Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 03:27   #641
Prije su mi cigarete bile red flag al sad znam par zgodnih i simpatičnih žena koje puše pa sam prešo preko toga. Nedavno mi je jedna ponudila jaffa kekse koji su malo imali okus po cigaretama al sam joj to brzo oprostio. Kad sam zagrizo jesam pomislio 'A u pičku...' al čim je počela pričat me prošlo.
Pyrinto is offline  
Old 28.07.2017., 03:31   #642
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Pasivna društva fokusirana na seks i zadovoljstvo jer im je do toga lako doći stavljaju manji fokus na obitelj, a bez obitelji nema ni novih naraštaja. Možeš ili žrtvovati sadašnjost za gradnju bolje budućnosti ili možeš žrtvovati bolju budućnost za hedonističko zadovoljstvo u sadašnjosti, ergo nemoš gradit budućnost na krivim temeljima.
Vidi, živimo u RH. Koja odlazi u muški reproduktivni organ. Možeš li tu prosječni Jon Doe (iliti Joža Horvat po naški) razmišljati o blagostanju cijele zemlje ili prvenstveno o tome kak da sebe prehrani, pa onda eventualno ako financijski stane na noge da može uzdržavati obitelj kak se spada, zajedno sa suprugom.

Hm, što ako skuži da može ovo drugo, ali ne tu već vani, preko granice. I evo ti plač i škrgut zuba o raspadu Rvacke i kmečanje političkih struktira koje su prek 20 godina natezali kožicu umjesto da su se uhvatili posla kak se spada oko izgradnje društva jedne, konačno suverene i nezavisne Republike Hrvatske. A sad i dalje s*ru o tome kako moramo raditi na boljitku države. Tko tu koga k*rcem u čelo? Tko su to mi koji moraju raditi za njihov posao unapređivanja hrvatskog društva. Za koji k*rac on dobivaju 15000 mjesečno?
Pazi ovo, promiskuitetne žene ruše državu i uništavaju društvo ....

Gdje da se Joža Horvat dokazuje ovdje? Kao frajer koji može u 3 sata skupit najviše plastičnih flaša u kvartu? Kao konobar koji može odradit 12-satnu smjenu za crkavicu?
Ovo podcrtano - opet se kote lažne dihotomije.
Tox is offline  
Old 28.07.2017., 03:36   #643
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Ma to ja kažem drolje i pičkice tako da pojačam dojam. Volim malo tog balkanskog pjesničkog štiha ubacit.

Ono što želim reć je da na leđima promiskuitetnijih žena i emaskuliranih muškaraca ne možeš gradit budućnost za svoje društvo. Promiskuitetnije žene ne daju muškarcima razlog za samoostvarenje jer mogu dobit pičke bez problema. Glavni razlog zbog kojega muškarci žele biti netko i nešto u životu jest taj da to privlači žene. To vodi do muške pasivnosti jer od sebe ne trebaju napraviti respektabilne ženike (ergo gdje su nestali pravi/dobri/kakvigod muškarci teme po forumu). Pasivna društva fokusirana na seks i zadovoljstvo jer im je do toga lako doći stavljaju manji fokus na obitelj, a bez obitelji nema ni novih naraštaja. Možeš ili žrtvovati sadašnjost za gradnju bolje budućnosti ili možeš žrtvovati bolju budućnost za hedonističko zadovoljstvo u sadašnjosti, ergo nemoš gradit budućnost na krivim temeljima.
Ima smisla, ali za to nisu krive samo zene i to je jako siroka tema.
Flat is offline  
Old 28.07.2017., 03:41   #644
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ima smisla, ali za to nisu krive samo zene i to je jako siroka tema.
Nit sam reko da su krive samo žene. Široka je tema, al probo sam sumirat jer mi se ne da pisat traktate da pokušam objasnit nešto nekome na forumu. Ovome Toxu iznad npr. znam da nikad ne bi ništa uspio objasnit ni da mu knjigu napišem jer si je taj čovjek već unaprijed zacrto da je on u pravu makar se ne obazire previše na ono što ja pišem i u tom sumiranom djelu nego drobi o površnim stvarima i sagledava problem sa kompletno pogrešne razine.
Alyosha is offline  
Old 28.07.2017., 03:44   #645
Quote:
Dahlia Divin kaže: Pogledaj post
Ma ne, ne idem nigdje

Mislila sam te uhvatit na ono da ti je neukusan tigrasti uzorak generalno, ali izvukao si se
Kaj da mi je i neukusan?

Jel ti nosis tigrasto?
Flat is offline  
Old 28.07.2017., 03:46   #646
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kaj da mi je i neukusan?

Jel ti nosis tigrasto?
Da ti je, onda bi mi morao objasniti zašto je i onda bih te navukla na tanak led pa bi sam pregrizo svoj drek Al eto, nećemo se zabavljati noćas izgleda

Tigrasto ne, ali leopard već da
Dahlia Divin is offline  
Old 28.07.2017., 03:46   #647
Odem ja u krpe. laku noc zelim.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 28.07.2017., 08:17   #648
Ekipa, svašta ste ovdje napisali panprivremeno zatvaram dok ne počistim temu.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.