Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 23:39   #61
zapravo me najvise ovo pitanje o odlasku doktoru iznenadilo. zar zbilja netko oblaci posebnu odjecu za doktora?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:41   #62
Ja ak dodjem ljeti lagano obucena imam neku vesticu ili gornji dio trenirke, ne iz "pristojnosti" nego iz potrebe za prezivljavanjem visesatnog sjedenja na 19-20C
Zimi vec mogu bit laganije obucena, jer radi grijanje
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:43   #63
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
zapravo me najvise ovo pitanje o odlasku doktoru iznenadilo. zar zbilja netko oblaci posebnu odjecu za doktora?
Da ono... Zadnnje kad sam isla, s temperaturom 40, apsolutno zadnja briga mi je bila sto imam obuceno, nego da li imam love za taxi jer se nisam usudila voziti koliko mi je bilo lose...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:45   #64
pa ono, ne posebnu, ali neću ići u tajicama, trenirci, kratkim hlačama ili majici na bretele, razvučenom džemperu, izgužvanoj/izblijedjeloj majici kratkih rukava, crocsicama i sličnim outfitima za povlačenje po doma. osim ako ne idem zbog nekog loma, napadaja ili nekog sličnog nepredviđenog događaja gdje se baš nemaš vremena presvlačiti. izbjegavam ići i u japankama, ako sam u prilici obuti balerinke ili pristojne sandale.
na posao i ja idem pod normalno u starkama i trapericama i urednoj pristojnoj majici kratkih rukava. koja češće ima nego nema print likova iz crtića. ali ne, ne idem u gore spomenutim modnim kombinacijama jer mi nije primjereno niti pristojno tako se pojaviti na poslu. niti ću tako ići djetetu na informacije za koju godinu.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:49   #65
Meni su tajice, kratke hlace, trenirke, japanke i ino najnormalnija odjeca za obuci za van i to sigurno ne presvlacim za doktora, skolu ili gotovo bilo sto drugo
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:50   #66
sta svi imaju protiv majici na bretela
zaboga, ni ja ni mala ne izlazimo iz njih od 1.6. do 31.8
give or take
ne znam, idem i u tajicama, i u bretelama a u japankama svakako jer smo njih nosim skup s bretelama preko ljeta
i svakako cu dolaziti po malu u skolu unjapankama i bretelama a ako ce sastanci biti na 30+ i na satanke.
iskreno se nadam da uciteljica nece to smatrati nepostivanjem.nje, a ako oce, to ce biti njen propust
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:52   #67
Kad je trenirka izopcena iz drustveno prihvatljive odjece?

Bas me bolio kuki dok sam dojila I isla doktorima u trenirkama .

Djeca u trenirkama u skoli sasvim su normalna I pozeljna stvar.

Muka mi dodje kad vidim klince u skinny trapkama u vrticu I skoli
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:53   #68
Uo
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:54   #69
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
po tom pitanju su jako strogi...meni je to problem ljeti .....jer hrpu robe ne moze uopce nosit u školu i moram posebno za školu kupovat
ali ljeti se ni ne ide u školu.
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
Ps netko je u nekom postu naveo ono "ideš li u HNK bezveze odjevena".. Ej koja je meni glupost to svečano pirlitanje za kazalište.. Kazališta kao sva provokativno društveno angažirana (bar naše riječko ), a ekipa sva stegnuta u odijelcima i kao gospoda
ljudi danas u kazališta idu svakako obučeni. nisam još vidjela ljude u kratkim hlačama niti u trenirkama ali traperice pa čak i tenisice, obične pamučne majice su skroz normalna stvar.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:55   #70
Skiny trapke su gnijalno udobne, samo treba kupiti neke s dovoljno elastina
Meni su najdraze bas te, a i curka ihvoli nositi
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:55   #71
Uostalom, jebalo bi mi se da Helena iz 8.b ima pol izbrijane glave I mrezastu majicu ako dijete slusa nastavu I pokazuje razumijevanje. I te sredjene etiketa zene na roditeljskom... bljuje mi se
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:55   #72
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Muka mi dodje kad vidim klince u skinny trapkama u vrticu I skoli
a djevojčice u neudobnim haljinama i štramplicama u vrtićima?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:56   #73
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Skiny trapke su gnijalno udobne, samo treba kupiti neke s dovoljno elastina
istina. skini traperice i pamučne tajice su udobnije od svega.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:59   #74
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
a djevojčice u neudobnim haljinama i štramplicama u vrtićima?
Smrt.

Proab, mislim na male jadne testise u skinny jeans, redovito kruti tip
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 00:03   #75
A ok. Bas mi bilo cudno, jer su meni super, cijele zime budem u njima, dolje cizme, gore majica ili tunika, prva liga
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 00:07   #76
uglavnom, htjela sam reci vama koji citate u odjeci postovanje ili ne postovanje da ima ljudi koji ne govore tim jeziko pa nemojte odmah misliti da vas netko ne postuje kad vam dosje u bretelama, vjerojatno mu nije palo na pamet uopce
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 09:01   #77
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a sad me stvarno zanima... vi i doktoru tako obučeni idete?
Jučer sam bila kod doktora. Donji dio trenirke, vreća od majice i trekking sandale. I ruksak. I što onda? Misliš da bi me drugačije liječila da sam došla u svilenoj bluzici i suknjici? Ups, ček malo, ja ni nemam suknjicu...

Jebote..
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 09:16   #78
jer ne postoji ništa između trenirke i vreće od majice i svilene bluzice i suknjice.
mislim, vaše pravo ići obučeni kako hoćete. moje pravo da to smatram potpuno neprimjerenim. zna se kakva odjeća je za povlačenje po doma i vođenje psa na livadu, kakva je za ići na plažu, a u kakvoj se ide na posao, u školu, liječniku... neka druga je primjerena za večeru u restoranu, i tako.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 09:27   #79
nemam ja toliko ormara


nemam pojma, imam istu garderobu za sve. zbilja nisam sposobna popratiti sto se to nosi ili ne nosi u razlicitim prilikama. tako i mala, jedina je razlika u robi za doma jer je zaflekana i pokrpana a roba za van je cista i uredna.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 09:27   #80
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
jer ne postoji ništa između trenirke i vreće od majice i svilene bluzice i suknjice.
mislim, vaše pravo ići obučeni kako hoćete. moje pravo da to smatram potpuno neprimjerenim. zna se kakva odjeća je za povlačenje po doma i vođenje psa na livadu, kakva je za ići na plažu, a u kakvoj se ide na posao, u školu, liječniku... neka druga je primjerena za večeru u restoranu, i tako.
u kakvoj odjeci ides na plac, u ducan, banku...?
isto kao i kod lijecnika i na informacije u skolu ili ipak ne?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.