Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 10:43   #161
šteta mogla je ovo biti dobra tema, imala je potencijala
p.s. ispričavam se pojedincima koji su bar pokusali
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 13:37   #162
Prvo - postao sam bolja osoba naspram one iste osobe prije recimo 10 godina. Otvoreniji, iskreniji, s puno više razumijevanja, s puno više ljubavi.

Drugo - uspio sam se boriti sa depresijom, negativom i suicidalnim mislima i na kraju pobijediti i izvući sebe iz govana kako god sam znao i mogao, uz pomoć meni dragih ljudi.

Treće - to ostavljam prazno jer tek ću 29 uskoro navršiti, a puno toga još ima da bih mogao staviti na listu mojih životnih postignuća i što tek trebam postići, pa možda lista neće stati samo na 3 stavke.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:36   #163
Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
šteta mogla je ovo biti dobra tema, imala je potencijala
p.s. ispričavam se pojedincima koji su bar pokusali
Palo mi je na pamet da u razdobljima kad nisam imala s kim dijeliti svoje uspjehe, postignuća, kako god to zvali, da su tad i uspjesi bili manji, tj. manje su mi značili. Završiš neki projekt na kojem si se ispizdio, nešto, i onda dobiješ taj neki papir, plaketu, pokal, a nemaš to s kim proslaviti - u tom trenu je i taj papir/pokal manje vrijedan. Bar je meni bio. Ako nemam s kim proslaviti neki uspjeh, onda to sve bude nekako manje, tiše, slabije. Usamljenije, valjda. Iako konkretno postignuće može biti samo moje osobno, kao da nije potpuno ako je baš samo mojemoje i ako nemam na kraju priče kome reći - vidi, jesam ga!
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 19:33   #164
evo da ne ispadne samo da kritiziram

1. zadovoljna sam sama sa sobom
2. zadovoljna sam ljudima koji me okruzuju
3. nema dalje
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:46   #165
1. - dogurala do preko 45
2. - nisam ni zombi ni robot
3. - smiješno mi još uvijek
Nmf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:48   #166
Zanemarit ću što je tema na (sumornom) US

1. Uspješno majčinstvo
2. Ispunjujući posao
3. Neovisnost

To su mi bili i ciljevi, tako da, po svojim kriterijima, uspješna sam.
Po općedruštvenim – teško
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 12:47   #167
1. Uspjela se oporaviti od teške prometne nesreće
2. Imam posao koji volim i ne doživljavam ga kao posao
3. Popravljam sama sitne kućne kvarove
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:48   #168
Cool

1.Djeca uredna i situirana.
2.Ne pusim vise..o jes
3.Volim sve sto vole mladi

american beauty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:42   #169
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Promijeni ti život. Ali to da se dogodi trudnoća i da se ima dijete nije nikakva nauka. Osim ako ne misliš da je to što si naučio mijenjati pelene i brinuti se za bebu samo po sebi neka velika stvar.
Ono što je roxene napisala je ipak nešto drukčije od toga da se samo ima dijete a i rezultate svojeg roditeljstva vidiš s vremenom. Jer za dobiti dijete dovoljan je jedan puknuti kondom kad se odlučite malo pomaziti. I vaše malo čudo je za devet mjeseci tu. Treba neka velika pamet za to i vanserijski trud? Pa čini mi se da i ne baš...

Daleko od toga da mislim da nečije dijete ne bi tim roditeljima trebalo biti najbitnija stvar u njihovom životu i svijetu. I svakom drugom je njegovo dijete velika stvar. Gledaocima sa strane...druga priča.
U krivu si jer nije tako jednostavno. Da je nebi imali parova koji ne mogu imati djecu. I naravno stoji da je takvim osobama imati djete postignuce.

Osobno me ne zanima stavljanje oglasa na Us ali evo necega sto ja smatram svojim postignucima:

1. Počela sam prihvaćati sebe
2. Napokon našla način da dovedem svoje hormone u red
3. Završila fax (Biologija i Kemija-PMF) uz rad I uz sve zdravstvene i privatne probleme

I sad mali komentar na ove kojima završiti fax nije neki veliki uspjeh.

Završiti fax koji si htio pa čak i srednju školu je vrijedno jer radiš na sebi. Učenje i trud i ulaganje u sebe nikad nije bezvrijedno. Koliko ljudi nema priliku otići na fax a da ne govorimo koliko ljudi nema priliku niti upisati srednju koju želi jer se ne nudi u njihovom gradu a nemaju prilike otic u dalji grad itd.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:37   #170


Svakog dana u svakom pogledu sve više napredujem.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:48   #171
Nemam osnovni preduvjet za oglasni pristup, ali tesko da bi svoje kvalifikacije i stecena postignuca mogla sortirat na nacin da bi ispisano polucilo kakav kvalitetan inbox ishod

Mozda to uopce nije tema, ne znam, neki navode svoje realizacije, drugi su pak osobno sturi koliko i opceniti, ali...mozda bi taj oglasnik bio uparujuce pospjesniji kad bi osobni izvjestaji konkretnijima bili.
Onak...3 stvari kojima si okicen, a koje ucinile bi znacajnu razliku medju kandidiranima. Jebote, ovako svi vole prirodu, zivine, putovanja a preziru cajke. Stvarno ne znas kojem bi se od pristupljenih javio. Fakin kopije. Dajte nekog originalnog! Certificiranog osobnim postignucima :klap:
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 00:03   #172
1. Imam preko 10 000 sati na WoW-u
2. Radim posao koji volim
3. Trčim preko 300km mjesečno
__________________
The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Jura611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:11   #173
Pripremila sam dvije posudice, u jednu gaze prekrivene Plivaseptom, u drugu natopljene fizioloskom. Zaboravila sam na trecu za otpad, jebiga, znat cu sutra bolje. Otimala se. Nisam imala troje ljudi da je drze kao sto je to slucaj u ambulanti. Uhvatila sam je i stisnula, cvrsto. Trajalo je. Bilo je mucno, ali manje nego sam ocekivala. Fizicki teze nego sam ocekivala. Na kraju sam vikala bravo, sva znojna. Njoj bravo jer ipak je suradjivala dovoljno da uspijem. Bravo. Njoj. Bravo i sebi, jebemu.

Nije zivotno. Danasnje. Dosta.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:24   #174
To je za u oglas. Za zgrabit te i ne puštat i voljet i gledat štenećim očima, eto.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 08:44   #175
Možda ovaj opis nečega što zvuči kao nadrikirurgija pomogne rasvijetliti topički nesporazumak.

Neobično mi je to što ljudi kao svoja postignuća navode svoja stanja. Očekivao sam nabrajanje onoga što je dovelo do takvih stanja.

Ono, pišu se dijagnoze, a pitanje je bilo o simptomima .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:37   #176
-već dvi godine zaredom u plusu na kladionici
-video na jutubu mi dosega 3.663.910 prikaza
-imam 43 godine i još idem stotku ispod 13 sekundi
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:45   #177
Recimo da pišete oglas (iako ne pišete) - koja biste tri postignuća stavili u oglas? Zvuči ko pitanje s razgovora za posao, ali nije. Životna postignuća. Top tri.

Prvo. Zdrav sam!
Drugo. Pare!
Treće. Use, nase i podase!
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 01:38   #178
Ne bih to nazvao dostignućima, već jednostavno informacijama. Ne volim se hvaliti, a i nemam baš čime.
1. studiram i radim
2. rekreiram se
3. normalnog izgleda, visine i težine.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 03:29   #179
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
3. normalnog izgleda, visine i težine.
Wtf?

Evo.

Va ta fa aa kk?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 09:53   #180
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Wtf?

Evo.

Va ta fa aa kk?
znaš ti kolko sam ja truda uložio da narastem do 180
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.