Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2005., 18:56   #61
Quote:
young.but.dead kaže:
ja sam za hewitta , safin je mudžahedin
ne razumijem...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 19:11   #62
Quote:
freeman kaže:
OK;
Ne slažem se sa mišljenjem
Feuerfuchs-a koji kaže da je Safin bolji igrač i od Hewita i od Fedrera. I hewit i federer su talenti, dok je Safin svoju igru morao krvavo izradjivati. Sto se same igre tice, nekako je federerova i hewitova puno tečnija od Safinove, pogotovo stoga sto safin igra vise na snagu nego na profinjenost.

hihihi
Federer je u ovom trenutku najkompletniji i najbolji igac. Rekao sam Roddick i Hewitt.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 20:12   #63
Evo konačno malo diskusije ovdje


Gledao sam oba polufinala i mogu reći da su oba bila fantastična, svako na svoj način.

Činilo se da će Federer sa svojom odmjerenom i inteligentnom igrom proći u finale, ali Safin je jednostavno išao "preko svojih limita", odigrao je odlično u ključnim trenucima i zasluženo igra u finalu. Odličan meč, uzbudljiv do samog kraja.Safin je pokazao da su ozljede i loša forma prošlost, popravio trku i igru na mreži.


Roddick je danas počeo silovito, kao i uvijek. "Big serve", praktički je iznenadio Hewitta u prvom setu, u drugom je Hewitt došao do zraka i zapravo mogao je i izgubiti set ali odlučilo je par winnera.
A-Rod nastavlja s jakom servis igrom ali Hewitt uzima i slijedeći tie-break, dok je u 4. setu amerikanac očito trkački pao.

Snaga Hewitta, osim što može izdržati beskonačne "rallye"(izmjene) je u općoj fizičkoj pripremljenosti, Hewitta jednostavno ne možeš nadtrčati, ne pušta niti jednu loptu, ima jako dobre udarce s osnovne linije, i drži ritam koliko treba, 4, 5 setova, svejedno, dok je Roddick više igrač trenutka, jakog udarca i abnormalno jakog servisa. Sve u svemu, Hewitt je u finalu, zasluženo.


Hm, za koga ću navijati? Iskreno - ni za koga. Safin mi nikad nije bio presimpatičan, a Hewitta (kao i Roddicka) nisam mogao podnijeti, ipak danas mi se Hewitt činio nekako manje neugodan nego prije, i možda sam čak i bliži navijanju za Australca, makar kažem, ostat ću suzdržan i gledati dobar tenis.

Predlažem da se ovo ne propusti, bit će odličan meč.

Moja prognoza - Hewitt uzima peti set pred svojom publikom
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 21:45   #64
Nakon ova dva meča dolazim do zaključka da svježina i nije baš veliki adut. Federer i Roddick su proveli puno manje vremena na terenu od ove dvojice pa se to pokazao kao hendikep jer su pali kad su se mečevi lomili u kasnijim setovima. Federer možda jest daleko najbolji, ali peti set (ni četvrti) nije igrao još od Wimbledona, a peti ni tada. Igra i to veliku ulogu. Kada si navikao sve rušiti sa 2:0 ili 3:0 onda nije baš normalna i uobičajena situacija kada se boriš sa gladnim protivnikom u petom setu nakon 4 sata igre. Roddick je pak popizdio na sebe jer još ne kuži kako je izgubio dva tie-breaka koje inače gotovo uvijek dobiva.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 23:23   #65
ma odakle ti te informacije???...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 10:28   #66
Daj ne bježite OT!

Dakle...

...finale...samo se nadam da nece jedan od dvoje puknuti nakon prvog seta, il da ce biti indisponiran. Ovaj Aussie je najbolji do sada. Prvi put da mi je ovoliko bio interesantan. Inace, Roland Gaross mi je najzanimljiviji grand slam, a time i sportski događaj godine; i moram reći da Aussie ove godine ne zaostaje puno sa interesantnošću.
Mislim da ce Hewit prevladati djelomice zbog publike i napaljenosti. Da se ne igra u Melbourneu mislim da bi Safin pobijedio...

...a sada nestrpljivo čekanje...
freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 11:07   #67
CAR Marat je moj favorit...ko god pobijedi Federera u onakvom meču zaslužuje uzeti turnir...
go Safin
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 17:20   #68
A meni je baš Australian Open najbolji Grand Slam turnir. Wimbledon i Roland Garros mi se ne sviđaju zbog nekakvog prenaglašenog tradicionalizma i starih objekata. I zbog toga što su specijalistički turniri. Turniri na betonu su najobjektivniji.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 17:42   #69
Quote:
robybaggio kaže:
A meni je baš Australian Open najbolji Grand Slam turnir. Wimbledon i Roland Garros mi se ne sviđaju zbog nekakvog prenaglašenog tradicionalizma i starih objekata. I zbog toga što su specijalistički turniri. Turniri na betonu su najobjektivniji.
Pa kak su turniri na betonu najobjektivniji???
Ne bih se bas slozio! Recimo onaj beton na US Openu je brzi od ovog u Australiji! Svaki je grand slam poseban sam po sebi i po podlozi. Tak da turnir na betonu nemre biti kako ti kazes najobjektivniji kad se jaaako razlikuje od zemlje i trave; i recimo tepiha!

Po meni je nabolji test Roland Gaross jer niti jedan od udaraca, kako god bio jak, ne moze pojedinca staviti u prednost. Prije svega se trazi konzistentnost i izdrzljivost sto je sama esencija sporta.
freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 11:52   #70
Evo Safin servira za 2:1 u setovima

Hewitt mi je iritantni balonja, a kad vikne ono "Come on!!!" najradije bi mu skaka po glavi

Ajmo Safin, živila slavenska braća !
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:06   #71
Quote:
Whatever kaže:
Evo Safin servira za 2:1 u setovima

Hewitt mi je iritantni balonja, a kad vikne ono "Come on!!!" najradije bi mu skaka po glavi

Ajmo Safin, živila slavenska braća !
Slažem se da je Hewitt iritantni balonja, jedini tenisač koji me živcira više od njega je RodDICK (i ne, nema nikakve veze s tim što je dobio Ančića u polufinalu Wimbledona ).

Trenutno je 2:1 u setovima i Safin je uzeo Hewittov servis za 1:0 u četvrtom.

Safin, Safin...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:07   #72
Evo, već 2:0, ko od šale...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:09   #73
Meni je Roddick OK Ne znam zašto, ali ovaj mi ide na živceeeee... Ali evo gubi lagano, ali sigurno.

Nas i Rusa 300 milijuna
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:13   #74
3:1
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:18   #75
3:2

Samo da ne pukne pa da ne odu u peti set...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:21   #76
4:2 Sa tri asa u gemu
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:24   #77
I prekrasnom igrom... Stigao je praktički nemoguću loptu, prebacio preko mreže i uspio srušiti balonju na pod... Milina...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:38   #78
Gotovo
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 12:43   #79
Frajer je fakat nepogresivo odigrao! Svaka ČAST!!!
freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 13:39   #80
Dobro je odigrao Safin. U prva dva seta je bio ocajan, ali kako nestabilnost uvijek ima dvije krajnosti tako je Hewitt morao okusiti i ovu drugu, Safin je preokrenuo meč i zasluzeno slavio. 3. i 4. set bio je više nego impresivan.

Čestitke Safinu, i organizaciji turnira, jako dobar Australian Open
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.