Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 09:23   #1
Vremenska restrikcija koristenja interneta

Problem je sljedeci, jednu internet konekciju koristi 39 osoba sa svojim laptopima, tabletima i mobitelima, a za stvaranje wifi hotspota se koristi nekakva antena koja kao takva nema mogucnost da se u njoj samoj podesavaju ogranicenja, vecina tih korisnika su jebivjetri kojima se ne moze objasniti da nisu jedini koji koriste taj internet, a najcesce ga koriste za gluposti, pa recimo nije dovoljno poslati poruku na skype nego se mora zvati... pa u pojedinim trenucima ucitavanje obicnog maila bez slika traje po par minuta. U pitanju je satelitski internet koji je sam po sebi spor
Ono sta meni zapravo treba je vjerojatno captive portal, odnosno nekakv nacin da se svaku pojedinu mac adresu ogranici na recimo sat vremena interneta dnevno, imam nesta sta ogranicava promet ali to mi ne odgovara, nego ili restrikcija vremena koristenja, ili nekakv nacin sa nekakvim virtualnim wifi routerom ali da ostali korisnici ne mogu pristupiti samom programu odnosno da ne vide podatke za logiranje na wifi, a dodatni problem je sta se wifi signal salje sa kompjutera kojega svi koriste, pa mi trebaju nekakve preporuke za nesta od toga. Unaprijed hvala!
da-ti-recen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.