Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 20:26   #1
Sve je postalo teže..

Moram se negdi ispuhati..ovo će biti dug post..

Neznam ni odkud da krenem kako bi se u potpunosti objasnila..

Imam uskoro 30 u guzici. Sve ove godine (da ne kažem mladost) sam provela uvijek u ugodnom društvu, ništa mi nije falilo. Putovala sam, izlazila itd. Zbilja, zahvalna sam na prvih 29godina

Međutim, svo to vrijeme sam bez dečka. Imala sam par vezica još tamo na početku faksa ali od onda..puf! Što je do sada bilo ok, jebiga bilo je kako je bilo..ali to sada vuče neke druge stvari. Večina prijateljica se poudalo ili su u ozbiljnim vezama (čitaj: vrlo malo vremena žele/provode s frendovima). I da oću naći nekoga (čitaj: izlazit vanka jer drugdje baš nema uspjeha..barem u mom slučaju) neda mi se ići vanka po klubovima (Da, neda mise. Em nemam više energije za to, em što su klubovi postali ljigavo mjesto gdje te oblijeću pijane napaljene budale-fact) ali praktički nemam s kim..ovim šta su u sretnim vezama niti ne pada otić na piće..samo kad njima triba..i zbog njih..bah

Nakon nekoliko godina ti dodije ići na kave s frendicama i s njihovom djecom..Bože obožavam ih, ali neda mi se više. Neda mi se više slušati o tim temama. Neda mi se više slušati njih kako jadikuju. Sama sebe ponekad uvatim kako si govorim "daj budi sretna što imaš frendove itd" ali brate..zašto svaki jebeni put mora dite ić s tobom?! jer takva druženja su vatanje malog da ne ode na cestu..i što mi je najdraže..kad ostanem sama siditi u kafiću 15minuta jer je ova pošla za malim i usput se razpričala s nekom drugom materom..no thank you..radije ću ostati doma.

Sad ćete reći nađi novo društvo. Sve to u teoriji zvući zanimljivo i uzbudljivo, ali u realnosti je to malo teže. Par puta sam naletila na osobe koje mi se svide po karakteru ali koje vidjam na kratkoj i usputnoj bazi, ali neko veće prijateljstvo nikada nije zaživilo. Smatram da ako nije došlo prirodno, nema smisla forsati. Ispada da se ne trudim dovoljno. Ne, znam što govorim. To su oni ljudi koje sretnete par puta na tjednoj bazi, ali svako dublje uplitanje zbilja ne ide. To je jednostavno tako. Bilo bi čudno. Nemogu to objasniti. Tako da, tko god kaže da je lako stvarat nova prijateljstva, ali pazi, prijateljstva, ne poznanstva, taj mi mora otkriti tajnu.

Činjenica-društvo se prorijedilo. Nemaju svi više vremena kao i prije. Jasno. Drugo, ja više nemam živaca za neke stvari. Neki ljudi ti počnu ići na živce jer su ostali u onom mentalitetu kad ste imali 20..i stim ljudima više ne moreš ni sisti na kavu..više nemate apsolutno ništa zajedničkog..

Kad sam već krenula o dečkima, da nastavim u tom tonu. Tu sam, izađem dikod, ali naši dečki su kao prvo zbilja mutavi. Kao drugo, živim u manjem gradu i doslovno sam sve face već vidila. Ne, ne planiram opet "gledati" iste face. Upoznati nekoga uživo je postalo prestrašno. Nigdje nikog. Sve nove čunke su mladice 10 godina mlađe od mene ili napaljeni turisti koji žele one night stand. A ako i vidim nekoga da mi je zgodan, pričekam tren jer iza njega ide žena i mali u kolicima. Frustrirajuće je.

Probala sam online. Kao..više mogućnosti, više prilika.. o Bože kako sam pogriješila. Nisam debil i kažu da sam ugodna oku. Javljaju se razni, nije to problem. Ne odgovaram na svako, jer ako mi lik nije privlačan, neće ni biti. Davala sam šansu i onima malo manje privlačnima. 99% slučajeva su mutavi ili žele samo sex, što meni nikad nije bilo napeto. Niti ne kužim koja je fora takva spika s likom kojeg ne poznaš. Da zgodan si mi, ali ne, ne želim gledati sliku tvojeg golog tijela u stilu "do you like what you see?". Opet mu dam šansu, ajde možda se nešto izrodi ne budi takva.. ali opet to završi kako sam i očekivala: lik se igra i traži samo kratku razonodu. "Ajde pa uzmi što ti se nudi..mogla si". Ne nisam. Nikada me to nije zadovoljavalo. Prvo nemogu s bilo kim, a drugo, poznam sebe..samo bi si prolongirala agoniju.

Da, iživcirana sam jer mi je cijeli život ljudi govore "molim? pa kako nemaš dečka? tako lijepa*!" (*neću uopće načeti tu temu..ako si lijepa moraš imati dečka..) U početku ti laska, nakon nekoliko godina se počneš pitati je li problem u meni? Ne da odbijam momke s nečim nego ja zbilja nemam uopće prilika. U zadnjih 3 godine su dva lika bili u igri, oba online, oba teški igrači..i naravno pobigli čim su mogli prije.


Ovako nešto me ne puca stalno, ali s vremena na vrijeme se baš zapitam koji k jebate..
Ne mislim da radim išta krivo, bit će da je ovo jednostavno moja priča..neznam..ja neznam.ili privlačim krive ljude..ali sebe ne mogu minjat..mislim moreš sitnice,ali sve veće karakteristike ni ne želim minjat..to sam ja..uostalom neznam ni kako

Onda s druge strane, činjenica da što ideš stariji, osjećam se ko Roger Murtaugh iz Smrtonosnog oružja i one njegove "I'm too old for this shit"..Ne da se osjećam staro, ali brate prestanu te zanimati neke stvari. Graknem brže na neke ljude i njihove komentare i stavove, sve te živo živcira, a i takav si zbog prvog dijela ovog posta. Sve je to povezano jebiga..

99% vremena sam zbilja od volje i uvik sam nasmijana i bacit ću sve na zafrkanciju. Tiješim sebe pa kažem, sve je dobro dok se smijem.. Nisam depresivna ili tako nešto, ali ono.."popričam sa sobom" i stvarno se često zapitam kad će sunce na moju bandu..

Uglavnom, ne tražim ništa konkretno od vas, neke odgovore ili što ti ga ja znam..
Samo sam se tila negdi ispuhati i izbaciti ovo iz sebe..

Thank you for listening!
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:17   #2
ukratko - nemas gotovo nikakvog relevantnog iskustva sa vezama, trazis vezu, izbjegavas mjesta gdje mnogi najcesce i traze nekoga za upoznavanje (izlasci, net)

prijatelji su ti uzas zivi(za tvoje trenutne potrebe), nove ne zaintrigiras dovoljno ili ne pokazujes dovoljan interes za produbljivanje odnosa.

paralelno tome, od veze ocekujes da pocne filmski, nisi za prvo zajebantski pa produbljivanjem do kreacije odnosa(hint, pticicu se ne zatvara u kavezu, vec stvoris zelju da u njega udje i ostane, unatoc otvorenim vratima).

lijepa si, kazes. big deal. zgodnih i lijepih zena na izvoz. to privlaci, ali ne zadrzava. da ne ispadne da pljujem, samo napominjem da je to generalna cinjenica, ne osobni napad. djelujes pozitivno doduse, barem oko ideje da ce se tvoj problem rijesiti. doduse malo post vuce na rigidnost, barem sto se tice vlastitog komfora. (dating & frendovi i njihova situacija, sve te nervira. mislim, slazem se, ima te pravo nesto nervirati, ali prihvati da se nekada treba stisnuti zube dok ne dodes do rezultata)

tako da, jebiga, ono sto mozda ne zelis cuti jest upravo ono sto vec vjerojatno sama u sebi znas - mozda te izlasci i net zivciraju kao opcije, ali eto, barem imas puno vece opcije da nekoga(pravog! ) upoznas.

naravno, nitko ne iskljucuje mogucnost da ces prelaziti cestu, a naici ce the ON, nasmjesiti se, zaustaviti te, baciti neki dovitljiv i sladak komentar, ti ces se zahihotati, on ce pitati za broj ili cak odmah ponuditi kavu.... dejt ce biti krasan, iskre ce frcati,... u get the picture, right?


p.s. frendicama s djecom reci da zelis vidjeti njih i da potomstvo ostave kod kuce.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:39   #3
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Moram se negdi ispuhati..ovo će biti dug post..

Neznam ni odkud da krenem kako bi se u potpunosti objasnila..
Ovaj je post trebalo napisati sa 20. Sada je već pomalo ...
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:43   #4
nbavi psa..tako ces biti prisiljena setat i druzit se s novim ljudima (u psecim parkovima, livadama, organiziiranim druzenjima). ja sam bila sokirana koliko mi se deckiju upucavalo u obicnom psecem parku. i svi su bili simpaticni..ok sta su htjeli ne znam, ali svakako su bili bolji zbor od pijanih po klubovima. pa barem za ugodno caskanje...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:51   #5
Nabavi psa - ultimativno.

Javi se meni
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:52   #6
eto..ženska još nije ni nabavila psa, a već udvarač na vidiku
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:54   #7
Treba
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:55   #8
Ne treba s naglaskom na e, vec treba kao potrebno
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:57   #9
normalno..to sam i ja rekla..
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:00   #10
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
U zadnjih 3 godine su dva lika bili u igri, oba online, oba teški igrači..i naravno pobigli čim su mogli prije.
Eh daj priliku i ne-igračima pa ćeš imati više sreće.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:11   #11
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Eh daj priliku i ne-igračima pa ćeš imati više sreće.
Takvi nisu Napeti (®), jebiga.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:18   #12
Ha! Odlično!

Pošto nisam tražila "pomoć" neću ništa komentirati al fala svejedno..nekim odgovorima sam se baš nasmijala
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:26   #13
Nabavi mačke i pripremi se na suživot sa njima!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:32   #14
čini mi se da je ovo još jedna s nitkonijedovoljnodobarzamene sindromom
UnknownRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 07:43   #15
Ili onaj drugi sindrom - mislimdasamvrijednijanoštojesam, što je zapravo nastavak ovog gore.

Jedini razlog zbog kojeg bi baš 99% muškaraca tražilo samo sex s nekom ženskom je ta da smatraju da nije vrijedna za ništa drugo, a pogotovo za robovanje... ahm, vezivanje. 30% ih mogu bit promiskuitetni kreteni, ali ako ih je 99% onda ne govorimo o njima više.
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 08:35   #16
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
nbavi psa..
Ojebemu. Uvijek sam mislio da je pas kao božićni dar djetetu najgluplja preporuka.

Ono, nek si presloži svojih sljedećih petnaestak godina života ne bi li lakše našla jebača. Ili je možda ideja u tome da se, nakon pronađenoga jebača, pas pukne nogom u guzicu?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:25   #17
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ojebemu. Uvijek sam mislio da je pas kao božićni dar djetetu najgluplja preporuka.

Ono, nek si presloži svojih sljedećih petnaestak godina života ne bi li lakše našla jebača. Ili je možda ideja u tome da se, nakon pronađenoga jebača, pas pukne nogom u guzicu?
Hmm.. onda je bolje nabavit kornjaču. Bit će manja šteta
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:43   #18
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Moram se negdi ispuhati..ovo će biti dug post..
Thank you for listening!

pa i nije ti nešto dug post

ako te živciraju kave i izlasci sa prijateljicama koje imaju dicu,zašto ne izađeš sama na kavu ili negdje drugdje,ovo dajem kao prijedlog,budući da ne znam kakva si osoba,netko će izaći sam,a nekome je to nezamislivo..
ali mislim da je i to bolje nego biti u društvu osobe ili osoba sa kojima nije gušt pričati,i sve to više zamara nego opušta.
kao onaj osjećaj kad sjediš sa nekim a jedva čekaš da se odeš.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:49   #19
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
M.....
I sta bi ti htjela cut sada?

Sama si kriva, nije nitko drugi.

Iskustvo u vezama = 0
Sama si postavali svoje kriterije,
Sama si si odredila "minimume" Koje odabranik mora zadovoljiti - a ocito su svi tvoji odabranici bili van tvoje lige i dosega (ili nepostojeci, sto opet vise govori o tebi)
Sama si odabrala gdje i kako zivjeti i skime se druziti, odrasla si osoba i imas brdo mogucnosti, to sto je tebi "neugodno" ili "nije to to", e pa nikog nije briga za to, tvoja stvar.
Ni sama sa sobom ne mozes biti, ali svi ostali su krivi....

I nemoj zaboraviti, bit ce samo gore, sto si starija i godine prolaze, ti ces biti sve gore i gore, i opet ce ti svi drugi biti krivi, samo jos vise......
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:52   #20
Nek se više potrudi naći to što traži, može zaustavljat momke po ulici nekim zanimljivim pristupom. Ako nešto želi potruditi će se. Sama si vladarica svoje sudbine, kao i svatko od nas.

To ti daje moć da sve postigneš, ali i odgovornost.
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.