Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2011., 17:41   #241
@ST -

I ti nas pridruzujes super

Ja uzivam u entradi i salidi zbog nje mi je drago sto je na HRT-u
i sigurni smo sto se tice termina

bila bi velika steta to izbaciti da je isla na Novoj
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 17:56   #242
Meni je bio dns kad je mlada Fina maloj Renči odrezala kosu zato što nije kupila ukrase za kosu i za Rob, pa ako ih ova nema, neće trebati niti njoj baš mi je bilo žao malene, imala je predivnu kosu...

Odličan prijelaz iz prošlosti u sadašnjost - predobro su to napravili s miksanjem scena rođendana iz prošlosti s onima iz sadašnjosti

Nova Regina mi je baš divna- vidi se da jako voli svoju kćerkicu, iako ju je izgubila prije toliko godina, ali ona ne odustaje od toga da je pronađe, nije joj stalo do novca niti ičega drugog materijalnog, nego samo do toga da ponovo zagrli svoju kćer - e to se zove prava majčinska ljubav
tko ne bi poželio takvu majku

I sviđa mi se Constanza, volim tu glumicu, nekako mi je uvijek bila draga

A kad nam se pojavila naša Renči predivna je - još one scene koje prikazuju njezin odnos s Gonzalom, ma nemam riječi...

Al zato kad mi se u kadru pojavila ona Zuritina odvratna faca, i to još u krupnom planu da slučajno ne bi ispustili koji detalj njegove "ljepote", došlo mi je da

I kad je Fina izvrijeđala sirotu ni krivu ni dužnu Regis da je drolja i kurva jer je uhvatila onog kretena da je ljubi ( o bože mili, od čega ta ženska pravi hajku, zbog poljupca 25-godišnjakinje ), i da bi se trebala ugledati na divno i krasno stvorenje kao što je Roberta... Nek odhebe u tri skoka po hitrom postupku, krme jedno debelo
Došlo mi je da je
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:01   #243
@Sweety tweety -

E, da, užasno je bilo kad je mlada Fina/Pepa/kako li već odrezala kosu maloj Renati. Također mi se sviđa ta glumica koja glumi Reginu sad, jako mi je poznata odnekud, samo ne znam otkud.

Hahah, Zurita kao Rafael mi je onako, malo smiješan, ne znam.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:05   #244
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@Sweety tweety -

E, da, užasno je bilo kad je mlada Fina/Pepa/kako li već odrezala kosu maloj Renati. Također mi se sviđa ta glumica koja glumi Reginu sad, jako mi je poznata odnekud, samo ne znam otkud.

Hahah, Zurita kao Rafael mi je onako, malo smiješan, ne znam.
Glumila je u Ljubav nema cijene zenu od onog doktora kojeg je glumio Alejandro Avila
El Clon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:07   #245
Cure odlican ukus za Reginu necete se razocarati u nju lik je

Da i meni je bilo zao Renate kad joj je Fina izrezala kosu

i kad joj je rekla da se srami sto joj je kcer i sto je njena majka

nije to jos nista cure sta ce joj svasta " majka " reci u lice

uzasna je
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:10   #246
Aaa, da, da, sad sam se sjetila.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:16   #247
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Cure odlican ukus za Reginu necete se razocarati u nju lik je
Da, baš je sva i kao lik, a i glumica mi se jako sviđa, dobro glumi, žena očito zna svoj posao

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
i kad joj je rekla da se srami sto joj je kcer i sto je njena majka
bez obzira na to što joj ona nije biološka kći, ona je ta koja ju je otela i odvojila od njezine prave majke, i još je upisala kao da je ona ta koja ju je rodila, i prema tome ima svu odgovornost prema njoj kao da joj je ona rođena majka - koliko moraš biti odvratna osoba kad tako nešto možeš reći nekome tko ti je zakonski legitimna kći, iako možda nisu u krvnom srodstvu


Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
nije to jos nista cure sta ce joj svasta " majka " reci u lice
uzasna je
Baš krasno
Ma baba je stvarno odvratna
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 19:16   #248
Ja sam gledala Laž pa teško da će mi ova verzija biti bolja jer su mi glavni glumci tamo bili super.Ali ću je gledati jer je završila Valentina,a ne gledam ni jednu drugu sapunicu pa mogu ovu.
odbjegla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 19:44   #249
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Odličan prijelaz iz prošlosti u sadašnjost - predobro su to napravili s miksanjem scena rođendana iz prošlosti s onima iz sadašnjosti
E baš sam to mislio napisati kako mi je taj prijelaz iz prošlosti u sadašnjosti bio genijalan, onak onaj prijelaz likova/glumaca koji su ih tada glumili u ove koje ih sada glume Uzela si mi riječi iz usta

Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Nova Regina mi je baš divna- vidi se da jako voli svoju kćerkicu, iako ju je izgubila prije toliko godina, ali ona ne odustaje od toga da je pronađe, nije joj stalo do novca niti ičega drugog materijalnog, nego samo do toga da ponovo zagrli svoju kćer - e to se zove prava majčinska ljubav
tko ne bi poželio takvu majku
Da stvarno je požrtvovana, ne odustaje od nauma da nađe svoju kćer i 24 godina poslije, čak je promijenila 6 detektiva. Ma njezin lik mi je super

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
A Contanza nije ni svjesna kakvog je djavla dovela u kucu
Bome nije svjesna, a kad znam šta će joj učiniti .

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Contanza je super lik i glumica koja je glumi
kao i Adriana i Matias da ne duzim previse
I meni je Constanza kao lik, a i glumica koja je glumi (Lourdes Munguía) postala baš draga tokom serije, odlična mi je
Također mi je lik Adriane isto simpatičan, ali nakon kaj ju je zamijenila Flor mi je postao još simpatičniji i veseliji :cerek dok je Wendy sve to odglumila nekako mlitavo
Matías kao lik mi se ne dopada baš previše, nekako je kenjkav i naporan
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 19:51   #250
@pipa @Estrella Azul

Odrasla Regina,baš je divna i draga i glumica mi je baš lijepa i profinjena
I kao što je napisala sweet ivi i meni se jako svidjelo kako su napravili prijelaz prošlost/sadašnjost
Jedva čekam da se pojave Soler i Ron
U ovoj seriji ima baš jako puno poznatih glumaca i koliko sam vidla još će ih se puno i pojavit
__________________
***Levyrroni***
Sweety tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:00   #251
Odlican odabir Juliete Rosen za ulogu Regine

@ST
bit ce jos poznatih glumaca samo pricekaj malo

Moram i ja pohvaliti taj prijelaz iz proslosti u sadasnjost
savrseno napravljeno
opcenito to mi se svidja kako su napravili pricu u proslosti
i sto se nije previse oduzilo kako to zna biti.....

I ja jedva cekam dolazak Jeronima i Matiasa
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:13   #252
Ovo je prva telenovela u kojoj se glumci nakon .... godina mjenjaju
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:36   #253
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
E baš sam to mislio napisati kako mi je taj prijelaz iz prošlosti u sadašnjosti bio genijalan, onak onaj prijelaz likova/glumaca koji su ih tada glumili u ove koje ih sada glume
Uzela si mi riječi iz usta
Hehe
Quote:
Sweety tweety kaže: Pogledaj post
I kao što je napisala sweet ivi i meni se jako svidjelo kako su napravili prijelaz prošlost/sadašnjost
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Moram i ja pohvaliti taj prijelaz iz proslosti u sadasnjost
savrseno napravljeno


Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Da stvarno je požrtvovana, ne odustaje od nauma da nađe svoju kćer i 24 godina poslije, čak je promijenila 6 detektiva.
Ma njezin lik mi je super
Quote:
Sweety tweety kaže: Pogledaj post
Odrasla Regina, baš je divna i draga i glumica mi je baš lijepa i profinjena
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Odlican odabir Juliete Rosen za ulogu Regine
Potpis na sve
@Sweety Tweety - e baš to: profinjena je ključna riječ
Stvarno odličan izbor

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Također mi je lik Adriane isto simpatičan, ali nakon kaj ju je zamijenila Flor mi je postao još simpatičniji i veseliji dok je Wendy sve to odglumila nekako mlitavo
I ja jedva čekam da se pojavi Flor, ona mi je puno draža od Wendy
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:51   #254
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Meni je bio dns kad je mlada Fina maloj Renči odrezala kosu zato što nije kupila ukrase za kosu i za Rob, pa ako ih ova nema, neće trebati niti njoj baš mi je bilo žao malene, imala je predivnu kosu...
Evo fotki iz kadrova kako Fina maltretira Renatu, i gdje pokazuje koliko preferira Robertu:

http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2...19b9d5c8df.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2...19b9d5c8df.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2...19b9d5c8df.jpg
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2...19b9d5c8df.jpg

Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Al zato kad mi se u kadru pojavila ona Zuritina odvratna faca, i to još u krupnom planu da slučajno ne bi ispustili koji detalj njegove "ljepote", došlo mi je da
Dobro, bar smo vidjeli kako blistavo bijele zube ima
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:10   #255
Gdje se može pogledati epizode?Nisam stigla danas
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:11   #256
Evo ja gledao na netu 2 ep.
Ma sta reci- SAVRSENSTVO *__________*
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:12   #257
Ma joj ja se sva kad vidim Rehinu..i sad sam bila napisala spoiler i skužim da takvo nešto ne smijem pisati...ahahahh.

Ali smijem reći da je tetka Cons isto zlato od osobe.

Eto ja sam prije pisala o rušenju klišeja..a na ovaj se nisam ni sjetila..da su promjenili glumce iz mladosti i ove starije.

A još kad dođe hermoso Jeronimo Linares..uuuuf hahahah
Ma CME
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:15   #258
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Eto ja sam prije pisala o rušenju klišeja..a na ovaj se nisam ni sjetila..da su promjenili glumce iz mladosti i ove starije.
@Nato kako si si mogla dopustiti takvo nešto, ne uočiti ovaj klišej
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:23   #259
Zato što sam bila preopterećena s iščekivanjem kad će se pojaviti moja Silvica..hahah.nisam obraćala pažnju na druge likove ahahahh
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:32   #260
Joj kako vam zavidim vama svima koji možete gledati cijelu epizodu, ja mogu samo 1 u 2 tjedna, a sve ostalo moram preko neta tako da pola današnje i pola jučerašnje moram nadoknaditi

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
jesi primjetila Naty iz TDA u ulozi mlade Ines?
gledam ja i poznata mi je a ono Naty
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@pipa, jesam, jesam ,skužila sam ja da je to Naty iz TDA, baš mi ju je bilo neobično vidjeti.
Da, baš ju je bilo neobično vidjeti, onakvu "normalnu" ali lijepa je bila, šteta što je ostala samo u prošlosti...

Odlična kvaliteta slika kkao mi je žao male Renate na drugoj slivi kada joj je prokleta Pepa Pig rezala kosu I ova treća slika mi je isto tužna, Renata se privija uz Finu, a ona grli samo Robertu

@Nata - hahaha nisam ni sumnjao da očekuješ Silvača. Ja ga očekujem danas na netu
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.