Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Crnoja je bio...
uspješan ministar 65 48.51%
neuspješan ministar 69 51.49%
Glasovatelji: 134. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 15:43   #1
Mijo Crnoja - bivši ministar branitelja

Vidim da još nema teme pa nemam di pitati.

Da li itko zna kada je Mijo Crnoja vodio službu sigurnosti u veleposlanstvu Mostar?
Blut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 15:45   #2
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
Vidim da još nema teme pa nemam di pitati.

Da li itko zna kada je Mijo Crnoja vodio službu sigurnosti u veleposlanstvu Mostar?
jel to tamo gdje su se štancale putovnice za srpske kriminalce?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 15:49   #3
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
jel to tamo gdje su se štancale putovnice za srpske kriminalce?
hahahaha
Počelo je.
Sad će krenuti lavina po "stručnjacima" i stručnjacima.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 15:56   #4
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
Vidim da još nema teme pa nemam di pitati.

Da li itko zna kada je Mijo Crnoja vodio službu sigurnosti u veleposlanstvu Mostar?
Mijo ima na to do listi sve nebuloze koje su iz šatora u savskoj tražili, ko da je ostalo bitno..
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:04   #5
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
hahahaha
Počelo je.
Sad će krenuti lavina po "stručnjacima" i stručnjacima.
K@rlo je u pravu zašto pitam, ali ne mislim drvljem i kamenjem ako nema nikakvog razloga za to. Braniteljske udruge su već počele s tim i prije nego je potvrđen od strane Tihomira http://www.vecernji.hr/hrvatska/tigr...nistra-1053326

Više manje, za sada to izgleda bolje nego kod prošle vlade, a tek s odmaklim vremenom ćemo moći dati bolju ocjenu. Nadam se da se slažete da bi bilo prilično problematično da je Mijo bio dole na toj funkciji za vrijeme kad su nestale putovnice.
Blut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:09   #6
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
K@rlo je u pravu zašto pitam, ali ne mislim drvljem i kamenjem ako nema nikakvog razloga za to. Braniteljske udruge su već počele s tim i prije nego je potvrđen od strane Tihomira http://www.vecernji.hr/hrvatska/tigr...nistra-1053326

Više manje, za sada to izgleda bolje nego kod prošle vlade, a tek s odmaklim vremenom ćemo moći dati bolju ocjenu. Nadam se da se slažete da bi bilo prilično problematično da je Mijo bio dole na toj funkciji za vrijeme kad su nestale putovnice.
Koje to pak sad ima veze. Karamarko je bio na vrhu službe koja je trebala i kojoj je u opisu glavnih poslova bio sprečavanja organiziranog kriminala, točno u u vrijeme kada je vlada RH u organiziranom kriminalu sa glavom kriminalne organizacije predsjednikom Sanaderom krala državni budžet
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:10   #7
Quote:
Blut kaže: Pogledaj post
Vidim da još nema teme pa nemam di pitati.

Da li itko zna kada je Mijo Crnoja vodio službu sigurnosti u veleposlanstvu Mostar?
Nema tamo veleposlanstva već konzulat, a mislim da nismo baš USA pa da imamo službe sigurnosti koje broje puno ljudi. Po mojem iskustvu (obišao nekoliko naših konzulata jer sam živio i radio vani po svijetu) ne vidim je li mogao voditi sebe i još, eventualno, jednog čovjeka. Ako je to voditelj službe onda ...jebiga...
Lakat Brade is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:22   #8
Novo ministra baš i ne čeka blistava budućnost. Prije par dana došlo je do podjele u redovima branitelja po pitanju prijedloga Crnoju za ministra. U šatoru je „ekipi“ dao obećanja koja će teško moći izvršiti jer nema 2/3 većinu u saboru za izmjenu ustava. Obećao je objavu „liste agresora“ ! Zna li netko gdje postoji ta lista za razliku od liste branitelja? Puno toga je obećao ali se sam s tim nerealnim obećanjima stavio u nezavidni položaj. Ne bu mu bilo lako! Od njega barem polovina (razjedinjenih) branitelja očekuje puno!
leo4 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:47   #9
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Novo ministra baš i ne čeka blistava budućnost. Prije par dana došlo je do podjele u redovima branitelja po pitanju prijedloga Crnoju za ministra. U šatoru je „ekipi“ dao obećanja koja će teško moći izvršiti jer nema 2/3 većinu u saboru za izmjenu ustava. Obećao je objavu „liste agresora“ ! Zna li netko gdje postoji ta lista za razliku od liste branitelja? Puno toga je obećao ali se sam s tim nerealnim obećanjima stavio u nezavidni položaj. Ne bu mu bilo lako! Od njega barem polovina (razjedinjenih) branitelja očekuje puno!
Upravo to, razjedinjeni. Kad je bila živa šatorska tema, to spomenuti bila je čista hereza. Tisuću udruga, tisuću predsjednika, ali biti predsjednik nečega, ts, jebote, mašala.
No, ovo spominjanje liste agresora, izdajica, što li, majke ti, neka onda počne s Bosanskom Posavinom. Lektoriram jednu knjigu o Derventi i Posavini koju je napisao sudionik, hrvatski branitelj. Zanimljivo je koga bi mogli onda sve naći u tom registru.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:22   #10
Crnoja

Iako naginjem na lijevu stranu i protivnik sam HDZ-a,za Crnoju
mogu reci samo dobre stvari

I sigurno je da ce bolje obavljati taj posao nego njegov prethodnik
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:32   #11
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Upravo to, razjedinjeni. Kad je bila živa šatorska tema, to spomenuti bila je čista hereza. Tisuću udruga, tisuću predsjednika, ali biti predsjednik nečega, ts, jebote, mašala.
No, ovo spominjanje liste agresora, izdajica, što li, majke ti, neka onda počne s Bosanskom Posavinom. Lektoriram jednu knjigu o Derventi i Posavini koju je napisao sudionik, hrvatski branitelj. Zanimljivo je koga bi mogli onda sve naći u tom registru.
što s Bosanskom posavinom?što se tamo dogodilo?
ja predlažem da se počne s godinom 1990. i predajom oružja takozvanoj jna
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:40   #12
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
što s Bosanskom posavinom?što se tamo dogodilo?:rolleyes:
ja predlažem da se počne s godinom 1990. i predajom oružja takozvanoj jna
Čovjek je uvjeren da je tu bilo izdaje...jebiga, piše u tome stilu, nisam bio...gdje ima dima, ima i istine.
Jes, od predaje oružja, slažem se, do 200 obitelji. Ima tu građe za dosta svezaka.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:41   #13
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
što s Bosanskom posavinom?što se tamo dogodilo?
ja predlažem da se počne s godinom 1990. i predajom oružja takozvanoj jna
.....a nastavi sa 1992. i tenkovima za kuvajt
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:45   #14
A ta lista „agresora“ postoji? Vjerojatno da, jer kandidat za ministra ne bi bio toliko neozbiljan da obećava objavu nečega što ne postoji! Nadam se!
leo4 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:48   #15
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Čovjek je uvjeren da je tu bilo izdaje...jebiga, piše u tome stilu, nisam bio...gdje ima dima, ima i istine.
aha, i zato se u Posavini tuklo sa četnicima sedam mjeseci, jedno od najžešćih bojišta ......jer je bilo izdaje

Quote:
Jes, od predaje oružja, slažem se, do 200 obitelji. Ima tu građe za dosta svezaka.
a tih 200 obitelji je iz kojeg miljea?
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:51   #16
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
.....a nastavi sa 1992. i tenkovima za kuvajt
Hrvatska nema veze s tim tenkovima
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:51   #17
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
A ta lista „agresora“ postoji? Vjerojatno da, jer kandidat za ministra ne bi bio toliko neozbiljan da obećava objavu nečega što ne postoji! Nadam se!
Pitam se da li u listu agresora idu i hrvati koji su jedno vrijeme bili u JNA, da bi zatim otišli u HV a i logika govori da pojam agresor dolazi i može se prepisati samo onom koji nije u hrvatskoj rođen niti živi jer kako može biti agresor mile iz benkovca koji je tu rođen i živi a bio je pripadnik krajišpke vojske pa zaključujem da time on može biti neprijatelj hrvatske državnosti ali nikako agresor.(građanski rat)
Mislim da bi bilko korektnije da se objavi spisak hrvatskih dezertera...
Daniel Ventolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:54   #18
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
Hrvatska nema veze s tim tenkovima
tko ima?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:55   #19
Quote:
Daniel Ventolin kaže: Pogledaj post
Pitam se da li u listu agresora idu i hrvati koji su jedno vrijeme bili u JNA, da bi zatim otišli u HV a i logika govori da pojam agresor dolazi i može se prepisati samo onom koji nije u hrvatskoj rođen niti živi jer kako može biti agresor mile iz benkovca koji je tu rođen i živi a bio je pripadnik krajišpke vojske pa zaključujem da time on može biti neprijatelj hrvatske državnosti ali nikako agresor.(građanski rat)
Mislim da bi bilko korektnije da se objavi spisak hrvatskih dezertera...
Mislim da će biti i registar domaćih izdajnika i ratnih profitera
dit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 18:03   #20
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
tko ima?
nemam pojma. ti reci, ti optužuješ
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.