradu sa lijeve strane
I djeci je sa tom zgradom u ovo doba oduzeto sunce na tom pomenutom djecjem igralistu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 21:45   #116
da ni meni se ne svidja pretjerano :/ nadam se da ce mi se misljenje promijeniti kad konacno bude gotova, s fasadom i eventualnom okucnicom..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:06   #117
Maleri su u zgradi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:30   #118
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Maleri su u zgradi
Privodi se polako kraju.
Jesu li počeli uređivat parkralište oko zgrade?
Imate možda informacije da li će bit Konzum u prizemlju zgrade ili nešto drugo?
Zadnje što sam pročitala na jednom drugom forumu je da navodno Špar dolazi.
codastation is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:34   #119
Quote:
codastation kaže: Pogledaj post
Privodi se polako kraju.
Jesu li počeli uređivat parkralište oko zgrade?
Imate možda informacije da li će bit Konzum u prizemlju zgrade ili nešto drugo?
Zadnje što sam pročitala na jednom drugom forumu je da navodno Špar dolazi.
Nista jos od okolisa
Sad su poceli uredivat taj ducanski dio izvana

I po kvartu se prica da ce biti Spar, Konzum ne bude sigurno jelte
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:47   #120
Spar ili Kaufland, sada oko kojeg je jači info, ne znam...
FED is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.