Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 17:49   #741
Wonderbra koliko znam dostavlja samo u UK, ja cu si za tjedan dana uzimati, s tim da cu narucivati preko servisa u UK i onda mi je shipping oko 15funti, ako netko planira uzimati slobodno neka se javi pa da mu narucim kod sebe da podijelimo shipping.

Sent from my tapatalk
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:14   #742
Ja sam ih uzimala preko Asosa, sa kodom za popust od 20% koji je tada bio aktualan, shipping je besplatan, isto kao i povrat, ako slučajno ne odgovara...

Doduše, prošle godine im je i redovita cijena bila niža nego ove godine (32 i 35 gpb)...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:59   #743
Uzela bi par modela a na Asosu ih trenutno imaju samo desetak ukupno, pa zato... Imam jedan model već pa veličinu znam.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 22:05   #744
Imam ja neke take grudnjake u ponudi.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 07:40   #745
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Wonderbra koliko znam dostavlja samo u UK, ja cu si za tjedan dana uzimati, s tim da cu narucivati preko servisa u UK i onda mi je shipping oko 15funti, ako netko planira uzimati slobodno neka se javi pa da mu narucim kod sebe da podijelimo shipping.

Sent from my tapatalk
koji servis koristiš?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 23:06   #746
Ima li gdje dobar wonderbra u zg? Naručila bi online ali ne mogu kupiti ako ne probam...
Trebam hitno nešto što se može nositi bez naramenica. Vidjela sam jedan OK u Skiny ali nema silikonsku traku okolo pa mi ne ulijeva povjerenje...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:30   #747
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Prije par tjedana su u Lidlu bili dostupni ESMARA grudnjaci bandeau stila, točno ovi:
https://www.lidl.de/de/esmara-linger...eau-bh/p218785
https://www.lidl.de/de/esmara-linger...eau-bh/p245039


Ukoliko je netko kupio br.36 i ne koristi, javite se za otkup / prodaju
meni su genijalni a više ih nema u Lidlu
Nisam nikako zalazila na temu pa palim kao stari dizelaš. Pretpostavljam da bi ih sad za ljeto, ali eto malo strpljenja. Gotovo sam sigurna da ih bude opet. Kompletnu ponudu takvih limitiranih stvari stalno ponavljaju.

Ja sam ih držala u rukama i malo su mi se te košarice činile glomazne (meni ipak treba žešća artiljerija), a i ta tkanina preko košarica što stoji mi nije ulijevala nadu. Mislim da bi dobila oblik koji nije baš laskav. Pogotovo kod nas s jačim 'argumentom'.

Sad se opet preispitujem... I ja bih rado jedan.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:44   #748
Evo jedne relevantne recenzije. Safiyi nekako vjerujem.

https://youtu.be/bX6tB5WZZCM
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 05:25   #749
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Nisam nikako zalazila na temu pa palim kao stari dizelaš. Pretpostavljam da bi ih sad za ljeto, ali eto malo strpljenja. Gotovo sam sigurna da ih bude opet. Kompletnu ponudu takvih limitiranih stvari stalno ponavljaju.

Ja sam ih držala u rukama i malo su mi se te košarice činile glomazne (meni ipak treba žešća artiljerija), a i ta tkanina preko košarica što stoji mi nije ulijevala nadu. Mislim da bi dobila oblik koji nije baš laskav. Pogotovo kod nas s jačim 'argumentom'.

Sad se opet preispitujem... I ja bih rado jedan.


nadam se da će biti opet!! ja sam isto bila skeptična prilikom kpovine ali se oduševila. vrlo je čvrsto, ali ne stišće. i super oblikuje! Ja sam trojka (neka manja)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:46   #750
Cure, jel netko narucivao sa stranice od yamamay-a? Uzasno me nervira sto u ducanima imaju samo B kosarice od grudnjaka koji mi se svidjaju, a vidim da na stranici imaju i C kosarice da li se moze naruciti u trgovinu ili samo na adresu? Kak ide s povratom?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 17:13   #751
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Wonderbra koliko znam dostavlja samo u UK, ja cu si za tjedan dana uzimati, s tim da cu narucivati preko servisa u UK i onda mi je shipping oko 15funti, ako netko planira uzimati slobodno neka se javi pa da mu narucim kod sebe da podijelimo shipping.

Sent from my tapatalk
Jel mi možeš reći kako ti je prošlo to naručivanje grudnjaka preko servisa (za koliko je došao, koji si servis koristila itd itd)?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:41   #752
Dobar sportski grudnjak E veličine? Anyone

Ne znam više gdje pogledati (uživo u Zagrebu, jer preko neta me strah naručivati)
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 07:23   #753
Quote:
Austra kaže: Pogledaj post
Dobar sportski grudnjak E veličine? Anyone

Ne znam više gdje pogledati (uživo u Zagrebu, jer preko neta me strah naručivati)
naj naj je Moving Comfort
http://hr.sportsdirect.com/moving-comfort

drže čvrsto i tijekom high intensity vježbanja

SD je inače super, nemaš brige oko naručivanja

od dućana kod nas , ne znam šta bi ti savjetovala
puno je dućana i brandova ali naći nešto dobro/čvrsto u veličini E....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:41   #754
jel imaju di u ducanima kupiti ovakvi samostojeci ili kako god se zovu

http://vigotop.com/hr_grudnjak/

jel to stvarno stoji cvrsto ko sta kazu recenzije ?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:22   #755
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
jel imaju di u ducanima kupiti ovakvi samostojeci ili kako god se zovu

http://vigotop.com/hr_grudnjak/

jel to stvarno stoji cvrsto ko sta kazu recenzije ?
Ja sam ih vidjela u New Yorker-u ali mislim da su bez vezice ove u sredini.Nešto sad nisam sigurna.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:02   #756
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
naj naj je Moving Comfort
http://hr.sportsdirect.com/moving-comfort

drže čvrsto i tijekom high intensity vježbanja

SD je inače super, nemaš brige oko naručivanja

od dućana kod nas , ne znam šta bi ti savjetovala
puno je dućana i brandova ali naći nešto dobro/čvrsto u veličini E....
11.99€ je shipping?
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:48   #757
imam grudi 3C i razmišljam o kupnji nekog topića ili grudnjaka bez žice za po doma ili tipa otvorit poštaru ili do dućana?

gdje da gledam, da nije baš preskupo , jer je ipak za po doma?

hvala puno
vopros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 05:35   #758
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
11.99€ je shipping?
ne znam, ja sam kupovala u dućanu baš
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:15   #759
Quote:
vopros kaže: Pogledaj post
imam grudi 3C i razmišljam o kupnji nekog topića ili grudnjaka bez žice za po doma ili tipa otvorit poštaru ili do dućana?

gdje da gledam, da nije baš preskupo , jer je ipak za po doma?

hvala puno
Meni je za po doma super onaj top grudnjak (tipa reklamiranog ahh bra), kupljen u C&A iako ih ima i na placu
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:38   #760
Pošteno sam danas samu sebe iživcirala oko grudnjaka
U biti trebaju mi novi, i mjerila sam se i stojeći i ležeći i nagnuta, al na kraju opseg ispod grudi mi je 70 cm, a samih grudi 101 cm. I kalkulator na netu izbaci da nosim 32FF, pa sam na Asosu našla slatki i naručila u toj veličini i još sam naručila jedan 34DD za koji ako i stanu će mi bit preširok pa ću ga sa suzama u očima vratit jer je presladak.

Koji naši dućani drže slatke grudnjake, ne babske padobrane (ne želim nikoga uvrijedit, al znate na što mislim, nemamo 80 godina), al za uska leđa i veće poprsje? Išla bih isprobavat jer više niti sama ne znam koja veličina bi mi odgovarala

Zadnje uređivanje ElsaStarfire : 10.09.2017. at 17:13.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.