Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2016., 02:05   #1
Političari i vi na sceni

Ljeto je, pravo vrijeme za laganiju temu.

Naletjeli ste na političara ili više njih? Opišite vaš susret.

Biciklirate po Velikoj Gorici? Velika je šansa da ste naletjeli na I. Šukera na biciklističkoj stazi. Teško ga je promašiti

Sudarili ste se sa N. Stazićem na biciklu? Kunete se da ste bili trijezni?

Naletjeli ste u nekom seocetu na MOST-ovu klauzuru za koju su vam rekli da nije tajna već skrivena od očiju javnosti?

Slučajno ste stali nekom političaru na nogu i kroz koji dan ostali bez posla?

Bio sam (jučer, 8.7.16) na kazališnoj predstavi Histriona "Francekova teta" (Radnja se događa u Zagrebu 13. svibnja 1990. - tjedan dana nakon prvih hrvatskih višestranačkih izbora, na dan kad se u Maksimiru trebala odigrati povijesna nogometna utakmica između Dinama i Crvene zvezde.)

Sjedio sam u VIP redu, zajedno s Ivanom Maletić (HDZ).
Zanimljivo je da je Maletić sjedila krajnje desno, a ja kao ljevičar krajnje lijevo
Bila je u pratnji dvije gospođe. U pauzi predstave nisam primjetio ikoga da se došao ulizivati

Prije cca. 2-3 tjedna dijete mi se u blizini Trga zaigralo na cesti s psićem V. Pusić. Lily se zove pas.
Bila je toliko razigrana da je kasnije tražila moje dijete po dućanu

Imate li vi kakvih događaja / susreta s političarima?
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 03:20   #2
Išao sam u razred s kćerkom Stipe Petrine, ali nikad nisam osobno razgovarao sa Stipom.
Po faksu znam viđati Tuđmana, Pupovca, Banca, Zlatar-Violićku, Kapovića i druge politički aktivne profesore s FFZG.
Hrvoje Zekanović, sadašnji potpredsjednik Hrasta, mi je jednom predavao na zamjeni u srednjoj.
I znam po Zagrebu viđati likove poput Kovačevića, Bandića, Josipovića, Kregara...
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 03:50   #3
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Išao sam u razred s kćerkom Stipe Petrine, ali nikad nisam osobno razgovarao sa Stipom.
Razgovarao sa Stipom Petrinom privatno, u izbornom stožeru MOST-a.
Nije mi se svidio privatno.
Svejedno, preko 90 % da ću glasati za njega.

Mah, kad je takva tema, reći ću o čemu smo razgovarali.
Predstavio sam mu se, i rekao mu da imam 2 pitanja za njega, privatne naravi.
Ja:
1 pitanje: "čitao sam da ste rekli da meditirate"
2 pitanje: " također da gotovo ne jedete meso"

Odgovori:
1. "Da, i prakticiram tantrički sex" (dobro raspoložen smijao se, rekao nešto u stilu "par puta na noć", ne mogu se točno sjetiti odgovora)
2. "Sad jedem, jer doma sve uzgajam"
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 08:56   #4
Poznajem vecinu politickih aktera.

E sad, sto ova tema ima smisao, prepricavanje ?
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 09:20   #5
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Sjedio sam u VIP redu, zajedno s Ivanom Maletić (HDZ).
Jel ti barem namignula?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 10:13   #6
Izvrsna tema.

Sreo sam nekoliko političara po gradu.Peru Kovačevića sam sreo ispred Holdinga s nekom ekipom.Izgledao mi je kao zafrkant,ali malo previše psuje (barem u onom trenutku kad sam prolazio pored njega).U tom kvartu sam sreo i Andriju Mikulića (HDZ) kako sa suprugom izlazi iz nekog kafića.Izgledao mi je bahato i pravio se važan.Milorad Pupovac je prošao pored mene na zebri ispred Ministarstva gospodarstva.Izgleda mi ok.Davora Bernardića (SDP) sam sreo na Zrinjevcu kako jede sendvič i izgleda mi kao simpatičan lik.Zlatka Komadinu sam sreo sam ženom na Zrinjevcu,ali izgledali su kao da nisu u dobrim odnosima.Isto vrijedi i za Andriju Hebranga.Njega i ženu sam vidio u Heinzelovoj te su se nešto svađali na ulici.Ivana Turudića sam vidio ispred suda i izgledao mi je bahato(barem po hodu).Antu Tomića (ne znam jel se i on računa,ali ima svoju temu ovdje)sam vidio u tramvaju.Ušao je na trgu kad i ja i nije platio kartu.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 10:44   #7
Iz mog razreda nitko nije išao u politiku...
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 10:50   #8
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Jel ti barem namignula?
Prepoznala me

Bio sam na 2 - 3 tuluma s Goranom Beus Richembergh.
Uvijek sa strane, šutljiv, okružen s nekoliko svojih, hm, frendova, djelovao mi je izrazito izolirano, nepristupačno. Da sam i htio, vjerujem da ne bih mogao porazgovarati s njim, zbog pretorijanaca oko njega.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 11:30   #9
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Poznajem vecinu politickih aktera.
Moj čovik; ja im većini jeben mater.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 11:45   #10
U Rijeci se jedino mogu vidjeti Obersnela i Komadinu. Par puta sam vidio Željka Jovanovića
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 13:16   #11
Jednom navečer, jesen/zima, kod uspinjače na Gornjem gradu naletio na Mirelu Holy. Onak u mraku a ona u crnom i s darkerskom šminkom, nije mi bilo svejedno.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 13:29   #12
Kraj Iblerovog trga jednom se mimoišao s Rajkom Ostojićem. Tada već nije bio ministar. Pričao je na mobitel.
Prije 2 tjedna vidio Branka Grčića u CC1 Split.
Jednom je na Trgu Čačić prošao pored mene. Gazivoda, ne istjerivač huligana.
Mlađi brat se bavi plivanjem, pa na bazenu često vidim Orsata Miljenića jer se i njegov sin bavi plivanjem.
Protekla 2 dana sam imao određene kontakte s Draganom Primorcem.
U srednjoj školi sam išao u razred sa sinom Zlatka Ževrnje.
Profesor na faksu mi je bio Ivica Grković ( 2013. kandidat za SDŽ župana na listi HRASTa).
Recimo da poznam Matka Marušića.
Bio sam prisutan kad je Orešković bio na otvorenju menze splitskog medicinskog fakulteta.

Zadnje uređivanje Rok : 09.07.2016. at 13:40.
Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 14:13   #13
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Izvrsna tema.



Antu Tomića (ne znam jel se i on računa,ali ima svoju temu ovdje)sam vidio u tramvaju.Ušao je na trgu kad i ja i nije platio kartu.

Mozda ima pokaz?
Ja neki dan vidio Ćorića s jos par krkana u bircu.
I pokusavam zamisliti Plenkija u tom drustvu ali ne ide.




Tapatalk
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 15:53   #14
Nekad davno...

Skrećem iz Račkoga u Martićevu, pokojni Ivica Račan već krenuo na pješački. Stanem, fiksiram ga bezizražajnim pogledom, fiksira on mene, pogled kao da mu kaže "ajd probaj ne stati"!

Sjedim u Rubelju Pod zidom, Bandić i Tomac na ćevapima, s lukom
Davno je bilo...

EDIT: Kad smo kod Martićeve... Naletim na Davora Gjenera sa crnim labradorom starim oko 6 mjeseci. Pas navali me njuškati (miris mog psa na hlaćama), malo se poigram s psom, pričam s Gjenerom vezano za pse, i kažem mu "vi mi izgledate poznati"
Gjenero trokira, ne zna što da kaže i kako da reagira
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina

Zadnje uređivanje MOSTobran : 09.07.2016. at 16:08.
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 15:55   #15
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Jednom navečer, jesen/zima, kod uspinjače na Gornjem gradu naletio na Mirelu Holy. Onak u mraku a ona u crnom i s darkerskom šminkom, nije mi bilo svejedno.
Čekaj malo, pričao si to već negdje... Čitao sam!
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:21   #16
Vidjela Linića par puta ispred njegove vikendice dok sam prolazila autom.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:25   #17
Pusićku se može skoro svaki dan vidjeti kod Meštrovićevog paviljona kako šeta svog psa.

Bio s dosta političara na prošloj Sinjskoj alci. Bili euforični zbog izbora.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:32   #18
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Pusićku se može skoro svaki dan vidjeti kod Meštrovićevog paviljona kako šeta svog psa.
Ono zbog čega mi je priča s Lily toliko simpatična je što je Lily tako navalila na na igru s mojim dijetetom, koje inače nije tip djeteta koje ima neku posebnu naklonost prema psima, za razliku od tate npr

No, kako vidimo, kućni ljubimci su sjajna prilika za upoznavanje.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:41   #19
Obersnel sa dvije dame parkira svoju mislim da ima Lagunu na PPterminalu i krenu oni na cugu, a momak koj je tada jedno vrijeme naplacivao parking tamo za njime ,gospon evo vam kartica za platit kasnije
water strider is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 17:05   #20
Ilčić, radili skupa par godina. Iznenađujuće normalan čovjek, s obzirom na politiku. Odgovoran radnik, ljubazan kolega, neprimjetan čak.

Mirelu Holy na Picassovoj izložbi, baš mi je sitno izgledala. Darkerica, znam takve cure, bezopasne su. Vjerujem da bih se baš lijepo mogla napričati sa tom ženom.

Mama od Damira Bajsa mi je u osnovnoj predavala mtmtku i bila razrednica. Spodoba. Njezin sin - njezin klon, u fizičkom smislu. Nisam ga upoznala.

Moj bratić furao sa sestrom Đurđe Adlešić. Bila sam kod nje doma i upoznala obitelj, meni nije predavala hrv. u osnovnoj, ali moje frendice kojima jest su je voljele. Simpatična ženska, ali ne bih joj se zamjerala, mislim da ona ne zna gdje su granice.

Tak.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.