Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 21:42   #961
Quote:
Acha kaže: Pogledaj post
Poklanjam zensku odjecu velicine XS i S. Odjeca nije nova. Nosena je, ali uscuvana i kome je potrebno mislim da ce biti dobra. Javite se u inbox.
Sva odjeca poklonjena.
Acha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:16   #962
Poklanjam ulaznicu za Zoološki vrt u Zagrebu za djecu od 7-14 godina, jedino što je rok iskoristivosti do 31.08.2016.. Zabunom smo kupili kupon za ulaznicu za malenog, a ima 2 godine pa je nismo ni trebali iskoristiti.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:11   #963
Kolega @Zgsash ima moju poruku u inboksu , a radi se isto tako o jednom djetetu kojem treba pomoć
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 12:57   #964
Poklanjam mikrovalnu koristenu 4 godine, radi sve uredno.
Kupujem ugradbenu pa zato ovu poklanjam.
Takodjer poklanjam sudoper sa dva korita I pripadajuci ormaric ispod, u dobrom stanju, ormaric je kupljen pred 4 godine.
Voljela bih da to ide nekoj udruzi koja pomaze onima slabijeg imovinskog statusa ili ako netko zna neku obitelj kojoj bi dobro doslo.
Jedino sto treba doc po to jer nemam kako prevesti nekome.
le-le is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:42   #965
Quote:
le-le kaže: Pogledaj post
Poklanjam mikrovalnu koristenu 4 godine, radi sve uredno.
Kupujem ugradbenu pa zato ovu poklanjam.
Takodjer poklanjam sudoper sa dva korita I pripadajuci ormaric ispod, u dobrom stanju, ormaric je kupljen pred 4 godine.
Voljela bih da to ide nekoj udruzi koja pomaze onima slabijeg imovinskog statusa ili ako netko zna neku obitelj kojoj bi dobro doslo.
Jedino sto treba doc po to jer nemam kako prevesti nekome.
Javi se u Mali zmaj ili forumašici Satori, oni će rado doći po to
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 19:22   #966
humanitarne udruge

Zanima me ima li netko info o tome koje humanitarne udruge su "dobre", a koje ne. Naime, često su po trgovačkim centrima i ispred dućana štandovi raznih humanitarnih udruga, a ne znam što se iza toga krije - skupljaju li oni pomoć namjenski za nekoga kome je pomoć potrebna, pokrivaju li donacijama svoj hladni pogon, skupljaju li novce za plaću zaposlenicima te udruge. Pretpostavljam, da bi svi voljeli donirati, ali da onda novac ili potrepštine odu u prave ruke osobi/osobama kojima je stvarno pomoć potrebna, a ne za plaću djelatniku udruge ili slično.

Koja su vaša iskustva s humanitarnim udrugama do sada?
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 19:33   #967
žao mi je, ali ovo je tema isključivo za donacije, a ne za raspravu o raznim udrugama.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:33   #968
pozdrav

Pozdrav. Da li ima tko da poklanja za novorođenče dječaka robicu od 56-62-68?
Tratincica24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 20:32   #969
Poklanjam zensku odjecu, odlicno ocuvanu, vel.38-40.
Uglavnom ljetne/proljetne/jesenske stvari (jeans jakna, lj.haljina, majice na spaline, tunika, pamucni prsluk i sl.). I jedne sandale na petu, malo nosene.

Javite se na PM ako vam treba ili ako znate nekoga kome treba.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 11:30   #970
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Poklanjam zensku odjecu, odlicno ocuvanu, vel.38-40.
Uglavnom ljetne/proljetne/jesenske stvari (jeans jakna, lj.haljina, majice na spaline, tunika, pamucni prsluk i sl.). I jedne sandale na petu, malo nosene.

Javite se na PM ako vam treba ili ako znate nekoga kome treba.
Poklonjeno.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 14:58   #971
Bok,

zanima me ako netko zna gdje se moze donirati novac za pomoc obiteljima losijeg imovinskog stanja i djeci pri skolovanju na podrucju Splitsko-dalmatinske zupanije?

Na internetu vecina pretraga vodi na udrugu "Mali Zmaj" koja vecinom djeluje na podrucju Zagreba i okolice koliko sam razumio.


Hvala
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:28   #972
Udruga sv.Vinko Paulski.
Ili da se na nivou zupe raspitas, oni uvik znaju ako postoji neka socijalno ugrozena obitelj.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 14:04   #973
Poklanjam:
2 muške zimske jakne veličine L
ženske patike vel 40
dječje čizmice jedne vel 27 i jedne vel 28 (za curice)
zimsku jaknu vel 104 (za curice)
WednesdayAddams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:51   #974
Poklanjam perilicu rublja, nalazi se na području Zadra, perilica funkcionira, nije nova, dosta je i korištena, ali i dalje funkcionalna. Ako znate neku obitelj na širem području Zadra koja loše živi, bila bih vam zahvalna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
''Don't be so driven by the past that you throw away your future.'' - K. Beckett // Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
Eto tako. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 17:28   #975
HITNO! Poklanjam crveni kauč/dvosjed na rasklapanje. Star je 10 godina ali je u dobrom stanju. Možete ga samo očistititi ili pretapecirati. Ima i spremište za odlaganje stvari, a kada se razvuče udoban je za spavanje (2 odrasle osobe).
Nalazim se na području Zagreba (Pešćenica) i htjela bih ga se što prije riješiti budući da imam malen stan, a došao nam je novi kauč. Nije mi cilj izbaciti ga na ulicu tek tako već bi bilo super kad bi se našla obitelj kojoj je zaista potreban. Za sve upite šaljite poruku u inbox, a na mail vam mogu poslati fotke. Bilo bi super kada bi došli po njega već danas ili sutra..
Evo slika skoro identičnog proizvoda (druge boje)

Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:47   #976
pozz...

Zanima me gdje bi u Slavoniju mogla poslati donaciju za bebe (vlažne maramice, pelene, kozmetiku..)?
Ako ima netko info bila bi zahvala!
RadosnaJura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 13:50   #977
Poklanjam djecju opremu i robu

Pozdav, imam dosta robice i stvari koje bi poklonila.
Primjer sto imam su Quinny kolica sa kosarom ze bebe i sa sjedalicom 3 polozaja za vece klince, plave je boje
Kadica za kupanje djece
Igracke razne
Sjedalica za auto Prenatal od 0-36 kg ima 3 polozaja
Robica za curice sve do velicine 6 god...
Role za curicu velicina 30
Rozi bicikl sa pomocnim kotacima
Deke i pokrivaci za djecu
Ogradica za kinderbet roze boje
itd...
Voljela bih sve pokloniti jednoj osobi posto nemam puno vremena (jer se selimo u drugu drzavu da mi dolaze jednu po jednu stvar..)

Znaci ako zelite uzeti sve rado dajem ako vam nesto ne treba poklonite dalje...

Podrucje Zagreba/Velike Gorice moguca je i dostava ako nemate auto ali svakako bih preporucila da se dodje vidjeti sto sve ima..
Ponuda vrijedi do 28.2 nakon toga vise nismo dostupni pa cu probat poklonit nesto u dom za nezbrinutu djecu ili baciti jer nemam kamo s time

Hvala
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 07:56   #978
Poklanjam robu i obucu za djevojčicu od ca. 3 godine starosti i imam nesto robe i za žene.

Potrebno je doći po robu u Zagreb/Stenjevec
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:13   #979
Poklanjam dugu (ispod koljena) smedju zimsku jaknu s kapuljacom, br.40.

Nosena je 4-5 sezona, ali ocuvana.

Moja postarina.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:26   #980
ova tema služi isključivo za poklanjanje, ne za potražnju (pročitati 1. post na temi). za ovo ostalo postoji druga tema.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.