Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 09:12   #481
A tek muke oko stavljanja i skidanja, a ja ih imam nekoliko...realno ne vrijede ni 20kn, ali su preslatke


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:22   #482
Da, zato me i zanimalo mogu li pod vodu, jer bi ih najradije stavila i više ne skidala...dok ih stavim/skinem prođe me volja za životom. Stvarno sam se nadala da su za tu cijenu kvalitetnije, ajde još taj konac, ali malo je bezveze ako se i srce cijelo pogulilo...
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:37   #483
kako znat jeli koraljni nakit od jadranskog koralja. dobije li se neka garancija kad je već jako skup. jedna ogrlica oko 4000 kn.
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:00   #484
jel zna netko di se može prodat čelična narukvica i dal to vijedi uopće nešto, dobio davno za rođendan.

Ne bi to stavio na ruku nikad, samo doma skuplja prašinu
alkatraz123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:20   #485
U zalagaonicama. Radije proslijedi nekom tko voli, nećeš za to dobit neku bitnu lovu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:21   #486
Molim znalce za pomoc

Proslo Bozic sam curi poklonio Guessovu narukvicu boje rozog zlata. Nakon 6 mjeseci se skinula boja s nje i pozelenila je, a nije ju nikad imala pod vodom ili parfem na njoj itd. U zlatarni kazu da se neda obnoviti jer je guess kao skupa bizuterija, a ne pravo srebro.


E sad, posto je curi ta ogrlica bila jako draga, trudim se nac nesto drugo i dugovjecnije. Zapeo sam za Pandoru. Imaju dosta skupe (u odnosu na gues) narukvice, pa me zanima ima li netko iskustva ili mi po sastavu materijala moze rec sto od te narukvice mogu ocekivat?
Konkretno me zanima ovaj model: http://www.pandora.net/hr-hr/products/bracelets/580719
Dakle, bitno mi je da i srebro i “rozo zlato” ne skidaju s narukvice, ne gube boju i sta ja znam sta

Btw, slika guessove narukvice je u privitku. Zapravo se radi o tome je li pandorina narukvica od srebra (pa i onaj rozi dio) da s to ne dogodi, odnosno, da se da “popravit” u zlatarni. E i da, jel se s pandorinom narukvicom moze pod vodu?
http://i63.tinypic.com/2nhfhux.jpg

Hvala puno
daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:55   #487
Quote:
daniel2809 kaže: Pogledaj post
Molim znalce za pomoc

Proslo Bozic sam curi poklonio Guessovu narukvicu boje rozog zlata. Nakon 6 mjeseci se skinula boja s nje i pozelenila je, a nije ju nikad imala pod vodom ili parfem na njoj itd. U zlatarni kazu da se neda obnoviti jer je guess kao skupa bizuterija, a ne pravo srebro.


E sad, posto je curi ta ogrlica bila jako draga, trudim se nac nesto drugo i dugovjecnije. Zapeo sam za Pandoru. Imaju dosta skupe (u odnosu na gues) narukvice, pa me zanima ima li netko iskustva ili mi po sastavu materijala moze rec sto od te narukvice mogu ocekivat?
Konkretno me zanima ovaj model: http://www.pandora.net/hr-hr/products/bracelets/580719
Dakle, bitno mi je da i srebro i “rozo zlato” ne skidaju s narukvice, ne gube boju i sta ja znam sta

Btw, slika guessove narukvice je u privitku. Zapravo se radi o tome je li pandorina narukvica od srebra (pa i onaj rozi dio) da s to ne dogodi, odnosno, da se da “popravit” u zlatarni. E i da, jel se s pandorinom narukvicom moze pod vodu?
http://i63.tinypic.com/2nhfhux.jpg

Hvala puno

da, pravo je srebro i slobodno bez problema moze nosit non stop. ja moju ne skidam i kupam se s njom i sve normalno i da, guess je smece bizuterija
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 00:44   #488
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
da, pravo je srebro i slobodno bez problema moze nosit non stop. ja moju ne skidam i kupam se s njom i sve normalno i da, guess je smece bizuterija

Perfektno, ovo puno pomaze, hvala Prodavacice su cak rekle da ne preporucaju da se ide pod vodu s njom, pa sam malo bio skeptican, al super je iz prve ruke cut Dakle, i rozi dio je isto srebro? Hvala jos jednom
daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 07:26   #489
Quote:
daniel2809 kaže: Pogledaj post
Perfektno, ovo puno pomaze, hvala Prodavacice su cak rekle da ne preporucaju da se ide pod vodu s njom, pa sam malo bio skeptican, al super je iz prve ruke cut Dakle, i rozi dio je isto srebro? Hvala jos jednom
2. Is it Rose Gold?

No, the unique PANDORA metal blend consists mainly of copper and silver. The jewelry pieces are encased in a layer of 14kt rose gold plating in order to prevent oxidation from occurring and to provide the pieces with a warm and romantic pink color.

da, srebro ocigledno. naravno da predlazu da se ne ide pod vodu sa njom cisto da opcije za ostecenje i reklamacije budu sto manje, al stvarno nikakve promene nema kod mene sa pandora nakitom osim sto se naravno uz dnevnu upotrebu negde izgrebe.. sve preporuke
obrati paznju na velicinu narukvica ako kupujes bez cure
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:06   #490
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
2. Is it Rose Gold?

No, the unique PANDORA metal blend consists mainly of copper and silver. The jewelry pieces are encased in a layer of 14kt rose gold plating in order to prevent oxidation from occurring and to provide the pieces with a warm and romantic pink color.

da, srebro ocigledno. naravno da predlazu da se ne ide pod vodu sa njom cisto da opcije za ostecenje i reklamacije budu sto manje, al stvarno nikakve promene nema kod mene sa pandora nakitom osim sto se naravno uz dnevnu upotrebu negde izgrebe.. sve preporuke
obrati paznju na velicinu narukvica ako kupujes bez cure

Hvala puno puno nasao sam vec ovo njigovo objasnjenje, al moram rec da mi je i dalje ostalo nejasno
Da, 2cm vise od opsega zgloba, jel? Sad si me sjetila dobro, planiram kupiti za start narukvicu bez elementa. Mozda je malo bez veze, al vjerujem da ce bit u redu. Nadam se barem. Vezano s tim, jel ce prazna mozda bit prevelika i biti nezgodna za nosenje?
daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 16:52   #491
Gdje kupujete nakit od kirurškog čelika? Pitao u par dućana s nakitom skoro ništa .. pitao i u zlatarni, naravno osim zlata samo srebro imaju,
čelik 0 bodova -.-

Naručio sam bio sa ove stranice https://nakit-eshop.com.hr čeličnu naušnicu, ali nije onako deblja kao što bi želio i još je velika malo .. te jako mali izbor okruglih na toj stranici, to jest ima svega i svačega, ali meni osobno sve ružno, kockaste/šarene neke uglavnom bezveze .. xD

ovo želim:

https://s8.postimg.cc/lsoani7qd/s-l1600.jpg

to je čelik, baš su mi predivne naušnice i jednostavne, pa nije vrag da ovo nigdje nema kupiti kod nas!? možda da obiđem sve i jedan
dućan sa bižuterijom mhm

Imam i srebrnu naušnicu sa te gore stranice, ali baš je materijal onako pičkast, ne sviđa mi se, čelik mi se puno više sviđa.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 17:48   #492
ne trudi se previše sa traženjem kod nas , to ti je nemoguća misija. ako ne voliš bling-bling, sjaj i kič nemaš sreće u ovoj državi ja odustala odavno i naručim si izvana kad nešto želim
Victorium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 21:54   #493
ugl volim sve osim zlata tu spada naravno zuto zlat koje je jah...obozavam bizuteriju, drvene ogrlice, plasticne, nausnice, narukvice svakakvih boja, velicina i oblika...sad trenutno posjedujem jednu ogromnu kutiju lancica i 4 kutijice nausnica https://unlimoffers.com/eco-slim-kap...i-u-hrvatskoj/ ...al ono pune...i jednu malenu kutijicu loptica i ringova za pirseve
ugl nakit ili radim sama ili kupujem u ornamentu, kamenoj dugi i po ovim ducanima s djidjama
Teoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 15:34   #494
Imam nekoliko Borboletica dobivenih na dar. One od plexija su jednostavnije za održavanje-ne skidam ih, jedino što konac nakon nekog vremena bude vrlo prljav. Zamjena konca u njihovom dućanu je 35kn i stave baš tu nijansu koja je bila i originalno.

Bolji izbor je da si netko sam složi od materijala iz repro dućana, tako i sama radim kad ne mogu naći nešto što mi se sviđa
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 14:15   #495
Kako spriječiti da mi zlatna bižuterija pocrni, a srebrna pozeleni? Jel to oksidira od znoja ili? Ne kupam se s nakitom, ali jako brzo pocrni i to više nije to, ružno izgleda
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 00:49   #496
Quote:
TheAria kaže: Pogledaj post
Kako spriječiti da mi zlatna bižuterija pocrni, a srebrna pozeleni? Jel to oksidira od znoja ili? Ne kupam se s nakitom, ali jako brzo pocrni i to više nije to, ružno izgleda
Da se premaze s bezbojnim lakom za nokte

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2018., 19:16   #497
Probala sam i dobila sam lančić koji se stvrdnuo, stoji ukočen i obložen je, a to je ružno za vidjeti.
Zar nema drugog rješenja?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 07:25   #498
kako da najbolje očistim srebro?
imam privjesak koji bi htjela ''pofriškati''
čula sam od nekog da ga četkam sa pastom za zube?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 07:28   #499
Možeš pastom za zube, octom, ali ako želiš da bude ko novo najbolje ti je u neku srebrnarnicu/zlatarna dat, za 20ak kn ili manje će ti ga očistiti i ulaštit kao da je sad napravljeno. Oni imaju posebnu kemiju za to...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 07:32   #500
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Možeš pastom za zube, octom, ali ako želiš da bude ko novo najbolje ti je u neku srebrnarnicu/zlatarna dat, za 20ak kn ili manje će ti ga očistiti i ulaštit kao da je sad napravljeno. Oni imaju posebnu kemiju za to...
hvala ti

ne bi baš da je skroz kao novo jer mi je lančić isto tako patinast, pa da ne odskače /čak mi je i fora. ali samo malo da je ulašteniji
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.