Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 13:30   #461
ja bio jednom, krilca u Kauflandu su mi bolja
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:57   #462
Za Burger King ne znam jer ne idem tamo (nije mi praktično ići u Arenu samo zbog toga), ali KFC mi je itekako jači od McD-a.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:47   #463
Meni je KFC zadnji. Burger King je jako dobar, kao i McD. Ne znam kojeg bih stavila na prvo mjesto
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:38   #464
Iskreno, KFC je malo prenapuhan tu kod nas. Najslabiji su mi na našoj fast food sceni. Željno sam ga iščekivala, i malo dobila.
Prvo, cijene su mi astronomske, za tu lovu se nerijetko može doživjeti pravo ugostiteljsko iskustvo, a ne plastična tacna i masni batak.
Drugo, osjeti se razlika u kvaliteti namirnica u KFC Zagreb i KFC Beograd. Nisu mi doslijedni, jesmo mi na kraju istočno ili zapadno tržište??
Sve s bijelim mesom im je uvijek presuho. Jela sam bolje pohano pileće bijelo meso u gablec-objektu na kvartu. I to ne samo kod nas, KFC Hamburg presuho meso (da, svuda završim u kfc-u, jebiga, svjetski pileći putnik)
Kada odem u Ju Es of Ej se javim s dojmovima haha makar bi tamo prije otišla u wendy's, popeye's ili in and out.
Samo ću pohvaliti jednu stvar, kfc ima majonezu s češnjakom koja mi je najdraži umak od svih ikad.

Kad sam već spomenula Trumpland, imam opasan dojam da je kod njih taj fast food đabaleska, odnosno da njima dat 3-4-5 dolara na tacnu punu hrane nije neki problem.
Moj dečko me uvjerava da se osjeti velika razlika u kvaliteti npr. mekdonaldsa u Europi i u Americi, da je kod njih ta hrana stvarno smeće, a kod nas su kao ipak kvalitetnije namirnice i priprema. Ne znam što da mislim, nisam bila.
Ako dođem u mek gladna i mislim se pošteno najesti, moram odvojiti 40-60 kuna, bez deserta. Za toliko novaca mogu u restoranu pojesti kuhano jelo, realno. Eto meni je to skupo iskreno.
Zašto je kod nas fast food luksuz, a ne cheap eat?? Nije mi jasno uopće to.

Netko je gore spomenuo da mu se ne ide u Arena centar samo zbog Burger Kinga, ja bome idem, i vrijedi. Daaleko ispred mcd-a, moto im je "Flame grilled burgers" i to se stvarno jako osjeti. Also imaju Pepsi umjesto kole, osobno više volim pepsi. Umaci su im bezveze, ali u areni su ionako svi restorani u jednom prostoru praktički pa si ja odem po umak u kfc, po krumpiriće u mcd i po sendvič u burger king haha no loyalty
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:41   #465
Meni se čini da KFC ima puno manje sendviče nego konkurencija, pa mi je i to minus
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:03   #466
@Cleo28 a šta očekuješ od bijelog mesa? To je tako suvo i kraj priče. Ne radi se KFS od domaći masni kokošurina.

Grander sengvič je odličan, ubija. MCD piličina ne može ni da pljune u dvorište od KFC glede piličine.


Što se tiče cijena, mi u HR smo jebena sirotinja i nemamo para za jesti van. Zato imaš po ZG eksploziju hamburgera jerbo si ljudi ne mogu priuštit ništa skuplje.

Slažem se glede Trumplanda, jeo sam tamo sve te FF i to je sve smeće. Mada nije to baš par dolara, zercu više nego što si ti navela. Dobro bio sam u NY koji je skuplji.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:36   #467
kosara sa 15 krilaca je vrh, jest da je skupo no mcd sranja se ne mogu ni pribliziti tome, i grander isto nije los tj. ona super ponuda di mos uzet grander i jos nesto uz kosaru pomfria

btw ona mcd piletina i na slici onak fotosopana izgleda puno gore od kfc piletine uzivo

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Meni se čini da KFC ima puno manje sendviče nego konkurencija, pa mi je i to minus
ovo ne stoji, grander je veci i od big tastya sto je najveci u mcdu, imaju manju ponudu no kolicinski su skroz korektni, jedino ljude odbija malo visa cijena svega pa zato idu u mcd, plus mcd je prvi dosao i stvar je navike
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:01   #468
https://www.instagram.com/p/BYK6doHlgZi/

Novost u Zagrebu za KFC!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:11   #469
Kasnis.

Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Evo od danas imaju dostavu - ali na Pauzi trenutno vidim samo Črnomerec. Ima li nade da dostava krene i iz ostalih restorana, ili je Črnomerec do daljnjega jedini koji to ima.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:37   #470
Quote:
kajpa kaže: Pogledaj post
Kasnis.
Haha true. Ali neka i na ovoj stranici obavijest.
Ipak ekstra dodatak je u odnosu na ovaj post koji si kvotala info na fejs stranici gdje nam je Pauza.hr odgovorila vezano uz upit na dostavu i restorane KFC
https://m.facebook.com/eatoutzagreb/...706521/?type=3
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:57   #471
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Haha true. Ali neka i na ovoj stranici obavijest.
Ipak ekstra dodatak je u odnosu na ovaj post koji si kvotala info na fejs stranici gdje nam je Pauza.hr odgovorila vezano uz upit na dostavu i restorane KFC
https://m.facebook.com/eatoutzagreb/...706521/?type=3
odlična ideja
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:12   #472
Uzeo danas Grander meni (nakon godinu dana) i opet se razočarao pecivom.
Gotovo uvijek je suho i raspadajuće ali danas je stvarno bilo koma, CCOE.

Najbolji mi je Twister premiun big box, taj mi je taman.
__________________
mijenjam se
darac505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:06   #473
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
@Cleo28 a šta očekuješ od bijelog mesa? To je tako suvo i kraj priče. Ne radi se KFS od domaći masni kokošurina.

Grander sengvič je odličan, ubija. MCD piličina ne može ni da pljune u dvorište od KFC glede piličine.


Što se tiče cijena, mi u HR smo jebena sirotinja i nemamo para za jesti van. Zato imaš po ZG eksploziju hamburgera jerbo si ljudi ne mogu priuštit ništa skuplje.

Slažem se glede Trumplanda, jeo sam tamo sve te FF i to je sve smeće. Mada nije to baš par dolara, zercu više nego što si ti navela. Dobro bio sam u NY koji je skuplji.
Evo upravo sam opizdila 75 kuna u onom Pani Zg na maksimirskoj, najeli se i dečko i ja, i još posrkali limunadu, a domaći im sastojci, kuhano sve. Da smo jeli u Mcd ili kfc ne bi se oboje najeli za tu lovu.

Probala sam onaj novi mekov maestro čiken ili kako se već zove, onaj što je sad na plakatima po gradu, i bio je jedan od boljih pilećih burgera kod njih.
Cijeli komad mesa, ne neko mljeveno smeće, trga se fino ko meso. Odlična tekstura, sočno i fino, baš mi je sjeo. Mali meni plus umak jedno 40 kuna bio.
Inače uzimam samo sendvič bez soka i toga, al sam baš jako nalijena tad (kola nije zdrava reče cleo nakon gajbe pive)
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:14   #474
hm, ja sam jednom bio u tom Pani pa su mi u tortilju stavili sve hladne sastojke i piletinu koja je bila bijelo meso od prsa, totalno bezukusna i takodjer hladna... sada to ugriju, jel meso barem zapeceno?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:15   #475
Baš se nekidan razveselio kad sam vidio da su proširili dostavu na Zapruđe i okolne kvartove, a onda hladan tuš - dostava se naplaćuje ...I to je prvi i jedini restoran na Pauzi.hr kod kojeg sam to vidio...
Dakle, ništa od KFC dostave za mene...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 14:07   #476
Gledam što ću s klopom večeras, moji svi na moru a ja pun love i prazna frižidera.
Kad eto mislim si napomenuo mi brat neki dan da KFC ima dostavu. Ok provedem 20 minuta analizirajući meni i skužim da mi je najbliža podružnica na Črnomercu i idem pogledat zonu dostave...

Pokrivenost Zagreba im je tragična
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 17:38   #477
dostava Kfc pa ako si toliko gladan i željan pržene piletine odi do koje njihove poslovnice, evo koliko znam ima jedna u Zapruđu u Plodinama i još jedna u Avanue Mallu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 21:11   #478
KFC u Hrvata

Na ovoj zapadnoj strani zona dostave je tragicna.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 21:59   #479
Meni se čini da je zapad daleko više pokriven nego istok.
Sad vidim da su poskupili. Ne znam kada jer nismo u zadnje vrijeme uzimali ali cini mi se da je dosta otišlo gore. Košara 15 krila, nije li bila 50 ili 55? A tog niti nema u dostavi.
Dostava 15kn? http://www.kfc.hr/dostava
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2018., 01:37   #480
vidim da je KFC zatvoren u avenu mallu
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.