Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2009., 19:40   #1
Problem sa koljenima

Otkako znam za sebe imam problema sa koljenima, prije mi nije smetalo, ali sad me boli...
Kad savijem nogu u koljenu, u koljenu mi pukne/škvrcne/whatever.
I to mi je prije bilo zabavno, no sad me boli... pogotovo lijevo koljeno, kad savijem nogu tako jako pukne da me stvarno jako boli. I nakon sto pukne, malo manje boli, ali opet, osjetim laganu bol u njemu. Isto je sa desnim, ali ne puca toliko jako i ne osjetim tu bol dok mirujem.
Kad hodam, nakon duzeg vremena, dobijem neki nelagodan osjecaj u koljenu i moram nogu savit da pukne inace ne mogu nastaviti normalno hodati...

Prosle godine mi je desna noga natekla(od koljena pa skroz do dole) i zavrsio sam u bolnici zbog toga... slikali su mi nogu i rekli da imam cistu 15x10 mm na koljenu, tj. rupu tog promjera. Ja to fizicki ne mogu napipat tako da je to negdje unutra, ali su mi rekli da je koljeno klinicki zdravo.

I pricao sam sa mamom o tom svemu i kaze mi da je to normalno, da nju tako rame boli i da se tu nista ne moze.

Jel to istina sto kaze?
Sta da radim?
Probao sam mazat sa nekim kremama, ali mi bas i ne pomaze...

btw: imam 17.

Ima tko sa slicnim iskustvima? Sta da radim?
snake1 is offline  
Old 20.04.2009., 20:09   #2
Žao mi je ali o koljenima ima najmanje nekoliko topica. Molim te da ovo pitanje pitaš na nekom od njih jer mi se ne da svako malo spajat koljena-topice koje se otvaraju a da se prethodno nije poslužilo tražilicom.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.