Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2008., 17:00   #21
Quote:
mali19 kaže: Pogledaj post
Neznam u cemu je problem imam 20 god a koliko sam puta bio napaljen ove godine mogu nabrojat na prste..neznam u cemu je problem ,
kad gledam kakav erotski filmic kao da gledam dokumentarac ...

mislio sam da je u curi problem pa sam bio s drugom ali opet isto jednostavno se nemogu napalit ..ako se i napalim to nesto malo..

dize mi se svake prijestupne....
daj odi doktoru pliz
17years of hell is offline  
Old 09.06.2008., 17:05   #22
Vjerojatno manjak testosterona. Ništa strašno. Doduše, teško izlječivo, ali i bez sexa možeš super živjet.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Old 09.06.2008., 17:06   #23
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Vjerojatno manjak testosterona. Ništa strašno. Doduše, teško izlječivo, ali i bez sexa možeš super živjet.
Peckham is offline  
Old 09.06.2008., 17:12   #24
stvarno mi nije jasno da je najzanimljivija tema tu o malom piši kojemu se sad piški sad kaki
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 09.06.2008., 17:13   #25
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Vjerojatno manjak testosterona. Ništa strašno. Doduše, teško izlječivo, ali i bez sexa možeš super živjet.
loool... legendo :P

odi doktoru
Tehnic is offline  
Old 09.06.2008., 19:25   #26
Doktori... nafutrat će ga s umjetnim testosteronom koji može izazvati gadne probleme kad bude stariji.
U najboljem slučaju "samo" će mu uništiti nadbubrežne žlijezde prevelikim zahtjevima. Budi sretan sa svojim tijelom i njeguj ga. Odi rađe neka ti provjere razinu kiseline, vjerojatno si i umoran i anemičan od nedostatka kiseline.
Libido prirodno dođe kad je čovjek snažan, ima snažan želudac i dobar metabolizam. Ne treba ga pogurivati na umjetan način.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Old 09.06.2008., 21:30   #27
puno pijes ili si ipotentan ili si gey ili trenutno imas problema ali sredice se to
techno mania is offline  
Old 09.06.2008., 21:31   #28
ili te je spopala negativna energija to je najvjerovatnije to znaci odi nekom bioenergicaru ili na neku dobru masazu ovo ti ozbilje govorim
techno mania is offline  
Old 09.06.2008., 23:32   #29
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
1.Jesi počeo radit pa te jebu sa svih strana možda???

2.Jebe te neplaćeni PDV???

3.Jebe te godina na faxu???

4.Jebe te cijena nafte???

etc.

Nađi nešto, sigurno ćeš bit u pravu.

Probaj sa dildom u šupak pa ako te to napali otvori novu temu.
jebe me neplaceni pdv
jebe me cijena pdv
jebe me puno tog a jebem tako malo

...meni je obrnuto ja ga prije sam dignem nego cura ,a na curu ovak na pogled moze bit obucena u bila sta necu se napalit...
a peder nisam sigurno jer mi se to gadi

najbolje kad cura napaljena a ja
mali19 is offline  
Old 10.06.2008., 16:46   #30
Quote:
mali19 kaže: Pogledaj post
Neznam u cemu je problem imam 20 god a koliko sam puta bio napaljen ove godine mogu nabrojat na prste..neznam u cemu je problem ,
kad gledam kakav erotski filmic kao da gledam dokumentarac ...

mislio sam da je u curi problem pa sam bio s drugom ali opet isto jednostavno se nemogu napalit ..ako se i napalim to nesto malo..

dize mi se svake prijestupne....
može netko preporučiti nekog doktora ili psihića jer i ja imam takovih problema sa erektilnom disfunkcijom.
Unaprijed hvala
lejlasehovic is offline  
Old 18.06.2008., 00:31   #31
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
prestani ga zvat mali i nazovi ga batina
evo ti pametnog savjeta ..
mada fakat nekuzim u cemu je problem u tvom slucaju ..
meni je stalno dignut i dize se i na najmanju sitnicu
evo jedne zgode
zaspem ti ja na ledima kao i obicno ,i ujtro se probudim i jebote ja u satoru..na prvi mah mi nije bilo jasno sta je sad,kad ono vidim mali se propeo u velikoga i plahta stoji u zraku ko na jarbolu..
a kad zaspem na trbuhu ujtro mi guzica na plafonu..
jeli to normalno??'
Lunatic23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger