Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2014., 21:07   #141
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Zaboravih javit ovdje. Yep, bio si u pravu s ovim oko dodavanja racuna na PayPal. Nema veze s iznosom na Payoneeru vec je tocno kako si rekao

Ma bitno je da radi
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:46   #142
Bk. Dobio sam svoju PAYONEER karticu, ali nisam dobio PIN. Za koje vrijeme dobijem PIN da bi mogao aktivirati karticu?
brana61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:49   #143
Quote:
brana61 kaže: Pogledaj post
Bk. Dobio sam svoju PAYONEER karticu, ali nisam dobio PIN. Za koje vrijeme dobijem PIN da bi mogao aktivirati karticu?
Logiraj se u payoneer, idi na account settings pa change pin, tamo ga sam postavljaš, neće ti pin doći poštom.
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:53   #144
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
Logiraj se u payoneer, idi na account settings pa change pin, tamo ga sam postavljaš, neće ti pin doći poštom.
Na account settings ima samo change password, nema change pin
brana61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:55   #145
A ja to imam, ne sjećam se treba li potvrditi da si dobio karticu ili nešto, vidi jel ti piše negdje
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 15:05   #146
Kod aktivacije kartice odabireš pin
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 09:42   #147
Pozdrav. Imam jedan problem vezano za verifikaciju pay pal računa.Otvorio sam pay pal račun već duže vrijeme,ali ne mogu nikako verificirati račun niti pridružiti karticu (payoneer) niti račun banke.Sve sam pokušao pisao mejlove ali ništa, spominju nekakav pay pal cod.Molim ako netko može pomoći
brana61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 09:49   #148
Quote:
brana61 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam jedan problem vezano za verifikaciju pay pal računa.Otvorio sam pay pal račun već duže vrijeme,ali ne mogu nikako verificirati račun niti pridružiti karticu (payoneer) niti račun banke.Sve sam pokušao pisao mejlove ali ništa, spominju nekakav pay pal cod.Molim ako netko može pomoći
Broj transakcije kada verificiraš račun, a samim time trebaš imati 1,95$ (ukoliko se nije promijenilo) koje ti uzmu prilikom verifikacije, i nakon što im pošalješ taj kod oni ti vrate novce.
Taj kod mislim da ćeš moći vidjeti i online na payoneer računu, a kod naših banka je tako da odeš u banku, oni ti daju izvješće koje ti pošalješ mail-om paypal-u i cijela politika Imaš paypal...

Tako je bilo prije nekih par godina (nisam ziher)
(to ne znači da se je postupak mijenjao, već da je samo pitanje dal ti uzmu 1,95$ ili manje ili više )
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 09:54   #149
Pogledaj prethodnu stranicu. Za verifikaciju računa ne moraš imati novca na računu
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:17   #150
Hvala na vašim odgovorima ali ja još nisam uspio povezati svoj račun koji sam dobio uz Payoneer karticu niti karticu sa paypal računom. Sve sam pokušavao, pisao mailove ali ništa.Kako riješiti ovaj problem ili baciti sve u pm.
brana61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:18   #151
Quote:
brana61 kaže: Pogledaj post
Hvala na vašim odgovorima ali ja još nisam uspio povezati svoj račun koji sam dobio uz Payoneer karticu niti karticu sa paypal računom. Sve sam pokušavao, pisao mailove ali ništa.Kako riješiti ovaj problem ili baciti sve u pm.
Detaljno smo raspravljali o tome kako povezati račun sa paypalom na zadnjih 2-3 stranice pa pročitaj
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:42   #152
Nisam nepismen pročitao sam sve i sve pokušao ali ništa-nemogu - ne prihvaća.
brana61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 13:18   #153
Samo da nastavim malo ovu raqspravu oko povezivanja Paypala s Payoneerom.

Dakle, napisao sam mail paypayalu, javili mi se i uspješno sam dodao us account od payoneera na paypal.
E, sad - zanima me da li moram verificirati taj us account? Ili mogu jednostavno prebacit lovu s paypala na payoneer i to je to?

Jer tamo traže dokument (id) i kakvom se aktivnošću baviš na netu, tj dokaz o poslu (wbesite koji si napravio, itd). Da li ste prošli tu verifikaciju us accounta ili ste jednostavno povukli lovu s paypala?

Za povlačenje love s odeska i elancea mi nije trabala ta verifikacija, normalno mi stiže lova i normalno ju dižem s bankomata s payoneer karticom.
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 14:15   #154
Quote:
John Coltrane kaže: Pogledaj post
Samo da nastavim malo ovu raqspravu oko povezivanja Paypala s Payoneerom.

Dakle, napisao sam mail paypayalu, javili mi se i uspješno sam dodao us account od payoneera na paypal.
E, sad - zanima me da li moram verificirati taj us account? Ili mogu jednostavno prebacit lovu s paypala na payoneer i to je to?

Jer tamo traže dokument (id) i kakvom se aktivnošću baviš na netu, tj dokaz o poslu (wbesite koji si napravio, itd). Da li ste prošli tu verifikaciju us accounta ili ste jednostavno povukli lovu s paypala?

Za povlačenje love s odeska i elancea mi nije trabala ta verifikacija, normalno mi stiže lova i normalno ju dižem s bankomata s payoneer karticom.
Verifikacija za PP ti treba. Sad se ne sjećam da li je samo za veće iznose ili dok kumulativno ne prođeš neku cifru ali nije to neki problem. Sjećam se da sam morao slati screenshot da je to tvoj acc itd. Ništa pretjerano komplicirano.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:11   #155
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Verifikacija za PP ti treba. Sad se ne sjećam da li je samo za veće iznose ili dok kumulativno ne prođeš neku cifru ali nije to neki problem. Sjećam se da sam morao slati screenshot da je to tvoj acc itd. Ništa pretjerano komplicirano.
Hvala na brzom odgovorru.

Dakle, kad na svojem Payoneer accountu odem na Receive Payments -> My US Payment Service Profile, tamo me traži da uploadam svoju osobnu ili putovnicu i neki dokaz o radu na netu. Osobnu sam uploadao, ali ovo drugo nisam, jer se ne bavim ničime što mogu direktno linkat.

Da li si ti to tako obavio - ili si povukao novac pa su te oni tražili da im šalješ screenshot accounta?
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:16   #156
Quote:
John Coltrane kaže: Pogledaj post
Hvala na brzom odgovorru.

Dakle, kad na svojem Payoneer accountu odem na Receive Payments -> My US Payment Service Profile, tamo me traži da uploadam svoju osobnu ili putovnicu i neki dokaz o radu na netu. Osobnu sam uploadao, ali ovo drugo nisam, jer se ne bavim ničime što mogu direktno linkat.

Da li si ti to tako obavio - ili si povukao novac pa su te oni tražili da im šalješ screenshot accounta?
Sjećam se da su mi blokirali isplatu dok ne potvrdim račun.
Kao dokaz im daj sliku nekog transaction ID-a koji si primio, trebalo bi bit dosta.

Ali koliko se sjećam blikirali su mi uplate jer mi je us bank account bio neverificiran. (za što mi je trebalo ovo ranije napisano)

Ovako ti treba pisati http://imgur.com/6CjHG7t

Zadnje uređivanje Pablo : 05.05.2014. at 15:24.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:53   #157
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Sjećam se da su mi blokirali isplatu dok ne potvrdim račun.
Kao dokaz im daj sliku nekog transaction ID-a koji si primio, trebalo bi bit dosta.

Ali koliko se sjećam blikirali su mi uplate jer mi je us bank account bio neverificiran. (za što mi je trebalo ovo ranije napisano)

Ovako ti treba pisati http://imgur.com/6CjHG7t
Puno hvala.
Budem ih još kontakrirao i emailom, pa da budem ziher kaj da im pošaljem pod ovo "Questionnaire".

Hvala još jednom
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 17:43   #158
Evo moje komplicirane situacije. Problem je što uplate primam samo u EUR na PayPal, a da bi isplatio na US account mora se pretvoriti u USD i tu gubim odmah nekih 2.65%. Možda se čini malo ali na 1000€ je to 200kn. Nakon toga još Payoneer uzme 1% samo što sjedne lova na karticu.
Znači gubim već 275kn samo da stavim novac na karticu.

Ono što me zanima je sa kojih bankomata skidate lovu te koliko dodatno gubite na konverziji valuta. Ujedno i na kojem bankomatu se može najviše podići odjednom.

Može i na PP.
marcelus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 08:28   #159
postanska banka 4000kn dnevni limit
u pbzi nisam dugo vadio zadnji put se moglo skinut 5000kn na dan
odisejx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 12:06   #160
bok, kao prvo hvala svima na odgovorima ( i upitima , nije lako pronaci informacije ovako sve na jednome mjestu kad trebas hitno..
Jel ima tko da prima ozbiljnu lovu, npr. mjesecnu zaradu kod privremenog rada u inozemstvu, preko paypal/payoneer accounta, zanima me jel funkcionira ok ?

Znate li mozda jel ameri u tom slucaju mogu traziti placanje poreza iako je zarada iz neke druge zemlje a ne ostvarena u US (jer novac sjeda na am. account) ?

fala !
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.