Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2012., 18:56   #21
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Poslije druge knjige Srce vampira ostala sam totalno razočarana kao da sam čitala Sumrak samo obrnuto
Slažem se, ovo mi je bila najlošija knjiga iz BCB serijala do sada. Nadam se da će iduća biti bolja
Penelope69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 07:10   #22
Quote:
BookFairy kaže: Pogledaj post
Koje su vama najbolje?
Generalno gledajući, nekako su mi u najvećem ushitu ostale Lover Revealed (Rhageova knjiga), Lover Unbound (V-eva) i Lover Mine (JM-ova).
Lover Revealed jer je zaista revealed, Rhage je najnesputaniji i najiskreniji od braće pa je stoga i knjiga puno moćnija i efektnija. Scene u njegovom ljubičastom Pontiac GTO-u te u Maryinoj kući...
Lover Unbound jer je V najsje****** od svih i njegov životni put je odlično opisan. Da ne govorim o sceni ispred Janeine kuće, koji je totalno brutalan.
Lover Mine volim prvotno zbog Xhex, jer mi je ona najdraži lik iz cijelog serijala, a ovdje dobije najviše prostora (izuzev Tohrove knjige kasnije). One scene s Lashom te ona konačna s njim, Xhex i JM-om...

Inače, najdraži brat mi je Wrath Bio od 3. stranice i ostao do danas
__________________
For a black heart will only find beauty in darkness.
*Spiderpig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 07:11   #23
Quote:
Penelope69 kaže: Pogledaj post
Slažem se, ovo mi je bila najlošija knjiga iz BCB serijala do sada. Nadam se da će iduća biti bolja
Stiže sad V-eva knjiga. Mislim da ovdje neće biti nezadovolj(e)nih
__________________
For a black heart will only find beauty in darkness.
*Spiderpig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 23:29   #24
Upravo pročitala prvi nastavak V.-jeve knjige . . . I što reći - navukla sam se davnih dana pa mi užasno pada to načekivanje novih nastavaka, a još je i gore kad znam koliko još ima neprevedenih i neobjavljenih knjiga kod nas.
Vjerujem da neće popustiti interes - recimo za sebe znam da mi se Znanje komplet zgadilo zbog puno stvari, ali od BCB-a neću odustati dokle god će objavljivati knjige iz tog serijala, a ja se zaista nadam da će ići sve, inače ne vidim smisao svega.
__________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return. - Christian Moulin Rouge.
terpsihora7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 21:35   #25
meni je knjiga odlična, totalno sam zaljubljena u ovaj serijal knjiga
i nije mi nimalo žao što sam ih sve pokupovala
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 11:36   #26
ok ekipa vidim da ste se svi navukli,a nisam ni ja iznimka,ali budući da knjige izlaze jednom mjesečno i nemogu dočekati idući mjesec može li mi itko reći gdje mogu naći posljednja tri nastavka?bila bih vam jaaaakooo zahvalna!!!
anna28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 01:17   #27
Quote:
anna28 kaže: Pogledaj post
ok ekipa vidim da ste se svi navukli,a nisam ni ja iznimka,ali budući da knjige izlaze jednom mjesečno i nemogu dočekati idući mjesec može li mi itko reći gdje mogu naći posljednja tri nastavka?bila bih vam jaaaakooo zahvalna!!!
imam ti ja sve do Tohrove knjige (s njom zaključno), samo su na eng
__________________
For a black heart will only find beauty in darkness.
*Spiderpig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 12:22   #28
hvala

Quote:
*Spiderpig* kaže: Pogledaj post
imam ti ja sve do Tohrove knjige (s njom zaključno), samo su na eng
ma kupujem ja njih redovito,svaki mjesec samo mi je malo dosadilo čekati,pogotovo sad kad se kraj nazire,pa sam mislila pročitati sve do kraja pa bi bilo lakše čekat iduće mjesece za kupiti za upotpuniti kolekciju!u svakom slučaju hvala!
anna28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 20:13   #29
Quote:
anna28 kaže: Pogledaj post
ma kupujem ja njih redovito,svaki mjesec samo mi je malo dosadilo čekati,pogotovo sad kad se kraj nazire,pa sam mislila pročitati sve do kraja pa bi bilo lakše čekat iduće mjesece za kupiti za upotpuniti kolekciju!u svakom slučaju hvala!
ma kakvi. 11. knjiga izlazi krajem 4. mjeseca i još uvijek nije zadnja.
ni približno kraj
__________________
For a black heart will only find beauty in darkness.
*Spiderpig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 11:15   #30
Neće to biti ni polovica serije, ako znamo da je J.R.W. napisala upravo 12. knjigu serijala, Lover at last (koja u originalu izlazi u ožujku), pa ako Znanje nastavi s cijepanjem svake knjige na 2 dijela, bit će ukupno 24 knjigice, ako ih sve izdaju!
Krystle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 13:42   #31
Quote:
Krystle kaže: Pogledaj post
Neće to biti ni polovica serije, ako znamo da je J.R.W. napisala upravo 12. knjigu serijala, Lover at last (koja u originalu izlazi u ožujku), pa ako Znanje nastavi s cijepanjem svake knjige na 2 dijela, bit će ukupno 24 knjigice, ako ih sve izdaju!
joooj kako se veselim svim tim novim knjigama
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 18:08   #32
Nda, i ja, samo da ih zaista sve i izdaju, jer kako vidim idu 3 po 3 knjige (6 po 6 u prijevodima), što očito govori o tome da će sljedećeg kola bit samo ako bude dostatnog interesa za ovo koje trenutno objavljuju...
Krystle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 18:19   #33
ajme meni cure moje,moji doma će me se odreći,već sam im mozak popila na slamčicu zbog čekanja...al šta je tu je,ako treba čekati čekat ću!!!neću se odreći serijala nizašto i imat ću cijelu kolekciju pa kome pravo a kome krivo!!!
anna28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 21:36   #34
može molim vas pomoć...koje su sve knjige kod nas izašle? gledam u tisak media nema baš sve...ima ukupno 7 knjiga tamo, ali ih nema po redu...
LLMB0611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 21:50   #35
Mama kupila Vishousovu knjigu, očito preko reda (mislim da ih ima još par prije V.-eve knjige). Ne sviđa mi se baš.
Zasad mi je Z. ipak najdraži
Norii Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 19:57   #36
ja upravo citam 10-tu, thorovu... naravno na engleskom i u digitalnom obliku jer nema sanse da docekam da dodje kod nas

svi su mi dragi ali najdrazi mi je zsadist

jedini mi je problem sta cu sad kad zavrsim i nema vise ispocetka sve?
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 20:10   #37
Quote:
najdrazi mi je zsadist
I meni
Norii Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:37   #38
Quote:
LLMB0611 kaže: Pogledaj post
može molim vas pomoć...koje su sve knjige kod nas izašle? gledam u tisak media nema baš sve...ima ukupno 7 knjiga tamo, ali ih nema po redu...
Ove iza znaka >, dušo!

1. Dark Lover (priča o Wrathu) > kod nas: Noćni lov + Kraljica tame
2. Lover Eternal (priča o Rhageu) > Zvijer u njemu + Vječna kletva
3. Lover Awakened (priča o Zsadistu) > Rob strasti + Krvava žrtva
4. Lover Revealed (priča o Butchu) > Lovac na duše + Srce vampira
5. Lover Unbound (priča o Vishousu) > Oslobađanje

Dakle, zasad 9 nastavaka, što će reć 4 i 1/2 knjige originala!

A uvijek možeš provjerit kod Znanja!
Krystle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:40   #39
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ja upravo citam 10-tu, thorovu... naravno na engleskom i u digitalnom obliku jer nema sanse da docekam da dodje kod nas

svi su mi dragi ali najdrazi mi je zsadist
A meni baš zreli & odmjereni Thorment! (iako su mi svi dragi na svoj način)
I zavidim ti što ga baš sad čitaš!
Pozdravi mi ga puno!
Krystle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 22:12   #40
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ispocetka sve?
odlična ideja
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.