Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 13:36   #41
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
pa postoji, lijepo je covjek objasnio...

ne samo što moramo proći trudnoću, kg viška, strijepiti za strije, debljati se 9 mjeseci, biti otečene, pune vode, otežano se kretati, brinuti konstantno da sve bude u redu, proći porod i sve što ide uz to - moramo još i brinuti da li će očevi naše djece početi umakati u druge pičke jer eto, mi ne možemo uza sve i misliti na njihove sex potrebe u tom periodu!
pa koliko sebičan moraš biti, kao muškarac, za tako nešto????
zbilja.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:37   #42
Ja sam sklona gledati stvari crno-bijelo, jer su takve puno češće nego što možda mislimo. Tip je uz pomoć kuma varao trudnu ženu. Tu nema nikakvog opravdanja za njega, i nikakve logične podloge for that matter.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:39   #43
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ne zamjeravam ja nikome ništa, dajte shvatite ja samo želim izvući neke činjenice da ova priča dobije logičnu podlogu.

u ovom slučaju si razlučila totalno nebitne stvari od bitnih i fokusirala se na nešto što uopće nije bitno.
žena je primjetila da nešto nije u redu a očito nije od onih koje ne žele znati/čuti/vidjeti.

i što sad, ako mu oprosti, morat će trpit da on i dalje viđa svoju ljubavnicu na poslu?
mah, kad bolje razmislim, neka ona uopće shvati da li mu više ikada može vjerovati.
(oprostite, ali kada muškarac prevari/vara trudnu ženu, posebno poludim)
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:39   #44
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja sam sklona gledati stvari crno-bijelo, jer su takve puno češće nego što možda mislimo. Tip je uz pomoć kuma varao trudnu ženu. Tu nema nikakvog opravdanja za njega, i nikakve logične podloge for that matter.
Ma nemoj
Tko zna kakve su stvari doista bile između njih? Ako idemo govoriti o konkretnom primjeru, gdje je od prvobitnog posta kako su bili primjer pravog para, kojima su se prijatelji divili, došlo do toga da je autorica teme već od prije sumnjala.

Ništa nije crno-bijelo. Ništa. A tko kroz život ide s takvim rigidnim stavovima, razbit će glavu svako toliko.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:41   #45
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ne zamjeravam ja nikome ništa, dajte shvatite ja samo želim izvući neke činjenice da ova priča dobije logičnu podlogu.
Meni ne zvuci nelogicno.
Ako je zenska prije nesto i sumnjala, nije imala dokaze, pa je pripisala svojoj ljubomori i uvjerila se da je sve ok i ta veza zapravo sretna.
Sad su i dokazi tu i sad si dodje ko dupla budala.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:41   #46
Quote:
Gospon Pes kaže: Pogledaj post
Afekt?
Ja joj zamjeram samo da je zasamarala nju, a ne njega.

Kopanje po mobu ja prva ne odobravam, ali ako joj vec zamjeras to, zasto joj ne zamjeris i da ga je pratila? Nije to nista manji "prijestup", ali da ga nije ucinila, ne bi saznala sto sad zna. Mislim da je sasvim dovoljno kaznjena za znatizelju i bez moraliziranja o povredi privatnosti.


Ja joj zamjeram što nije napucala nogom njega, pa nju, a onda jedan kroše drito njemu. Onak, to bi mi bilo okej.
Dajte molim vas povrijedila njegovu "privatnost" i sad se na tome koplja lome a to što je čovjek jebo sastrane tako smišljeno, tako odurno i tako hladno i racionalno bez trunke opterćenja - to je problem koji ćemo zanemariti jer oho, ona je takva kakva kučka, sram ju bilo... kopala je po njegovom mobitelu....mislim...
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:46   #47
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja sam sklona gledati stvari crno-bijelo, jer su takve puno češće nego što možda mislimo. Tip je uz pomoć kuma varao trudnu ženu. Tu nema nikakvog opravdanja za njega, i nikakve logične podloge for that matter.
Vrlo lako moguće i ja - ponekad ljudi traže misterij i mistificiraju tamo gdje zaista nema potrebe, jer im je teško shvatiti da su ljudi počesto govna. Ne mora tu biti neke velike misterije - tip je jebo sa strane pod kaže opravdanjem da je ona trudna. Ni prvi ni zadnji. Nije to baš tako komplicirano kako bismo mi žene voljele da jest.
Hoću reći - ne treba muškarcu ili ženi baš TOLIKO puno povoda raznih da bi bili zločesti ljudi. Ili slabići ili kako god. Ne sudim nikome.
No, ovo što Herp kaže, vrlo je lako moguće.
On hoće seks, ona nije tada spremna. On se hoće namiriti. To je muško. Bez misterije. Ne mora uopće u podlozi biti nekakva tlaka, loši odnosi, pizdarije.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:50   #48
Quote:
Vera Pavladoljska kaže: Pogledaj post
Vrlo lako moguće i ja - ponekad ljudi traže misterij i mistificiraju tamo gdje zaista nema potrebe, jer im je teško shvatiti da su ljudi počesto govna. Ne mora tu biti neke velike misterije - tip je jebo sa strane pod kaže opravdanjem da je ona trudna. Ni prvi ni zadnji. Nije to baš tako komplicirano kako bismo mi žene voljele da jest.
Hoću reći - ne treba muškarcu ili ženi baš TOLIKO puno povoda raznih da bi bili zločesti ljudi. Ili slabići ili kako god. Ne sudim nikome.
No, ovo što Herp kaže, vrlo je lako moguće.
On hoće seks, ona nije tada spremna. On se hoće namiriti. To je muško. Bez misterije. Ne mora uopće u podlozi biti nekakva tlaka, loši odnosi, pizdarije.
Da, a najgore od svega je to što ona nije (još?) nigdje napisala da ONA nije bila spremna/voljna/štagod na seks, nego se on "bojao da ne naudi trudnoći"

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:51   #49
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Svjesno to radim, Anastasia, jer želim čuti gdje su u ovoj vezi zaista bili problemi, pošto ova slika o idealnom paru, koju nam se pokušalo prodati i na koju se suosjećajno nasjeda, ne drži vodu.

Ponavljam, to ne umanjuje ozbiljnost situacije, ne smanjuje njegovu krivnju i glomazni zajeb, ali baca svjetlo na drugu stranu.

A možda i dođemo do motiva zašto je do ovoga i došlo. I sama znaš da s nekim tko je ljubomoran nije lako živiti.
Recimo da razumijem sto pokusavas napraviti. Mozda im zaista brak nije bio savrsen, mozda je tu bilo problema, mozda ih je i ona prouzrocila. Ljudi koji varaju nisu nuzno losi, ni nemoralni itd itd.
Medjutim: 1) zena je dva mjeseca pred porodom 2) njegovo opravdanje za drugu vezu je nedostatak seksa 3) on vara na hladnokrvan, organiziran nacin, zeni prakticno ispred nosa.
To ga sve skupa cini teskim negativcem. Da ne kazem, zbog nacina na koji to cini--tusiranje poslije nedjeljnog rucka; kad ga se pritisne on i dalje inzistira na odlasku van--sociopatom.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:53   #50
Nemojte od trudnica raditi svetice, pliz
Mi žene smo teške i u prvom, a kamoli u drugom stanju, pa sad to potezati kao neki osobito otežavajući argument je šupljikavo. Zašto bi varanje bilo manje bolno kad žena nije trudna?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:59   #51
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Mi žene smo teške i u prvom, a kamoli u drugom stanju,
Da i?
Tko kaže da je varanje u svakom slučaju manje bolno, ne vidim da je to netko tu napisao. Nitko to crtice nije napisao.

No, oprosti, možda sam izopačena ali meni je vrhunac gadosti da dok ona noša trbuh do zubi s NJIHOVIM djetetom, on traži ispucavanje.
Ne znam, bit će da ja nisam normalna. Nikad od mene moderne žene.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:59   #52
SVi su oni divni, krasni, pažljivi, osjećajni, odani,..

SAmo kaj tu i tamo ga preuzme životinjski instinkt i on jadan mora ići karat nekaj sastrane, jer ti eto nisi sposobna. Jadan on. On bi htio svoju ženu, a ti sebična ne daš. To on radi radi vašeg braka. On želi ostati u kondiciji, tako kada rodiš da ti može pružiti nezaboravni sex.

Ne kužiš ti to. Kao niti čovjeka za kojeg si se udala.
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:02   #53
Ili okrenimo situaciju...Kao on ima problema s prostatom ili erekcijom, bolestan je... I sad, ona kud će šta će malo će "riješiti" svoj problemčić...A da ga ne opterećuje zdravstvenim stanjem ....Hop, evo je kod frendice u stanu s pastuhom. A, eto malo se poskliznula.
Razapeli bi ju, ejjjjjjjjjjj, RAZAPELI.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:02   #54
Quote:
Vera Pavladoljska kaže: Pogledaj post
Da i?
Tko kaže da je varanje u svakom slučaju manje bolno, ne vidim da je to netko tu napisao. Nitko to crtice nije napisao.

No, oprosti, možda sam izopačena ali meni je vrhunac gadosti da dok ona noša trbuh do zubi s NJIHOVIM djetetom, on traži ispucavanje.
Ne znam, bit će da ja nisam normalna. Nikad od mene moderne žene.

meni isto. ovo potpisujem do kraja.
ona se nije s njim ševila jer je trudna, a ne zato jer iz tko zna kojeg razloga ne želi.
osim toga, ovo je kolegica s posla... tko kaže da je to samo sex po strani? meni to više nalikuje na ljubavnički odnos.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:10   #55
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Zašto bi varanje bilo manje bolno kad žena nije trudna?
1) Zato što je trudna žena pod poplavom hormona i ima drukčiji doživljaj svijeta oko sebe.
2) Zato što s trudnoćom raste zaštitinički instinkt (prvenstveno za dijete) (no, to su opet hormoni)
3) Zato što bi trudnoća odnosno dijete s nekim trebalo ipak značiti čvršću povezanost s tom osobom nego kad toga još nije bilo (nažalost često u praksi nije tako)
4) Zato što se netrudna žena može ipak lakše brinuti sama o sebi i osamostaliti se ako treba nego žena u visokom stupnju trudnoće kao pokretačica teme
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:13   #56
draga,
ja sam bila u situaciji da sam sumnjala...rusi ti se zivot i sumnjajuci i kad konacno otkrijes i potvrdis sumnje. sve ono sto si imao i sto mislis da si bio odjednom se preispituje-vlastita vrijednost, tudja vrijednost, samopouzdaje pada na nulu.

prvo-mozda to danas ne vidis, ali tvoja vrijednost, ti, tvoje ja vrijedi isto onoliko koliko je vrijedilo i prije ovog sukoba. mozes sama.

a brak, ljubav to je stvar odluke.

sto god ucinila morat ces donijeti odluke, sto ti je vjerojatno u ovom trenutku uzsasno tesko, ali morat ces odluciti zelis li mu ponovno vjerovati, a to onda pretpostavlja da se necete vracati na tu temu ponovno. nema ucjena, okrivljavanja, predbacivanja...

idite bracom savjetniku-postoji centar za krizna stanja na rebru, ako ste u zagrebu, samo za to morate oboje zeljeti nastaviti taj brak.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:13   #57
Quote:
Vera Pavladoljska kaže: Pogledaj post
Ili okrenimo situaciju...Kao on ima problema s prostatom ili erekcijom, bolestan je... I sad, ona kud će šta će malo će "riješiti" svoj problemčić...A da ga ne opterećuje zdravstvenim stanjem ....Hop, evo je kod frendice u stanu s pastuhom. A, eto malo se poskliznula.
Razapeli bi ju, ejjjjjjjjjjj, RAZAPELI.
Isti oni, koji sad njega razapinju
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:15   #58
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Zašto bi varanje bilo manje bolno kad žena nije trudna?
Kud puklo da puklo...ma jebe mi se kaj ćete reć

Zato jer vjerujem da bi u tom trenutku željela iščupati to dijete i udarati ga po glavi njime.

To jest moje dijete (odnosno ženino) ali je i njegovo, a vjerujem da u tom trenutku sve što je njegovo našlo bi bačenim kroz prozor.

A najvažnije što ima, ja nosim...odvratno.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:17   #59
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Kud puklo da puklo...ma jebe mi se kaj ćete reć

Zato jer vjerujem da bi u tom trenutku željela iščupati to dijete i udarati ga po glavi njime.

To jest moje dijete (odnosno ženino) ali je i njegovo, a vjerujem da u tom trenutku sve što je njegovo našlo bi bačenim kroz prozor.

A najvažnije što ima, ja nosim...odvratno.
ahahaha
Ja ću ti reći da si briljantna, iskrena, looda i sasvim je okej što govoriš. Zaboravi PC.

Toliko sam se nasmijala da mi suze cure
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 14:19   #60
Smart, ja te ne bum razapela
Jednostavno, ne mogu se zamisliti da nekom, tko mi je tako blizak, s kim sam "gnijezdo svila", da budem i ja prigodno patetična , toliko zla najenput želim...ono ubit, zgazit...meni je sva ta drama posve strana, jer da me partner prevari, osjetila bih samo tugu, beskrajnu tugu, a ne bijes.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.