Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2014., 15:14   #61
jel vidio netko gdje ove oksfordice (Zagreb)? :O

Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:05   #62
je li tko vidio ovu haljinu u zagrebu?
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 10:12   #63
kakvo je sada stanje isplatili se otici ili je sve vec probrano?
robinho05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 17:11   #64
Zna li tko kad ce početi sniženja?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 10:37   #65
Zna li netko hoce li massimo d jos snizavati stvari u web shopu i kada? Hvala
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 15:11   #66
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
jel vidio netko gdje ove oksfordice (Zagreb)? :O




Jucer u Areni ...
Frenky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 18:43   #67
da li se u dućanu može plaćati Diners karticom, obročno? koje je minimalni iznos za 3 rate?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:22   #68
Ima li netko iskustva s njihovim naočalama? Sviđaju mi se i (što je zapravo najvažnije) super mi stoje jer nisu ogromne. Cijena je oko 450kn, a nemam pojma isplati li se obzirom na kvalitetu...mislim, za 500 kn mogu kupit RayBan na sniženju i znat točno šta kupujem..help!
OctoberO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:44   #69
Ja nosim jedan njihov model godinama. UVA i UVB zaštita, Made in Spain, i dalje izgledaju moderno... Svakako ide preporuka! Ja sam ih jeftino platio na sniženju i nisam se nikad pokajao
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 16:38   #70
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Ja nosim jedan njihov model godinama. UVA i UVB zaštita, Made in Spain, i dalje izgledaju moderno... Svakako ide preporuka! Ja sam ih jeftino platio na sniženju i nisam se nikad pokajao
Hvala Points!! Baš se i ja nadam da će oko Božića kakvo sniženje u MD pa da se opremim
OctoberO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 18:03   #71
molila bih informaciju kojim danima popunjavaju zalihe sniženo/novo svejedno u dućanu u areni u zg.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:34   #72
Je li netko naručivao doma sa njihove stranice?

Kupila sam u subotu dva kardigana, kojih nema u dućanu i stvarno pohvale za brzinu. Doslovno za tri dana došlo ( a od toga jedan bio nedjelja ): A i besplatna je dostava bila, neovisno o iznosu.

Sve je bilo lijepo upakirano, u papir, pa katonsku kutiju a zatim u zatvorenu najlonsku vrećicu. Ček je preko bila i guma da drži kutiju.

E sada zbunjuje me što nije unutra bio apsolutno nikakav papir/račun bilo što?
Kako bi ja sada radila povrat ako mi nešto ne paše?
Jedan kardigan je za mamu pa kada isproba ćemo znati hoće li to biti potrebno. Ali svejedno me iznanadilo kada nisam našla nikakav papir unutra.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:37   #73
Pada mi na pamet jedino da su zaboravili poslati. Naravno da moraš dobiti fakturu.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:41   #74
vjerovatno si dobila na mail, sad i zara više ne šalje isprintano nego na mail
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:22   #75
Poklon bon

ej.... prodajam poklon bon za Massimo Dutti u vrijednosto 750kn. Bon vrijedi do 27.6.2020. Meni trenutno bon ne treba pa ga prodajem😁 cijena bona ke 650 kn.. ako ima zainteresiranih javite se 😁 hvala
sanjaefzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:24   #76
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Je li netko naručivao doma sa njihove stranice?

Kupila sam u subotu dva kardigana, kojih nema u dućanu i stvarno pohvale za brzinu. Doslovno za tri dana došlo ( a od toga jedan bio nedjelja ): A i besplatna je dostava bila, neovisno o iznosu.

Sve je bilo lijepo upakirano, u papir, pa katonsku kutiju a zatim u zatvorenu najlonsku vrećicu. Ček je preko bila i guma da drži kutiju.

E sada zbunjuje me što nije unutra bio apsolutno nikakav papir/račun bilo što?
Kako bi ja sada radila povrat ako mi nešto ne paše?
Jedan kardigan je za mamu pa kada isproba ćemo znati hoće li to biti potrebno. Ali svejedno me iznanadilo kada nisam našla nikakav papir unutra.
Pozdrav, da li si naručivala u dućan ili na kućnu adresu? Meni su izgubili pošiljku, odnosno verojatno ju je netko drugi pokupio. Naravno da je unaprijed plaćena. ☹
amadiktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:34   #77
Quote:
amadiktor kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li si naručivala u dućan ili na kućnu adresu? Meni su izgubili pošiljku, odnosno verojatno ju je netko drugi pokupio. Naravno da je unaprijed plaćena. ☹
Naručila sam bila na kućnu adresu. Jesi ih kontaktirala?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:05   #78
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Naručila sam bila na kućnu adresu. Jesi ih kontaktirala?
Jesam, naravno, javila se žena kojoj su dali krivi paket, srećom.
Ne vjerujem da ću više naručivati. ☺☺☺
amadiktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 07:04   #79
Ima li netko iskustva s povratom robe koja je nakon prvog pranja značajno promijenila oblik?

Nedavno sam kupila pulover. Sastav, veličina, udobnost,... sve odlično. Operem ga lagano na ruke (kao i svu drugu osjetljivu robu) i on se izduži za cca 20 cm. Jasno mi je da takve stvari izgube na obliku, ali ovo je zbilja previše. Sad ga mogu nositi samo po doma.
cloudbusting is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 07:09   #80
naravno da mozes da je vratis. to je sasvm opravdan razlog za vracanje, ako si robu koristila po uputstvu, a ona izgubila svojstva zbog kojeg si je kupila.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.