Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2003., 22:28   #81
Quote:
slafko kaže:
teško da od cure od 160 ima 10cm niži dečko...
da ima, sigurno je zaposlen kao vrtni patuljak.
ovo je jedna od rijetkih recenica koja mi je danas izmamila kolko tolko osmjeh na lice... komentar i pol...

ja mislim da tu nema filozofiranja. pa neces sad kad vidis nekog reci "ups nema vise o 1,80 i necu bit s njim", jednostavo ti se ili svidi ili ne! a to ako netko ima drugaciji tip decka koji voli, ne mora imat veze samo s visinom. evo ja imam 1,73 i jednom mi se nabacivao decko oko 5-6 cm nizi od mene. meni je on onako bas smjesan bio ali ne samo zbog visine nego sve skupa... ali onako nekako ga nisam mogla shvatit ozbiljno, kao da je neki mali deckic... inace volim onako, kosarkaski tip deckiju, ne mislim tu sad da ima 2 metra nego onaj stil oblacenja i tijelo koje imaju, i volim kad je decko vislji... a moja frendica je od svog decka niza 33 cm!! pa sad vi nesto kazite... al bi stvaarno izgledalo smjedno, da je on od nje nizi za 33 cm... definitivno... ma nekako je prirodnije da je tip visi, eto, tako nekako...
 
Old 30.05.2003., 22:36   #82
košarka ha?
slafko reporting for duty, ma'm.

okej, nekad sam živio košarku, ali sad više ne. sada sam odrastao i nemam vremena za sport.
ali oblačim se u udobnu široku obleku (da mi se škemba ne vidi)
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 30.05.2003., 22:48   #83
ja obozavam kosarku, kad smo vec kod te teme. i odbojku. obozavam ljeto jer uvijek na plazi igramo odbojku, wee... e sjetila sam se jos neceg, ne volim bas kad su muski neki kvazi-macho tipovi s nekim dugim kosicama vezanim u rep, iskvarcani, sa nekim sminkerskim naocalama... covjece, jesi musko il zensko? ali takvih sve vise ima, sve je manja razlika izmedju muske i zenske odjece (hint: wit boy mislim da si kupim tamo majicu a drugi dan vidis tipa u istoj... na kraju mozes nac decka od kog ces i robu posudjivat! aaaa... ) ma ok sve je to za ljude, ne znaci da su oni losi, al ako pricamo o tome onda eto mog stava...
 
Old 30.05.2003., 22:57   #84
Quote:
Love2Bounce kaže:
... na kraju mozes nac decka od kog ces i robu posudjivat! aaaa... )


najbolja si.

p.s. di ti nestade onaj lijepi avatar??
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 30.05.2003., 23:05   #85
avatar isao na odmor sad malo guštam izmjenjujuci ih... ovo je prva promjena a dalje ako mi se bude dalo... a ovo za robu se ne zezam, to je istina netko je spomenuo dredlokse... to mi je bilo fora dok nisam cula pricu da je frendova bivsa razrezala dred i da je bio PUN NEKIH BUBICA, bljaak...
 
Old 30.05.2003., 23:10   #86
za dredove moraš imat odgovarajući oblik lica i glave...
ako nemaš, onda je to ili smiješno ili
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 30.05.2003., 23:58   #87
ups cini mi se da sam malo pomijesala ovaj topic i onaj o frizurama? a dobro...

mene zanima, ako ste vidjeli decka nizeg od cure, kolika je razlika medju njima bila, onako otprilike, ako ne znate bas tocno...
 
Old 31.05.2003., 00:06   #88
Moj dečko je niži od mene.... Visinski, niži je za cm ili dva, ali ramena su mu dosta niže "položena" - 10 cm niže i guess...
Viđamo se svaki dan, da
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Old 31.05.2003., 19:59   #89
Kako biste ovo objasnili; postoje recimo ljudi koji izgledaju visoki, vidjeh neki dan nekog tipa koji ide prema meni, onako iz daljine bi reko da ima 185 a kad se približio nije imo više od 165 , kako to?
A opet imaš ljude za koje nikad ne bi rekao da su toliko visoki. Obično takve stvari ovise o tjelesoj građi, ali opet...
obelix is offline  
Old 31.05.2003., 20:34   #90
priznaj obelix.. bio si mrtav pijan na podu pa ti se tip (čitaj: kepec) činio visokim
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 31.05.2003., 20:50   #91
ziva istina, postoje ljudi kaj izgledaju vise valjda zbog gradje,

ja nikad neznam odredit visinu ak sjedim, moram se ustat pa tek onda mjerim po ramenima

i meni svi daju vise cm neg sta imam,
nazalost dost dugo sam vukla komplekse zbog visine,
sad me bas briga , al ipak nebi bila s nekim nizim- znam da su to gluposti i da nije bitno, al eto takva sam
__________________
malo sunca u hladnoj vodi
histeria is offline  
Old 01.06.2003., 18:32   #92
Quote:
slafko kaže:
priznaj obelix.. bio si mrtav pijan na podu pa ti se tip (čitaj: kepec) činio visokim
može biti, ali to je morao onda biti pangalaktički grgolj blaster da te toliko ubije
nisam ni ja od jučer, nema žuja halucinogene efekte
obelix is offline  
Old 01.06.2003., 21:25   #93
Ja nemam visinskih problema...

Mala sam pa su i svi viši od mene...
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Old 01.06.2003., 21:40   #94
Unhappy

A ja cu reci da imam visinskih problema!! Mali sam i svi tj. skoro
sve su vise od mene
 
Old 01.06.2003., 21:47   #95
Quote:
Miro kaže:
A ja cu reci da imam visinskih problema!! Mali sam i svi tj. skoro
sve su vise od mene
I moj decec je "mali"... al mu nis ne fali!
dora is offline  
Old 01.06.2003., 23:34   #96
Quote:
Miro kaže:
A ja cu reci da imam visinskih problema!! Mali sam i svi tj. skoro
sve su vise od mene
Niš ti ne vrijedi ako si veliki a neznaš. Casanova je bio metar i žilet visok pa je svake noći pojebo po tri ženske...
mali ali tehničar, to bi bila dobra kombinacija
obelix is offline  
Old 02.06.2003., 01:52   #97
Ma nek je visoka, bar se nemoram puno saginjat da se uvalim u sise il, u extremnim slucajevima, lizem pizdu
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 02.06.2003., 01:54   #98
Quote:
slafko kaže:
za dredove moraš imat odgovarajući oblik lica i glave...
ako nemaš, onda je to ili smiješno ili
Ah, ja sam sa svojim dreddovima bio predivan . Cak ljepsi nego sad
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 02.06.2003., 02:50   #99
Quote:
obelix kaže:
nisam ni ja od jučer, nema žuja halucinogene efekte
is that your final answer?
tequila is offline  
Old 05.06.2003., 01:03   #100
Eto npr.meni se svidjaju visoke žene.Ne znam zašto je to tako ali fakat me privlače.Moji prijatelji ih zovu zvijerima,bedevijama,banderama i raznim drugim imenima,ali ne odustajem od svog ukusa.
Fenix is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.