Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2015., 01:39   #1
Novembarske odluke

Blizi se kraj godine i primjetim da i ljudi oko mene i ja radimo neke liste stvari koje zelimo napraviti i/ili postici do kraja godine.
Krajnje je vrijeme uhvatiti se u kostac s novogodisnjim odlukama vol. 2015 prije nego napravimo nove A i bilo bi lijepo dovrsiti neke nedovrsene stvari iz ove godine, zaokruziti, sklopiti korice ili postaviti temelje za sljedece poglavlje.

Dakle, sto lovate sljedecih mjesec dana prije nego vas pregazi pravljenje kolaca i 382 slijeda bozicnog rucka?
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 07:07   #2
Nemam još ništa u planu.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:19   #3
Nisam primijetio da baš ljudi oko mene rade nekakve liste stvari koje žele odraditi do kraja godine. Primjećujem jedino da ove godine još nitko nije počeo pilati s pitanjima gdje za Novu pa mogu i taj plan odgodit još za tjedan-dva.

U novogodišnje odluke ne vjerujem jer ih je lako zajebati. Recimo, odlučim da ću u 2016. početi vježbati. Dovoljno je da jednom uđem u teretanu, tehnički sam počeo vježbati. I onda prekrižim fino jednu stavku na to-do listi za 2016.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:30   #4
Možda će zbog terorizma ove godine bit preskočeno pitanje "Gdje ćeš za novu?". Jer to pitanje obično očekuje da će inozemstvo biti odgovor, a ne babina brvnara.

Ja sam si dala do nove godine zadatak da dovršim jedan komad posla za fax, tako da za božić ne moram 10 dana razbijati glavu o tome šta me sve čeka.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:39   #5
Osim toga, ponekad treba promisliti i kako tvoja odluka utječe na ljude oko tebe. Ja sam prošle godine recimo htio otići s foruma. Onda sam stao na sekund i promislio : Čekaj malo, kako mogu to učiniti svim onim krasnim ženama na ŽK i kokošinjcu.
Kako će se one osjećati jedno jutro kad se logiraju i ne uspiju naći nitijedan moj post. Ne bi li to bilo malo sebično s moje strane?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:43   #6
Moja odluka je do kraja godine renovirati neke stvari u stanu koje već predugo čekaju. Nakon toga namjeravam past u komu za neko vrijeme
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 10:54   #7
Odluka u 2015. je bilo puno. Malih i onih kapitalnih. Ajmo kronološki

investiranje u neka nova znanja, malo mi je na poslu postalo dosadno, jer novčana stagnacija korisnika, su generirala manju mogućnost primjene novotarija. a puno ih je reko jebo stagnaciju, jebo učmalost i malodušnost, jebo žabokrečinu. kak ću sve to otplatiti, mi još baš nije jasno znači dosadu sam riješila

morski dom se stvara

za stalnu rezidenciju sam odlučila, svako drugi dan izdvojiti pola sata za sređivanje neke sitnice, koja stoji nerješena godinama. npr. kabel od nikad spojenog poratona, spojiti na davno kupljen uređaj, spariti CDove s omotom, pobacati uputstva uređaja koja više u kući ne postoje,.........toga je toliko da me pomisao na količinu paralizira, pa nastavim tipkati s vama na vorumu

vježbam

potaknula debelog, da vježbamo zajedno

doručkujem ujutro, pripremama svim ukućanima zdrav obrok za ponijeti na posao, školu

igraam se s hranom, nakon dulje pauze kad mi se nije dalo

našla vremena za dobre izložbe

implementacija nekih stvari u ljubavni život, malo šteka
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 10:58   #8
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post

implementacija nekih stvari u ljubavni život, malo šteka


Debeli baš nije oduševljen strap-onom, a?





__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 11:05   #9
Išla sam googlat tikvane Odjebi
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 11:10   #10
Nema te odluke a da sam je ispoštovala.
Nisam karakter i gotovo.

Nego jeste vidili cijenu bakalara?
Užas.
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 13:04   #11
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
igraam se s hranom,


Wednesday, play with your food!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:52   #12
Počet nosit gablece na posao
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:57   #13
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Osim toga, ponekad treba promisliti i kako tvoja odluka utječe na ljude oko tebe. Ja sam prošle godine recimo htio otići s foruma. Onda sam stao na sekund i promislio : Čekaj malo, kako mogu to učiniti svim onim krasnim ženama na ŽK i kokošinjcu.
Kako će se one osjećati jedno jutro kad se logiraju i ne uspiju naći nitijedan moj post. Ne bi li to bilo malo sebično s moje strane?
Definitivno vrlo sebično!
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 15:25   #14
Ja sam planirala u 2015. konacno preci na vozilo s jednom konjskom snagom, citaj: kupiti bicikl.
To ostavljam za 2016., kao i vjezbanje i ucenje stranih jezika.


U 2015. sam citala vise, jela zdravije i vise vremena provodila na svjezem zraku.
Jos mi ostaje decluttering u svim prostorijama, po ko zna koji put ove godine. Nikad minimalista od mene.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 15:37   #15
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
Jos mi ostaje decluttering u svim prostorijama, po ko zna koji put ove godine.
Ja sam ga imala u drugom mjesecu. Totalni.
Fakat sam puno toga pobacala, al sad bi se naslo jos.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 18:59   #16
Kupiti prozirni lak za nokte ne bih li zaštitila oguljotinu na autu od kiše.
Pangaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 19:57   #17
Do nove godine namjeravam napokon dovršiti uređenje
ulaza i hodnika.Čak sam i boju kupila prije 2 mjeseca,
valjda mi se neće prestati sviđati.
Moram kupiti još okvira za slike i nešto namještaja,par
rasvjetnih tijela i novi poštanski sandučić.Stari je ružan.

Odlučila sam do kraja ovog mjeseca kupiti par poklona
za Božić,da ne moram ko ludača trčati u zadnji tren.

Kad smo kod vježbanja kod mene nema novogodišnje
odluke.Ja vježbam od listopada do svibnja,a ostatak
godine me ne bi puškom natjerali na to.


sjetit ću se još...
mavita is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 22:18   #18
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Nema te odluke a da sam je ispoštovala.
Nisam karakter i gotovo.
Ma nije to do karaktera koliko do toga da si postavis jasno definiran cilj, s ostvarivim medjukoracima za koje znas kako i kad ces ih raditi, i sto ako ti u planirano vrijeme iskrsne nesto drugo

Do kraja godine bi zeljela zavrsiti citanje nekoliko knjiga. Vise nikad necu pocinjati citati knjigu ako citam vec dvije.

I potrositi nesto sitno kozmetike koja mi je dosadila pa sam otvorila nesto drugo

I zavrsiti nesto na poslu
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 00:25   #19
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Osim toga, ponekad treba promisliti i kako tvoja odluka utječe na ljude oko tebe. Ja sam prošle godine recimo htio otići s foruma. Onda sam stao na sekund i promislio : Čekaj malo, kako mogu to učiniti svim onim krasnim ženama na ŽK i kokošinjcu.
Kako će se one osjećati jedno jutro kad se logiraju i ne uspiju naći nitijedan moj post. Ne bi li to bilo malo sebično s moje strane?
Pa da, vidis kako ti dobro citas zene
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 09:15   #20
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Nema te odluke a da sam je ispoštovala.
Nisam karakter i gotovo.
znači, potpuno isto.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.