Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 20:43   #21
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Kak ne. Bilo je to u big bang theoryu objašnjeno hrpu puta.
Ako kažem da sam i ja vidjela, implicira li to da sam Simona?

A gledala sam
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:48   #22
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Definitivno.

Nekome tko je u temeljitom mraku, bilo zbog nesretne ljubavi ili nečega drugog, nema veće radosti od uvjeravanja kako je život lijep.

Ili, još bolje, ona hiperblesava "tko zna zašto je ovo dobro". Ta pogotovo čini čuda.
Vjeruj mi, kad ljudi iz gornjeg teksta dođu u temeljiti mrak na jako dobrom su putu. Ako ove ljude pitaš, kako su, reći će nikad bolje. Ako im netko kaže (ili sami sebi kažu) on/ona te već godinama samo iskorištava za spavanje, treba samo za prijatelja ili samo gleda, reći će da znaju i da se ničem više od toga niti ne nadaju, da su zadovoljni i sretni. A zapravo žive u nadi da će im ljubav biti uzvraćena. Ako ih netko drugi približi, odmaknut će se jer podsvjesno ili svjesno oni su u vezi. Sve dok si jednog dana ne priznaju da je to daleko od bilokakve ljubavi koju oni žele… I da se razumijemo, ovo je ok ako traje određeno vrijeme (čovjek treba rasti) ili ako netko tako živi zaista sretno.
Možda je malo aljkav i brzinski opis, no jedino što bih voljela da ako se netko nalazi u sličnoj situaciji, prizna sebi istinu. Ako ima bilo kakve dvojbe neka se ne boji pitati, samo da ne prođu godine kad će shvatiti da je mogao imati ljepši život (jel ovako bolje rečeno )
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:52   #23
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Možda su opet moje predrasude, ali ako neka simonica (namjerno malim slovom kao generička imenica) i gleda tu seriju, onda je vjerojatno prati jer je zanima tko će se s kime upariti, a ne zbog znanstveno utemeljenih štoseva.
Pa nije moguće da se opet vraćamo na Schrodingera, što reć, čemu se nadati
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:00   #24
Quote:
iaanaa kaže: Pogledaj post
Ovdje se više govori o djevojkama (pa i mladićima) koji se godinama duboko nadaju da će im ljubav biti uzvraćena. Često površinski niti to ne priznaju niti vide da ih ta nada koči… Super je ako prihvatiš tu nadu bez ikakvih pitanja i živiš punim plućima…samo što su takvi rijetki, bar iz mog iskustva :/
Onda to vise lici na trazenje utjehe u Bogu a ne nade.

Decko te nece, probas sve sto je u tvojoj moci da ga obrlatis i kad vidis da on i dalje nece, tugujes i tjesis se time da je to zapravo dobro jer Bog tako hoce.
Iako ne znas zasto je dobro ali prihvatis i vjerujes da je.

Ostalo ucini vrijeme.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:23   #25
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Onda to vise lici na trazenje utjehe u Bogu a ne nade.

Decko te nece, probas sve sto je u tvojoj moci da ga obrlatis i kad vidis da on i dalje nece, tugujes i tjesis se time da je to zapravo dobro jer Bog tako hoce.
Iako ne znas zasto je dobro ali prihvatis i vjerujes da je.

Ostalo ucini vrijeme.
Hihi, i nije toliko bitno gdje ćeš naći utjehu, naći ćeš ju…kako si rekla, vrijeme će učinit svoje. Bitno je da GODINAMA misliš kako će ti netko uzvratiti ljubav jednog dana i onda se nakon n godina razočaraš što ipak neće. I shvatiš da je sve u tome što n-1 godinu ranije nisi pitala na čemu si jer očito je to nešto što ti je jedino moglo pomoći da n-1 godinu živiš sretnije
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:08   #26
Quote:
iaanaa kaže: Pogledaj post
Hihi, i nije toliko bitno gdje ćeš naći utjehu, naći ćeš ju…kako si rekla, vrijeme će učinit svoje. Bitno je da GODINAMA misliš kako će ti netko uzvratiti ljubav jednog dana i onda se nakon n godina razočaraš što ipak neće. I shvatiš da je sve u tome što n-1 godinu ranije nisi pitala na čemu si jer očito je to nešto što ti je jedino moglo pomoći da n-1 godinu živiš sretnije
I ti si se nadala tri godine zato jer nisi pitala na cemu si?
Ili te decko motao - malo bi, pa malo ne, pa malo ne zna, pa mu treba vremena, pa...
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 23:51   #27
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
I ti si se nadala tri godine zato jer nisi pitala na cemu si?
Ili te decko motao - malo bi, pa malo ne, pa malo ne zna, pa mu treba vremena, pa...
Recimo da ja polovično pripadam u ovu temu, al dovoljno da sam upoznala nevjerojatan broj priča u kojima se djevojke i mladići zadovoljavaju godina (i puno više od 3) polovičnim odnosima uvjeravajući se kako su u redu i to sve zbog neke nade a da neki toga nisu ni svjesni. Okvirno su ovi slučajevi, doći će dan kad će htjeti više od spavanja ili dan kad će shvatiti da sam mu više od prijateljice ili dan kad me neće samo gledati nego mi i prići… Umjesto da priznaju da zaslužuju više i tada ako već i ne mogu sami od sebe prekinuti odnos, trebali bi se suočiti s osobom ispred sebe, razjasniti i krenuti dalje. A ne nakon nekoliko godina žaliti što to sve nisu puno prije zaustavili i više uživali u životu!
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:51   #28
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
O, Simonica! Bok! Kako mali?
Dosta interneta za danas...
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:17   #29
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Dosta interneta za danas...
Slažem se, treba vrijeme bolje iskoristiti. Vidiš li kako neki ljudi čine dobro drugima a da ni ne znaju
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:55   #30
Quote:
iaanaa kaže: Pogledaj post
dovoljno da sam upoznala nevjerojatan broj priča u kojima se djevojke i mladići...
Koliki je taj tvoj nevjerojatan broj? Čisto da se posramim svoje nule...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 19:35   #31
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Koliki je taj tvoj nevjerojatan broj? Čisto da se posramim svoje nule...
Ukoliko je tvoja nula stvarna, nitko sretniji od mene. Ali imaj na umu da većina tih ljudi pati u sebi i rijetko nekome priznaju pa kad i sami shvate. No ak si ti siguran, super Danas (kažem danas jer sam za neke slučajeve tek nedavno saznala) mogu reći da se radilo o lijepom broju osoba oko mene, naravno, treba uzeti u obzir da biramo ljude sličnije sebi. Kako god, i jedna osoba je previše.
Zato ako samo jedna osoba otvori oči, cilj je ispunjen, a to je da netko shvati sljedeće, ukoliko još nije:
Ako netko SAMO spava s vama, voli SAMO spavanje s vama!
Ako netko SAMO voli provoditi vrijeme s vama, voli SAMO vaše društvo!
Ako vas netko SAMO gleda, voli SAMO vaš pogled!
Ako mislite da voli nešto više od ovoga, morate se probuditi iz SAMO ružnog sna (s pokojim sretnim trenutkom) da biste mogli živjeti život kakav zaslužujete - s mnoštvo sretnih trenutaka i ljudi!
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 19:37   #32
A SAMO je lose jer?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:06   #33
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
A SAMO je lose jer?
Jer nije sve. 1x1


edit: pardon, SVE
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:31   #34
Quote:
iaanaa kaže: Pogledaj post
Ali imaj na umu da većina tih ljudi pati u sebi i rijetko nekome priznaju pa kad i sami shvate.
A ti to znaš - kako?

Dakle, pristojno sam pitao koliki je to nevjerojatan broj cura i dečkiju za koje konkretno znaš blablabla. Dobio sam živopisno sviranje kurcu i, kao zadnju crtu obrane, ako je i jedan takav, previše je.

Hvala i doviđenja .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:11   #35
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
A SAMO je lose jer?

U redu za slučajeve gdje to odgovara obje strane Primjeri koje ja poznajem daleko su od toga, jednoj osobi to više nije samo, a nema snage otići!
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:14   #36
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Jer nije sve. 1x1


edit: pardon, SVE
Čini se da postoje osobe koje bi s nekim drugima osobama htjeli više od spavanja ili možda prijateljstva ili, ne daj gore, pogleda…tko bi rekao, čudni ljudi
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:17   #37
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A ti to znaš - kako?

Dakle, pristojno sam pitao koliki je to nevjerojatan broj cura i dečkiju za koje konkretno znaš blablabla. Dobio sam živopisno sviranje kurcu i, kao zadnju crtu obrane, ako je i jedan takav, previše je.

Hvala i doviđenja .
Nećeš vjerovati, ali mi je netko rekao. Znaš ono, pričam s nekim, i prođe neko vrijeme i kaže ti taj netko da je još pričao s nekim takvim i ne bi vjerovao ali i taj netko poznaje nekog takvog…i prođe 6 godina i shvatiš koliko je zapravo takvih slučajeva…
Pobrojala sam 11 osoba koje znam. Što kažeš, malo je to, daleko od nevjerojatno, koga briga za 11 osoba, što se muče ili su se mučile, same su si krive. Vjerojatno i jesu.

Molim i laku noć
iaanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:43   #38
Quote:
iaanaa kaže: Pogledaj post
Recimo da ja polovično pripadam u ovu temu, al dovoljno da sam upoznala nevjerojatan broj priča u kojima se djevojke i mladići zadovoljavaju godina (i puno više od 3) polovičnim odnosima uvjeravajući se kako su u redu i to sve zbog neke nade a da neki toga nisu ni svjesni. Okvirno su ovi slučajevi, doći će dan kad će htjeti više od spavanja ili dan kad će shvatiti da sam mu više od prijateljice ili dan kad me neće samo gledati nego mi i prići… Umjesto da priznaju da zaslužuju više i tada ako već i ne mogu sami od sebe prekinuti odnos, trebali bi se suočiti s osobom ispred sebe, razjasniti i krenuti dalje. A ne nakon nekoliko godina žaliti što to sve nisu puno prije zaustavili i više uživali u životu!
Ideja ti sadrzajno nije losa ali je prezentacija nekako, kako da kazem - pateticna.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:11   #39
Zakaj ovo nije na Religiji?
Da je Bogu stalo do svih nas na ovoj planeti, ne bi bilo gladi, rata, svi bi bili u savršenim vezama i osigurani do kraja života, a i hrpa mladih ljudi ne bi umirala od raka, tumora i ostalih bolesti koje uzimaju život. Eto ti tvoj Bog.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:10   #40
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Da je Bogu stalo do svih nas na ovoj planeti, ne bi bilo gladi, rata, svi bi bili u savršenim vezama i osigurani do kraja života, a i hrpa mladih ljudi ne bi umirala od raka, tumora i ostalih bolesti koje uzimaju život. Eto ti tvoj Bog.
Bog te nije stvorio da budeš sretan. Bog te stvorio da težiš sreći.

I da na putu ka toj sreći radiš velike stvari.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.