Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 22:33   #301
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post

E jbg, čitaj onda ponovno polako, kaj da ti velim.
Pročitao sam, prije nego sam odgovorio. Neću valjda na prvu!

Međutim, tekst je mrvu konfuzan.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:32   #302
Park na Savici

Hm, aj ok, al zasad samo tebi.
Osim ovde, shvatilo ga at once i prekonekoliko frendića privat, na wocapu/vajberu.

Dakle imaš solo ludaju na jednoj strani pa 2 relativno normalna na brojnoj drugoj pa još jednog pomaknutog na toj istoj strani...uz opisani razvoj događaja. Ukratko.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:37   #303
ako ništa drugo, biće zabavno do izbora
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 06:40   #304
Bandićevi analni speleolozi danas u 18 sati u parku planiraju okupljanje za podršku projektu.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 07:40   #305
Nije mi jasno zasto svi iz svojih dzepova placamo rad policije,a ista ne mice ilegalne prosvjednike s gradilista?? Tko je organizator tih ,prosvjeda'? I ne,niti podupirem Bandica niti za njega glasujem.
__________________
verba volant, scripta manent
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 08:56   #306
Kak misliš ilegalne?
Ljudi koji su tamo "prosvjeduju", zapravo samo stoje, šetaju ili sjede na klupama parka izvan ograde tj. tog poluograđenog dijela.
Fulao si.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:23   #307
Quote:
Richeilleu kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zasto svi iz svojih dzepova placamo rad policije,a ista ne mice ilegalne prosvjednike s gradilista?? Tko je organizator tih ,prosvjeda'? I ne,niti podupirem Bandica niti za njega glasujem.
svatko ima pravo na prosvjed, nemojmo zaboravit "branitelje" i stalne blokade savske, plinske boce i tak to
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:37   #308
tako je - prosvjedi su skroz legitimna stvar u demokraciji i policiju upravo plaćamo za obavljanje svog posla.
posao policije nije micanje prosvjednika nego osiguravanje prosvjeda.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:08   #309
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post

E jbg, čitaj onda ponovno polako, kaj da ti velim.
Ja sam pročitao više puta pa opet ne kužim.
Bit će da je problem u nerazumljivom tekstu.
Koga je tatek uvatil šorat, tko je bilmez?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:51   #310
Park na Savici

Bio onaj kontra-prosvjed u 6, za bandića i navodno došlo do veće šore s prosvjednicima, hrpa interventnih drotova, desetak marica itd.
Rat.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:55   #311
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Bio onaj kontra-prosvjed u 6, za bandića i navodno došlo do veće šore s prosvjednicima, hrpa interventnih drotova, desetak marica itd.
Rat.
ček stvarno?
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:04   #312
evo je izjavio:

Ustvrdio je i da već danas imaju oko 14 ili 15 zahtjeva iz mjesnih odbora i vijeća gradskih četvrti da ljudi žele taj projekt park, pa će ga umjesto u parku na Trnjanskoj Savici napraviti negdje drugdje.


Ono, imaš puno novaca pa ne znaš kud bi s tim
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:31   #313
Prolazio oko 18:30 kroz park. Policija je taman postavljala traku između dvije grupe (prosvjednika i antiprosvjednika), te su se grupirali tako da spriječe moguće proboje i s jedne i s druge strane. S jedne strane urliču: "Hoćemo park, hoćemo park", s druge strane im odgovaraju: "Nećemo park, nećemo park". A ja stojim na stazi na crti razdvajanja između ta dva brijega i gledam kako se samo za mojeg bivanja međusobno sudaraju. Riječima doduše hvala Bogu, barem dok sam ja bio tamo u tih pola sata. Ne bih htio ni zamišljati što bi moglo biti da dođe do naguravanja, budući da s obje strane ima mnoštvo djece. Ispada da kao društvo nismo ništa dalje od kolega iz ratnih područja Afrike gdje se desetogodišnjacima daju kalašnjikovi u ruke pa udri na drugu stranu. Nije baš oružje, ali bilo je klinčadije s prosvjednim tablama s ispisanim porukama (sigurno su se sami toga dosjetili), pa mašu s time drugoj strani i glupavo se hihoću, dok im s druge strane ne doleti cigla il kamen. Ma živi užas, jadan ovaj narod toliko podijeljen oko svake gluposti od strane vlastele.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:35   #314
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
evo je izjavio:

Ustvrdio je i da već danas imaju oko 14 ili 15 zahtjeva iz mjesnih odbora i vijeća gradskih četvrti da ljudi žele taj projekt park, pa će ga umjesto u parku na Trnjanskoj Savici napraviti negdje drugdje.

Da izbjegne prosvjede najbolje da tu nakaradu gradi (dok još stigne) u: brezovici, gornjoj i donjoj dubravi, podsljemenu, sesvetama ili remetama. To što u tim kvartovima živi najmanje zagrepčana je puka slučajnost
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:06   #315
bandić je već jednom pao na temi parka i to na Ferenčici gdje je između dvije zgrade želio sagradit još jednu. Istina ostali smo bez drveća na livadi, ali smo obranili park. Nadam se da će opet....

http://www.vecernji.hr/hrvatska/zamj...io-dorh-970295

gle slučajnosti i na Ferenčici je u pitanju bilo 12 milki kuna....
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 22:03   #316
Ostali smo i u Dugavama bez drveca na livadi na krizanju Vatikanske i SR Njemacke... tu se jos ne zna cifra. Slucajno grad nije uknjizio parcelu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 22:59   #317
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
.... Ma živi užas, jadan ovaj narod toliko podijeljen oko svake gluposti od strane vlastele.
Nije ovdje narod toliko podijeljen, nego je Bandić aktivirao malo dijelove HVIDRA-e i sličnu ekipu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ne/966159.aspx
S takvima ne možeš, nego biti podijeljen.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:02   #318
Ovo je još jedan dokaz da je skroz ishlapio, ali i da ga je ulovila velika frka.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:40   #319
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nije ovdje narod toliko podijeljen, nego je Bandić aktivirao malo dijelove HVIDRA-e i sličnu ekipu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ne/966159.aspx
S takvima ne možeš, nego biti podijeljen.


-Stipe
Bas gledao vijesti i manje vise su svi sa kvarta tu bili. Tako da nisi u pravu sa te strane. Tko je slao poruke,neam pojma. Ionako je sve iapolitizirano. Imam osjecaj da jedne i druge zaboli za park,ustvari siguran sam.
To je ideoloski obracun sada. A pisao sam vec o tome,pa me se ismijalo.

Elem mene nitko nije pitao niti jesam za niti protiv
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:23   #320
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Bas gledao vijesti i manje vise su svi sa kvarta tu bili. Tako da nisi u pravu sa te strane.
Na koji dio mojeg posta bi ovo htjelo odgovarati?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.