Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 12:32   #61
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ajme ja sam znao izluditi sa tim slaganjima kompova. Prije 10 godina nitko pojma o tome nije imao a znali su da ja ponesto znam. Nije bilo dana da me netko nije zvao da mu nesto radim. Vise sam Windowsa instalirao nego neki serviseri a da sprzene CD-ove i ne spominjem. Imao sam Plextor(onda top marka za to) przilicu koja je kostala 1500 kn
Jos imam doma neki cjenik komponenti iz 1999. mislim. Cijene su urnebes
Jao, ne spominji mi instaliravanje Windowsa i sređivanje istog + more programa :/
Prije pet godina bih rekao da mi više ništa ne treba u životu, samo da instaliravam OS-ove, a sada... Ni moji kompovi mi se ne daju sređivati, a kamoli tuđi... Ali uvijek: mrzm, trebalo bi samo ovo, ne radi mi ono... A to ovo, ono traje par sati
Naravno, ja sam ogromna pizzajzla pa nema kod mene samo Next Next Finish. Ja još uđem u svaki program i "poštelam" ga do savršenstva

Evo, spomenuti laptop je skoro gotov; upravo se radi potpuna zone defragmentacija pa još image diska i napokon gotovo...
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:56   #62
Ja ni sebi vise ne sredjujem. Evo prije par dana sam sve formatirao i ubacio Windows a jucer sam skuzio da mi se jedan HDD ne prikazuje. Naravno, na njemu je masa slika, serija, filmova, glazbe.
Ne da mi se igrati sa tim, za mjesec dana mozda krenem, velika mi je guzva sto se ostalih stvari tice pa eto.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:44   #63
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ja ni sebi vise ne sredjujem. Evo prije par dana sam sve formatirao i ubacio Windows a jucer sam skuzio da mi se jedan HDD ne prikazuje. Naravno, na njemu je masa slika, serija, filmova, glazbe.
Ne da mi se igrati sa tim, za mjesec dana mozda krenem, velika mi je guzva sto se ostalih stvari tice pa eto.
Ja sebi pokušavam stalno sređivati, ali dosta sporije nego inače. Eto, prošli vikend sam nadograđivao Windows 8 na Windows 8.1 pa je nadogradnja gotovo sve postavke pregazila i trebalo je nanovo sve postaviti kako treba + neke programe je trebalo reinstalirati. A još me za isti posao čeka stari komp + laptop
Ovaj vikend me zapao puničin laptop... Stalno nešto...

Ali ovo da nisi neko vrijeme skužio da ti fali HDD me baš od srca nasmijalo
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 18:56   #64
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Bok, ljudi!
Ja jučer počeo sređivati jedan laptop...
- za punicu => neprocjenjivo
Znači, punica te cijeni i ti cijeniš punicu...
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ja sebi pokušavam stalno sređivati, ali dosta sporije nego inače. Eto, prošli vikend sam nadograđivao Windows 8 na Windows 8.1 pa je nadogradnja gotovo sve postavke pregazila i trebalo je nanovo sve postaviti kako treba + neke programe je trebalo reinstalirati.
Ma, ja sam još uvijek na Visti. Skinuo ja instlejšn od Win Sedmice, al pošto nisam neki stručnjak, sve me strah kako će proći instalacija.
Super bi bilo da prođe 'bezbolno' - ali, ko što ti reče - nanovo podešavati postavke - drajveri, zvuk, antivirus itd., itd. Pa ako nešto
zašteka te neću moći ući u Windouze...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:10   #65
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Znači, punica te cijeni i ti cijeniš punicu...
Ja ne kužim one viceve o punicama jer ja nemam s njom problema


Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Ma, ja sam još uvijek na Visti. Skinuo ja instlejšn od Win Sedmice, al pošto nisam neki stručnjak, sve me strah kako će proći instalacija.
Super bi bilo da prođe 'bezbolno' - ali, ko što ti reče - nanovo podešavati postavke - drajveri, zvuk, antivirus itd., itd. Pa ako nešto
zašteka te neću moći ući u Windouze...
Na Visti nikad nisam bio
Sedmica je odlična, ali 8.1 je gotovo pa savršena pogotovo sa ovim zadnjom nadogradnjom od prošlog utorka... Može se reći, verzija 8.1.1

Da nisi daleko, sredio bih ti ja komp!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:19   #66
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim one viceve o punicama jer ja nemam s njom problema
Kul!
Quote:
Da nisi daleko, sredio bih ti ja komp!
Pošaljem komp poštom, ti staviše Prozore 8.1., ispostaviš račun, pošalješ komp nazad k meni.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:36   #67
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Kul!
Baš tako.
I punac i punica su mi zakon


Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Pošaljem komp poštom, ti staviše Prozore 8.1., ispostaviš račun, pošalješ komp nazad k meni.
Nema problema. Dogovorimo se. Čak ti mogu obećati da nećeš izgubiti niti jedan dokument. Sve ćeš dobiti natrag osim Viste
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 10:07   #68
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Probajmo ovako pokrenuti temu...
i ja sam tu samo stalker, al predstavit ću svoju malenkost ukratko
25 godina, iz Samobora, ali Zagreb je moj grad...(Zagreb svima, a ne samo njima!)
kvazi student, filmovi, glazba, kava, mačke, bicikl i još štošta...
majka kaže da sam najljepši na svijetu

da vas pitam...jeste primijetili poveći broj ''grafita'' po Zagrebu, najčešće ih na Ilici vidim, natpis ''Ja nisam dobar otac''...jako me zanima kaj to znači
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 10:13   #69
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
majka kaže da sam najljepši na svijetu
E, jbg, meni moja kaže da sam najljepši na svijetu :P


Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
da vas pitam...jeste primijetili poveći broj ''grafita'' po Zagrebu, najčešće ih na Ilici vidim, natpis ''Ja nisam dobar otac''...jako me zanima kaj to znači
Slabo sam u gradu pa ja ne znam o čemu se radi, ali pobudio si moju znatiželju! Sad i mene zanima...
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 10:26   #70
možda nekog jako grize savjest i pokušava se iskupit šarajući zidove ''Ja nisam dobar otac'' porukama...
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 10:56   #71
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
možda nekog jako grize savjest i pokušava se iskupit šarajući zidove ''Ja nisam dobar otac'' porukama...
Misliš kao oni klinci koji su morali stajati na velikim raskrižjima i držati natpis tipa: Lagao sam mami! ili Ukrao sam 20 funti baki iz novčanika! i slično?
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 19:28   #72
Jučer se probudim nakon podnevnog spavanca, napravim par koraka do kompjutora i kroz um mi prođe ovo:
- žicogulj - onaj alat za skidanje izolacije sa žice
- prdosmrd - 'aromatični' prdac, obično vrlo tih ali intenzivan. (Kasnije sam vidio da se ova druga riječ koristi na par stranica na netu.)

Ne znam kome će trebati te riječi, al ih, evo, bilježim...

Još da spomenem da imam blesave snove. Neki dan, sanjam ja našeg dičnog premijera koji najavljuje oštru borbu protiv korupcije -
a jedna od njegovih odluka je da svi ministri u vladi moraju jedan od drugoga biti udaljeni 700 metara ili više.
Ja sam novinar na toj press konferenciji i pitam ga: - Ali, pa postoje situacije gdje su svi ministri jedan do drugoga, na sjednicama vlade,
u Saboru - a kako će odredba o razdaljini od 700 m spriječiti korupciju kad postoje mobiteli, e-mailovi itd.?
Premijer se ne da zbuniti i dalje objašnjava kako je to genijalna ideja...

Eto, čime se moj mozak zamara dok ja spavam...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:32   #73
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Jučer se probudim nakon podnevnog spavanca, napravim par koraka do kompjutora i kroz um mi prođe ovo:
- žicogulj - onaj alat za skidanje izolacije sa žice
- prdosmrd - 'aromatični' prdac, obično vrlo tih ali intenzivan. (Kasnije sam vidio da se ova druga riječ koristi na par stranica na netu.)

Ne znam kome će trebati te riječi, al ih, evo, bilježim...

Još da spomenem da imam blesave snove. Neki dan, sanjam ja našeg dičnog premijera koji najavljuje oštru borbu protiv korupcije -
a jedna od njegovih odluka je da svi ministri u vladi moraju jedan od drugoga biti udaljeni 700 metara ili više.
Ja sam novinar na toj press konferenciji i pitam ga: - Ali, pa postoje situacije gdje su svi ministri jedan do drugoga, na sjednicama vlade,
u Saboru - a kako će odredba o razdaljini od 700 m spriječiti korupciju kad postoje mobiteli, e-mailovi itd.?
Premijer se ne da zbuniti i dalje objašnjava kako je to genijalna ideja...

Eto, čime se moj mozak zamara dok ja spavam...
Hahaha, pod hitno ti treba nekakva cura jer ovo što ti sanjaš nije normalno

Nego, žicogulj je u mojoj srednjoj školi kod jednog profesora bio njegov nokat . Kod jednog profesora smo učili skidati izolaciju kliještima, a kod drugog smo vidjeli da nam uopće nisu potrebna kliješta. Dovoljno je bilo da dva tjedna ne režeš nokat na palcu i to je to... Jao, kad se toga sjetim

Prdosmrd! Zanimljiv naziv. Pretpostavljam da znam u kojem trenutku si dobio inspiraciju
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:46   #74
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
J

- prdosmrd - 'aromatični' prdac, obično vrlo tih ali intenzivan.
aha. ok. prdosmrd. a nisi mogao zamislit ovako nešto kad već izmišljaš??

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 23:58   #75
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Hahaha, pod hitno ti treba nekakva cura jer ovo što ti sanjaš nije normalno
Postoji u inglišu naziv kad te netko ili nešto ometa da se 'povataš' sa curom (cimer, prehladna/prevruća soba i slično) - cock-block.
Doduše, mene nitko ne ometa, ali svejedno sam u kurcostaju... (to bi valjda bio prijevod)...

Quote:
Nego, žicogulj je u mojoj srednjoj školi kod jednog profesora bio njegov nokat . Kod jednog profesora smo učili skidati izolaciju kliještima, a kod drugog smo vidjeli da nam uopće nisu potrebna kliješta. Dovoljno je bilo da dva tjedna ne režeš nokat na palcu i to je to... Jao, kad se toga sjetim
Ajme, ti profesori...
No, da nastavimo zezantski - nožni ili 'ručni' palac?

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
aha. ok. prdosmrd. a nisi mogao zamislit ovako nešto kad već izmišljaš??
Hehe, da, odmah primjena dotične riječi.
Pa, ako već moram nešto zamisliti, ajmo da se ime filma 'Moje pjesme, moji snovi' promijeni u 'Moj prdci, moji smrdci' - a u skladu s time i radnja.

Negdje sam pročitao da su pitali Ch. Plummera kako je bilo raditi s Julie Andrews u tom glazbenom filmu. On je odgovorio:
'Uf! To vam je kao da vas netko svaki dan po glavi udara čestitkom za Valentinovo.' Znači, ne baš ugodno iskustvo..
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...

Zadnje uređivanje FeetF1 : 17.04.2014. at 00:08.
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 07:47   #76
Blagoslovljen Uskrs svima, ali i onima oko vas!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 08:00   #77
Sretan Uskrs
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 09:09   #78
Kad je već blagdan...

Imam kobasicu i jajčeka - a bi li mi ti htjela dati svoju šunkicu...?
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 22:19   #79
Jbm, sutrašnji utorak k'o standardni ponedjeljak :/
Kad će više taj petak!?
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 22:21   #80
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Jbm, sutrašnji utorak k'o standardni ponedjeljak :/
Kad će više taj petak!?
srećom ne u subotu, već baš u petak
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.