Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 14:19   #41
Konacno da neko kuzi. Vec sam mislio da sam đabe otvorio temu. Budem pogledao Fawless Natural. Bas se potrefilo da sam ih otkrio i imao 10 dana za redom to za testirati. Istina je ovi koji misle da su dobri sa curama i oni koji su RSD dobri; razlika je kao izmedu trocikla i veyrona. Ja moram najvise raditi na day gameu, tu sam najlosiji. btw. Koliko dugo si u tome?
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:23   #42
Thumbs up

Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Konacno da neko kuzi. Vec sam mislio da sam đabe otvorio temu. Budem pogledao Fawless Natural. Bas se potrefilo da sam ih otkrio i imao 10 dana za redom to za testirati. Istina je ovi koji misle da su dobri sa curama i oni koji su RSD dobri; razlika je kao izmedu trocikla i veyrona. Ja moram najvise raditi na day gameu, tu sam najlosiji. btw. Koliko dugo si u tome?
Upoznas curu, ulet uspije , krene neka veza. Krene prica o tome kako si proveo 10 dana godisnjeg odmora. Kako se osjecas u vezi toga? Mozes li curi bez problema ispricati da si godisnji proveo gledajuci sate i sate taktika?

Zanima me bi li nekoj buducoj svojoj mogao pokazati taj dio sebe ili bi ga skrivao?

Onaj prst gore na pocetku mi pobjegao i ne znam ga maknuti
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:31   #43
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Upoznas curu, ulet uspije , krene neka veza. Krene prica o tome kako si proveo 10 dana godisnjeg odmora. Kako se osjecas u vezi toga? Mozes li curi bez problema ispricati da si godisnji proveo gledajuci sate i sate taktika?

Zanima me bi li nekoj buducoj svojoj mogao pokazati taj dio sebe ili bi ga skrivao?

Onaj prst gore na pocetku mi pobjegao i ne znam ga maknuti
Naravno da bi joj pokazao. Naucila bi iz toga vise o sebi, nego da zivi 5 zivota. Ne znas o cemu se radi, imas nula informacija, a vec osuđuješ.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:32   #44
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Upoznas curu, ulet uspije , krene neka veza. Krene prica o tome kako si proveo 10 dana godisnjeg odmora. Kako se osjecas u vezi toga? Mozes li curi bez problema ispricati da si godisnji proveo gledajuci sate i sate taktika?

Zanima me bi li nekoj buducoj svojoj mogao pokazati taj dio sebe ili bi ga skrivao?

Onaj prst gore na pocetku mi pobjegao i ne znam ga maknuti

ja definitvno mogu haha, kažem da i one slobodno mogu gledati to, bilo bi im i bolje, znale bi ako prepoznati cool muškarca i više ne bi bilo kretenskih veza, usput, ništa ne sakrivaš, ako želiš imati više djevojki u svom životu od početka joj daš do znanja što da očekuje
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:34   #45
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Konacno da neko kuzi. Vec sam mislio da sam đabe otvorio temu. Budem pogledao Fawless Natural. Bas se potrefilo da sam ih otkrio i imao 10 dana za redom to za testirati. Istina je ovi koji misle da su dobri sa curama i oni koji su RSD dobri; razlika je kao izmedu trocikla i veyrona. Ja moram najvise raditi na day gameu, tu sam najlosiji. btw. Koliko dugo si u tome?


nisam gledao taj natural, ali onaj od rsdmaxa je praktički biblija za mene, praktički sve što trebaš znati da budeš isus krist haha
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:40   #46
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Naravno da bi joj pokazao. Naucila bi iz toga vise o sebi, nego da zivi 5 zivota. Ne znas o cemu se radi, imas nula informacija, a vec osuđuješ.
Pitala sam te to jer me zanimao odgovor, nisam upala sa 'ti joj sigurno ne bi pricao...'. Kad pitam ne znam kakav je odgovor, zato sjasi s optuzivanjem.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:42   #47
Quote:
kingmaker kaže: Pogledaj post
nisam gledao taj natural, ali onaj od rsdmaxa je praktički biblija za mene, praktički sve što trebaš znati da budeš isus krist haha
Aha, nasao sam 37GB Biti ce tu puno posla
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:51   #48
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Pitala sam te to jer me zanimao odgovor, nisam upala sa 'ti joj sigurno ne bi pricao...'. Kad pitam ne znam kakav je odgovor, zato sjasi s optuzivanjem.
Post mi djeluje cinicno, biti ce zbog prsta
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:53   #49
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Aha, nasao sam 37GB Biti ce tu puno posla

jest, prilično je velik program, trebati će ti puno vremena za sve pogledati, par tjedana najmanje
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:02   #50
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Post mi djeluje cinicno, biti ce zbog prsta
Nije bio cinican post, bilo je pitanje na koje me zanimao odgovor. Prst je upao slucajno jer tipkam s moba i ne pazim. Sad nakon sto si me lupio u 'samoobrani', a tek nakon toga isao gledati napadam li ili ne, ajd nauci nesto i iz toga, kad vec jesi otvoren za ucenje.

Kad te netko nesto pita, moguce je da te zajebava, a moguce je i da razgovara. Ja bih radije pretpostavljala ovo drugo pa se zajebala, nego napadala sve redom.

Sto se odgovora tice, mislim da je to dobro, i da to vjerojatno cini neku razliku od taktika na koje smo navikli ovdje, a kojima je iskrenost stran pojam. Ono sto mi se u odgovorima ne svidja (tvoj ili kolegin, nisam sad ziher) je uvjerenje da ce cura iz tih DVDova SIGURNO izvuci nesto jako vrijedno. To uvjerenje je opasno, radilo se o DVDovima ili necem drugom, jer pretpostavlja da jedan lijek lijeci sve. Ne vjerujem da postoji takav lijek za ljude jer razlicitosti i ostale osti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:15   #51
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nije bio cinican post, bilo je pitanje na koje me zanimao odgovor. Prst je upao slucajno jer tipkam s moba i ne pazim. Sad nakon sto si me lupio u 'samoobrani', a tek nakon toga isao gledati napadam li ili ne, ajd nauci nesto i iz toga, kad vec jesi otvoren za ucenje.

Kad te netko nesto pita, moguce je da te zajebava, a moguce je i da razgovara. Ja bih radije pretpostavljala ovo drugo pa se zajebala, nego napadala sve redom.

Sto se odgovora tice, mislim da je to dobro, i da to vjerojatno cini neku razliku od taktika na koje smo navikli ovdje, a kojima je iskrenost stran pojam. Ono sto mi se u odgovorima ne svidja (tvoj ili kolegin, nisam sad ziher) je uvjerenje da ce cura iz tih DVDova SIGURNO izvuci nesto jako vrijedno. To uvjerenje je opasno, radilo se o DVDovima ili necem drugom, jer pretpostavlja da jedan lijek lijeci sve. Ne vjerujem da postoji takav lijek za ljude jer razlicitosti i ostale osti.

yees treba pozitivno razmišljati, uvijek na vedrijoj strani, i u pravu si ovdje je previše ljudi koji se fokusiraju na taktike, razlog je što smatraju da oni sami nisu dovoljno dobri pa trebaju nešto takvo, što se tiče ovog zadnjeg djela, pa gledaj, ako djevojka želi gledati i ako doista nauči nešto što smatra vrijednim iz toga, vjerujem da tu nema ničeg lošeg, to je njezina stvar ako želi gledati, svi su ljudi različiti, bitno je pronaći ono što radi za tebe
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:29   #52
@kingmaker
Treba vremena i truda ko za sve.

@Wayfaring S
Nije bio, meni je tako djelovao. Koliko ces me daviti zbog toga.

Hermetički je to što ući točno. Zato što se daje vrijednost u interakciji, ne uzima se. Preuzimaš odgovornost za svoju stvarnost i kreiraš je po svojoj volji. To možeš raditi jedino ako znaš zakone po kojima fizička realnost funkcionira. Koliko bi bilo manje razvoda, preljuba, histericnih i depresivnih zena da ti likovi s kojima zavrse imaju bar malo razumjevanja prema "ženskoj naravi"
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:34   #53
Koliko cu te daviti? Pokusavam razgovarati, a ti se bas ne das. Nisi u stanju voditi normalan razgovor. Preskocio taj DVD ili sto?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:45   #54
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Koliko cu te daviti? Pokusavam razgovarati, a ti se bas ne das. Nisi u stanju voditi normalan razgovor. Preskocio taj DVD ili sto?
Nisu izbacili još taj dvd Šteta što nema RSD za žene. Jedan video koji bi pokazao curi je ovaj. Ako imaš 2h slobodnog... udri

https://www.youtube.com/watch?v=FOuEgqfRo4c&t=367s
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:27   #55
MrZZ dao si mi ideju, imam blueprint decoded bilješke(na engleskom doduše), razmišljam da napravim novi thread gdje ljudi napokon mogu pronaći odgovore koje traže na ovom forumu u vezi žena, veza, za daleko bolje razumijevanje društva
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:27   #56
Quote:
kingmaker kaže: Pogledaj post
ako želiš imati više djevojki u svom životu od početka joj daš do znanja što da očekuje
Što djevojka treba od početka očekivati uz nekoga tko želi imati više djevojki u svom životu?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:42   #57
Što djevojka treba od početka očekivati uz nekoga tko želi imati više djevojki u svom životu?



jednostavno da monogamna veza ne dolazi u obzir, da će biti i sa drugim djevojkama i ako joj se to ne sviđa može slobodno otići, ti imaš izbor žena u svom životu pa se ti i neće smetati ako te neka djevojka ne želi ili ne može prihvatiti tvoj način života, kad si sa nekom djevojkom ti si potpuno predan njoj, ali ipak nije jedina u tvom životu, obilje
žena u svom životu, odnosno, kad imaš izbor je jedan od najvećih ostvarenja koje možeš dostići

Zadnje uređivanje kingmaker : 18.08.2017. at 16:54.
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:54   #58
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Ja moram najvise raditi na day gameu, tu sam najlosiji. btw.
Ja praktikujem daygame a da nisam pogledao nista od RSD nit bilo koje druge pua kompanije Silly me jelde

Tu si najlosiji jer su cure bar u nasim krajevima tada najmanje pristupacne, posebno ako prilazis po ulici. Mozes ti poraditi na svojim vjestinama naravno, ali ocekuj vise odjeba nego negdje gdje je socijalno prihvaceno da muskarci prilaze
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:54   #59
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Što djevojka treba od početka očekivati uz nekoga tko želi imati više djevojki u svom životu?
E stvarno i ti pitas nesto sto je ocigledno, odgovorio ti je kingmaker
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:04   #60
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ja praktikujem daygame a da nisam pogledao nista od RSD nit bilo koje druge pua kompanije Silly me jelde

Tu si najlosiji jer su cure bar u nasim krajevima tada najmanje pristupacne, posebno ako prilazis po ulici. Mozes ti poraditi na svojim vjestinama naravno, ali ocekuj vise odjeba nego negdje gdje je socijalno prihvaceno da muskarci prilaze

s obzirom da ideš bez rsd, pitam se kakvo ti je iskustvo?

što se tiče težine pristupanja žena preko dana dati ću ti jedan kratak dio teksta s obzirom da mi se neda osobno pisati pa da bolje razumiješ, od jednog korisnika reddita:

What kind of girls are the hardest to get? Has it ever happened that you were very close, but then you messed up somehow?

The funny thing is that the main reason a guy might think some girls are harder than others is because HE creates the problem for himself!
If I hear one more time about how girls in (whatever hometown city you live in) are harder than in other cities, I’m going to scream.
Like I said in the intro, after 36 countries, you start to see a few patterns.
It’s EXACTLY THE SAME EVERYWHERE.
Sure, you are going to calibrate differently between how you talk to a Russian girl, an Asian girl, and a Southern Californian girl, but the core foundation of being centered, masculine polarity, having a strong frame, being high value, alpha, getting physical and LEADING applies to any girl, on any continent.
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.