Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2015., 01:44   #81
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Tihomir je copy paste primjerak desničara koji imaju mišljenje da njima pripada Hrvatska, zbog njima svojstvenih ''ljudskih kvaliteta''.
Zato stalno provociraju teme povijesnih mjesta, kojekakvih statua, lustracija jer žele podredit državu sebi i učinit je sebi prihvatljivom.
glupost. covjek ima stil koji je i meni neki put neprihvatljiv ali ga potpuno shvacam - dosta mu je prenemaganja i zeli imati jasnu sliku. maloprije u otvorenom postavlja pitanje zastupniku mosta, ne moze biti jasnije a ovaj mu odgovara neku naucenu budalastinu. dujmovic inzistira i ne uspijeva dobiti odgovor da ili ne. time je poentirao vise nego da je dobio odgovor jer je pokazao o kakvom je sugovorniku rijec.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 20:15   #82
Dujmović neumorno propagira HDZ..Pa zašto je tako tvrdoglavo desno kada pameti tamo nema?!
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 22:26   #83
Quote:
Talha Kos-Taas kaže: Pogledaj post
Dujmović neumorno propagira HDZ..Pa zašto je tako tvrdoglavo desno kada pameti tamo nema?!
svaka mu je na mjestu bila, ako je 4 godine kvali lijeve opcije pokazalo da ta pcija samo zna uhljebljivat i tonut, kome pada na pamet prozivat opobu a ignorirat vladajuce. to je sve kaj je rekao i nije u krivu. da, blizi je desnima, svatko s malo mozga je blizi onima koji bar mogu upisat nekoliko pozitivnih pobjeda. sta lijevi upisuju?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 12:50   #84
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
svaka mu je na mjestu bila, ako je 4 godine kvali lijeve opcije pokazalo da ta pcija samo zna uhljebljivat i tonut, kome pada na pamet prozivat opobu a ignorirat vladajuce. to je sve kaj je rekao i nije u krivu. da, blizi je desnima, svatko s malo mozga je blizi onima koji bar mogu upisat nekoliko pozitivnih pobjeda. sta lijevi upisuju?
Lakše je obraniti lijeve od kritike nego desne.
To je fakat.
Ali,za ozbiljnu analizu svakako se može pronaći niz argumentiranih kritika koji bi bili usmjereni za lijevu opciju.
Nema sumnje.

Što je najveća pogreška lijeve opcije?
Uhljebi..?Da,ima ih.
Nesposobnost kadrova u vlasti..?Da..
Razni propusti vezani uz nepoštivanje zakona..?Da,ima i toga...

Ali,usporedimo to sve zajedno sa desnima,ovdje točnije govorim o HDZ-u,koji je pobrao sve te jadne lovorike,a uz to je promovirao,poticao,štitio i hranio razne kriminalne aktivnosti u izvršnoj vlasti...
HDZ kao da je sponzorirao kriminal u vlasti,tako se može zaključiti po svemu sudeći.
Ne zaboravimo to kada kritiziramo lijevu opciju,točnije SDP.

Izmjerimo,izvagajmo količinu lopova i bitangi koja svaka stranka ima pa ćemo lakše donjeti zaključke.
Dujmović to vješto zaobilazi,pa ponavlja o UDB-i i raznim makinacijama vezanima uz NOB i poslijeratno razdoblje,ne želi se suočiti sa domaćim svinjarijama tipa Norca i Merčepa,nego slijepo udara po ljevici.
To čini iz emocije,a ne iz racionalnog razloga.
U tome je problem....

Nije u redu vaditi stvari iz konteksta oa napadati gdje god se ukaže prilika...
Nije vrijedno ozbiljnog novinara...
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 15:52   #85
bezveze. usporedimo brojke - nezaposlenost, javni dug, bdp. samo to za pocetak. sve ovo drugo su nijanse od kojih se ne zivi bolje ili losije.

suociti se s norcem i mercepom? to su odlicni ljudi. mercepov progon je po zapovjednoj odgovornosti a nije uopce zapovjedao u slucaju pakracke poljane. norac je osudjen temeljem iskaza osobe koja je u tri navrata rekla potpuno drugacija tri scenarija. cime se treba suociti osim s losim radom naseg pravosudja?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 21:29   #86
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
suociti se s norcem i mercepom? to su odlicni ljudi. mercepov progon je po zapovjednoj odgovornosti a nije uopce zapovjedao u slucaju pakracke poljane. norac je osudjen temeljem iskaza osobe koja je u tri navrata rekla potpuno drugacija tri scenarija. cime se treba suociti osim s losim radom naseg pravosudja?
Mislim da je najbolje da odvojimo temu razgovora..Ako ćemo spominjati Merčepa i Norca,nećemo stići nigdje.O njima nemam mišljenje,a ono što mogu reći ne bi smjelo biti napisano ovdje..
Nadalje,Hrvatska je smrvljena ekonomski i politički od samo jedne strane,a zna se koja je to strana..
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 13:33   #87
tocno, zna se tko je hrvatsku umjesto u europu i svijet zakovio na pola stoljeca u neradu, neredu i laznom bratstvu i jedinstvu. sve kaj sada prolazimo su jos uvijek porodjajne muke, nista drugo. imamo svoju drzavu 25 godina, to je nista, pogotovo kad uzmemo u obzir da i dalje toleriramo medju sobom olos koji je do prije koju godinu javno radio na projektu 'region'. to dujmovic i slicni ne zaboravljaju, ma koliko ih se zbog toga po kontroliranim medijima razvlacilo kao hadezeovce.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 18:36   #88
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
tocno, zna se tko je hrvatsku umjesto u europu i svijet zakovio na pola stoljeca u neradu, neredu i laznom bratstvu i jedinstvu. sve kaj sada prolazimo su jos uvijek porodjajne muke, nista drugo. imamo svoju drzavu 25 godina, to je nista, pogotovo kad uzmemo u obzir da i dalje toleriramo medju sobom olos koji je do prije koju godinu javno radio na projektu 'region'. to dujmovic i slicni ne zaboravljaju, ma koliko ih se zbog toga po kontroliranim medijima razvlacilo kao hadezeovce.
Ja se tome neću opirati ni tvrditi da je SFRJ ili Hrvatska bila idealna.
Nije.
Mnogo je stvari nedostajalo i nije bilo dobro,to treba reći i ponavljati onima koji ne žele znati činjenice o Golom Otoku,o partijskoj hunti i sl.
Slažem se da je mnogo nedjela učinila i NOVJ/H.
Nema sumnje.To također treba istražiti i zaključiti taj dio perioda teških vremena...

Ali nemojmo samo ići u krajnost.To je jako važno za reći.Sačuvajmo zdravu svijest.
Ne možemo tvrditi da je sve bilo crno i loše za vrijeme prije samostalne Hrvatske,a ne možemo reći ni da je Frano i ekipa bili san snova i svijetlost koja je donjela dan.
Nije...

Ono što je još važno promatrajmo događaje i okolnosti.Valja govoriti u kontekstu,a ne lamentirati po emociji i subjektivnom dojmu...
I ponavljam ne ići u krajnosti.To je najjadnije od svega i kazuje više o našoj nsikoj svijesti i pismenosti.
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 12:06   #89
kakve emocije, objektivno gledano jugoslavija je najgora moguca opcija koja nas je mogla snaci. reci ce neki da nije i da smo mogli pod sovjetima zavrsiti. i? sve do zadnje zemlje koje su bile od sovjetima u europi danas siju hrvatsku debelo, u svemu. nema pozitivnih strana jugoslavije ni onog rezima od '45. do konacnog kraha. tebi je to krajnost, meni je stvarnost.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 13:20   #90
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kakve emocije, objektivno gledano jugoslavija je najgora moguca opcija koja nas je mogla snaci. reci ce neki da nije i da smo mogli pod sovjetima zavrsiti. i? sve do zadnje zemlje koje su bile od sovjetima u europi danas siju hrvatsku debelo, u svemu. nema pozitivnih strana jugoslavije ni onog rezima od '45. do konacnog kraha. tebi je to krajnost, meni je stvarnost.
Ti očito ne poznaješ povijest ili barataš svojim dojmom koji je opskuran.
Prouči događanja 1918 godine,i malo pomnije planove Saveznika/Antante 1915-17...
Potom malo promotri 1939,a onda zaključi sa 1941 i 1946 godinom...
Nema sumnje da je KPJ mnoge stvari uprskala,ali ti želiš svaliti sve na jednu stranu i gledati crno-bijelo..To ne ide..

Neću opravdavati zločine komunista koji su evidentni,ali proklinjati sve odreda,ta to je suludo...Ta,isto kao da kažeš da je Tuđman bio čisti zločinac.Nije...Učinio je i dobre stvari...

Kako reče g.Milanović i za Tuđmana i Broza...Bili su kakvi su bili,bolje nismo imali...
Naravno i to je jadna izjava,ali istinita..
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 12:01   #91
Quote:
Talha Kos-Taas kaže: Pogledaj post
Ti očito ne poznaješ povijest ili barataš svojim dojmom koji je opskuran.
Prouči događanja 1918 godine,i malo pomnije planove Saveznika/Antante 1915-17...
Potom malo promotri 1939,a onda zaključi sa 1941 i 1946 godinom...
Nema sumnje da je KPJ mnoge stvari uprskala,ali ti želiš svaliti sve na jednu stranu i gledati crno-bijelo..To ne ide..

Neću opravdavati zločine komunista koji su evidentni,ali proklinjati sve odreda,ta to je suludo...Ta,isto kao da kažeš da je Tuđman bio čisti zločinac.Nije...Učinio je i dobre stvari...

Kako reče g.Milanović i za Tuđmana i Broza...Bili su kakvi su bili,bolje nismo imali...
Naravno i to je jadna izjava,ali istinita..
ovo je blebetanje bez glave i repa. i dujmovic kroz medije i ja ovdje mislimo jednako a to sam i napisao - '45. je hrvatska imala priliku pridruziti se civiliziranom svijetu i to nije omoguceno pa smo zavrsili u u bijedi, moralnoj i financijskoj. nema svijetlih tocaka jugoslavije i komunizma jer smo imali opciju biti kao ostatak saveznikih snaga odnosno zapad.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 12:15   #92
Thumbs down

Razočarana sam izjavom T.D. u jutrošnjem "Iza zavjese". Kaže obrazovan čovjek u 21.st da mu je perverzna svaka pomisao o sastanku ratnika RH i RS

A meni, koja sam kao mlad djevojčurak prošla ratno stradanje, sama ideja i inicijativa su uljepšali političko nebo zadnjih godina.
Ako si suprotstavljeni vojnici mogu čestitati Božić, zašto ne bi mogli ljudski popričat, poštovat protivnika, naklonit se njegovoj ljudskoj žrtvi?
Baš ne vidim u čemu je problem a kamoli perverznost da nekadašnji neprijatelji to budu malo manje u sadašnjosti.
Chucky'sBride is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 13:13   #93
Sve mi je jasno ali mi nije jasno zašto zove u emisiju onog Mijića. Tip je klasični trol.

I dali su mu emisiju..nedjeljom ujutro u 8..rugaju se s njim.

E moj Dujmoviću..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 13:15   #94
Quote:
Chucky'sBride kaže: Pogledaj post
Razočarana sam izjavom T.D. u jutrošnjem "Iza zavjese". Kaže obrazovan čovjek u 21.st da mu je perverzna svaka pomisao o sastanku ratnika RH i RS

A meni, koja sam kao mlad djevojčurak prošla ratno stradanje, sama ideja i inicijativa su uljepšali političko nebo zadnjih godina.
Ako si suprotstavljeni vojnici mogu čestitati Božić, zašto ne bi mogli ljudski popričat, poštovat protivnika, naklonit se njegovoj ljudskoj žrtvi?
Baš ne vidim u čemu je problem a kamoli perverznost da nekadašnji neprijatelji to budu malo manje u sadašnjosti.
Ideeeeš..:klap:

al je lep ovaj svet, ovde potok onde cvet

a kak bi bilo da sklope i kakav istospolni zrak..to bi ti ziher još više razvedrilo političke oblake..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 03:13   #95
Pogledajte emisiju s Jurcevicem i Kuljisem http://vijesti.hrt.hr/356444/kuljis-...-hasanbegovica . Po mojem dubokom uvjerenju, Dujmovic ce upropastiti emisiju ukoliko Kuljisa opet zove. Taj sve ono o cemu ne zna ili ne zeli znati, ismijava jer svako malo slusam "ja to ne znam", i to za njega ne postoji.

Zvati ovog ljigavog Kuljisa kao gosta, u mojim ocima znaci srozati emisiju u blato, jer mi se gadi slusati ga, i vjerujem da nisam jedini.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 03:18   #96
Quote:
Talha Kos-Taas kaže: Pogledaj post
Dujmović neumorno propagira HDZ..Pa zašto je tako tvrdoglavo desno kada pameti tamo nema?!
Pa zar ti nije normalno da ne mogu svi biti Bago, Munidzaba, Novokmet i slicna sorta?
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.