Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2016., 23:34   #2481
Manic Panic, oni imaju takve lude boje. Ima ih u Nami na trgu, ne znam di bi jos moglo bitit.
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:48   #2482
Quote:
dadls81 kaže: Pogledaj post
http://www.hairstylemaps.com/wp-cont...m-1024x768.png
Kojim bojama se obojati u modro?
Ima li kakav shop sa indola bojama za kosu?
Hvala
Manic Panic, osim u već gore spomenutoj Nami, ima i u centru Prečko, u frizerskom dućanu na katu.

Postoje i takve "neobične" boje od Subrine i one se mogu naručiti putem webshopa: http://www.p-got.hr/frizerstvo/mad-t...-boje-za-kosu/

I Kay boje (nisam ih probala) isto putem našeg web shopa:
http://topstil.com.hr/web-shop/boje-...-za-kosu-blue/

Također, u većem Muelleru ima za kupit ovih boja od Schwarzkopfa:
http://beautysouthafrica.com/wp-cont...lorArticle.png

3.po redu plava, ali na slici su sve boje kako izgledaju na blajhanoj kosi, na tamnijoj ta Electric blue izgleda ovako: https://i.ytimg.com/vi/yjoaw7z_J2c/maxresdefault.jpg

Kupovala sam pink boju od svih mogućih proizvođača na našem tržištu pa znam otprilike i gdje ima tih ludih boja
__________________
Living the last note of freedom...

Zadnje uređivanje Rattlesnake : 20.05.2016. at 13:02.
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 20:07   #2483
molim vas preporuku za neku boju (srednje/tamno smeđu/kesten,...) koja prekriva sijedu kosu (za mamu tražim) i najvažnije da se ne ispire i ne blijedi na suncu (žena puno boravi na otvorenom , vrt&co )

kakva je matrix dream age??? ili pak ima nešto bolje i povoljnije?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 07:06   #2484
Quote:
Instant Human kaže: Pogledaj post
Manic Panic, oni imaju takve lude boje. Ima ih u Nami na trgu, ne znam di bi jos moglo bitit.
vidjela sam ih i u shopping centru Prečko, 1.kat, u dućanu sa friz.opremom
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 01:48   #2485
Trebam savjet koju boju za kosu uzeti.
Htjela bih posvjetliti kosu, iz smedje sa svijetlije smedjim balayage pramenovima, u neku plaviju nijansu. Nebi htjela bit ni bijela, ni siva, ni zuta nego onako lijepo prirodno zlacano ili medeno plava. Znam da ce mi biti sarena sta god da stavim zbog balayaga kojeg imam, al to mi ne smeta, samo ce izgledat ko da i dalje imam pramenove.
Muci me koju boju uzeti? Da li mi treba i neki blajh ili mogu neku od ovih gotovih boja tipa loreal i slicno. Trenutno mi boja nesto slicnoj ovoj desno.


A htjela bih da je vise poput ove.
vanjag22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 00:49   #2486
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
molim vas preporuku za neku boju (srednje/tamno smeđu/kesten,...) koja prekriva sijedu kosu (za mamu tražim) i najvažnije da se ne ispire i ne blijedi na suncu (žena puno boravi na otvorenom , vrt&co )

kakva je matrix dream age??? ili pak ima nešto bolje i povoljnije?
koje boje (da se mogu kupiti u zg - neki dućan frizerske opreme ili frizerski salon) preporučujete kao najtrajnije i da prekrivaju sijede????
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 17:05   #2487
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koje boje (da se mogu kupiti u zg - neki dućan frizerske opreme ili frizerski salon) preporučujete kao najtrajnije i da prekrivaju sijede????
Topstil, Lanište 1h
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 14:45   #2488
john frieda luminous glaze clear shine gloss

zanima me korištenje preljeva za sjaj kao međunjega između dva farbanja. da li je netko isprobao ovo:

http://www.johnfrieda.com/en-US/Prod...Luminous-Glaze

ili imate neku drugu preporuku? ne bih eksperimentirala s preljevima u boji.
Pixie Dust is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 09:36   #2489
Cure, žene... trebam pomoć. Mama mi je alergična na parabene i kobalt klorid, do sada je koristila keune boju, ali joj je počela smetati pa me zanima zna li netko koje boje bi bile dobre? I gdje se mogu nabaviti? Hvala


Ili je mozda ta keune prejaka, citam bas po forumima...
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:44   #2490
Vidim da se ovdje taman pisalo o neobicnim bojama .
Nisam sigurna dal uzet Manic Panic ili Subrinu.
Ono sto me najvise "muci" je to koliko boje mi ustvari treba .

Imam gustu kosu i sad je neke "long bob" duzine. Ne farbam cijelu glavu vec imam "izrast" koji ostaje smedj. I onda - uzet jednu ili dvije farbe?

Podloga mi je blajh i na to roza, ali s tim da se roza gotovi do kraja isprala na blajh, no nije mi ni bitno kak ce tocno ispast jer ak se budem blajhala jos jednom... Ocelavit cu
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 13:32   #2491
Kupila sam Wella boju za kosu i bacila kutiju, moze li mi netko reci onaj paketic sto se nanosi 15 dana nakon bojanja, koliko se drzi na kosi?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:17   #2492
Pozdrav, prije 3 dana sam pofarbala kosu u plavo, prije sam imala plave pramenove, skroz svijetle, bijelkaste, no dosadili mi pa reko da probam nešto drugo, kupila sam boju od Palettea i na kraju mi je ispalo narančasto, posebice korijen, ovo dolje još ajde donekle budući da su bili pramenovi pa se to pomiješalo, ali gore, užas.

Sad me mučit to narančasto i žutilo, jel mogu kosu ponovno prefarbati slobodno ili da čekam neko vrijeme i koliko? Kažem, nisam do sada nikad boje koristila i potpuno sam nova u tome.

I ako netko zna koja bi boja bila dobra da kosa ispadne svijetla, dakle bez žutih tonova?

Želim u konačnici ovakvu boju, može i malo svijetliju.
someonelaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 10:10   #2493
Quote:
someonelaw kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prije 3 dana sam pofarbala kosu u plavo, prije sam imala plave pramenove, skroz svijetle, bijelkaste, no dosadili mi pa reko da probam nešto drugo, kupila sam boju od Palettea i na kraju mi je ispalo narančasto, posebice korijen, ovo dolje još ajde donekle budući da su bili pramenovi pa se to pomiješalo, ali gore, užas.

Sad me mučit to narančasto i žutilo, jel mogu kosu ponovno prefarbati slobodno ili da čekam neko vrijeme i koliko? Kažem, nisam do sada nikad boje koristila i potpuno sam nova u tome.

I ako netko zna koja bi boja bila dobra da kosa ispadne svijetla, dakle bez žutih tonova?

Želim u konačnici ovakvu boju, može i malo svijetliju.
Ako zelis ubiti zutilo tada moras koristi boje sa sivim podtonom, kod Loreala ti je to recimo 10.1 ili 9.1 ili opsino pepeljasto plava, pepeljasto svijetlo plava itd... - tj. vecina proizvođaca boje sa sivim podtonom oznacava sa .1 ili.01
Vidi ovdje kako su boje oznacene: http://lepotica.rs/kosa/sta-znace-br...e-boje-za-kosu

Znaci ako zelis ovu boju kao sa slike tada ni slucajno nemoj uzet upravo tu boju jer je ova 9.13 boja sa zlatnim podtonom i jos ces vise ispast zuta

BTW: ova boja sa slike je predivna.

Ja imam problema sa zutim podtonom i nema frizera koji me farbao a da nakon cca mjesec dana nisam postala zuta - strasno, muku mucim sa tim a ocito se moram pomirit sa zutilom ako zelim svijetliju boju kose. A kada se bojam u tamnije tada mi kosa poprima tamniju boju, npr. ako se bojam u cokoladu tada ispadam tano smeđa-gotovo crna :-(
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:59   #2494
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ja imam problema sa zutim podtonom i nema frizera koji me farbao a da nakon cca mjesec dana nisam postala zuta - strasno, muku mucim sa tim a ocito se moram pomirit sa zutilom ako zelim svijetliju boju kose. A kada se bojam u tamnije tada mi kosa poprima tamniju boju, npr. ako se bojam u cokoladu tada ispadam tano smeđa-gotovo crna :-(
Obavezno nađi dobar regenerator / masku za neutraliziranje žutila. Meni ipak kosa s tim izgleda svježije i koliko toliko neutralizira.
Ja sad koristim Christophe Robin - Shade Variation Care Baby Blonde, ali dosta sam pohvala čula i za Revlonove proizvode.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 09:50   #2495
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Obavezno nađi dobar regenerator / masku za neutraliziranje žutila. Meni ipak kosa s tim izgleda svježije i koliko toliko neutralizira.
Ja sad koristim Christophe Robin - Shade Variation Care Baby Blonde, ali dosta sam pohvala čula i za Revlonove proizvode.
ovaj nisaa probala i bas bi mogla, probala sam mnogo toga sa naseg trzista i apsolutno mi nista ne pomaze - cak ni preljevi - moje zutilo je katastrofalno

BTW: ima li ga kod nas za kupiti ili moram izvana narucivat?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 11:07   #2496
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ovaj nisaa probala i bas bi mogla, probala sam mnogo toga sa naseg trzista i apsolutno mi nista ne pomaze - cak ni preljevi - moje zutilo je katastrofalno

BTW: ima li ga kod nas za kupiti ili moram izvana narucivat?
Ja sam naručila sa niche-beauty.com ali ima i na looku i feelu. Mislim da nema kod nas.
Nije čudotvoran, ali je najbolji od svih do sada probanih.
Ali neovisno o tome koliko nijansu popravi, ni s jednom maskom mi kosa nije bila tako meka. Dok staviš kosa je baš meka.

Ja je koristim u kombinaciji sa šamponom koji se i preopručuje uz tu masku Christophe Robin Clarifying Shampoo with Camomile And Cornflower.

Jeste malo skuplje, ali nije strašno ako se kupi uz neke popste, codove i slično. A ako mi zamijeni preljeve, isplatit će se višestruko jer ta maska ipak traje ko i svaka maska (ja je koristim nakon svakog pranja par minuta za sada).
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 14:54   #2497
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila sa niche-beauty.com ali ima i na looku i feelu. Mislim da nema kod nas.
Nije čudotvoran, ali je najbolji od svih do sada probanih.
Ali neovisno o tome koliko nijansu popravi, ni s jednom maskom mi kosa nije bila tako meka. Dok staviš kosa je baš meka.

Ja je koristim u kombinaciji sa šamponom koji se i preopručuje uz tu masku Christophe Robin Clarifying Shampoo with Camomile And Cornflower.

Jeste malo skuplje, ali nije strašno ako se kupi uz neke popste, codove i slično. A ako mi zamijeni preljeve, isplatit će se višestruko jer ta maska ipak traje ko i svaka maska (ja je koristim nakon svakog pranja par minuta za sada).
bas cu probati
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 15:52   #2498
vidim da je tema ovdje malo aktivnija pa da se kvotam.

Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
odlucila sam preci iz visnjaste crvene u neku prirodniju ridu nijansu. trenutno mi je kosa ovakva:
1. izrast od 1cm, netretiran, smeda kosa dubine izmedu 5 i 6.
2. prva 4 cm nakon izrasta farbana iskljucivo u 5.62, garnier color sensation - intense dark red.
3. ostatak kose, do ramena cca, ispod ima neku smedu 5-icu, nisam 100% oko nijanse jer je frizerka farbala. to je farbano nakon smede 4 puta istom crvenom i ne vidi se prijelaz.

sto da radim ako hocu u neku intenzivniju ginger? mogu uzeti profi-boje u socapu pa pomijesati, samo ne znam koje, nisam ogranicena na drogerijske iako mi je draze kupiti kutiju i ne misliti se

jel trebam blajh-kupku na kompletnu duzinu, jaci hidrogen kod farbanja, izvlaciti pramenove ili bojati sve?
uvijek sam prelazila crna-crvena i to sam rjesavala blajhom i dovidenja, sad bih se probala izvuci bez toga ako ide.

hocu ovo:


http://2.bp.blogspot.com/--dFQLk-SxE...IMG_5831_1.jpg

izbjegla bih ovo
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 20:38   #2499
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
vidim da je tema ovdje malo aktivnija pa da se kvotam.
Probaj ostatke crvene rijesit sa c vitaminom.Definitivno ide.I to ce ti ujednacit podlogu.E ove boje koje ti hoces su mix sa jos dodanim pigmentom.Ja bi rekla da je dubina tona oko 8 -mice sto znaci da potrazis boje 8.43,7.43,7.44,8.44.malo proguglaj ove brojeve da vidis nijanse...sretno!Al mislim da je ipak najbolje - frizerka!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 19:29   #2500
Profsionalke,
kakva su Medavita boje? Recimo u usporedbi s Keune? KAko prekrivaju sijede, štite li kosu, ako znate, pls, napišite.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.