Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 09:58   #6941
Ja preporučam DJ Letu
noname111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 15:37   #6942
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post

Bio sam i na vjenčanjima na kojima je DJ-u izričito rečeno da npr. ne pušta Thompsona a on bi svejedno pustio jer je "osjetio" da pada atmosfera i da bi to diglo atmosferu. I stvarno bi Thompson u tom trenu digao atmosferu ali su mladenci poslje ljuti došli do njega protestirati što se ne drži dogovora jer iako svatovi vole Thomsona oni ga ne mogu podnijeti... pa opet ne valja.
Ovo je moj DJ (inače DJ Dado, ima ga na fejsu, svira po vjenčanjima i u Jazzbine) napravio.

Ne krivim ga. Ja sam taj blok odsjedila - taman mi dobro došlo, ovi su bili sretni jer su dobili svoju porciju glazbe, a ja sretna jer mi nitko ništa ne zamjera. Ipak se svadba ne radi samo za nas dvoje, u tom slučaju smo se mogli vjenčati samo mi s kumovima.

Mada, ruku na srce, ja osobno nikada ne očekujem i ne tražim da se ijedni mladenci prilagođavaju mome glazbenome ukusu. Svakako sam uvijek na podiju jer je to pristojno i kulturno. Ali jbg, nisu svi takvi.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 12:36   #6943
Otkazana su nam vjenčanja 16. i 23.9.2017. Plaćena je rezervacija za fotografiranje pa ako nekome trebaju usluge mogu uštediti određeni iznos. Kontakt na PM.
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:59   #6944
ima li neko iskustva sa studio Bora iz splita?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 08:09   #6945
Treba mi preporuka za agencije koje organiziraju vjenčanja u Splitu.
Samo provjerene, pliz
Hvala
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 01:13   #6946
Pozdrav svima! Imate li kakve preporuke za dobar bend u Šibeniku? Po mogucnosti da su sto vjerniji originalnoj izvedbi (ne zelim nikako brzanje u izvedbi sporijih pjesama tipa "Da te mogu pismom zvati" ili unošenje previše svojeg "štiha" u tuđu pjesmu i sl.) Unaprijed hvala!

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
MahMah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 11:12   #6947
Uskoro se udajem u Splitu, iako nisam iz St, pa sam metodom pokušaja i pogrešaka došla na neke zaključke što je dobro a što ne, o tome malo niže.

Lokacija: Villa Dalmacija
Catering: Gusar (degustacija- odlična hrana)
Crkva: Sv.Ante Poljud
Glazba: DJ Dado
Rasvjeta: Rabbit Rock
Cvijeće: Cvjećarnica Anda
Fotograf i kamerman: poklon
Torta: Torte Split
Kolači: Luka + suhi od neke gospođe privatno
Vjenčanica: Arileo
Cipele: Topshop, Mango, H&M
Odijelo: Krojač Nikola (Zagreb)
Cipele: Strugar (Zagreb)
Prstenje: Medaković (Zagreb)
Zahvalnice: OPG iz Šibenika
Kutije za zahvalnice: 2have&2hold
Šminka: Lucija Spajić
Frizura: još pod upitnikom

Za kolače i torte sam bila još kod Dolcemanie i Tee Mamut. Iz nekih privatnih razloga nisam uzela Dolcemaniu iako se gđa.potrudila i napravila odličnu ponudu i degustaciju. Tea Mamut ima biskvite bez brasna, sve je fino probali smo, ali cijene su po meni malo nabijene, ali tko voli nek izvoli.

Šminka: Šminkeraj Split kod Šejle- igrom slučaja sam bila kod njih na šminkanju za jednu svadbu nedavno i mogu reći jednostavno loše. Ako kažem da se ne šminkam inače, da ne želim crno uokvirene oči, da bude lagano brončano i prozračno, zašto dobijem jako iscrtane obrve i brončano sjenilo (kao zločesta maćeha iz Esmeralde), crno uokvirene oči... izgledala sam kao gđa.koja me i šminkala. Imam osjećaj da sminkaju sve isto, da nemaju individualni pristup i da sve ide kao na traci. Nakon nekoliko sati, na nosu i bradi mi se izlizao puder i bilo je onako mreškasto suho, možda jer podloge nije bilo ili je bila loša. Da ne spominjem glazbu koja trešti, nešto prekodrinski neprepoznatljivo i nova Maja Šuput..na rubu caje.

Frizura: Frizerski studio Ante- primila sam nekoliko preporuka sa više strana da su najbolji u Splitu, da je Tomo super za svečane frizure, pa sam otišla na probu i rezervirala ga za svoj dan. Proba je isto išla za tu svadbu nedavno.
Pundja je bila lijepa, ali nakon 3h (dok smo još bili doma) pundje više nije bilo. Neprepoznatljiva je bila, raspala se u rekordnom vremenu, ukosnice su počele iskakati, a nismo ni krenuli od kuće. Frizura za 250kn od najboljeg salona u St. Poslala sam im slike i samo su se ispričali i eto nikom ništa. Ja bi sada trebala imati tako nešto na svom danu.

AKo se sjetim još čega, napišem.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:01   #6948
Zasad rezervirano:

Restoran Amigos Podstrana
Grupa Lido
Foto Ivo

Ima li tko iskustva s navedenim?
Dunja G is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 17:58   #6949
Nas datumic je 05.10.18. za sada iman;
- sala Ino
- bend Taxi
- fotograf Miše Trogir
- cipele moje, sasvina slucajno u citija za 200kn, udobne, prepre
- vjencanica kupljena u salonu Lipoto moja ( 2tisuce, prije pira mukte sredivanje i ciscenje ), ljubav na prvi pogled, vlasnica i teta koja me oblacila, sve pohvale
- odjelo za njega; imamo vec
- frizura i sminka; Marinela Make Up ( Kaštela ), jedno i drugo 200kn ukupno
- nokti; u svoje cure koja inace radi, 100kn
- cvice, cvjecarna potocnica ( ne znan cijenu, vidit cu u 10.misec koje cvice je aktualno pa dogovorit sta bi tila )
- reveri i zahvalnice sami radimo
- dekoraciju sami radimo ( Ebay, teglice i slicno )

Mislin da san sve napisala, sve je provjereno na tudin pirevima i slavljima ili osobno iskustvo
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 18:42   #6950
Sve za vjenčanje u Dalmaciji

Super, sve si rijesila...

Reci mi koliko ce te doc fotograf?
I koji je foto jos dobar?
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 19:59   #6951
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Super, sve si rijesila...

Reci mi koliko ce te doc fotograf?
I koji je foto jos dobar?
meni je moj vrhunski, imas ga na FB Miše photography https://www.facebook.com/Antonio-Mis...86849/?fref=ts.
ostale nisan uopce gledala. 10 000 kn, dva fotografa, snimatelj, photobook, dva albuma za roditelje,, 5 dvda, sve na usb i pakirano u drveni kovceg. nesto predivno. a i on sam je predivan momak i za zezanje i sve. stalno se nakako susrecemo
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:13   #6952
Quote:
Dunja G kaže: Pogledaj post
Zasad rezervirano:

Restoran Amigos Podstrana
Grupa Lido
Foto Ivo

Ima li tko iskustva s navedenim?
Amigos Podstrana odlican mali restoran za pireve do 100tinjak ljudi, radi cijela obitelj i hrana im je besprijekorna. Ako pir nije u sezoni moguc je dogovor da se zakupi par apartmana povise restorana za one koji popiju previse da dodu sebi :klap:
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 06:11   #6953
Quote:
Cvitan kaže: Pogledaj post
Amigos Podstrana odlican mali restoran za pireve do 100tinjak ljudi, radi cijela obitelj i hrana im je besprijekorna. Ako pir nije u sezoni moguc je dogovor da se zakupi par apartmana povise restorana za one koji popiju previse da dodu sebi :klap:
Pir je 5.5.2018. Dobili smo apartman za mladence gratis, kao i navlake za stolice :klap: zasad smo pre zadovoljni. U menu ce nam dodati juhu po nasoj zelji, tako da su za dogovor i vise nego susretljivi
Dunja G is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:32   #6954
Ja još nemam šminkericu, jer sam imala loša iskustva s probnim make up-ima pa bih molila da mi netko prokomentira Katju Filipović, Tinu Kalinić i Anu Benzon. Hvala
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:49   #6955
Pozdrav svima, imam svadbu krajem četvrtog mjeseca sljedeće godine i u potrazi sam za Dj-em.

Dj Duplo je ispao, jer po vasim komentarima ne pušta neke stvari koje bi nama trebale svirati na svadbi, pa me zanima može li mi netko reći kakvi su ostali, kakvu muziku puštaju, kako vode ''protokol'' cijelu večer, kako održavaju štimung, kako se cijene kreću i sl.

Zanimaju me DJ Dado, DJ Peco Jr., DJ Flies te tvrtka DJ Vjenčanja. Slobodno mi preporučite još nekoga. Tek sam na početku istraživanja, pa je svaki savjet dobrodošao.
BellaMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 08:23   #6956
Quote:
MahMah kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imate li kakve preporuke za dobar bend u Šibeniku? Po mogucnosti da su sto vjerniji originalnoj izvedbi (ne zelim nikako brzanje u izvedbi sporijih pjesama tipa "Da te mogu pismom zvati" ili unošenje previše svojeg "štiha" u tuđu pjesmu i sl.) Unaprijed hvala!

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
Nama je bila grupa Dišpet. Bili su odlični.
TetaDija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:39   #6957
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam svadbu krajem četvrtog mjeseca sljedeće godine i u potrazi sam za Dj-em.

Dj Duplo je ispao, jer po vasim komentarima ne pušta neke stvari koje bi nama trebale svirati na svadbi, pa me zanima može li mi netko reći kakvi su ostali, kakvu muziku puštaju, kako vode ''protokol'' cijelu večer, kako održavaju štimung, kako se cijene kreću i sl.

Zanimaju me DJ Dado, DJ Peco Jr., DJ Flies te tvrtka DJ Vjenčanja. Slobodno mi preporučite još nekoga. Tek sam na početku istraživanja, pa je svaki savjet dobrodošao.
Ima ti Dupla opciju s još jednim DJ-em koji pušta druge stvari.
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:35   #6958
Quote:
blade_8699 kaže: Pogledaj post
Ima ti Dupla opciju s još jednim DJ-em koji pušta druge stvari.
To mi je preskupo, jer sam čula da je on sam skup.
Zato sam i pitala, jel moze tko napisati koliko se cijene kreću i kakvi su za suradnju.
BellaMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:01   #6959
Iskoristite popust na vjenčanja u 2017-oj -> https://goo.gl/MGrT6g
ime_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 17:17   #6960
lokacija u Zadru i okolici??

Pozdrav!

Ne razumijem zbog čega ne postoji podtopic za pojedine gradove u Dalmaciji, tipa Zadar-Šibenik-Split, jer ovo je nemoguće pretraživati?! Listam već ne znam koliko da vidim neke preporuke za lokacije za vjenčanja u Zadru, ali ništa korisno niti išta aktualno. Zadnje je netko pitao za iskustva s Zara Beach klubom i ne vidim da je nije dobio odgovor (btw, uprav proguglala i prostor je ovih dana zapečatila inspekcija zbog ko zna čega

Uglavnom, u potrazi sam za lokacijom za vjenčanje, ne želim hale tipa Anka, Toni il sl, a kako već neko vrijeme ne živim u Zadru, slabo sam upoznata s lokacijama. Idealno bi bilo nešto intimnije, tipa obiteljsko gospodarstvo, vila ili nešto slično, sa kapacitetom 100-150 ljudi maksimalno. Slučajnom pretragom sam vidila u Crnom Konobu Kamen koja mi se čini baš simpa, pa ako netko ima isustva, please??
Ili hotel možda, Pinija? Čini mi se ok jer je uz more i to...a i Falkensteiner valjda, samo brijem da je tamo malo skuplje...

Hvala unaprijed!!
__________________
...I was looking for a job, and then I found a job
And heaven knows I'm miserable now...
nesh_ti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.