Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 18:13   #7681
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Volio bih upoznati genijalca koji je odobrio i pustio u prodaju Merlot s Korčule proizvođača Blato 1902 u seriji Winemakers of Croatia.
Umjesto promocije kvalitetnih hrvatskih vina ovdje se uvaljuje gnojčina od vina koja je toliko odvratna da je odmah završila tamo gdje je takvim proizvodima i mjesto - u kanalizaciji. Odvratno.
a što očekuješ od crnog vina s Korčule?
ja sam nedavno uzeo Pošip s Pelješca i bio je katastrofalan, ali tako mi i treba... nego, već neko vrijeme gldeam vrhunski pošip Blato koji je dosta povoljan, pa ako ga je neko nedavno pio neka javi kakav je
oftopik: našao sam rješenje za popiti loše vino: ubaciti malo klinčića i cimeta i šećera i skuhati ga
Krkimir is offline  
Old 21.11.2017., 23:15   #7682
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Svako vino je dobro vino kad se od njega napravi bambus
Jest da ne preferiram bambus, ali čak i s kolom su neka odvratna.
Neki dan sam pio cijelo veće čisto ili bevandu, na kraju ostali bez dobrog vina i prijatelj napravi bambus od K plus bljuvotine, bacio odmah. Kasnije smo otisli do neke birtije i svi po bambusima, opet neka bljuvotina, ja kažem daj mi viski, bez leda, do valjda ne možeš sjbat'.
Guater is offline  
Old 22.11.2017., 08:58   #7683
Ja ne volim gazirano, pa tako ni colu ni mineralnu, a posljedično ni gemišt ni bambus ni mišmaš ni varijacije... Vino ili mi valja dovoljno da je barem pitko ili ako je baš prejako ulijem prst obične vode ili ide u kanalizaciju...
tiluriumm is offline  
Old 22.11.2017., 16:05   #7684
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Jebla vas sol, je li tko probao losos, jastoga, maslinovo, Camembert...?

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
Sa zakašnjenjem ti javljam za jastoga t.j. hlapa Ima ga još kod nas u Rijeci zato i pišem. Izgleda isto kao na omotu, jako je "dekorativan"za posložiti na pladanj u ljusci. Nalazi se obložen ledom i kad se led otopi vrlo lako se odstrane ljuske i izvadi meso koje je kuhano. Meso fino ( ja sam davno jela našeg raroga,hlapa tako da ne mogu usporediti ovog iz sjeverozapadnog dijela Atlantika i našeg). Samo..nemoj zvati goste jer je to za jednu osobu,eventualno dvije mršave a najbolje je ukomponirati u neki riblji složenac-hladna plata i servirati na zelenoj salati. Mi (t.j moj sin) ga je smazao s majonezom, ja sam kusala.
ben2010 is offline  
Old 22.11.2017., 20:21   #7685
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
...nego, već neko vrijeme gldeam vrhunski pošip Blato koji je dosta povoljan, pa ako ga je neko nedavno pio neka javi kakav je
redovno kupim par boca u njihovoj prodavaonici pored riječke tržnice i iako sam bila skeptična obzirom na prilično socrealističku etiketu i općenito sam skeptična prema zadrugarskim vinima, ovaj pošip mi se dopao ... uzmi u obzir da jako reagiram na sulfite u vinima, a kod ovog nisam imala reakciju (koja uslijedi obično oko 15 minuta nakon što popijem 1 dl vina u kojem je veća koncentracija).
Donata is offline  
Old 22.11.2017., 20:50   #7686
@Krko, vrhunski kažeš
Znaš onu pisalo na plotu ...pa znaš šta je bilo
grogo bolger is offline  
Old 22.11.2017., 21:26   #7687
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
@Krko, vrhunski kažeš
Znaš onu pisalo na plotu ...pa znaš šta je bilo
valjda radi toga što pune vrhunski, onaj nagrađivani i taj je nešto skuplji, dok je obični pošip iz iste vinarije jeftiniji i ne nosi oznaku vrhunskog
Donata is offline  
Old 24.11.2017., 14:02   #7688
čekček znači da vinarija Blato ima više vrsta vrhunskih pošipa?
Krkimir is offline  
Old 24.11.2017., 20:27   #7689
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
čekček znači da vinarija Blato ima više vrsta vrhunskih pošipa?
ja sam vidjela dvije boce sa istom etiketom, samo što je ova skuplja boca vrhunski pošip, a ona jeftinija kvalitetni pošip. Nagradu su dobili u kategoriji pošipa s ovim vrhunskim na nekom od sajmova, mislim da je bilo u Dubrovniku prije koju godinu.
Donata is offline  
Old 24.11.2017., 20:57   #7690
pitam zato jer sam prije kojih 10-ak godina kupio vrhunski pošip Blato u Vrutku i bio je odvratan, nije ga dosta dugo vremena nigdje bilo tojest degradirali su ga da je kvalitetan
i sada je opet vrhunski... možda ga kupim
Krkimir is offline  
Old 24.11.2017., 22:02   #7691
Prijavio bi da su nešto promijenili u recepturi "jaffa keksa" (soft cakes) i više ne valja. Žele više nije gumast nego je krckav pod zubom i čokolada je neka drugačija... Prije sam bio ovisnik
spic is offline  
Old 25.11.2017., 00:00   #7692
Evo hippo ima dvije proizvodnje trake, navodno više krumpira stavljaju u hranu za hrv tržiste. pitala novinarka zašto to rade, rekli da se oni više prilagođavaju tržistu u smislu da hrv bebe više vole krumpira

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Old 25.11.2017., 00:01   #7693
Poanta mojeg prethodnog posta je, da su to uradili namjerno, više se stedi i misle da na nama mogu više zaradit uvaljujuči lošiji proizvod pod istim imenom

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Old 25.11.2017., 00:07   #7694
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pitam zato jer sam prije kojih 10-ak godina kupio vrhunski pošip Blato u Vrutku i bio je odvratan, nije ga dosta dugo vremena nigdje bilo tojest degradirali su ga da je kvalitetan
i sada je opet vrhunski... možda ga kupim
Maloprije je hrt1 na sva usta hvalio hrvatska vina... Neka talk emisija, sada je tema turizam...
Lyanna Stark is offline  
Old 25.11.2017., 00:11   #7695
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Poanta mojeg prethodnog posta je, da su to uradili namjerno, više se stedi i misle da na nama mogu više zaradit uvaljujuči lošiji proizvod pod istim imenom

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Ne bi me začudilo da hrvatske majke uvaljuju djeci više krumpira... i da su to istražili ispitivanjem tržišta... iako one pripadaju starijoj gardi...
Niti bi me začudilo kad bi priznali da uvaljuju lošiji proizvod...
Lyanna Stark is offline  
Old 25.11.2017., 11:05   #7696
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Poanta mojeg prethodnog posta je, da su to uradili namjerno, više se stedi i misle da na nama mogu više zaradit uvaljujuči lošiji proizvod pod istim imenom

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Dobro je, uplašio sam se da nam ne uvaljuju stočnu hranu (soju). Krumpir je hranjiv a i navike treba stjecat od ranih dana.
Te zapadno ojropske firme stvarno paze na svoje partnere konjušare...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
balzag is offline  
Old 26.11.2017., 20:44   #7697
jal neko probao grčko maslinovo ulje, kakvo je?
Krkimir is offline  
Old 26.11.2017., 21:53   #7698
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jal neko probao grčko maslinovo ulje, kakvo je?
mi jednom uzeli s grčkog tjedna, oduševljena sam bila najbolje ulje definitivno koje su imali. a i jedno od boljih koje sam probala poslije ga više nisam našla nikad sada iz deluxe linije uzela grčko extra djevičansko, nisam ga još otvorila ali se nadam da je dobavljač/proizvođač isti:klap:

inače, od sutra macaronsi i neke torte iz torterie macaron
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Old 27.11.2017., 14:10   #7699
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jal neko probao grčko maslinovo ulje, kakvo je?
Ono u piksi od 3 L je bilo super, Cuka ga je preporučio.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 27.11.2017., 14:16   #7700
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Ali skidam kapu, dok Lidl nije uveo pristojne buteljice neotrova ( ) za cca. 30+kn svi ostali su nas derali sa bućkurišima sa preko 60+kn, a govno od vina.
ma gluposti, imas vec 15 godina barem posvuda odlicnih vina za 30-40 kuna.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.