Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Nove registarske pločice su...
super. 17 29.31%
užas. 41 70.69%
Glasovatelji: 58. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2015., 21:06   #41
Je ovo izbacivanje službenih RH obilježja utuživo?

Puno prije nego su se novokomponirani regijunaši kojima smeta grb Rh dosjetili da bi mogli izbaciti isti sve je bilo pripremljeno za EU.

Postoji prazno polje sa lijeve strane na koje se smjesti oznaka EU i sve je rješeno.
Neznam čemu sad ova otimačina para i financiranje "radova" kad je sve već godinama spremno?

Partija jaše opet. Sad je i grb problem. Pljuc.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 21:15   #42
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Je ovo izbacivanje službenih RH obilježja utuživo?

Puno prije nego su se novokomponirani regijunaši kojima smeta grb Rh dosjetili da bi mogli izbaciti isti sve je bilo pripremljeno za EU.

Postoji prazno polje sa lijeve strane na koje se smjesti oznaka EU i sve je rješeno.
Neznam čemu sad ova otimačina para i financiranje "radova" kad je sve već godinama spremno?

Partija jaše opet. Sad je i grb problem. Pljuc.
Eventualno su mogli font malo promijeniti, ali apsolutno ništa drugo, samo je s te lijeve strane trebalo dodati EU oznaku.
Ne samo da su izbacili grb, nego su izbacili i crven bijeli plavi na vrhu i dnu tablica.
Nove tablice su smeće najgore vrste.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:24   #43
najmanje ruzno je rjesenje koje je trecenagradjeno, s crvenobijelim kvadraticima na desnoj strani tablice, a font je isti kao i na njemackim tablicama:
http://www.europeanplates.com/media/...se-plate_4.jpg
__________________
De Coubertin: Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati
Milanović: Nije važno sudjelovati, važno je izgubiti
watrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:04   #44
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Je ovo izbacivanje službenih RH obilježja utuživo?

Puno prije nego su se novokomponirani regijunaši kojima smeta grb Rh dosjetili da bi mogli izbaciti isti sve je bilo pripremljeno za EU.

Postoji prazno polje sa lijeve strane na koje se smjesti oznaka EU i sve je rješeno.
Neznam čemu sad ova otimačina para i financiranje "radova" kad je sve već godinama spremno?

Partija jaše opet. Sad je i grb problem. Pljuc.
Ne znam ako si primjetio, no uvijek kada se govori o hrvatskoj zastavi, grbu ili u ovom sučaju o registarskim tablicama, iz paštete iskače Boris Ljubičić i njegovo društvo dizajnera. Već sam i prije pisao o njemu baš na ovu temu i čim sam otvorio neki članak o tablicama, odmah sam prepoznao njegov dizajn tablice s plavom i crvenom kockicom, koju već godinama gura i vidi slučaja - ušla je u top 3 tablica koje će se izabrati.
Ja isto ne vidim u čemu je problem sa sadašnjim tablicama - neka se doda obilježje EU-a uz postojeće tablice i svi su na miru. Sada, ako se ide na ruku HDD-u u vidu promocije naših dizajnera, neki privatni interesi ili što već, ne mogu procijeniti, no ne shvaćam zašto se nanovo izmišlja topla voda i vode diskusije o stvarima koje su u redu u postojećem stanju.
Oblige is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 13:17   #45
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
I to duplo, jer dva od tri rada su njegova. :klap:
Sto je to javna rasprava:

Kad politicari tajno biraju rjesenje izmedu javno predstavljanih radova covjeka koji redovito izdaje kataloge jesen/zima s hrvatskim znakovljem.
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 14:47   #46
Osobno sam sklon misliti da je natječaj za nove registarske pločice raspisan od SDP-a da bi se s njih uklonio hrvatski grb.

Koliko li sam samo puta vidio pločice s kojih se netko svojski potrudio izbrisati hrvatski grb, tako da je ostala samo bijela podloga...

SDP-ovci odlučili uštedjeti trud svojim simpatizerima...
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:19   #47
Teško je u maloj zemlji u kojoj su muški atributi vrhunac estetike i dizajna, a svi su redomice, skromno govoreći, barem extra-large, prosperirati s krilaticom "small is beautiful." Dizajneri znaju o čemu je riječ, a ostale se (srećom) ne pita.
__________________
Extra Croatiam non est vita, sed est vita, non est ita.
Medosaur Rex - prirodni vladar i tiran među zvijerima od četvrt mikrometra. Strah i trepet nanosvijeta.
nadzakbaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 21:46   #48
Eto uspjeli su, kao što sam i najavio prije na ovoj temi.
Uspjeli su sa hrvatskih tablica maknuti hrvatski grb i staviti ni više ni manje nego srpsku zastavu, crven-plavi-bijeli.
Nove registarske pločice

Međutim dosjetio sam se rješenju, preko srpske zastave samo treba staviti naljepnicu sa hrvatskim grbom, istim onakvim kakav je na sadašnjim tablicama.

I još jedna glupost vezana uz nove pločice, svako malo veće selo će imati svoju oznaku, to je totalni idiotizam.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:08   #49
na moj auto to neće ići
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:12   #50
Ne pada mi na pamet mijenjati registarsku pločicu. Novi izgled pločice je sramotan. Ja u hrvatskom grbu ne vidim plave kvadrate.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:19   #51
Nema sanse da to sranje stavim na moj auto.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:25   #52
Sadašnje pločice su meni osobno kao neki ukras na autu, lijepe su, lijepo ih vidjet na autu, lijep je grb na njima, imaju onaj obrub crven-bijeli-plavi.
Na ovo novo smeće od tablica čak ni taj obrub u bojama nacionalne zastave nisu stavili.

btw znao sam da me te kockice podsjećaju na još nešto, osim na srpsku zastavu.
Pa pogledajte.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 11:27   #53
Nadam se kad HDZ dođe na vlast da će odmah poništiti ovu odluku.
iprodano is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 16:01   #54
Znači vraća se KNN tablica
Otprilike će ovako izgledati nove tablice
The-Duke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 10:25   #55
Nasilno brisanje grba kojeg smo izborili krvlju zahtijeva referendum

Quote:
Tvrdoglavost vlastodržaca će, zaključuje, ubrzati njihov odlazak, a nova će vlast vraćati grb uz nove, nepotrebne materijalne izdatke.
iprodano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:32   #56
Pločice su solidne. Što se tiče grba, ionako većina registracijskih oznaka u EU nema državni grb.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:43   #57
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pločice su solidne. Što se tiče grba, ionako većina registracijskih oznaka u EU nema državni grb.
u biti mi i nije prebitno kakve će biti regisarske pločice, ali ovo što ti pišeš jednostavno nije točno, a čak i da jest točno -kakve to ima veze?
Kockice (crveno-bijele) su jedan od najpoznatijih simbola koje se vežu uz RH (ponajprije zbog sporta, nogometa na prvom mjestu) i nema nikakve potrebe mjenjati ih.
denman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:56   #58
Plocice su sasvim u redu. Sve je bolje od one prijasnje sprdnje s onim zivotinjskim carstvom na njima i zastarjelim dizajnom.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 12:03   #59
Quote:
denman kaže: Pogledaj post
u biti mi i nije prebitno kakve će biti regisarske pločice, ali ovo što ti pišeš jednostavno nije točno, a čak i da jest točno -kakve to ima veze?
Točno je, ustvari najidealnije bi bio primjer Slovenije ili Austrije, pa primjerice staviti grbove regija ili županija...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 12:07   #60
Novi cirkus u režiji ove vlasti. Počevši od uklanjanja našeg grba do toga da svaki zaselak ima svoje slovo na tablici.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.