Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 18:20   #4501
tako nas svi navlače k sebi
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 22:58   #4502
Hvala na rjesenoj dvojbi, billy uzimam.

Jos jedno pitanje, ima tko rengora perilicu posuđa? Imam problema s montiranjem fronte, a u uputstvima nisam dobio shemu gdje busiti rupe jel se sjeca netko kako je to islo dok je montirao??
seroxat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:03   #4503
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Vidim da im je preslo u naviku stvari koje su na mjesecnoj ponudi - uopce nemati u ducanu...s datumom dolaska nepoznatim. Naravno, kad prodje akcija ce ih biti, tako je bilo s Malm komodom, tako nastavljaju i dalje.


To bi im valjalo - primjetiti...
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:18   #4504
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Mi uvijek platimo. Mi ni alat nemamo. Daj mi reci koji nam alat treba. Baš sam gledala dok je sastavljao komodu, koristio je čekić (hajde, to imamo) i neku Bosch bušilicu da ušarafi šarafe ili tako nešto. Jel vi to isto koristite? Hoću i ja početi sama! I htjela bih bušilicu za bušiti zid da staviš slike (IKeine, naravno, da smo topični )
Treba ti doslovno osnovni alat. Mi imamo aku odvijač, ali neke stvari moraš ili je bolje običnim šarafcigerom. Imbuse obično dobiješ u paketu s namještajem, tako da ne treba ni blizu alata kao što zvuči ovdje.

Btw što se tiče aku odvijača, imali smo do sad par marki, ali najduže i najbolje radi Parkside iz Lidla...možda smo samo imali bad luck s turbo markama i sreće s Parksideom, ali ovo mu je 5. godina.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:21   #4505
Quote:
shelby-eleanor kaže: Pogledaj post

Btw. kad smo kod sastavljanja ikeinog namjestaja... Prosli vikend u ikei tamo kod malih stolova za boravak muz i zena udavili prodavacicu da jel imaju sastavljeni lack stolic jer muz ne zna sastavljati namjestaj
Ja nemrem
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:28   #4506
Inače, na "kakvo je takvo je" prodaju zapakirane (nove) dijelove ovih kuhinja koje izlaze iz asortimana. 40% dolje, ako nekome treba.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:31   #4507
Kako saznati koje kuhinje izlaze iz asortimana?
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:36   #4508
Pisalo je na kutijama, ali sam zaboravila
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 15:46   #4509
vidim da ikea ima neke "nize cijene" npr. snizili su neki tepih kojeg imam na listi i neke okvire i sad me zanima postoji li mjesto na kojem mogu vidjeti sve te snizene stvari (nije rasprodaja!) ili je to kako naletis....
__________________
napokon, mamax2 :srceko:
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:02   #4510
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Ja nemrem
Potpuno suosjećam s tim bračnim parom. :identifikacija: Meni nije smiješno, u zraku je očaj i neznanje, što je, uvijek, za žaliti.

Moj stari i suprug su jednom sa stricem sastavljali trofast (ili tako nešto), ne samo da su to jedno 2-3 sata sastavljali, ne da je bilo dramatično, ne da je bilo pregovora, ne, ne mogu to opisati... i još su mi lagano oštetili policu, nije strašno, ali ja vidim. I, naravno, da nisam smjela to komentirati jer bi se uvrijedili. Nemam ja to živaca, platim, šuti, radi, brzo završi, sretna. No, problem mi je što ne mogu dočekati da stolar, koji je, inače, divan, nađe vremena i dođe za tako tričave stvari. Zato uzimam stvari u svoje ruke. Nespretna sam, brzo pošandrcam kad mi nešto ne ide od ruke, nestrpljiva - nije najsretnija kombinacija za ikeaša/icu.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:24   #4511
Kužim da nisu svi isti, ili na isti način bili pripremani za život, ali LACK je jednostavniji od slagalice za 0-3

__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:50   #4512
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Potpuno suosjećam s tim bračnim parom. :identifikacija: Meni nije smiješno, u zraku je očaj i neznanje, što je, uvijek, za žaliti.
za sastaviti lack ne treba ni jedna jedina alatka
dobiješ 4 šarafa i fino se s dvije ruke sami zategnu, ti vrtiš, a on u obje strane sam ulazi

vjerojatnije je da se radi o lijenosti mozga.
nedavno smo kupili bjursta stol i idolf stolice. kaže mm: "ajde ti sve to posloži gdje što ide, ja ću samo šarafit"
tako i bi.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 19:13   #4513
šteta da mi lack ne treba! dođe mi da ga kupim, samo zbog *tog* osjećaja.
možda da probam dati malom, on je u kategoriji 7-9, ide mu tehnika. vidiš, tog se nisam sjetila!
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 19:48   #4514
Da li netko ima kivik kauc? Jeste zadovoljni kvalitetom i udobnoscu? Da linse lako skidaju mrlje sa materijala?

Razmisljamo o tamno sivoj kutnoj.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 20:27   #4515
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Moj stari i suprug su jednom sa stricem sastavljali trofast
U tome i je problem. Da je sastavljao samo jedan, ne bi bilo problema.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 21:04   #4516
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
šteta da mi lack ne treba! dođe mi da ga kupim, samo zbog *tog* osjećaja.
možda da probam dati malom, on je u kategoriji 7-9, ide mu tehnika. vidiš, tog se nisam sjetila!
a vidiš....mali stječe navike ssm, a ti prodaješ sastavljene stoliće
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 22:41   #4517
Quote:
crazydiamond2 kaže: Pogledaj post
Da li netko ima kivik kauc? Jeste zadovoljni kvalitetom i udobnoscu? Da linse lako skidaju mrlje sa materijala?

Razmisljamo o tamno sivoj kutnoj.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Mi imamo svijetlo sivi trosjed i za te novce smo zadovoljni. Istina, vidi se već da je korišten, a imamo ga pola godine, ali onda okrenem spuzve pa se isprave. Prala sam jednom navlake, super su sisle mrlje. Meni se čini kao dobar omjer cijene i kvalitete, udoban, funkcionalan i poslužit će koju godinu.
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 06:04   #4518
Cure, uvjerile ste me! Sljedeći put je flaxa (prvo sam napisala fixa) krevetić 90x200m. Mislite li da je to preambiciozno? I kako da dam mi-to-možemo & jači-i-od-sudbine podršku doma...
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:44   #4519
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Cure, uvjerile ste me! Sljedeći put je flaxa (prvo sam napisala fixa) krevetić 90x200m.
Bome neko veliko dijete


Ma samo poslozi sve tocno kak je nacrtano u uputama i serafi po tom redu kako pise.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 20:25   #4520
Dijete je 125 ali nam treba dodatni lezaj za goste pa mi se to ucinilo kao najbolje rjesenje. Ima neko bolje? nemam pojma...
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.