Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 14:26   #201
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
A šta ti majketi očekuješ - da će nakon ovih oštrih riječi upast interventna u Ured predsjednice, pred novinarima joj stavit lisice i poslat u Remetinec dok se ne izjasni oko puta?

Jeben je to posao, "oštro osuđivat", "upozoravat" i slične pizdarije - nesposoban si nešto konkretno napravit, ali hej, bar ti je savjest čista jer si naglas izrekao da te to smeta.
Ja od svoje predsjednice očekujem da ne radi ovo što radi, da ne radi ovako kako radi
I da, očekujem da odgovori na postavljena pitanja, a ne da nas zasipava floskulama, parolama, vanjskim i unutarnjim neprijateljima i još jednom produbi podjele u narodu samo da izbjegne konkretan odgovor.
Očekujem ja svašta, al se ne nadam ničemu, jer, zašto bi ona dgovarala Malim Hrvatima kad joj Veliki Hrvati drže gaće
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Old 13.01.2017., 14:32   #202
kako ona uopće zna za taj dopis veleposlanika iz beograda?

hrvatska ima valjda stotinjak veleposlanika širom svijeta, godišnje napišu barem par tisuću dopisa ministarstvu, kako je ovaj došao njoj u šape?

očigledno su u ministarstvu osjetili potrebu da o tome obavijeste vladu, zbunjeni orešković osjetio potrebu da obavijesti nju....na što je ona popizdila jer je ometaju dok je na društvenim mrežama.

najebat će veleposlanik dok će se ovi iznad ovaj put izvući
dk1 is offline  
Old 13.01.2017., 14:39   #203
Predsjednica sve više posdjeća na Tuđmana - novinari vrše mobinga na nju, siroče

Tuđman na novinare - crveni, crni i žuti vragovi
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 13.01.2017., 14:55   #204
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Predsjednica sve više posdjeća na Tuđmana - novinari vrše mobinga na nju, siroče

Tuđman na novinare - crveni, crni i žuti vragovi
Nije mislio na njih.....al koliko je pogrijesio u tome,dalo bi se!!!
Al nema sta kukati, zna sto joj je raditi.....ko ne radi svoj posao,otkaz!!!
A ne pricati.
realist is offline  
Old 13.01.2017., 15:08   #205
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Predsjednica sve više posdjeća na Tuđmana - novinari vrše mobinga na nju, siroče

Tuđman na novinare - crveni, crni i žuti vragovi
"Imamo svoju Hrvatsku, naša je i bit će onakva kakvi sami želimo i nećemo nikome dopuštati sa strane da nam propisuje kakva ta Hrvatska treba da bude"
Govor na trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu(F.T)
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Old 13.01.2017., 15:16   #206
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
kako ona uopće zna za taj dopis veleposlanika iz beograda?

hrvatska ima valjda stotinjak veleposlanika širom svijeta, godišnje napišu barem par tisuću dopisa ministarstvu, kako je ovaj došao njoj u šape?
imaju onaj crveni smart-telefon marke iskra s vrućim linijama. to je u modi još otkad su izmislili "brzoglase" i nekonvencionalne metode ratovanja.

dopisi iz vošingtona i belgradea automatikom se prespajaju na specijalni kanal i onda im žmiga ona LED notifikacija na državničkom zaslonu tzv. tikeru.
"dopisi" iz mongolije i mandžurije ipak nemaju tu dozu (a)PRiori(š)tetnosti..
atutto_gas is offline  
Old 13.01.2017., 15:16   #207
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
"Imamo svoju Hrvatsku, naša je i bit će onakva kakvi sami želimo i nećemo nikome dopuštati sa strane da nam propisuje kakva ta Hrvatska treba da bude"
Govor na trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu(F.T)
Inauguracijski govor hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović:

Hrvatice i Hrvati, građanke i građani Hrvatske!
Vi ste mi ukazali povjerenje i vama ću polagati račune!
Bit ću vaš glas, bit ću vaša predsjednica.
Jedna sam od vas i dat ću sve od sebe da Hrvatsku učinimo bogatom državom, iz koje mladi neće odlaziti, u kojoj će se više rađati nego umirati, gdje će naši ljudi u zlatnoj životnoj dobi uživati plodove svoga rada.


Kakva blasfemija!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 13.01.2017., 15:24   #208
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Inauguracijski govor hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović:

Hrvatice i Hrvati, građanke i građani Hrvatske!
Vi ste mi ukazali povjerenje i vama ću polagati račune!
Bit ću vaš glas, bit ću vaša predsjednica.
Jedna sam od vas i dat ću sve od sebe da Hrvatsku učinimo bogatom državom, iz koje mladi neće odlaziti, u kojoj će se više rađati nego umirati, gdje će naši ljudi u zlatnoj životnoj dobi uživati plodove svoga rada.


Kakva blasfemija!

Ja ju kao običan građanin RH to niti ne tražim!

Ali ju to traže određeni novinari iz određenog lista koji živi na državnim dotacijama i koji za svoj rad nikome ne polažu račune, već vršu medijski reket!

http://www.portalnovosti.com/predsjednica-skitarovic
krekre is online now  
Received Infraction
Old 13.01.2017., 15:30   #209
Ja ju kao građanin isto ništa ne tražim, ali baš ništa.
Dapače lipo mi dođe za razbibrigu.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 13.01.2017., 15:31   #210
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Ja ju kao običan građanin RH to niti ne tražim!

http://www.portalnovosti.com/predsjednica-skitarovic
Tvoj izbor! Ima dosta drugih koji to od nje očekuju i s pravom traže i zahtijevaju! OK!
leo4 is offline  
Old 13.01.2017., 15:43   #211
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Ja ju kao običan građanin RH to niti ne tražim!

Ali ju to traže određeni novinari iz određenog lista koji živi na državnim dotacijama i koji za svoj rad nikome ne polažu račune, već vršu medijski reket!

http://www.portalnovosti.com/predsjednica-skitarovic
Dobar članak Đikića. Sve je pogodio.

Otkada su novinarski članci postali medijski reket?
DJTcro is offline  
Old 13.01.2017., 15:46   #212
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Predsjednica sve više posdjeća na Tuđmana - novinari vrše mobinga na nju, siroče

Tuđman na novinare - crveni, crni i žuti vragovi
Ne podsjeća, samo ga kopira. Dušu dalo za populizam.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 13.01.2017., 15:57   #213
Nije li KGK bila ministrica Sanaderove Vlade?

Samo vas podsjećam, da KGK nije sa neba sišla, nego ima svoju povijest i svoje tutore.

KGK je staro lice hrvatske politike, začeto u vrijeme Sanaderizma.
DJTcro is offline  
Old 13.01.2017., 16:09   #214
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Nije li KGK bila ministrica Sanaderove Vlade?

Samo vas podsjećam, da KGK nije sa neba sišla, nego ima svoju povijest i svoje tutore.

KGK je staro lice hrvatske politike, začeto u vrijeme Sanaderizma.
...i to vanjskih poslova, uzgred.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 13.01.2017., 16:30   #215
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ono jučer je bilo prejadno za gledanje
da li je Paro dao objasnjenje, priopcenje sto je on znao u vezi posjete Predsjednice

rekla je gospoda Predsjednica da se sastala sa dvadesetak ( 20 ) ljudi u Americi, javnost je cula za samo dva imena, kada ce objaviti slijedecih 5, 7 ili slicno, sa kojima se sastala

jel tocna informacija da je isla bez security pratnje, ako je tocna to bi trebala objasniti gospoda Predsjednica

trader7 is offline  
Old 13.01.2017., 16:31   #216
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Dobar članak Đikića. Sve je pogodio.

Otkada su novinarski članci postali medijski reket?
Jedno je sigurno, a to je da postoje ljudi koji ne žele da javnost zna da su se sastali sa predsjednicom jedne države. Iz ne znam kojeg razloga se to ne smije znati, jer ako je istina da je ona otišla tamo kako bi učvrstila odnose i pozicionirala Hrvatsku kao lidera, onda to nebi trebalo biti nešto loše i skriveno.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 13.01.2017., 16:43   #217
Quote:
Predsjednici Povjerenstva na Pantovčaku su izrazito zamjerili posljednje istupe u medijima, koji su objavili da Ured predsjednice danima ignorira pitanja koje im je uputilo Povjerenstvo
http://www.vecernji.hr/hrvatska/prij...2068/komentari a kometari su ono regijun srbija memonrdum dva SANU
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Old 13.01.2017., 16:53   #218
Quote:
Pulgasari kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/hrvatska/prij...2068/komentari a kometari su ono regijun srbija memonrdum dva SANU
Rado bih volio vidjeti odakle ti ljudi pišu. Vjerovatno tamo nije završila 1989..
DJTcro is offline  
Old 13.01.2017., 17:07   #219
Ovi komentari sa večernjeg su stvarno ispod svake razine.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 13.01.2017., 17:24   #220
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Rado bih volio vidjeti odakle ti ljudi pišu. Vjerovatno tamo nije završila 1989..
najgore je što živim u nadi da su ti ljudi plaćeni za ovo,
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.