Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2006., 11:32   #41
Quote:
smjeska kaže:
evo, cure, ovo ce biti topic za jedan od meni najdrazih odjevnih predmeta (ako ne i najdrazi) - suknje! u zadnje vrijeme sam totalno poludjela za sosevima i svuda po gradu vidim samo njih... kakve suknje vi volite (ako ih uopce i volite)? i da, ako netko vidi u gradu neku lijepu, molim neka dojavi... jos me zanima, gdje ih ima povoljnih... vidla sam u mangu neke al oko 500 kn! toliko ne bih ipak dala (iako je bila prekrasna)...
Iako (unatoč donedavnim hladnim danima) dolazi ljeto, okolo po gradu se vidi doista malo (PREMALO) cura u suknjama! Pa da malo obnovimo i ovu temu! Ima li vas još koje razmišljate poput Smješke (gornji citat) i koje ih volite nositi? Čudno da je većini vas "ljepše" npr. kuhati se u trapericama, nego obući kakvu lijepu suknjicu...
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:20   #42
za ljepu suknjicu treba bit pripremljen - svjeze izdepilirana, noktici nalakirani itd a za trapke njet
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:55   #43
nisam ni vidjela prije ovaj topic
volim suknje i imam ih par doma, najviše mi se sviđaju do koljena i do listova
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:40   #44
ja imam jedno pet ako ne i bolje suknjica iako ih je vecina klasicne crne jednobojne samo razliciti model ali uvijek mi je nekako problem sta gore na suknjice, puno majica koje mi ljepo "idu" na traperice/hlace mi na suknju ne idu i glupo izgleda (ili to samo ja tako mislim) a pogotovo na sarene suknje, na sarenu suknju uvijek obucem iskljucivo crnu obicnu majicu jer ne znam sta drugo a da ne budem ko cirkus
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 20:23   #45
turska kafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 10:14   #46
Vidim da se prilično razvila tema "Minice", iako je otišla prilično offtopic
Međutim, minice možemo shvatiti i kao samo jedan od mogućih tipova suknji, pa idemo onda radije opet malo oživiti ovu temu, koja je na žalost zamrla...
Pa, da pokrenem neku raspravu, predložio bih curama da pišu na slijedeće teme vezano uz suknje:
-volite li ih nositi?
-koliko često ih nosite?
-da li vam je ugodno u njima? Biste li bile spremne biti samo u suknjama i posve izbaciti hlače iz vaše odjeće?
-koliko vremena u prosjeku budete u suknjama?
-ima li među vama takvih koje nosite uvijek i SAMO suknje?
Usput budi rečeno, mi muški (bar velika većina nas!) obožavamo vidjeti cure u suknjama i jako nam je žao da ih više ne nosite! ZAŠTO niste više u njima?
Eto, nadam se da će se ponovo oživjeti ova zanimljiva tema i da će pobuditi zanimljivu diskusiju!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 10:53   #47
Quote:
Forumas-zg kaže:
-volite li ih nositi?
-koliko često ih nosite?
-da li vam je ugodno u njima? Biste li bile spremne biti samo u suknjama i posve izbaciti hlače iz vaše odjeće?
-koliko vremena u prosjeku budete u suknjama?
-ima li među vama takvih koje nosite uvijek i SAMO suknje?
-da
-nekoliko puta mjesecno, uglavnom krajem zime i na proljece, ljeti vise haljine
-suknje nosim uglavnom zato sto su mi lijepe, sto se udobnosti tice, hlace prednjace, tako da ih ni u ludilu ne bih izbacila
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 19:41   #48
soseke uglavnom nosim na proljece i obavezno po ljeti... volim lagane, leprsave, do koljena ili malo ispod koljena i svim bojama... pretezno imam lanene soseke koje nosim i po danu i navecer....

bas razmisljam kojeg da obucem navecer kad idem van
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:15   #49
obožavam suknje. čim zatopli ne izlazim iz njih. imam ih svakakvih: jednobojnih, šarenih, dugačkih, kratkih, na volane, uske, široke...zimi ih nosim rjeđe, samo u određenim prilikama, ali ljeti sam stalno u njima.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 14:43   #50
ja sam definitivno "suknja tip", iako nisam isključiva. obožavam ih i definitivno ih imam u većem broju nego hlača. nosim ih i zimi i ljeti i u proljeće... ma nije važno godišnje dobra, obožavam suknje...
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 15:13   #51
ljeti samo i iskljucivo leprsave suknjice,a i tokom godine u vecini
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 15:26   #52
Ja sam bas tip za suknje, stalno ih nosim, uglavnom uze do koljena, mada imam i leprsavih. Nikad mi ih dosta
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 09:55   #53
nema meni do trapki, ali po ovoj vrucini ne znam sta bi me natjeralo da ih oblacim. zato samo sto laganija suknja to bolje.
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 11:51   #54
Već dugo se nije ništa raspravljalo na ovu zanimljivu temu, pa da ju probam malo potaknuti i izvući iz zaborava! Dajte se javljajte cure i pišite da li volite nositi suknje ili ne, koji su razlozi tomu, itd. A bilo bi zgodno čuti i muško mišljenje, jel volite kad su cure u suknjama Pa, da ja kažem svoje mišljenje: BRAVO za one koje ih nose , a vi koje ih ne nosite razmislite ipak da ih obučete!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 12:13   #55
evo opet tebe, suknja manijaka... daj ohladi malo!
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 12:35   #56
Quote:
smjeska kaže:
evo, cure, ovo ce biti topic za jedan od meni najdrazih odjevnih predmeta (ako ne i najdrazi) - suknje! u zadnje vrijeme sam totalno poludjela za sosevima i svuda po gradu vidim samo njih... kakve suknje vi volite (ako ih uopce i volite)? i da, ako netko vidi u gradu neku lijepu, molim neka dojavi... jos me zanima, gdje ih ima povoljnih... vidla sam u mangu neke al oko 500 kn! toliko ne bih ipak dala (iako je bila prekrasna)...
Ja isto obozavam suknje Najdrazi mi je oblik koji seze malo ispod koljena, da je u puni krug krojena, dakle, da se siri od bokova prema dolje, ali ne obicni A-kroj, nego puni krug
U svim bojama i materijalima i dezenima, predivne sam nasla u Aboriginalu, sasvim jedinstveni dezeni, imam npr jednu koja na dnu ima crne zirafe, a sama suknja je narancasto-smedja. U biti, imam ih puno
I idu super i na balerinke i na cipelice na visoku potpeticu, a i na zimske cizmice, samo treba dobro uskladiti.
Evo par linkica:
http://www.z2clothing.com/catalog/im...AL12-MED-b.jpg

http://images2.nordstrom.com/images/...ium/144571.jpg

http://mylifeoncraft.typepad.com/pho...kirt_front.JPG

http://ec1.images-amazon.com/images/...CLZZZZZZZ_.jpg
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 13:40   #57
Ja volim suknje do koljena A kroja ili na preklop. Te mi najbolje stoje . Koliko sam vidjela na slikama nositi će se kraće iduće proljeće što me veseli
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 21:52   #58
Ja suknje obično čitave godine nosim na posao, a privatno samo ljeti, zimi ne. Ali ove godine namjeravam kupiti marte do koljena, pa na njih možda počnem nositi i minice od tvida u kombinaciji sa šarenim čarapama.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 22:34   #59
Evo, moj prvi post ide na ovu temu kao potpora suknjama

Do nedavno sam nosila samo i isključivo hlače svih boja i oblika, a ovo ljeto sam otkrila i čari suknjica (ah ta prozračnost) i sada bi se nastavila družiti s njima. Budući da si volim sama šivati, molim vas da mi malo pomognete s idejama, nekim linkovima, slikicama što vi imate... Uglavnom dobro mi stoji sve od ultraminica do ispod koljena i otvorena sam za sve ideje

Thanks!

P.S. Nisam ni znala koliko su šoseki praktični, svaki dan se iznova iznenadim
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:23   #60
eto i mene da se pridruzim.suknje sam nosila u vrticu i prvih par razreda osnovne i od tad sam hlace-frik, do neki dan kad sam vidla preeeslatki shosek u naf-nafu od crne brusene koze,super kroj,duzina,ma sve...nooooo, 850 kn me odbilo skroz od toga,i jos nekvalitetno stepano i pretanka koza.
pa jel netko znaaa di jos ima tak shoseka od brusene koze (obozavam brusenu kozu),crnih po mogucnosti?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.