Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 14:49   #1
pomoć oko Routed Modea na Carnetu

Lijep pozdrav, molim za pomoć.

Promijenio sam način rada Iskonove usluge Duo.Carnet iz Bridge u Routed, što znači da sada mogu spajati više računala na mrežu. Međutim, pojavio se neobičan problem, neke stranice su mi jednostavno nedostupne, ne mogu skužiti ni po kojoj logici ni što, ali sigurno je vezano uz tu promjenu načina rada jer kad pogledam preko mobilne mreže ili u Bridgeu sve radi normalno, a onda kad se spojim na wireless opet mi su mi te neke stranice nedostupne.
Modem je Gigaset SX763 pa eto ako ne netko slučajno imao sličan problem, bio bih zahvalan na pomoći.
mozuhin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 15:36   #2
Quote:
mozuhin kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav, molim za pomoć.

Promijenio sam način rada Iskonove usluge Duo.Carnet iz Bridge u Routed, što znači da sada mogu spajati više računala na mrežu. Međutim, pojavio se neobičan problem, neke stranice su mi jednostavno nedostupne, ne mogu skužiti ni po kojoj logici ni što, ali sigurno je vezano uz tu promjenu načina rada jer kad pogledam preko mobilne mreže ili u Bridgeu sve radi normalno, a onda kad se spojim na wireless opet mi su mi te neke stranice nedostupne.
Modem je Gigaset SX763 pa eto ako ne netko slučajno imao sličan problem, bio bih zahvalan na pomoći.
Boldano nije točno.

Probaj napraviti factory reset Gigaseta i ponovno ga postaviti. Ili kontaktirati Službu za korisnike da ti provjere postavke.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:13   #3
Iskuljuči ppoe pass through
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 00:52   #4
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Boldano nije točno.

Probaj napraviti factory reset Gigaseta i ponovno ga postaviti. Ili kontaktirati Službu za korisnike da ti provjere postavke.
ne kužim, zašto nije točno?
probao sam napraviti factory reset, nije pomoglo


Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Iskuljuči ppoe pass through
a ovo ne mogu naći kako da napravim
mozuhin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 13:11   #5
Quote:
mozuhin kaže: Pogledaj post
ne kužim, zašto nije točno?
probao sam napraviti factory reset, nije pomoglo




a ovo ne mogu naći kako da napravim
I u jednom i u drugom modu možeš spajati više računala na mrežu.

Trebala bi biti opcija u web sučelju - ako nije, a ne da ti se guglati, kontaktiraj službu za korisnike.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.